Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Kod: 550931
GÖTZE & JENSEN
Typ suszarki
Cyfrowa
Moc [W]
2200
Jonizacja
Tak
Dyfuzor
Tak
Funkcja Turbo
Tak
Funkcja zimnego nadmuchu
Tak
Liczba prędkości nadmuchu
7
Dyfuzor z koszyczkiem na odżywkęDotykowy panel sterujący
Produkt dostępny
w wybranych sklepach
Taniej o
100
399,99
299,99
Produkt niedostępny w sklepie internetowym
299,99
399,99
Taniej o
100
Sprawdź
i kup w sklepie
Sprawdź
i kup w sklepie
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Produkt niedostępny w sklepie internetowym, powiadom mnie o jego dostępności
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Opis i dane

Opis i dane

W TROSCE O ZDROWE WŁOSY

Perfekcyjny wygląd to podstawa. Dzięki temu zyskasz pewność siebie i poradzisz sobie z każdym wyzwaniem. Dlatego dobra suszarka do włosów powinna znaleźć się na wyposażeniu każdej osoby, dla której dobra prezencja ma ogromne znaczenie. Z modelem Diamond DHD600 od marki GÖTZE & JENSEN możesz cieszyć się rezultatem jak po wizycie w salonie fryzjerskim. I to wszystko w zaciszu własnego domu! Suszarka została wyposażona w dyfuzor, dzięki któremu Twoja fryzura zyska wspaniałą objętość. Duża moc kształtująca się na poziomie 2200 W sprawi, że poradzi sobie ona doskonale z osuszeniem i ułożeniem grubych, a także gęstych kosmyków. Nareszcie zdążysz na każde spotkanie i zawsze będziesz wyglądać perfekcyjnie. Co więcej, jonizacja to rozwiązanie, które pozwoli Ci raz na zawsze zapomnieć o elektryzujących i puszących się włosach. Jednakże to nie wszystko, co potrafi ta wyjątkowa suszarka! Poznaj najważniejsze zalety tego sprzętu i odkryj w sobie prawdziwe piękno!

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Koszyczek umożliwiający równomierne rozprowadzenie odżywki lub olejku

Specjalistyczna suszarka do włosów Diamond DHD600 od marki GÖTZE & JENSEN oferuje rozwiązanie w postacie specjalnego koszyczka zapewniające równomierne rozprowadzenie odżywki lub olejku pielęgnacyjnego. Dobre rozłożenie kosmetyku we włosach sprawi, że zwiększysz wytrzymałość włosów, a co najważniejsze pozbędziesz się uporczywego puszenia. Co więcej, ochronisz także swoje kosmyki przed łamaniem i wszelkimi uszkodzeniami. W odpowiedzi na takie traktowanie odwdzięczą się one blaskiem i niebywałą miękkością. Nareszcie Twoja fryzura będzie piękna i lśniąca.


Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Dyfuzor dla zwiększenia objętości włosów

Na pokładzie suszarki pozwoli Ci czerpać radość z fantastycznej objętości. Obrotowa końcówka umożliwia odpowiednie napowietrzanie włosów, nadając im wymarzony kształt. I to wszystko przy pomocy jednego urządzenia. Czego chcieć więcej?

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Łatwe dostosowanie suszarki do własnych potrzeb

Suszarka jest bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze. Ma specjalny panel dotykowy, dzięki któremu bez kłopotu ustawisz wysokość temperatury i siłę nadmuchu powietrza. Regulacja prędkości nadmuchu pozwoli Ci na ustawienie słabszego bądź też silniejszego strumienia powietrza. Natomiast opcja związana z modyfikacją temperatury przyda się szczególnie w przypadku kosmyków suchych i zniszczonych. Mając do swojej dyspozycji pełną regulację, bez kłopotu osuszysz włosy chłodnym lub letnim nawiewem przy najwyższych ustawieniach mocy. W rezultacie dostosujesz sprzęt do własnych potrzeb!

