Robot sprzątający CONCEPT VR3520 Real Force

Kod: 513936
Porównaj
Czas pracy [min]: 250
Czas ładowania akumulatora [min]: 300
Pojemność zbiornika na kurz [l]: 0.3
Wysokość [cm]: 10
Poziom hałasu [dB]: 70
Czujniki: Antykolizyjne, Odległości, Podczerwieni, Ściany, Upadku
Funkcje: Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wi-Fi, Funkcja mopowania
Zobacz opis produktu
Robot sprzątający CONCEPT VR3520 Real Force
Robot sprzątający CONCEPT VR3520 Real Force
2 355 90
235,59 zł x 11 rat
Sprawdź leasing dla firm
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.

Opis produktu

Tego akcesorium nie powinno zabraknąć w Twoim domu

Inteligentny odkurzacz

Odkurzacz automatyczny z laserem 3 w 1 UVC Concept VR3520 Real Force został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę podczas sprzątania. Posiada zaawansowaną metodę mapowania, która skanuje Twój dom i dzieli go na poszczególne pomieszczenia. Może odkurzać, wycierać i sterylizować. Dzięki funkcji automatycznego opróżniania zapewnia do 2 miesięcy rutynowego czyszczenia bez konieczności opróżniania pojemnika na kurz. W podstawowym wyposażeniu znajdziesz akcesoria, które ułatwią Ci sprzątanie.


Doskonała orientacja

Zaawansowana nawigacja laserowa LaserTec 2.0 szczegółowo skanuje Twój dom i tworzy dokładną mapę do planowania sprzątania. Robot orientuje się z maksymalną dokładnością w przestrzeni, nie przejeżdża wielokrotnie już sprzątanych miejsc, a tym samym skraca czas sprzątania. Dzięki dużym kołom i mocnemu silnikowi pokonuje progi drzwi oraz inne przeszkody o wysokości do 1,8 cm. Po oczyszczeniu wraca na stację, gdzie jest doładowywany i jednocześnie opróżnia pojemnik, dzięki czemu unikasz kontaktu z kurzem. Robot wyposażony jest w trzystopniową technologię filtracji z filtrem HEPA 13, dzięki czemu wyłapuje do 99,9% kurzu, pyłków, bakterii i wirusów.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR3520 Real Force nawigacja laserowa LaserTec 2.0 trzystopniowa technologia filtracji z filtrem HEPA 13

Automatyczne opróżnianie pojemnika

W konstrukcji stacji ładującej znajduje się worek, do którego robot automatycznie usuwa brud z pojemnika na kurz za każdym razem, gdy wraca do stacji lub w odstępach, które wybierzesz w aplikacji. Pojemność worka wystarczy na około 2 miesiące regularnego odkurzania. Gdy worek się zapełni, robot ostrzeże Cię o konieczności jego wymiany.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR3520 Real Force Automatyczne oproznianie pojemnika

UVC lampa

Odkurzacz automatyczny VR3520 wyposażony jest w technologię sterylizacji UVC LED, która emituje promieniowanie ultrafioletowe typu C. Światło UVC niszczy DNA bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów, uniemożliwiając tym samym ich dalsze namnażanie. Jest powszechnie stosowany np. do dezynfekcji wody, powietrza czy w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Promieniowanie UVC można aktywować w dwóch trybach: w trybie UVC robot będzie odkurzał i sterylizował za pomocą lampy UVC, w trybie sterylizacji wyłączy ssanie. Aktywuj technologię UVC bez zainstalowanego modułu mopa.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR3520 Real Force UVC lampa

Odkurzanie na kilku piętrach

Odkurzacz automatyczny VR3520 nadaje się również do wielopiętrowych gospodarstw domowych. Każde piętro należy zmapować osobno i nazwać je w aplikacji. W ten sposób możesz zapisać mapy do 5 pięter. Jeśli chcesz posprzątać na innym piętrze niż to, na którym znajduje się robot, po prostu go przenieś, wybierz odpowiednią mapę w aplikacji i uruchom. Zaletą jest to, że robot radzi sobie ze sprzątaniem bez konieczności kupowania kolejnej stacji ładującej.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR3520 Real Force do 5 pieter

Odkurza i wyciera

Odkurzacz obsługuje zarówno czyszczenie na sucho, jak i na mokro. Pojemnik na kurz o pojemności 300 ml służy do zwykłego odkurzania. Jeśli dołączysz do niego nasadkę do mopa, możesz jednocześnie odkurzać i wycierać. Za pomocą aplikacji możesz ustawić przepływ wody na niski, średni lub wysoki poziom w zależności od stopnia zanieczyszczenia. Nasadka mopa jest wyposażona w tkaninę z mikrofibry, która wiąże brud ze sobą, a także poleruje podłogę podczas sprzątania. Tkaninę można łatwo zdjąć i wyprać w pralce.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR3520 Real Force Odkurza i wyciera

Długa wytrzymałość i duża moc ssania

Odkurzacz wyposażony jest w cyfrowy bezszczotkowy silnik BLDC, co przyczynia się do uzyskania wysokiej mocy ssania sięgającej 3300 Pa. Oferuje 3 poziomy wydajności, które różnią się w zależności od uruchomionego trybu czyszczenia. Dzięki akumulatorowi Li-Ion o dużej pojemności 5200 mAh wytrzymuje do 250 minut na jednym ładowaniu. Gdy pojemność baterii spadnie poniżej 15%, robot automatycznie wraca do stacji ładującej.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR3520 Real Force duza moc dluga wytrzymalosc cyfrowy bezszczotkowy silnik BLDC do 250 minut na jednym ladowaniu

