329 00 zł
STEBA FG 120 to grill elektryczny o mocy 2000 W. Posiada bezstopniową regulację zapewniającą optymalne rezultaty grillowania oraz zdejmowane płyty grillowe do łatwego czyszczenia.
Grill wyposażony jest w dużą, nieprzywierającą powierzchnie grillowania: 2 x 29 x 22 cm oraz obudowę ze stali nierdzewnej. Dodatkowo istnieje możliwość grillowania na podwójnej powierzchni. Wszystko to sprawia, że będziesz mógł cieszyć się kolejnymi grillami w najwyższym komforcie przez długie lata.
Dzięki wbudowanej lampce kontrolnej możesz w pełni cieszyć się czasem spędzanym w gronie najbliższych. Grill redukuje tłuszcz poprzez automatyczne zbieranie go do zintegrowanej tacy, dzięki czemu grillowanie będzie zdrowe jak nigdy wcześniej.
Funkcje dodatkowe: | Dwie pozycje grillowania |
---|---|
Lampka kontrolna temperatury: | Tak |
Odprowadzanie tłuszczu: | Tak |
Regulacja temperatury: | Tak |
Kolor obudowy: | Srebrno-czarny |
Wyposażenie : | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Płyta grillowa |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Moc [W]: | 2000 |
Możliwość demontażu: | Płyty |
Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
Nieprzywieralna powłoka płyty: | Tak |
Powierzchnia grillowania [cm2]: | 638 |
Waga [kg]: | 4 |
Zasilanie: | Sieciowe |
Rodzaj grilla: | Kontaktowy |
Głębokość [cm]: | 35 |
Szerokość [cm]: | 36 |
Wysokość [cm]: | 14.5 |
Nazwa: | MEDIC-MAR Hurtownia Sprzętu Medycznego |
Ulica i numer budynku: | ul. Piłsudskiego 76 |
Kod pocztowy: | 90-330 |
Miasto: | Łódź |
Adres elektroniczny: | info@medicmar.eu |