Parownica KARCHER SC 2 EasyFix 1.512-050.0 Żółty

(150)
Kod: 879302
Porównaj
Rodzaj: Parownica
Moc [W]: 1500
Ciśnienie [bar]: 3.2
Pojemność zbiornika [l]: 1
Czas gotowości pary [sek.]: 390
Wyposażenie: 2 rury przedłużające (2 x 0.5 m), Dysza podłogowa EasyFix, Dysza punktowa, Dysza ręczna, Poradnik użytkownika...  Więcej
Zabija do 99,9% koronawirusów i bakterii
Bogaty zestaw do akcesoriów
Zobacz opis produktu
Parownica KARCHER SC 2 EasyFix 1.512-050.0 Żółty
Parownica KARCHER SC 2 EasyFix 1.512-050.0 Żółty
599 99
Odbierz

Opis produktu

Wszechstronna i kompaktowa

Poznaj najważniejsze cechy i zalety

Parownica KÄRCHER SC 2 EasyFix to urządzenie, które ułatwi Ci wiele codziennych zadań! Bogata gama akcesoriów i zawór bezpieczeństwa to tylko część tego, co oferuje to urządzenie.

Parownica KARCHER SC 2 EasyFix 1.512-050.0  cechy

Wyjątkowo mocne i niezawodne urządzenie

Parownica KÄRCHER SC 2 EasyFix charakteryzuje się szerokim wachlarzem zastosowań. Gorąca para pod wysokim ciśnieniem skutecznie odspaja zabrudzenia i zabija większość drobnoustrojów bez nadmiaru chemii. Blokada bezpieczeństwa chroni przed przypadkowym naciśnięciem pistoletu parowego np. przez dzieci. Praktyczne i bezpieczne przechowywanie zapewnia możliwość umieszczenia akcesoriów na urządzeniu.

Parownica KARCHER SC 2 EasyFix 1.512-050.0 zolty wyglad moc

Higieniczna czystość

Parownica KÄRCHER SC 2 EasyFix zabija do 99,999% koronawirusów i 99,9% bakterii przy dokładnym czyszczeniu punktowym przez około 30 sekund, przy maksymalnym poziomie pary oraz bezpośrednim kontakcie z czyszczoną powierzchnią. Testy przeprowadzone zostały na na gładkich i twardych powierzchniach domowych.

Parownica KARCHER SC 2 EasyFix 1.512-050.0 zolty wyglad moc

Zestaw do czyszczenia podłóg EasyFix

Optymalne rezultaty czyszczenia na wszystkich rodzajach podłóg twardych osiągniesz dzięki wydajnej technologii lameli. EasyFix to nowy system mocowania pada z mikrofibry na dyszy podłogowej na rzep, dzięki czemu możesz zdejmować go i zakładać bez potrzeby schylania się oraz bez kontaktu rąk z brudem. Dzięki ruchomemu przegubowi KÄRCHER SC 2 EasyFix zapewnia łatwe operowanie i ciągły kontakt z czyszczoną powierzchnią.

Parownica KARCHER SC 2 EasyFix 1.512-050.0 zolty Easy FIx

Szybko i bez wysiłku

Ergonomiczna dysza podłogowa Comfort z ruchomym przegubem ułatwia czyszczenie podłogi – szybko i bez wysiłku. Doskonale przylega do czyszczonej powierzchni, bez względu na kąt pracy. Dodatkowo dzięki wysokiej temperaturze pary umyta powierzchnia wysycha w bardzo krótkim czasie.

Parownica KARCHER SC 2 EasyFix 1.512-050.0 zolty Easy FIx

Regulacja ilości pary

W zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni możesz regulować wydatek pary na rękojeści parownicy KÄRCHER SC 2 EasyFix. Doskonałe rezultaty czyszczenia uzyskasz za sprawą pada wykonanego z wysokiej jakości mikrofibry.

Parownica KARCHER SC 2 EasyFix 1.512-050.0 zolty Easy FIx

Szybka i bezpieczna praca

KÄRCHER SC 2 EasyFix pozwala na niemal natychmiastową pracę ponieważ czas nagrzewania to jedynie około 30 sekund. Bezpieczna blokada chroni przed przypadkowym naciśnieciem pistoletu parowego np. przez dzieci.

Parownica KARCHER SC 2 EasyFix 1.512-050.0 zolty szybka praca filtr

Zawartość zestawu

W opakowaniu oprócz parownicy KÄRCHER SC 2 EasyFix znajdują się zestaw do czyszczenia podłóg EasyFix + 2 rury (2 x 0,5 m), dysza ręczna, dysza do detali, okrągła szczotka (mała), ściereczka podłogowa z mikrofibry 1 szt., powłoczka z mikrofibry na dyszę ręczną 1 szt., wąż parowy z pistoletem 2 m oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Parownica KARCHER SC 2 EasyFix 1.512-050.0 zolty zawartosc opakowania

ZOBACZ WIĘCEJ

Najczęściej zadawane pytania

Które akcesoria są kompatybilne z moim urządzeniem?
• Te informacje możesz znaleźć w instrukcji obsługi lub na stronie internetowej. Ważne: akcesoria dla urządzeń domowych nie są kompatybilne z akcesoriami przewidzianymi dla urządzeń profesjonalnych.

Czy parownicą można czyścić podłogi laminowane/parkiety?
• Możesz bezpiecznie czyścić parkiety i podłogi laminowane za pomocą parownic(pod warunkiem, że drewno nie jest olejowane czy woskowane!), jeżeli zastosujesz się do kilku wskazówek. Zmniejsz na pistolecie wydatek pary (ustaw najniższy poziom), użyj dwóch ściereczek podłogowych (= 4 warstwy), tak by jak najmniejsza ilość pary miała kontakt z powierzchnią. Nie przytrzymuj dyszy parowej przez dłuższy czas w jednym miejscu, staraj się czyścić szybkimi ruchami. Upewnij się, że podczas pracy nie tworzą się kałuże - wówczas powierzchnia wyschnie szybko i nie pozostaną na niej ślady po wodzie.

Jakie powierzchnie można bezpiecznie czyścić parownicą?
• Parownice doskonale sprawdzają się na wszystkich wodoodpornych powierzchniach domowych. Dzięki szerokiemu asortymentowi dostępnego osprzętu wielkość czyszczonej powierzchni oraz jej kształt nie stanowią przeszkody dla skuteczności usuwania zabrudzeń. Przykładowo, parownice doskonale czyszczą podłogi, blaty kuchenne, kabiny prysznicowe, kaloryfery i piekarniki oraz drobne elementy, takie jak armatura czy fugi.

Jaką temperaturę ma para wytwarzana przez parownicę?
• Temperatura wytwarzanej pary na dyszy parowej wynosi około 100°C i około 84°C bezpośrednio na czyszczonym obiekcie.

Czy można wydłużyć rurę do parownicy?
• Każda parownica standardowo wyposażona w dwie rury, które można ze sobą łączyć. Można ją także przedłużyć za pomocą dodatkowej rury. Należy jednak pamiętać, że wraz z wydłużeniem rury spada temperatura pary na jej końcu.

Czy można używać wody demineralizowanej zamiast wodociągowej?
• Woda demineralizowana wypłukuje minerały z bojlera i prowadzi do jego uszkodzenia. Dlatego też Kärcher zaleca stosowanie wody wodociągowej i regularne odkamienianie bojlera za pomocą dedykowanych do tego celu pałeczek.

Co zrobić gdy urządzenie nie podgrzewa wody?
• Sprawdź czy urządzenie jest podłączone do prądu, lub czy nie zadziałały bezpieczniki. Sprawdź czy zbiornik na wodę nie jest pusty - jeżeli tak uzupełnij go wodą do 3/4 maksymalnej pojemności. Jeżeli urządzenie nie działa z innego powodu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić gdy zawór bezpieczeństwa nie daje się otworzyć?
• Jeżeli zawór bezpieczeństwa nie chce drgnąć lub kręci się dookoła, poczekaj aż bojler ostygnie, wówczas ciśnienie wewnątrz zbiornika spadnie i zawór otworzy się bez trudu. Gdy zajdzie taka potrzeba, możesz obniżyć ciśnienie w bojlerze poprzez dłuższe przytrzymanie spustu pistoletu. Jeżeli po wystudzeniu bojlera, blokada nadal nie chce ustąpić, skontaktuj się Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić gdy czas nagrzewnia jest zbyt długi?
• Kiedy czas, jaki zajmuje nagrzanie się bojlera, znacząco się wydłuży, należy przeprowadzić odkamienianie urządzenia. Służą do tego specjalne pałeczki do odkamieniania Kärcher. Nie należy stosować do tego celu agresywnych preparatów, takich jak ocet. Jeżeli po odkamienianiu parownica w dalszym ciągu nagrzewa się zbyt długo skontaktuj się Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić gdy kontrolka braku wody jest ciągle podświetlona?
• Termostat mógł ulec awarii. Skontaktuj się z autoryzowanym serwisem lub bezpośrednio.

Co zrobić gdy nie da się wyłączyć pary lub gdy para wydobywa się z zaworu bezpieczeństwa?
• Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić gdy podczas prasowania z żelazka cieknie woda?
• Poczekaj, aż parownica w pełni się nagrzeje. Pamiętaj by nie napełniać zbiornika większą ilością wody niż 3/4 jego maksymalnej pojemności. Jeżeli twoja parownica posiada funkcję pracy z gorącą wodą, sprawdź czy na pewno jest ustawiona w tryb pary.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc [W]: 1500
Zasilanie: Sieciowe
Ciśnienie [bar]: 3.2
Pojemność zbiornika [l]: 1
Wydajność [m2]: 75

Opinie

4.7/5
150 opinii
144 użytkowników poleca ten produkt
Wydajność
4.8 /5
Głośność pracy
4.7 /5
Funkcjonalność
4.8 /5
Wygoda
4.7 /5
Waga
4.8 /5
Odpowiednia moc
4.7 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (141)
1/5
32wpr 14 lutego 2024
Planowana konstrukcja uniemożliwiająca naprawę
Produkt działa. Jednak grzałka jest zgrzana z pojemnikiem na wodę. Specjalnie żeby nie można było wymienić przy awarii. A cena zespolonej części jest niemal równa nowej myjce. Gdzie tu ta słynna ekologia.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Natalia 19 stycznia 2023
Polecam
Jestem zachwycona zakupem i żałuję, że tyle czasu żyłam bez niego :D Uwielbiam porządek ale mając psa utrzymanie czystych podłóg nie jest proste. Nie chciało mi się codziennie myć podłóg standardowym sposobem bo zajmuje to trochę czasu. Teraz z karcherem 5 minut i po robocie :D trzeba tylko zdecydowanie dokupić dodatkowe ścierki bo jedna to mało żeby wszystko posprzątać bez przerw na płukanie ścierki. Pojemność starcza idealnie na posprzątanie mieszkania i nie wyobrażam sobie mieć tak małej pojemności jak w ręcznych i co chwilę dolewać wodę. Jedyny minus za nie chowający się do środka kabel ale z tym da się żyć :D zdecydowanie polecam
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Łukasz 6 lutego 2023
Parownica Karcher
Parownica godna polecenia. Dzięki niej nie muszę używać wiadra i mopa tylko myje podłogę jakbym odkurzał. Jest w stanie przywrócić pierwotny kolor fug i umyć nieduże zabrudzenie na kanapie.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
mlody-81@wp.pl 15 lutego 2023
nie polecam
Witam nie polecam tego urządzenia tzn działa fajnie ale po jakimś czasie korek od wlewu wody się blokuje wymieniałem raz i ten sam problem a gwarancja minęła.
Czy ta opinia była pomocna?
1/5
mlody. 15 lutego 2023
Nie polecam!
Urządzenie działa rewelacyjnie, ale korek się blokuje i nie można używać. Wymiana była, ale gwarancja się skończyła i parownica do śmieci!
Czy ta opinia była pomocna?
4.7/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Tomasz 22 marca 2023
Karcher
Do podstawowych czynności sprzątających się nadaje. Dużo nakładek, na pewno każdemu się przyda.
Czy ta opinia była pomocna?
4.8/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Dariusz 12 października 2022
Świetna parownica do kafelek i fug!
Zacznijmy od minusów. Minusem jest trochę krótki kabel oraz brak wyjmowanego pojemnika na wodę(mieści się w nim litr) oraz wskaźnika przez co wodę musimy lać na wyczucie. Co do zbiornika nie nalejemy wody póki nie wystygnie bojlerek(korek ma blokadę). Nagrzewa się w 8 minut.Teraz plusy, nie trzeba używać specjalnych detergentów, posiada specjalne zabezpieczenie przy rączce aby przypadkiem się nie poparzy(chroni przed dziećmi). Sprzęt jest wyposażony w kilka końcówek, dzięki którym możemy wyczyścić kaloryfer, fugi, blaty oraz inne powierzchnie, które nie niszczą się pod wpływem wilgoci,świetnie sprawdził mi się na fugach, w końcu widzę ich kolor!:)Urządzenie nie jest ciężkie i jest poręczne,polecam w 100%
Czy ta opinia była pomocna?
4.3/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Piotr 10 listopada 2022
Sprzęt może być....
... ma dobrą moc, duży pojemnik na wodę. Nie trzeba co 3 minuty jej dolewać jak w tych ręcznych. Czyści dobrze, choć myślałem, że kamień z kranu łatwo zejdzie. Wreszcie wyczyściłem kafelki w kuchni. Żona wybrała takie niegładkie. Kuchenka także lśni, przydałoby się kilka końcówek typu okrągła szczotka, bo zachodzi tłuszczem i trzeba zrobić przerwę na jej odtłuszczenie. Niestety czyścić można praktycznie tylko końcówkami bezpośrednio podłączonymi do węża tj. dyszą do detali. Połączenie poprzez rury nie jest szczelne, chyba, że coś źle podłączam. Wtedy praktycznie leje się woda.
Czy ta opinia była pomocna?
4.7/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Damian 20 grudnia 2022
Do domu idealne
Produkt świetnie spisuje się w warunkach domowych, do czyszczenia wszystkich powierzchni w łazience czy umycia podłogi jest w zupełności wystarczający. Dodatkowe końcówki ułatwiają sprawę aby umyć ciężko dostępne miejsca w kuchni czy łazience. Razem z końcówką do mycia okien produkt staje się jeszcze lepszy. Jedyną rzeczą która mogłaby być lepsza to ciśnienie, aczkolwiek do użytku domowego i tak jest wystarczające.
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia konkursowa
Ta opinia została zamieszczona przez Klienta uczestniczącego w jednym z konkursów.
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Anna 16 grudnia 2022
Rewelacja!!!
Długo wahałam się z zakupem parownicy, ale uważam, że jest to jeden z moich lepszych zakupów w ostatnim czasie. Sprząta się szybko i bardzo dokładnie. Doczyściłam powierzchnie, gdzie zwykłą ściereczką nie dałabym rady.Fugi odzyskały dawną biel, a po tłustych plamach na górze mebli kuchennych nie zostało śladu. Bez detergentów i zbędnej chemii, tylko wodą. Jak najbardziej polecam!!!
Czy ta opinia była pomocna?
Źródło: Opinia konkursowa
Ta opinia została zamieszczona przez Klienta uczestniczącego w jednym z konkursów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Parownica KARCHER SC 2 EasyFix 1.512-050.0 Żółty
Parownica KARCHER SC 2 EasyFix 1.512-050.0 Żółty
Parownica KARCHER SC 2 EasyFix 1.512-050.0 Żółty
599 99
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 599,99 zł
599 99