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Funkcja zimnego nawiewu

Wykorzystuje ona także funkcję zimnego nawiewu, co pozwoli zamknąć łuski włosów pod koniec całego procesu. To daje gwarancję uzyskania błyszczących kosmyków i zdrowo wyglądającej fryzury. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne po ułożeniu fryzury w trakcie kończenia całej stylizacji. Dzięki temu Twoje kosmetyki będą piękne i pełne blasku!

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Szybkie i sprawne suszenie, a także prostowanie włosów

Na pokładzie suszarki GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600 znalazło się także miejsce dla koncentratora wpływającego na szybkie suszenie i prostowanie włosów. Pomaga on kierować sprzęt na wybrane pasma włosów. W rezultacie zabieg przebiega bardzo sprawnie. Dzięki temu nie spóźnisz się na żadne spotkanie i zawsze będziesz wyglądać perfekcyjnie.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Unikalna konstrukcja pozwalająca na sprawne suszenie włosów

Suszarka do włosów wyróżnia się dość charakterystycznym kształtem. Ma ona wyraźnie spłaszczoną końcówkę wylotową. W rezultacie powietrze uderza we włosy z zachowaniem jeszcze większej szybkości. Wąski wylot sprawia, że będziesz mogła znacznie łatwiej kontrolować żywioł i kierować go tak, aby cały proces suszenia był najbardziej skuteczny. Dlatego sprawniej niż kiedykolwiek osusza fryzurę, nadając jej oczekiwany kształt.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Stylizuj fryzurę tak jak chcesz

Suszarka Diamond DHD600 od marki GÖTZE & JENSEN pozwoli Ci ułożyć i wystylizować fryzurę niczym z najlepszego salonu fryzjerskiego. Strumień powietrza osiągający odpowiednią temperaturę nie tylko osuszy włosy, ale pozwoli także nadać pożądany kształt grzywce i większym partiom włosów.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Koniec z elektryzowaniem się włosów

Prawie każda kobieta zna problem związany z elektryzowaniem się włosów. Wynika to z tego, że w trakcie suszenia gorącym powietrzem dochodzi do podnoszenia temperatury wody. To prowadzi do jej wyparowania z powierzchni kosmyków. Pojawiają się zatem dodatnie ładunki elektryczne, które rozchylają łuski włosów i pogarszają ich kondycję. Nareszcie koniec z tym! Jonizacja eliminuje uporczywy problem puszenia się kosmyków i ułatwia ułożenie każdej fryzury. Uwalnia ona ładunki ujemne, które osiadają na powierzchni włosów. W ten sposób neutralizują działanie ładunków dodatnich. Dzięki temu znika problem związany z elektryzowaniem się włosów.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Gładkie i zdrowe włosy

Jonizacja to rozwiązanie, które nie tylko pomaga opanować problem z elektryzującymi się włosami, ale także przyczynia się do uzyskania lśniących kosmyków. Neutralizacja ładunków dodatnich powoduje, że łuski włosów zostają domknięte. Dzięki temu rozwiązaniu są bardziej wygładzone. Zyskują także znacznie zdrowszy wygląd. Inwestując w suszarkę Diamond DHD600 od marki GÖTZE & JENSEN Twoja zyskasz rezultaty, w których fryzura będzie prezentowała się wyjątkowo w każdych okolicznościach, a więc niezależnie od tego, czy będą one naturalnie rozpuszczone, czy też upięte i wystylizowane.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Wspaniała propozycja dla zabieganych

Suszarka GÖTZE & JENSEN z funkcją jonizacji to wspaniała propozycja dla osób zabieganych. Funkcja jonizacji to nie tylko piękne włosy, ale także szybsze ułożenie fryzury. Dzięki temu nie tylko ułatwisz sobie całe zadanie, ale również zyskasz na czasie.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Wyjmowany filtr

