Parownica KARCHER SC 4 EasyFix Premium Home Line zestaw z żelazkiem

Kod: 191609
Porównaj
Ciśnienie [bar]: 3.5
Moc [W]: 2000
Pojemność zbiornika [l]: 0.8
Wydajność pracy do 100 m2
Żelazko parowe w zestawie
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Parownica KARCHER SC 4 EasyFix Premium Home Line zestaw z żelazkiem
Parownica KARCHER SC 4 EasyFix Premium Home Line zestaw z żelazkiem
1 799 99
Odbierz

Opis produktu

Niezastąpiona pomoc w codziennym sprzątaniu

Duża moc i wydajność

Biało-czarny pistolet parowy o wadze 4,1 kg posiada 2000 W mocy i zapewnia wydajność pracy do 100 m kwadratowych. Zapewnia więc efektywne sprzątanie dużych pomieszczeń. Długość przewodu wynosi 4m, urządzenie posiada także schowek na bezpieczne przechowywanie kabla zasilającego oraz akcesoriów. Ciśnieni bar wynosi 3.5.

Parownica KARCHER SC 4 EasyFix Premium duza moc 2000 W waga 4,1 kg wydajnosc pracy do 100 m kwadratowych dlugosc przewodu 4m

Gotowość do pracy

Elektryczna parownica wykazuje błyskawiczną gotowość do pracy – nagrzewa się zaledwie w 240 sekund. To wysoce skuteczne urządzenie przeznaczone do czyszczenia wszystkich powierzchni wodoodpornych – płytek, kabin prysznicowych, baterii łazienkowych czy fug.

Parownica KARCHER SC 4 EasyFix Premium nagrzewa się zaledwie w 240 sekund

Zestaw do czyszczenia podłóg

W zestawie znajduje się zestaw do czyszczenia podłóg EasyFix z funkcją mocowania pada na rzep. Dzięki temu urządzenie doskonale sprawdzi się także przy czyszczeniu podłóg i paneli. Pad wykonano z wysokiej jakości mikrofibry. Gorąca para doskonale usuwa różnego rodzaju zabrudzenia, nawet zaschnięty brud czy tłuszcz. Ruchomy przegub sprawia, że posługiwanie się urządzeniem jest bardzo proste, użytkownik bez trudu może dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca.

Parownica KARCHER SC 4 EasyFix Premium wygoda uzytkowanie

Dwa zbiorniki na wodę

Produkt posiada 2 zbiorniki na wodę o pojemności 0,8l, które pozwalają na uzupełnienie wody w trakcie pracy, bez konieczności studzenia bojlera. Pojemniki można w każdej chwili łatwo wyciągnąć i wyczyścić pod bieżącą wodą.

Parownica KARCHER SC 4 EasyFix Premium dwa zbiorniki na wode 0,8l pojemnosc

Blokada pistoletu parowego

Urządzenie wyposażono w blokadę pistoletu parowego, która chroni przed przypadkowym użyciem, na przykład przez małe dzieci. Znacznie zwiększa to bezpieczeństwo użytkowania produktu. Na rękojeści znajduje się również funkcja regulacji ilości pary, co pozwala na dostosowanie ilości pary w zależności od czyszczonej powierzchni lub rodzajów zabrudzenia.

Parownica KARCHER SC 4 EasyFix Premium Blokada pistoletu parowego funkcja regulacji ilosci pary

Dysze i szczotki

Producent oferuje bardzo bogate wyposażenie. W zestawie znajduje się wiele przydatnych akcesoriów, takich jak: 3 dysze, rura teleskopowa, duża szczotka do sprzątania większych powierzchni, szczotka okrągła oraz żelazko. Jest więc to produkt w pełni wielofunkcyjny, zapewniający efektywne i bardzo dokładne czyszczenie różnych powierzchni.

Parownica KARCHER SC 4 EasyFix Premium zestaw akcesoria komplet wyposazenie

ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc [W]: 2000
Zasilanie: Sieciowe
Ciśnienie [bar]: 3.5
Pojemność zbiornika [l]: 0.8
Wydajność [m2]: 100

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Parownica KARCHER SC 4 EasyFix Premium Home Line zestaw z żelazkiem
Parownica KARCHER SC 4 EasyFix Premium Home Line zestaw z żelazkiem
1 799 99
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 1799,99 zł
1 799 99