Produkt archiwalny

Odkurzacz ELECTROLUX Ultraflex Ufparketto

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Opis produktu

Odkurzacz ELECTROLUX Ultraflex Ufparketto

 

Odkurzacz został opracowany z myślą o gospodarstwach domowych z podłogami bez dywanów i wykładzin. Zbiera zanieczyszczenia do 12 metrów od miejsca podłączenia. Skuteczny na wszystkich rodzajach podłóg. W zestawie dostępna jest również ssawka: 3-w-1 i Parketto Pro. Dwa uchwyty ułatwiające przechowywanie. Regulacja mocy pozwala wybrać odpowiednią tak, aby oszczędzać energię i jak najmniej hałasować. Miękkie kółka tłumią hałas i chronią podłogę. Ssawka AeroPro została zaprojektowana tak, aby uzyskać maksymalny przepływ powietrza i optymalne zbieranie kurzu. Szczotki umieszczone pod kątem tak, aby umożliwiać odkurzanie ścian. Poza tym ssawka jest wyposażona w skrętne kółka. Aluminiowa, lekka rura teleskopowa AeroPro o optymalnym przepływie powietrza. Technologia Turbo Cyclone to prawdziwy cyklon w odkurzaczu. Zwiększa siłę ssania i efektywność zbierania kurzu po to, aby odkurzanie było jeszcze bardziej wydajne. Miękkie kółka nie tylko nie rysują delikatnego parkietu, ale również nie hałasują na twardej podłodze. Dzięki temu odkurzanie jest cichsze, a podłogi bezpieczniejsze.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Poziom hałasu [dB]: 76
Typ filtra: Antyalergiczny
Zbieranie kurzu: Pojemnik
Zasięg pracy [m]: 12
Zwijacz przewodu: Nie
Funkcje: Regulacja mocy ssania, Turboszczotka

Opinie

15 opinii 15 użytkowników poleca ten produkt
Moc
4.8 /5
Długość przewodu
4.8 /5
Jakość wykonania
4.8 /5
Głośność pracy
4.8 /5
Gabaryty i waga
4.8 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

Potwierdzony zakup
Grzegorz 6 października 2017
Potwierdzony zakup
Jak najbardziej polecam
Polecam dany odkurzacz. Cichy, mocne wciąganie i bardzo dobry wiatrak chłodzący.
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 20 września 2016
polecam
polecam wszystkim, to nie odkurzacz- to smok
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 16 lutego 2016
polecam z ręką na sercu
Odkurzacz cichutko pracuje, świetnie się prowadzi, ma dużo akcesoriów,długi kabel, jest lekki,zwinny,jeździ jak by płynął.A co najważniejsze nie boi się go mój synek 2.5 letni.kiedy go przywiozła do domu dzieci klocilu się kto będzie pierwszy mógł sprzątać.ten odkurzacz działa cuda
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 11 stycznia 2016
Polecam!!!!
Zdecydowanie polecam ten odkurzacz. Niesamowita moc ssania, cicha praca, lekki i poręczny, długi 12m przewód. Jak za takie parametry cena w stosunku do innych odkurzaczy nie jest wysoka. Jeszcze raz szczerze polecam!!!
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 22 grudnia 2015
super odkurzacz
Dużą zaletą jest jego waga, bardzo lekki, rura aluminiowa. Pojemnik w którym widzimy kurz daje nam do myślenia ile kurzu gromadzimy na swojej przestrzeni :) Mam nadzieję, że będzie służyć kolejne 10lat :)
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 21 października 2015
Polecam
Duża moc ciągu. Odkurzacz jest cichy, a powietrze po odkurzaniu czyste. Duży zasięg pracy (12m). Łatwy w czyszczeniu.
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 3 maja 2016
super odkurzacz
jest cichy, super wciąga brud, ma bardzo dużą moc ssącą
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 18 czerwca 2016
pozytywna
Duża siła ssania, poręczny, prosty w obsłudze.
Czy ta opinia była pomocna?
nela 14 maja 2016
bardzo dobry polecam
jestem bardzo zadowolona odkurzacz jest super
Czy ta opinia była pomocna?
Klient 29 kwietnia 2016
dobry odkurzacz, polecam
polecam, odkurzacz lekki, duża moc ssania
Czy ta opinia była pomocna?