Do wszystkich rodzajów powierzchni

Odkurzacz automatyczny VR3520 wyposażony jest w 3 szczotki główne. Szczotka do dywanów nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg m.in. dywany. Dzięki miękkiej powierzchni szczotka HardFloor jest idealna zwłaszcza do twardych podłóg. Może wyłapać do 3 razy więcej zabrudzeń i zapewnić delikatne czyszczenie bez zarysowań podłóg. Szczotka PET przyda się właścicielom zwierząt. Wyłapuje nawet najdrobniejszy kurz, sierść czy włosy. Dwie szczotki boczne poszerzają zakres odkurzania i doskonale czyszczą wokół ścian, mebli, w rogach pomieszczenia oraz w innych trudno dostępnych miejscach.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR3520 Real Force Do wszystkich rodzajow powierzchni 3 szczotki glowne

Sterowanie

Robotem można sterować za pomocą aplikacji Concept Home, która jest dostępna w języku polskim i jest bezpłatna na systemy iOS i Android. Za pomocą aplikacji możesz zaplanować sprzątanie i monitorować w czasie rzeczywistym. Nawet jeśli nie ma Cię w domu, zawsze będziesz mieć wszystko pod kontrolą. W aplikacji możesz również ustawić język, w którym będzie do Ciebie przemawiał robot, w tym polski. A jeśli nie jesteś fanem nowoczesnych technologii lub nie masz smartfona, możesz nim w pełni sterować także za pomocą pilota.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR3520 Real Force Sterowanie  bezplatnaaplikacja Concept Home

Czujniki uderzenia i upadku

Robot wyposażony jest w specjalny czujnik, który zapewnia idealną orientację wzdłuż ścian i zapobiega spadaniu ze schodów. Jednocześnie chroni odkurzacz i meble przed uszkodzeniem, ponieważ robot podczas pracy zachowuje niewielki dystans od wszelkich przeszkód. Ten czujnik służy również do wykrywania szklanych i czarnych ścian, dzięki czemu robot może obsługiwać sprzątanie wzdłuż tych obszarów.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR3520 Real Force Czujniki uderzenia i upadku

Sprzątanie stref

Za pomocą aplikacji mobilnej można ustawić do 15 obszarów, w których robot będzie sprzątał. Jednocześnie możesz zdefiniować strefy zabronione, w których robot nie będzie sprzątał, lub obszary bez wycierania, w których robot będzie sprzątał tylko wtedy, gdy nie ma zainstalowanego modułu czyszczącego.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR3520 Real Force Sprzatanie stref

Lokalne sprzątanie

Tryb lokalny służy do czyszczenia mniejszych obszarów. Możesz uruchomić go bezpośrednio na korpusie odkurzacza, robot wykona podwójne czyszczenie w obszarze 1,8 x 1,8 m ze środkiem w pozycji wyjściowej. Aby osiągnąć dokładniejsze sprzątanie, możesz za pomocą aplikacji określić punkt na mapie i aktywować sprzątanie w trybie TURBO. Robot automatycznie przemieszcza się do wyznaczonej lokalizacji, którą określa jako środek i wykonuje podwójne sprzątanie z maksymalną wydajnością na obszarze 1,5 x 1,5 m.

Robot sprzatajacy CONCEPT VR3520 Real Force Lokalne sprzątanie Tryb lokalny

Zawartość zestawu

W zestawie znajduje się:

- Stacja ładująca,

- Szczotka Carpet,

- Szczotka Hard floor,

- Szczotka Pet,

- Pojemnik na wodę,

- 2 ściereczki mopujące,

- 6 x worek,

- Pilot zdalnego sterowania,

- Szczotka do czyszczenia,

- 6 x szczotka boczna,

- 6 x filtr,

- Instrukcja obsługi w języku polskim,

- Karta gwarancyjna.


ZOBACZ WIĘCEJ


Dane techniczne

Dane podstawowe

Czas pracy [min]: 250
Czas ładowania akumulatora [min]: 300
Pojemność zbiornika na kurz [l]: 0.3
Wysokość [cm]: 10
Poziom hałasu [dB]: 70
Czujniki: Antykolizyjne, Odległości, Podczerwieni, Ściany, Upadku
Funkcje: Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wi-Fi, Funkcja mopowania
Kolor: Czarny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Odkurzacz nie włącza się po gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
W razie powstania awarii wykonamy szybką naprawę w serwisie.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Odkurzacz nie włącza się po gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
W razie powstania awarii wykonamy szybką naprawę w serwisie.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Odkurzacz nie włącza się po gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
W razie powstania awarii wykonamy szybką naprawę w serwisie.
Naprawa odkurzacza okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
Nie działa elektronika w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
Pęknięta rura, ssawka lub inny element sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Drobne elementy też podlegają ochronie!
Uszkodzenie sprzętu o wartości 300 PLN? Wymienimy na nowy.

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Robot sprzątający CONCEPT VR3520 Real Force

Inne produkty w kategorii:

Robot sprzątający CONCEPT VR3520 Real Force
Robot sprzątający CONCEPT VR3520 Real Force
2 355 90
235,59 zł x 11 rat
Sprawdź leasing dla firm
Dostawa 5-7 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 7 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 2355,90 zł
2 355 90