Produkt archiwalny
Frytkownica beztłuszczowa KALORIK FTL1004 Czarny Air Fryer
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa COSORI Turbo Tower Pro Smart CAF-DC123S-DEUR 10.8l (WiFi)
Cena z kodem
999 98 zł
1 319,99 zł
Cena przed kodem
999,99 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Frytkownica beztłuszczowa KALORIK FTL1004 Czarny Air Fryer
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Bezolejowa frytkownica KALORIK FTL1004 Airfryer na gorące powietrze. TKG FTL1004 nadaje się do gotowania warzyw lub grillowania i pieczenia mięsa, ryb i wielu innych produktów. Nieprzywierający kosz do smażenia. O pojemności 1,8 litra. Powłoka jakości non-stick do łatwego czyszczenia. Posiada 30-minutowy zegar z wyłącznikiem.
Dane techniczne
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1000 |
| Pojemność misy [l]: | 1.8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Filtr antyzapachowy |
| Funkcje dodatkowe: | Antyzapachowy filtr |
| Wykonanie misy: | Pokryta powłoką nieprzywierającą |
| Zasilanie: | 230V / 50Hz |
Smażenie | |
| Pojemność misy [l]: | 1.8 |
|---|---|
| Ilość koszy: | 1 |
| Kształt koszyka: | Okrągły |
| Frytkownica beztłuszczowa: | Tak |
Funkcje | |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
| Termostat : | Mechaniczny |
| Programator czasowy: | Tak |
| Regulacja temperatury: | Tak |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Filtr antyzapachowy: | Tak |
| Gotowanie na parze: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Antyzapachowy filtr |
Fizyczne | |
| Wykonanie misy: | Pokryta powłoką nieprzywierającą |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Techniczne | |
| Zasilanie: | 230V / 50Hz |
| Moc [W]: | 1000 |
| Waga [kg]: | 2.55 |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) [cm]: | 21.5 x 28.5 x 25 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 2.95 |
Parametry | |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
| Kolor: | Czarny |
| Wyposażenie : | Kosz na frytki |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | TEAM POLSKA Sp. z o.o. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Krakowska 87 |
| Kod pocztowy: | 32-050 |
| Miasto: | Skawina |
| Adres elektroniczny: | biuro@kalorik.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
5/5
Jakość wykonania
5 /5
Pojemność
5 /5
Łatwość czyszczenia
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Szybkość nagrzewania
5 /5
Odpowiednia moc
5 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 0 opinii
Potwierdzony zakup
(0)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Justa 15 lutego 2020
Cena=jakość
Tak jak mój poprzednik. Frytki przypieczone u góry a te niżej wręcz surowe. Strata pieniędzy
Czy ta opinia była pomocna?
Mateusz 29 czerwca 2019
Cena=jakość
Za tą cenę nie ma nic lepszego.
Frytki chrupiące (gotowe mrożone) .
Brak większego zapachu.
Mogłaby mieć wyższą temperaturę niż 200st.
Czy ta opinia była pomocna?