Produkt archiwalny
Zlewozmywak SCHOCK Waterfall D-150 Magma
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy BLANCO Etagon 700-IF/A 524274 Stal polerowana 50 x 74
2 663 97 zł
Sugerowana cena producenta:
3 199 zł
Porównaj
Zlewozmywak BLANCO Andano 340/340-IF 522981
2 663 97 zł
Sugerowana cena producenta:
3 199 zł
Porównaj
Zlewozmywak BLANCO Axia III 6 S 523472 Antracyt
2 639 97 zł
Sugerowana cena producenta:
3 299 zł
Porównaj
Zlewozmywak jednokomorowy BLANCO Zerox 700-U Durinox 521560 44 x 74
2 663 97 zł
Sugerowana cena producenta:
3 200 zł
Porównaj
Produkt archiwalny
Zlewozmywak SCHOCK Waterfall D-150 Magma
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Opis produktu
Zlewozmywak SCHOCK Waterfall D-150 Magma
Zlewozmywaki SCHOCK z materiału CRISTADUR to połączenie około 85% kwarcu, najtwardszego składnika granitu z wysokiej jakości akrylem. Połączenie to daje wieloletnią trwałość zlewozmywakom SCHOCK które zostały stworzone do codziennych prac wykonywanych w kuchni.
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Cristadur |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Magma |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 100 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 334 x 435 x 184 mm |
| Komora 2: | 170 x 173 x 138 mm |
| Głębokość komory 1: | 184 mm |
| Głębokość komory 2: | 138 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 21.00 |
| Długi bok [cm]: | 100 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Magma |
| Liczba komór: | 1.5 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Seria: | Waterfall |
| Wycięcie: | 980 x 480 mm |
| Wykonanie: | Cristadur |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Gwarancja: | 5 lat |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.