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600 ma także wyjmowany filtr, który bardzo dobrze zabezpiecza system przed osadzaniem brudu i innych zanieczyszczeń. Filtr wylotowy można w bardzo prosty sposób wymontować i oczyścić przy użyciu miękkiej szczoteczki. Co więcej, systematyczna konserwacja znacznie przedłuży żywotność suszarki. Dzięki temu nie musisz także obawiać się przegrzania urządzenia.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Funkcja Touch Control

Suszarka korzysta także z funkcji Touch Control. Jest to rozwiązanie, które umożliwia łatwe i sprawne kontrolowanie pracą urządzenia przy pomocy zestawu przycisków. Dzięki temu sterowanie sprzętem stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Wysoka jakość

Suszarka zaskoczy Cię także fantastyczną jakością. Podstawę stanowi wytrzymały silnik o mocy 2200 W. Dzięki temu szybko i bez kłopotu osuszysz długie i gęste włosy. W rezultacie uda Ci się także znacznie skrócić czas suszenia i układania fryzury. Co więcej, trwałe materiały to dobra bariera ochronna przed uszkodzeniami. Dlatego będzie ona bohaterką wielu domowych historii!

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Profesjonalny silnik

Suszarka została wyposażona w profesjonalny silnik. Zapewnia on wspaniałą wydajność, a także znacznie dłuższą żywotność niż produkty konkurencyjne. Ponadto jest także lekki, a więc wpływa pozytywnie na komfort i wygodę. W tym przypadku możesz także liczyć na niezwykle dużą siłę nawiewu.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Czytelny wyświetlacz LCD

Zastosowano tutaj także niezwykle czytelny wyświetlacz LCD. Dzięki temu otrzymasz wszystkie niezbędne informacje dotyczące pracy sprzętu, na przykład temperatury, czy też siły nadmuchu powietrza. Dlatego bez trudności dostosujesz pracę suszarki do własnych potrzeb i będziesz mieć pewność, że używasz właściwego programu. Bez wątpienia wpłynie to pozytywnie na komfort pracy.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Wygodny uchwyt do powieszenia

Suszarka ma także wygodny uchwyt do zawieszania, dzięki temu nie będziesz miała żadnego problemu z przechowywaniem sprzętu. Łatwo, szybko i komfortowo zyskasz dostęp do suszarki! Nareszcie zapomnisz o dylemacie, gdzie odłożyć swoją suszarkę po zakończonej pracy. Suszarka GÖTZE & JENSEN została wyposażona w przewód pozwalający na swobodne manewrowanie sprzętem. Dzięki temu bez kłopotu ułożysz swoje włosy tak, jak najlepiej lubisz. Zyskasz swobodę, która pozwoli Ci znacznie lepiej opanować fryzurę i uzyskać satysfakcjonujący efekt.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Ciekawy i nowoczesny design

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600 zwraca także uwagę fantastycznym i nowoczesnym wyglądem. Dzięki temu bardzo dobrze wkomponuje się w pozostałe elementy wyposażenia Twojej łazienki. Z tym sprzętem podkreślisz swój styl. W rezultacie będziesz dysponować nie tylko niezwykle funkcjonalnym produktem, ale także takim, który charakteryzuje się ciekawym designem.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Bezpieczeństwo

Podczas suszenia włosów ogromne znaczenie ma bezpieczeństwo. Dlatego suszarka została wyposażona w antypoślizgowy uchwyt. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że sprzęt wypadnie Ci z dłoni i ulegnie uszkodzeniu. Co więcej, uwagę tutaj zwraca sama ergonomia uchwytu. Bardzo dobrze dopasowuje się on do dłoni. W rezultacie trzymanie sprzętu nie sprawi Ci kłopotu, nawet gdy będziesz potrzebowała więcej czasu na ułożenie fryzury.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600ZOBACZ WIĘCEJ:
Dane techniczne

