Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Oczyszczacz powietrza TCL TKJ835F

Kod: 890784
TCL
Max. powierzchnia pomieszczenia [m2]
105
Nawilżanie
Nie
Sterowanie smartfonem
Nie
Wydajność [m3/h]
750
Poziom hałasu [dB]
70

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Cena z kodem: ME-03-07-07

1 590,00

Cena z kodem obowiązuje:
03-07.07.2020

Cena z kodem: ME-03-07-07

1 590,00

Cena z kodem obowiązuje:
03-07.07.2020

1 690,00

Cena z kodem: ME-03-07-07

1 590,00

Cena z kodem obowiązuje:
03-07.07.2020

1 690,00

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Oczyszczacz powietrza TCL model KJ835F
Usuwa 99.97% zanieczyszczeń powietrza z Twojego otoczenia.
Idealny do dużych mieszkań, domów, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, biur, restauracji, szkół, przedszkoli, sal konferencyjnych i poczekalni.
OPIS PRODUKTU
Inteligentny oczyszczacz powietrza marki TCL model TKJ835F -  dzięki zastosowaniu technologii filtracji Apollo, skutecznie usuwa szkodliwe drobnoustroje i alergeny nie tylko z powietrza, ale również z trudno dostępnych zakamarków, w tym ścian, mebli i tkanin. Dzięki dwustronnej - trójstopniowej filtracji (2 filtry wstępne, 2 filtry z aktywnym węglem, 2 filtry HEPA) doskonale eliminuje nieprzyjemne zapachy pozostawiając powietrze świeżym i rześkim. Urządzenie przeznaczone do pomieszczeń o powierzchni do ok. 105  m2 co czyni go jednym z najbardziej wydajnych oczyszczaczy w swojej klasie!!!
PODŚWIETLANY KOLOROWY WSKAŹNIK JAKOŚCI POWIETRZA
Jego najważniejsze cechy to oczyszczanie pasywne i aktywne, eliminacja drobnoustrojów chorobotwórczych, eliminacja drobin alergizujących, eliminacja przykrego zapachu z powietrza i tkanin, eliminacja szkodliwej elektrostatyczności z urządzeń biurowych. Posiada rówież funkcję jonizacji. Oczyszczacz wyposażony został w kolorowy wskaźnik LED informujący o jakości powietrza, wskaźnik konieczności wymiany filtrów, auto restart, niski poziom hałasu - 30 dB.
PANEL STEROWANIA
WYGODNY UCHWYT I KÓŁKA UŁATWIAJĄCE PRZESUWANIE
CADR
Wskaźnik CADR informuje nas o możliwości dostarczenia czystego powietrza (Clean Air Delivery Rate). Zalecana wielkość pomieszczenia dla oczyszczacza powietrza jest pochodną wyniku testu CADR. Im częściej powietrze w ciągu godziny jest filtrowane, tym jest lepiej oczyszczone. W przypadku normalnego poziomu zanieczyszczenia wystarczy trzykrotna wymiana powietrza w pomieszczeniu (cała objętość powietrza w pomieszczeniu musi być trzykrotne filtrowana).W przypadku alergików zalecamy pięciokrotną cyrkulację powietrza. Im wyższe ustawienie prędkości pracy oczyszczacza powietrza, tym więcej razy powietrze będzie wymienione w ciągu godziny.
Skuteczne oczyszczanie:
Przepływ powietrza CADR do 750 m³/h
Zasięg działania oczyszczacza 105 m²
SKUTECZNIE USUWA ZANIECZYSZCZENIA
OCHRONA PRZED SMOGIEM
Lotne Związki Organiczne. Źródłem lotnych związków organicznych (LZO) występujących w postaci gazowej w powietrzu wewnątrz pomieszczeń są bakterie, pleśnie, materiały budowlane, tworzywa sztuczne, a także środki czyszczące i pochodne spalania. Najczęściej spotykane objawy nadmiernej ilości zanieczyszczeń to bóle głowy, zmęczenie, zaburzenia snu, podrażnienie dróg oddechowych i reakcje nadwrażliwości. Oczyszczacze powietrza mają za zadanie pozbyć się ich z naszego otoczenia. Dzięki zastosowaniu w oczyszczaczach TCL wieloetapowej filtracji tj. flirt wstępny, filtr HEPA, filtr z aktywnym węglem gwarantujemy usunięcie szkodliwych cząstek w 99,99%.
Cząstki stałe - PM. Cząstki stałe obecne w powietrzu dzielimy wg rozmiaru (ich rozmiar jest określany w mikrometrach (μm): • DUŻE cząstki: PM 10 - kurz, pyłki, zarodniki pleśni • ŚREDNIE cząstki: PM 2,5 - drobny pył, duże zarodniki i inne zanieczyszczenia organiczne • MAŁE cząstki: PM 1,0 i mniejsze - Bardzo drobny pył, cząstki spalin, nanocząsteczki, bakterie, wirusy i małe zarodniki
