Produkt archiwalny

Młynek wielofunkcyjny LAUSON AKC103

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Młynek wielofunkcyjny LAUSON AKC103

 

Młynek wielofunkcyjny AKC 103 marki Lauson o bardzo dużej mocy 450 W. Urządzenie wyposażone zostało w ostrze ze stali szlachetnej, a także w blokadę bezpieczeństwa. Model ten doskonale nadaje się do mielenia zarówno migdałów, orzechów, kawy jak i do rozdrabniania innych przypraw.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj: Młynek
Regulacja stopnia mielenia: Tak
Funkcje: Regulacja stopnia mielenia

Opinie

3 opinie 2 użytkowników poleca ten produkt
Jakość wykonania
4.3 /5
Głośność pracy
4.3 /5
Łatwość czyszczenia
4.3 /5
Prosta obsługa
4.3 /5
Jakość mielenia
4.3 /5
Szybkość mielenia
4.3 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

kasia 15 maja 2017
POLECAM Młynek LAUSON - do twardych orzechów, warzyw i owoców
BARDZO prosty w obsłudze!!!! tylko przyciskamy (pokrywę)tyle ile trzeba i już, to my decydujemy czy wystarczy tego rozdrabniania. Możne nie jest cichy, i "nieco jest przyduży", (ale to jego moc 450 W!!!!), ale MIELI i to jak Huragan. Mam go już jakiś czas mieli nawet twarde orzechy brazylijskie, ciacha owoce i warzywa (zdecydowanie lepiej, twarde i jędrne, no może te przywiędłe raczej mniej), ale też radzi sobie z mięsem. Dużą zaletą jest także możliwość wyciągnięcia zbiorniczka i noża tnącego do umycia. Nożyk ostry trzeba uważać przy używaniu, i jeszcze jedno przy dużych ilościach oczywiście porcjami. Przeczytałam, że można dokupić/wymienić nóż jak się "stępi" jeszcze nie próbowałam. Zdecydowanie polecam!!!!
Czy ta opinia była pomocna?
Potwierdzony zakup
Błażej 17 stycznia 2017
Potwierdzony zakup
Nie polecam
Przy takiej cenie młynka spodziewać się można znacznie więcej. W moim przypadku po kilku użyciach pękł wyjmowany zbiorniczek na ziarna fakt że mieliłem dość twarde kawałki suszonego rdestu, nie mniej jednak pojemnik ten jest dość lichy. Kolejna sprawa to jego kompletna nieszczelność, pokrywa ani sam młynek w miejscu styku nie mają żadnej uszczelki, co powoduje że przy mieleniu na drobno wszystko tamtędy wylatuje (dodatkowo także wlatuje w wewnętrzną część samej pokrywy, której nie da się rozebrać). Ze względu na swoją moc młynek jest dość głośny. Jak dla mnie konstrukcja młynka słabo przemyślana. Jedyną zaletą młynka jest wielkość pojemnika-dość spory oraz jego moc.
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 14 października 2016
Zdecydowanie polecam
Młynek robi wrażenie chociaż na pierwszy rzut oka trochę jest przyduży. Powodem tego jest zapewne wyjątkowa moc 450 W. Dogodnym rozwiązaniem jest możliwość wyciągnięcia zbiorniczka i noża tnącego np. do umycia. Gorąco polecam.
Czy ta opinia była pomocna?