Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 XL 114.0633.165 Czarny mat
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Zlewozmywak jednokomorowy ROCA Riga 50 A880150940 Czarny 43x55
Zlewozmywak BLANCO Subline 340/160-U 525985 Czarny
Sugerowana cena producenta:
1 950 zł
Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem DEANTE Prime ZSR A113 Alabaster 50x86
Sugerowana cena producenta:
1 799 zł
Zlewozmywak jednokomorowy BLANCO Etagon 500-U 522236 Kawowy 46 x 53
Sugerowana cena producenta:
1 950 zł
Produkt archiwalny
Zlewozmywak FRANKE Maris MRG 611-78 XL 114.0633.165 Czarny mat
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWarto go mieć pod ręką
Kuchnia bez zlewozmywaka - to jak impreza bez muzyki - nie istnieje. Zlewozmywak jest jednym z najważniejszych sprzętów kuchennego AGD. Poznaj praktyczny zlewozmywak kuchenny FRANKE Maris MRG 611-78 XL 114.0633.165, który jest idealny do małej kuchni. O jego funkcjonalność i Twoją wygodę dba komora o głębokości 50 cm oraz ociekacz na naczynia i żywność. Materiał wykonania to wysokiej jakości Fragranit+. Zlewozmywak jest typem zlewozmywaka wbudowywanego. Dodatkowo - zlewozmywak odporny jest na uderzenia, wysokie temperatury i gwałtowne ich zmiany, zarysowania, powstawanie plam oraz przebarwienia. Jest także odwracalny i posiada możliwość montażu młynka do odpadów. Jego nowoczesny wygląd wpasuje się do każdej aranżacji. Wymiary komory to: 490 mm x 425 mm x 200 mm. Zlewozmywak kuchenny? Postaw na FRANKE!
Zawartość zestawu
W zestawie FRANKE Maris MRG 611-78 XL 114.0633.165 otrzymasz: zlewozmywak w kolorze: czarny mat, zestaw odpływowy oraz instrukcję obsługi w języku polskim wraz z warunkami gwarancji.
Dane techniczne
| Typ: | Wbudowywany |
|---|---|
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Szerokość [cm]: | 78 |
| Ociekacz: | Tak |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Kolor: | Czarny matowy |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporność na powstawanie plam, Odporność na przebarwienia, Higieniczna powierzchnia, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur |
Fizyczne | |
| Szerokość [cm]: | 78 |
|---|---|
| Głębokość [cm]: | 50 |
| Komora 1: | 490 x 425 x 200 mm |
| Głębokość komory 1: | 200 mm |
| Automatyczny korek: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 17.65 |
| Długi bok [cm]: | 78 |
| Krótki bok [cm]: | 50 |
Parametry | |
| Bateria w zestawie: | Nie |
| Minimalna szerokość podbudowy: | 60 cm |
| Zlewozmywak odwracalny: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczna powierzchnia, Odporność na powstawanie plam, Odporność na promieniowanie ultrafioletowe, Odporność na przebarwienia, Odporność na uderzenia, Odporność na zarysowania, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur |
| Kolor: | Czarny matowy |
| Liczba komór: | 1 |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Ociekacz: | Tak |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
| Otwór na baterię: | Podfrezowane do samodzielnego wybicia |
| Syfon w zestawie: | Tak |
| Możliwość montażu młynka: | Tak |
| Typ: | Wbudowywany |
| Seria: | Maris |
| Wycięcie: | 480 x 760 mm |
| Wykonanie: | Fragranite |
| Kształt: | Prostokątny |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Syfon |
| Gwarancja: | 15 lat |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | FRANKE POLSKA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Franke 1 |
| Kod pocztowy: | 05-090 |
| Miasto: | Raszyn |
| Adres elektroniczny: | https://www.franke.com/pl/pl/home.html |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.