Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Waga VITAMMY Light

Kod: 294917
VITAMMY
Typ wagi
Elektroniczna
Maksymalne obciążenie [g]
5000
Dokładność pomiaru
1 g

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Opis i dane

Opis i dane

Waga dietetyczna

Vitammy Light dla sportowców, cukrzyków i wszystkich osób dbających o zdrowie. Bardzo efektywna waga do kontroli diety, nawyków żywieniowych lub po prostu ważenia produktów w kuchni.


Waga osobowa Vitammy Light - WYGLĄD

Idealna dla diabetyków

Dzięki funkcji BE (jednostki chlebowe) pomoże wyznaczyć dawkę insuliny. Jednostka chlebowa inaczej nazywana wymiennikiem węglowodanowym to porcja produktu wyrażona w gramach zawierająca 10 gram przyswajalnych węglowodanów. Przyswajalnych, czyli bez uwzględnienia błonnika. Miara ta powstała w celu ułatwienia kontroli ilości węglowodanów spożywanych przez osoby chore na cukrzycę. Stanowi dobre, proste narzędzie służące do nadzoru nad ilością tego składnika odżywczego spożywanego, na co dzień, umożliwiając równocześnie pacjentom urozmaicenie diety. Dzięki wiedzy dotyczącej jednostek chlebowych pacjent może po konkretnym posiłku odpowiednio dopasować dawkę insuliny tak, aby uniknąć wahań poziomu glukozy we krwi. Te mogą bowiem być dla niego skrajnie niebezpiecznie.


Waga osobowa Vitammy Light - dla cukrzyków

Analiza składu ciała

Vitammy Light posiada informacje o składzie 999 pokarmów w 1 urządzeniu. Waga posiada w swoim spisie 999 produktów spożywczych i informacje o ich składzie. Przy każdym ważeniu wyświetla liczbę kalorii, zawartość tłuszczu, węglowodanów, cholesterolu, białka i soli. Dzięki temu idealnie pasuje do twojej diety, nie ważne czy chcesz ograniczyć spożycie węglowodanów czy tłuszczu ta waga realnie pomoże Ci w twoim postanowieniu.

Waga osobowa Vitammy Light - skład ciała

Pod kontrolą!

Kontroluj posiłki i całodniową dietę z Vitammy Light. Funkcja sumowania i zapamiętywania oblicza wartości odżywcze nie tylko pojedynczego produktu, lecz dania, a nawet wszystkich posiłków w ciągu dnia. Pomaga to w kontroli całodniowej diety oraz obliczania makroskładników w dieci

Waga osobowa Vitammy Light - kontrola

Zgrabne wymiary

Mała i przenośna waga Vitammy Light. Zabierz ja do pracy lub na wycieczkę. Waga lekka oraz bardzo poręczna. Smukła budowa, tylko 17mm. Wygodna do przechowywania oraz czyszczenia.

Waga osobowa Vitammy Light - wymiary

Specyfikacja

Typ wagi Elektroniczna
Funkcje dodatkowe Automatyczne wyłączanie, Funkcja automatycznego sumowania wagi kolejno ważnych produktów
Kolor Biały
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Dokładność pomiaru 1 g
Jednostki wagowe G - gram, Ml - mililitr, Oz - uncja
Maksymalne obciążenie [g] 5000
Zasilanie Bateryjne
Nazwa producenta/importera VITAMMY
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Kamila
kupił/aWaga VITAMMY Light
Waga działa bardzo dobrze, polecam.

Ocena

Fantastyczna
Paweł S
kupił/aWaga VITAMMY Light
Polecam produkt. Przydatny dla diabetyków.

Ocena

Fantastyczna
Magdalena B
kupił/aWaga VITAMMY Light
Spełnia moje oczekiwania.

Ocena

Bardzo dobra
Barbara J
kupił/aWaga VITAMMY Light
Produkt zgodny z opisem, bardzo estetyczny i funkcjonalny, bardzo dobra cena w porównaniu do jakości. Rozbudowana instrukcja, prosta, intuicyjna obsługa.

Ocena

Fantastyczna
Monika
kupił/aWaga VITAMMY Light
Bardzo dobra i precyzyjna waga. Nie tylko dla cukrzyków - pozwala łatwo i szybko przeanalizować nie tylko kcal ale i makroskładniki spożywane w ciągu dnia - co jest bardzo pomocne zarówno przy odchudzaniu, czy "budowaniu" ciała, ale też przy różnych dietach eliminacyjnych ( alergie, nietolerancje itp. Są to oczywiście wartości orientacyjne ;) ale to wagowe AUTOMATYCZNE przeliczenie jest i tak dokładniejsze niż określanie "jabłko małe, średnie, duże" czy ważenie i przeliczanie "ręczne" dla ilości gram...Jedyny mały minus - brak możliwości wprowadzania własnych produktów i nowych kodów dla nich...Ogólnie jestem zadowolona i polecam :)

Ocena

Bardzo dobra

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną