Maszynka SATURN ST-HC 1540 sprawi, że strzyżenie włosów stanie się czystą przyjemnością. Łatwa obsługa urządzenia pozwoli obejść się bez pomocy fryzjera. SATURN to urządzenie o dwóch funkcjach. Oprócz skracania włosów możesz używać jej również do przycinania brody. Za pomocą nożyczek dołączonych do urządzenia jesteś w wstanie doskonale dopracować efekt końcowy strzyżenia. Dzięki wygodnej konstrukcji i niewielkiej wadze maszynki będziesz strzyc sprawnie bez uczucia zmęczenia ręki!
SATURN ST-HC 1540 to urządzenie, które dostosowuje się do użytkownika i jego indywidualnych potrzeb. Aby zapewnić Ci pożądane efekty, strzyżarka została wyposażona w specjalną regulację obejmującą cztery ustawienia długości strzyżenia. Zakres strzyżenia włosów wynosi od 5 mm do 16 mm. Dodatkowo maszynka posiada dwie nasadki grzebieniowe. Możesz sprawnie wymieniać je w zależności od potrzeb. Dzięki temu jeszcze lepiej dostosujesz długość strzyżenia do siebie.
Swobodne korzystanie strzyżarki bezprzewodowo umożliwia czas pracy akumulatora wynoszący około 45 minut. Dzięki temu masz możliwość zabrania maszynki ze sobą, gdzie tylko chcesz i strzyc komfortowo tam, gdzie tylko masz na to ochotę. Aby naładować maszynkę, wystarczy umieścić ją w bazie zasilającej, która dołączona jest do strzyżarki. Podstawka naładuje Twoje urządzenie w przeciągu ośmiu godzin. Oprócz bezprzewodowego użytkowania masz możliwość podłączenia strzyżarki do prądu za pomocą zasilacza i korzystać z niej bez ograniczeń czasowych.
Ostrza strzyżarki zostały wykonane z tytanu. Materiał ten zapewnia odporność na uszkodzenia. Dzięki temu urządzenie będzie działało bez zarzutów przez długi czas. Do zestawu dołączana jest szczoteczka, która pozwoli Ci zadbać o czystość ostrzy. Szczoteczka umożliwia sprawne i dokładane wyczyszczenie ostrzy, co pozwoli wydłużyć żywotność urządzenia.
SATURN ST-HC1540 posiada 2 nasadki, szczoteczkę, bazę ładującą, nożyczki, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.
Liczba ustawień długości strzyżenia: | 4 |
---|---|
Czas pracy akumulatora [min]: | 45 |
Przeznaczenie: | Do brody, Do włosów |
Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
Minimalna długość [mm]: | 5 |
Maksymalna długość [mm]: | 16 |
Funkcje dodatkowe: | Brak |
Wyposażenie: | 2 nasadki, Baza ładująca, Grzebień, Olej do konserwacji, Szczoteczka |
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.
Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.