Funkcja Turbo

Tak
Funkcja zimnego nadmuchu Tak

Jonizacja

Tak
Liczba prędkości nadmuchu 7
Liczba zakresów temperatury 8

Dyfuzor

Tak
Typ suszarki Cyfrowa
Wyposażenie Dyfuzor
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim
Gwarancja 24 miesiące
Moc [W] 2200
Składana rączka Nie
Zastosowane technologie Cosmetics Atomizer, Technologia Jonowa, Touch Control, Zdejmowany filtr wlotowy
Instrukcja obsługi Pobierz
Nazwa producenta/importera ART-DOM Sp. z o.o.
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Mateusz
kupił/aSuszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600
Super suszy włosy.

Ocena

Fantastyczna
Marek
kupił/aSuszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600
Mi wystarczy, że żona jest bardzo zadowolona. Reszty nie muszę znać. Nie znam się na włosach i suszeniu, ale skoro żona jest zachwycona, to ja polecam jak najbardziej.

Ocena

Fantastyczna
Magdalena
kupił/aSuszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600
Najlepsza suszarka jaką miałam ever! (wiem, wiem jest jeszcze DYSON, ale cena zwala z nóg).

Ocena

Fantastyczna
Patrycja
kupił/aSuszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600
Suszarka świetnie suszy, bardzo łatwa w użyciu. Produkt godny polecenia.

Ocena

Fantastyczna
Robert
kupił/aSuszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600
Produkt jest ok! Polecam

Ocena

Bardzo dobra
Wojciech
kupił/aSuszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600
Świetny produkt. Wyświetlacz z temperaturą super. Szczerze polecam.

Ocena

Fantastyczna
Magdalena
kupił/aSuszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600
Potrafi rozgrzać atmosferę. Jest poręczna i designerska <3

Ocena

Fantastyczna
Monika
kupił/aSuszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600
Jestem bardzo zadowolona, prosta obsługa, dotykowy panel, ładny design, cała suszarka jest powlekana trzyma się pewnie w ręku, nawet nie jest zbyt głośna, szybko się nagrzewa, posiada przycisk chłodnego nawiewu, bogate wyposażenie.

Ocena

Fantastyczna
Anna
kupił/aSuszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600
Suszarka ładna i wygodna w użyciu. Polecam, sprawdza się doskonale. Używam jej do włosów długich.

Ocena

Fantastyczna
Angela
kupił/aSuszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600
Ta suszarka to wielka niespodzianka, ponieważ wśród suszarek elektronicznych wyróżnia ją nie tylko funkcjonalność, ale też bardzo nowoczesny design. Sprzęt ma elektroniczny dobór temperatury i siły nawiewu, który zwiększa się wraz ze wzrostem temperatury. Ustawiamy ją samodzielnie na panelu dotykowym, wbudowanym w uchwyt. Jest on bardzo intuicyjny. Wybraną temperaturę można zablokować na pełny zabieg lub zmieniać ją w trakcie suszenia. Drugi wyświetlacz wskazuje wybrane parametry suszenia w tym np. zimny nawiew dla zamknięcia łusek włosa i oczywiście temperaturę. Suszarka wyposażona jest w trzy końcówki ( klasyczną, dyfuzor i końcówkę do rozpraszania kosmetyków pielęgnacyjnych) Wymiana końcówki niestety wymaga użycia siły i wprawy. Sprzęt wyposażony jest w tylny, wyjmowany filtr. Zastosowanie takie zwiększa żywotność suszarki. Suszarka suszy bardzo szybko i jest bezpieczna dla włosów. Funkcja jonizacji sprawia, że włosy są gładkie i nie puszą się. To produkt typu "must have" . Polecam

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Piąty wybrany produkt 99% taniej!
Piąty wybrany produkt 99% taniej!
Gwarancje Plus

Gwarancje Plus

Wybierz Gwarancję Plus

Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Warunki ubezpieczenia
Raty

Raty

Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną