Polecane produkty podobne

Opis produktu

Dwa razy szybsze sprzątanie

Potężny, ale kompaktowy

Wyposażony w zaawansowany system nawigacji laserowej LDS, Sweeva 6500 skutecznie czyści cały dom, nie pozostawiając żadnych zanieczyszczeń. Filtr HEPA i sterylizacja UV-C chronią Twoją rodzinę przed alergenami i szkodliwymi bakteriami. Samoczynnie opróżniający się pojemnik na kurz uwalnia użytkownika od konieczności opróżniania go za każdym razem po użyciu. Możesz mieć całkowitą kontrolę na odległość dzięki aplikacji TCL Home.

Masażer BEURER MG 100

Laserowy System Nawigacyjny LDS

Zaawansowany system nawigacji laserowej LSD zapewnia odwzorowanie w czasie rzeczywistym z większą dokładnością, wysoką częstotliwością skanowania i większym zasięgiem skanowania, aby poradzić sobie ze skomplikowanym otoczeniem. Skanuje on pomieszczenie z prędkością 6 × 360°/s, aby uzyskać informacje o odległości. Gdy laser jest rzutowany na przeszkodę, tworzy plamę świetlną. W tym samym czasie czujnik obrazu obliczy odległość do środka laserowego czujnika odległości zgodnie z numerem piksela plamki świetlnej.

Masażer BEURER MG 100

Wyjątkowo duża moc ssania

Odkurzacz automatyczny Sweeva 6500 posiada ultra mocny system ssania 2700Pa, z 4-stopniowym systemem czyszczenia. Dwie szczotki boczne, wraz z wysokiej klasy szczotką walcową, skutecznie usuwają brud, kurz i włosy z różnych rodzajów powierzchni, takich jak dywany i podłogi twarde, dzięki wydajnemu systemowi przepływu powietrza.

Masażer BEURER MG 100

Wiele Map w pamięci urządzenia

W aplikacji TCL Home można utworzyć i przechowywać wiele map, po których będzie poruszał się odkurzacz, dzięki czemu sprzęt ten idealnie nadaje się do domu wielopiętrowego. W aplikacji można nazwać każdą mapę w inny sposób, więc przy kolejnym użytkowaniu, wystarczy kliknąć na mapę bezpośrednio do czyszczenia konkretnej strefy.

Masażer BEURER MG 100

Inteligentne sterowanie za pomocą aplikacji

Dzięki aplikacji TCL Home, możesz przejąć pełną kontrolę nad robotem odkurzaczem Sweeva na odległość. Sprawdź stan czystości w swoim domu, nawet jeśli jesteś daleko, i zdalnie steruj urządzeniem za pomocą swojego smartfona. Dzięki Amazon Alexa lub Asystentowi Google, możesz sterować urządzeniem za pomocą głosu.

Masażer BEURER MG 100

Wiele czujników dla bezproblemowego przemieszczania

Sweevy nie powstrzymają małe stopnie czy grube dywany, gdyż potrafi ona pokonywać przeszkody mające do 20 mm wysokości. Nie spadnie ze schodów ani nie obije się o ścianę dzięki czujnikom spadku i czujnikom antykolizyjnym.

Masażer BEURER MG 100

Sterylizacja UV-C: Więcej niż tylko czystość

Dzięki lampie UV-C umieszczonej na spodzie urządzenia, Sweeva 6500 nie tylko czyści, ale również sterylizuje podłogę. Chroni Twoją rodzinę przed szkodliwymi bakteriami.

*Światło UV-C wyłączy się, jeśli Sweeva wykryje, że nie znajduje się na podłożu. Możesz również wyłączyć światło UV-C poprzez aplikację.

Masażer BEURER MG 100

Długi czas pracy z funkcją samoczynnego ładowania

Sweeva 6500 może pracować przez około 180 minut, idealnie nadając się do czyszczenia powierzchni do 250 m2. *

Gdy poziom naładowania baterii spadnie poniżej 15%, Sweeva sama poszuka bazy ładującej i automatycznie powróci do dalszego sprzątania.

*Przetestowane na twardej podłodze, w trybie standardowym, przez TCL IOT Lab.

Masażer BEURER MG 100

Samoopróżniający się kosz na śmieci

Sweeva 6500 automatycznie wróci do kosza na śmieci, gdy czujnik wykryje, że pojemnik na kurz został zapełniony. Bardzo duży, (4L) samoopróżniający się kosz na śmieci zbierze wszystkie nieczystości z pojemnika na kurz aż do 8 razy, więc nie ma potrzeby czyszczenia pojemnika po każdym sprzątaniu.

Masażer BEURER MG 100

Co w zestawie?

Robot sprzątający TCL Sweeva 6500 Czarny posiada bazę ładującą i opróżniającą, worek, narzędzie do czyszczenia szczotek, filtr, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Czas pracy [min]: 180
Czas ładowania akumulatora [min]: 240
Pojemność zbiornika na kurz [l]: 0.5
Wysokość [cm]: 9.45
Poziom hałasu [dB]: 65
Czujniki: Antykolizyjne, Odległości, Schodowy
Funkcje: Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi
Kolor: Czarny

Opinie

4.3/5
4 opinii
3 użytkowników poleca ten produkt
Jakość wykonania
4.3 /5
Głośność pracy
4.3 /5
Funkcjonalność
4.3 /5
Gabaryty i waga
4.3 /5
Dokładność sprzątania
4.3 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
2/5
Harry 8 listopada 2022
Wadliwy
Zakup całkiem niedawno i odradzam. Serwis bardzo powolny, trudno się dodzwonić. Robot wadliwy.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Sylwia 26 lipca 2022
Polecam
Zawsze byłam sceptycznie nastawiona do takich robotów sprzątających- myślałam, że to taki gadżet dla bogatych i leniwych, że jest drogi i nie sprzątnie tak dobrze jak normalny odkurzacz. A teraz żałuję, że nie kupiłam go wcześniej! Sprząta porządnie i dokładnie dzięki systemowi map, można go też wysłać w inne, konkretne miejsce. Dzięki aplikacji można go włączyć nawet jeśli będziemy poza domem. To nie jest gadżet, to pełnowymiarowy, inteligentny, robot- odkurzacz, dzięki któremu oszczędza się zdrowie-kręgosłup i czas.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Małgorzata 25 lipca 2022
Idealny
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Nie spodziewałam się, że robot będzie sprzątał tak dokładnie. Wjeżdża w każdy kąt, pod tapczan a nawet na dywan. Bardzo praktyczny sprzęt zwłaszcza gdy w domu mamy małe dziecko lub zwierzęta. Sprzęt spełnia moje oczekiwania. Gorąco polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Monika 22 lipca 2022
Polecam !!!
Robot zgodny z opisem! Najwyższej jakości odkurzacz z wszystkimi możliwymi funkcjami! Rewelacyjny!
Czy ta opinia była pomocna?
Produkt archiwalny

Robot sprzątający TCL Sweeva 6500 Czarny

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756