Produkt archiwalny
Zlewozmywak MYQ Seul 16 SEU16G2BS Szary
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem DEANTE Zorba ZQZ N11A Czarny 44x58
Sugerowana cena producenta:
729 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak MYQ Seul 16 SEU16G2BS Szary
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Zlewozmywak SEUL 16 to uniwersalny model, który poza pojemną komorą posiada kompaktowy ociekacz. Produkt dedykowany jest niedużym kuchniom, gdzie ważne jest maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, ale charakter i częstotliwość wykonywanych prac nie ustępuje tym, realizowanym na dużych powierzchniach. Jego jakość, standard wykonania i akcesoria gwarantują komfortowe użytkowanie przez bardzo długi czas. Zlewozmywak posiada bardzo komfortową komorę, która uzupełniona jest niewielkim ociekaczem. Wyraźnie zaznaczone brzegi zlewu sprawiają, że płyn znajdujący się na jego powierzchni nie wydostanie się na zewnątrz, a wyżłobienia sprawnie odprowadzą jego nadmiar bezpośrednio do wnętrza komory. Dzięki temu zadbamy o bezpieczeństwo blatu, oraz zapobiegniemy pozostawaniu wilgoci na powierzchni ociekacza. Zlewozmywak posiada standardowo dwa wybite otwory. Jeden z nich, tradycyjnie przeznaczony jest na montaż baterii, drugi natomiast może zostać wykorzystany zgodnie z potrzebami użytkownika. Produkt, który otrzymujemy posiada w komplecie zaślepkę, estetycznie maskującą nawiercenie. Na zlewie w tym miejscu można umieścić dozownik płynu do mycia naczyń, lub inne, dostępne rozwiązanie. Komplet zawiera granitowy zlew, stalowy syfon wraz z kompletem rurek odpływowych, zaślepkę otworu, instrukcję montażu wraz z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Granit |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 44 |
| Szerokość [cm]: | 62 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 50 cm |
| Kolor: | Szary |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Odporność na przebarwienia, Odporność na wysokie temperatury, Możliwość podłączenia zmywarki/pralki, Przelew w komorze, Możliwość montażu dozownika |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 62 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 44 |
| Komora 1: | 370 x 370 x 175 mm |
| Głębokość komory 1: | 175 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 12.50 |
| Długi bok [cm]: | 44 |
| Krótki bok [cm]: | 62 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 50 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość montażu dozownika, Możliwość podłączenia zmywarki/pralki, Odporność na przebarwienia, Odporność na wysokie temperatury, Przelew w komorze |
| Kolor: | Szary |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Tak |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Seul |
| Wycięcie: | 600 x 420 mm |
| Wykonanie: | Granit |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 10 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | MYQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Wojciecha Bogusławskiego 1 |
| Kod pocztowy: | 01-923 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | myq@myq.com.pl |