Produkt archiwalny
Zlewozmywak SMEG SP7915S-2
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Zlewozmywak SMEG SP7915S-2
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Dane techniczne
| Typ: | Wpuszczany |
|---|---|
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 79 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Kolor: | Stalowy |
| Funkcje: | Ociekacz, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania, Odporność na przebarwienia |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 79 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 340 x 400 x 210 mm |
| Komora 2: | 165 x 300 x 130 mm |
| Automatyczny korek: | Nie |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 45 cm |
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na przebarwienia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Kolor: | Stalowy |
| Liczba komór: | 1.5 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 45 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wycięcie: | 770 x 480 mm |
| Wykonanie: | Stal szlachetna |
| Wyposażenie: | Karta gwarancyjna, Taśma montażowa, Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Smeg Polska Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Prosta 32 |
| Kod pocztowy: | 00-838 |
| Miasto: | Warszaw |
| Adres elektroniczny: | info@smeg.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.