Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

Zgrzewarka próżniowa SAM COOK PSC-30/B

Kod: 877380
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj

  Do pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w listopadzie!

  Moc [W]: 110
  Szerokość worków [cm]: 28
  Regulacja czasu: Tak
  Wyposażenie: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Rolka folii, Wężyk do odsysania powietrza
  Zobacz cały opis
  Zgrzewarka próżniowa SAM COOK PSC-30/B
  Zgrzewarka próżniowa SAM COOK PSC-30/B
  399
  00
  39,90 zł x 10 rat 0%
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Gotowanie to dziś element sztuki.
  A sztuka kulinarna to eksperymenty i nieustanne obalanie stereotypów. Jednak perfekcyjne dzieło jest efektem nie tylko talentu artysty, ale i doskonałych urządzeń. Właśnie takich jak Sam Cook

  Sam Cook to linia produktów stworzona dla wymagających. Rezultat pracy wielu profesjonalistów, dla których gotowanie jest życiową pasją. Ich kulinarny kunszt cechuje kreatywne szaleństwo i odwaga w eksperymentowaniu ze smakiem.
  Wypróbuj najwyższej klasy urządzenia kuchenne i poczuj się mistrzem w swojej kuchni.

  ZGRZEWARKA PRÓŻNIOWA

  Sam Cook PSC-30

  Próżniowy sposób przechowywania żywności wydłuża jej świeżość i przydatność do spożycia nawet do 5 razy dłużej niż w przypadku tradycyjnych metod. Dzięki szczelnym woreczkom foliowym powietrze, a tym samym bakterie nie mają dostępu do produktów żywnościowych. Zachowują one naturalny smak oraz właściwy wygląd i formę.

  Zgrzewarka próżniowa wykorzystywana jest w innowacyjnej metodzie gotowania sous vide. Metoda ta oparta jest na powolnym gotowaniu produktów w stałej temperaturze wody, w próżniowo zamkniętych woreczkach foliowych. W ofercie Sam Cook dostępny jest także termo cyrkulator sous vide, odpowiedzialny za obieg wody i kontrolę jej temperatury w trakcie gotowania.

  Sam Cook

  Urządzenie do pakowania próżniowego jest bardzo proste w obsłudze. Elektroniczny panel w górnej pokrywie wyświetla podstawowe parametry produktu. Daje też możliwość regulacji poziomu próżni i czasu zgrzewania. Jest to ważne w przypadku pakowania produktów o delikatniejszej strukturze (np. pasztet lub świeże pieczywo). O zakończeniu pracy poinformuje nas sygnał dźwiękowy i zmiana koloru diody. Wewnątrz urządzenia znajdziemy zintegrowany nóż do odcinania folii i zasobnik na folię. W wyposażeniu zgrzewarki Sam Cook dostępny jest rękaw z folii moletowanej (tłoczonej) o wymiarach 28 x 600 cm, która jest całkowicie bezpieczna dla żywności i zalecana w metodzie gotowania sous vide. Przy pakowaniu żywności można używać ogólnodostępnej folii do celów spożywczych, zarówno w postaci rękawa jak i woreczków.

  Zgrzewarka Sam Cook jest kompaktowa; posiada schowek na przewód sieciowy i stabilne nóżki, dzięki którym urządzenie nie przesuwa się po blacie kuchennym w trakcie pracy.

  Sam Cook
  Sam Cook

  Pakowanie próżniowe może być wykorzystywane nie tylko w przypadku produktów spożywczych. Jako doskonałe zabezpieczenie przed wilgocią może być stosowane w przypadku map, telefonów komórkowych i inny przedmiotów np. na wyprawy rowerowe czy kajakowe.

  Metoda tego zabezpieczenia najlepiej sprawdza się jednak w kuchni. Pakować próżniowo możemy praktycznie większość produktów żywnościowych. Surowych, gotowanych, także tych płynnych (np. zup). W takim przypadku zalecane jest wcześniejsze zmrożenie. Należy pamiętać, aby składniki przeznaczone do pakowania były świeże i bez uszkodzeń (np. warzywa bez śladów nadpsucia). Dużą zaletą przechowywania produktów w woreczkach jest oszczędność miejsca w lodówce oraz niemieszanie się zapachów (np. ryby wędzonej czy sera).

  Zgrzewarka próżniowa pozwala na ekonomiczne gospodarowanie zakupioną żywnością. Po zakupach porcjujemy żywność i przetrzymujemy w chłodziarce lub zamrażarce. Wyjmujemy porcję wtedy, kiedy jest potrzeba, mając pewność, że nie straciła ona swoich wartości i była przechowywana w sposób bezpieczny. Dobrze jest opisywać woreczki z żywnością, uwzględniając datę pakowania i zawartość.

  Sam Cook

  Dane techniczne

  Fizyczne

  Charakterystyka

  Parametry

  Regulacja czasu Tak
  Szerokość worków [cm] 28
  Moc [W] 110
  Kolor Czarny
  Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Rolka folii, Wężyk do odsysania powietrza
  Gwarancja 24 miesiące

  Producent

 • Nazwa producenta/importera SAM COOK
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Zgrzewarka próżniowa SAM COOK PSC-30/B
   Zgrzewarka próżniowa SAM COOK PSC-30/B
   399
   00
   39,90 zł x 10 rat 0%
   Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   Do pół roku nie płacisz! I raty 0%
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756