W OCZYSZCZACZU ZASTOSOWANO TECHNOLOGIĘ APOLLO
+ Filtr HEPA 12
TECHNOLOGIE TCL
Technologia Apollo: to opracowana przez specjalistów ultranowoczesna i automatyczna technologia zapewniająca wyjątkową dokładność i wydajność. Wykrywa cząsteczki mniejsze od PM2,5 i skutecznie oczyszcza z nich powietrze, automatycznie dobierając właściwy program.
Czujnik PM - oczyszczacze marki TCL zostały wyposażone w wyjątkowo dokładny czujnik porównywalny do profesjonalnych urządzeń laboratoryjnych
Funkcja AUTO - inteligentne oczyszczacze samodzielnie dobierające rodzaj programu i stopień natężenia pracy z jakim powinno pracować aby skutecznie i w jak najkrótszym czasie oczyszczać powietrze w pomieszczeniu.
Wskaźnik LED - precyzyjne czujniki stale monitorujące jakość filtrowanego powietrza, w zależności od wersji modelu pokazujące aktualną jakość w formie sygnałów kolorystycznych jakości powietrza lub w formie wyświetlacza ciekłokrystalicznego
Wieloetapowa filtracja: skutecznie oczyszcza powietrze usuwając do 99,97% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń oraz do 99,99% bakterii i wirusów.
W skład zestawu filtrów w zależności od modelu wchodzą: • Filtr wstępny - Odpowiedzialny za wyłapywanie kurzu, włosów i sierści • Filtr z aktywnym węglem - Usuwa szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy • Filtr HEPA - Filtruje cząsteczki o rozmiarze mniejszym niż PM2,5
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
• Oczyszczacz powietrza + nawilżacz powietrza • Usuwa do 99,97% zanieczyszczeń z powietrza oraz do 99,99% bakterii • Precyzyjny czujnik monitorujący zanieczyszczenie powietrza • Czujnik światła umożliwiający automatyczne przejście pracy urządzenia w tryb nocny po zgaszeniu światła w pomieszczeniu (i na odwrót) • Automatyczne pobudzanie oczyszczacza do intensywniejszej pracy w przypadku wykrycia zanieczyszczenia • 4-kolorowy wskaźnik LED informujący o jakości powietrza • Trójstopniowa filtracja (filtr wstępny ,filtr węglowy, filtr HEPA) • Automatyczny i manualny tryb pracy • Ultradźwiękowy nawilżacz • Inteligentny czujnik pomiaru jakości powietrza PM2.5 i czujnik wilgotności powietrza • Wyświetlacz cyfrowy aktualnego zanieczyszczenia PM2.5 oraz wyświetlacz wilgotności powietrza • Wskaźnik konieczności wymiany filtrów • Wskaźnik braku wody w nawilżaczu • Bardzo ciche urządzenie (zwłaszcza w trybie nocnej pracy 25 dB) • Blokada Rodzicielska • Timer (12 godzinny) • Zasięg działania: do 52 m2 • Przepływ powietrza: CADR 400 m3/h (przykład: w 3 minuty oczyszcza pomieszczenie ok 15 m2 / w 8 minut oczyszcza pomieszczenie ok 40 m2) • Moc: 70W
MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU WYMIENNYCH FILTRÓW
Produkt posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego
Potwierdzona jakość.
Wszystkie oczyszczacze powietrza marki TCL posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny.Oczyszczacze TCL, dzięki zastosowanym technologiom wykorzystywany podczas pracy gwarantują usunięcie PM2.5 do 99,97%.
Zdrowie
CZYSTE POWIETRZE W ZASIĘGU RĘKI. Osoby cierpiące na alergię i astmę mocno odczuwają wpływ zanieczyszczenia powietrza. Dbałość o zdrowie i jakość powietrza jakim oddychamy we własnym domu powinna być priorytetem dla każdego z nas. Oczyszczacze powietrza marki TCL pomagają nie tylko alergikom ułatwiając oddychanie i ograniczając lub likwidując objawy. W przypadku astmy, alergii na pyłki, czy kurz, szybko obniżają poziom alergenów w powietrzu.
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
OPAKOWANIE ZAWIERA: oczyszczacz powietrza, komplet filtrów na 1 rok, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną.
OFERTA OCZYSZCZACZY POWIETRZA

Dane techniczne

Kolor Biały
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Rodzaj Oczyszczacz powietrza
Gwarancja 24 miesiące
Filtracja powietrza Nie
Nawilżanie Nie
Rodzaj filtra HEPA
Technologia oczyszczania Wielostopniowa
Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza Tak
Wydajność [m3/h] 750
Głębokość [mm] 390
Sterowanie smartfonem Nie
Szerokość [mm] 400
Max. powierzchnia pomieszczenia [m2] 105
Wyposażenie dodatkowe Brak
Moc [W] 95
Funkcje dodatkowe Tryb Auto, Tryb nocny, Wyświetlacz LED
Wysokość [mm] 720
Poziom hałasu [dB] 70
Nazwa producenta/importera TCL
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Elżbieta
kupił/aOczyszczacz powietrza TCL TKJ835F
Polecam :) świetnie oczyszcza powietrze. Na dużych przestrzeniach też radzi sobie znakomicie. Jest cichy i porządnie wykonany. Urządzenie na lata. Ja jestem bardzo zadowolona.

Ocena

Fantastyczna
Kierowca
kupił/aOczyszczacz powietrza TCL TKJ835F
Kupiłem do domu i świetnie się sprawdza. Daje rade na duży powierzchniach, a na tym mi zależało. Elegancko wygląda i jest bardzo cichy. Chodzi w domu właściwie non stop. Polecam.

Ocena

Fantastyczna
Zosia
kupił/aOczyszczacz powietrza TCL TKJ835F
Jestem zachwycona. Produkt wart tych pieniędzy. Działa cichutko, właściwie u nas całą dobę - super oczyszcza powietrze. Godny polecenia.

Ocena

Fantastyczna
Marta
kupił/aOczyszczacz powietrza TCL TKJ835F
Gorąco polecam! Sprzęt mega wysokiej jakości. Prezentuje się bardzo estetycznie. Świetnie oczyszcza powietrze. Różnica wyczuwalna od razu i świetnie daje radę na duży powierzchniach - ja zakupiłam do domu. Warto kupić, zupełnie inne powietrze.

Ocena

Fantastyczna
Emil W
kupił/aOczyszczacz powietrza TCL TKJ835F
Kupiłem do firmy, radzi sobie doskonale na dużej powierzchni, polecam.

Ocena

Fantastyczna
wcipencje
kupił/aOczyszczacz powietrza TCL TKJ835F
Jestem bardzo, ale to bardzo rad mając u siebie na włościach tak wysokiej jakości, estetyczny i funkcjonalny oczyszczacz powietrza. Udany zakup, polecam serdecznie!

Ocena

Fantastyczna
wcipencje
kupił/aOczyszczacz powietrza TCL TKJ835F
Jestem bardzo ale to bardzo rad mając u siebie na włościach tak wysokiej jakości, estetyczny i funkcjonalny oczyszczacz powietrza. udany zakup. polecam serdecznie !

Ocena

Fantastyczna
Maciej
kupił/aOczyszczacz powietrza TCL TKJ835F
Sprzęt działa świetnie, pełna satysfakcja.

Ocena

Fantastyczna
Maciej
kupił/aOczyszczacz powietrza TCL TKJ835F
Sprzęt działa świetnie, pełna satysfakcja.

Ocena

Fantastyczna
Alonso
kupił/aOczyszczacz powietrza TCL TKJ835F
W ciągłym użyciu, działa wspaniale. Polecam. :)

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
card
Im więcej tym taniej - zyskaj rabat nawet 7000 zł!
Kup minimum 2 różne produkty objęte promocją aby zyskać nawet 7000zł rabatu!
Akcesoria

Akcesoria

Gwarancje Plus

Gwarancje Plus

Wybierz Gwarancję Plus

Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną