Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

(110)
Kod: 550931
 • Typ suszarki
  Cyfrowa
 • Moc [W]
  2200
 • Jonizacja
  Tak
 • Dyfuzor
  Tak
 • Funkcja Turbo
  Tak
 • Funkcja zimnego nadmuchu
  Tak
 • Liczba prędkości nadmuchu
  7
 • Liczba zakresów temperatury
  8
Dyfuzor z koszyczkiem na odżywkę
Dotykowy panel sterujący
Zobacz cały opis
Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600
Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600
Taniej o 50
349 , 99
299
99
29.99 PLN x 10 rat RRSO
Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w październiku
Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w październiku
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

W TROSCE O ZDROWE WŁOSY

Perfekcyjny wygląd to podstawa. Dzięki temu zyskasz pewność siebie i poradzisz sobie z każdym wyzwaniem. Dlatego dobra suszarka do włosów powinna znaleźć się na wyposażeniu każdej osoby, dla której dobra prezencja ma ogromne znaczenie. Z modelem Diamond DHD600 od marki GÖTZE & JENSEN możesz cieszyć się rezultatem jak po wizycie w salonie fryzjerskim. I to wszystko w zaciszu własnego domu! Suszarka została wyposażona w dyfuzor, dzięki któremu Twoja fryzura zyska wspaniałą objętość. Duża moc kształtująca się na poziomie 2200 W sprawi, że poradzi sobie ona doskonale z osuszeniem i ułożeniem grubych, a także gęstych kosmyków. Nareszcie zdążysz na każde spotkanie i zawsze będziesz wyglądać perfekcyjnie. Co więcej, jonizacja to rozwiązanie, które pozwoli Ci raz na zawsze zapomnieć o elektryzujących i puszących się włosach. Jednakże to nie wszystko, co potrafi ta wyjątkowa suszarka! Poznaj najważniejsze zalety tego sprzętu i odkryj w sobie prawdziwe piękno!

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Koszyczek umożliwiający równomierne rozprowadzenie odżywki lub olejku

Specjalistyczna suszarka do włosów Diamond DHD600 od marki GÖTZE & JENSEN oferuje rozwiązanie w postacie specjalnego koszyczka zapewniające równomierne rozprowadzenie odżywki lub olejku pielęgnacyjnego. Dobre rozłożenie kosmetyku we włosach sprawi, że zwiększysz wytrzymałość włosów, a co najważniejsze pozbędziesz się uporczywego puszenia. Co więcej, ochronisz także swoje kosmyki przed łamaniem i wszelkimi uszkodzeniami. W odpowiedzi na takie traktowanie odwdzięczą się one blaskiem i niebywałą miękkością. Nareszcie Twoja fryzura będzie piękna i lśniąca.


Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Dyfuzor dla zwiększenia objętości włosów

Na pokładzie suszarki pozwoli Ci czerpać radość z fantastycznej objętości. Obrotowa końcówka umożliwia odpowiednie napowietrzanie włosów, nadając im wymarzony kształt. I to wszystko przy pomocy jednego urządzenia. Czego chcieć więcej?

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Łatwe dostosowanie suszarki do własnych potrzeb

Suszarka jest bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze. Ma specjalny panel dotykowy, dzięki któremu bez kłopotu ustawisz wysokość temperatury i siłę nadmuchu powietrza. Regulacja prędkości nadmuchu pozwoli Ci na ustawienie słabszego bądź też silniejszego strumienia powietrza. Natomiast opcja związana z modyfikacją temperatury przyda się szczególnie w przypadku kosmyków suchych i zniszczonych. Mając do swojej dyspozycji pełną regulację, bez kłopotu osuszysz włosy chłodnym lub letnim nawiewem przy najwyższych ustawieniach mocy. W rezultacie dostosujesz sprzęt do własnych potrzeb!

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Funkcja zimnego nawiewu

Wykorzystuje ona także funkcję zimnego nawiewu, co pozwoli zamknąć łuski włosów pod koniec całego procesu. To daje gwarancję uzyskania błyszczących kosmyków i zdrowo wyglądającej fryzury. Takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne po ułożeniu fryzury w trakcie kończenia całej stylizacji. Dzięki temu Twoje kosmetyki będą piękne i pełne blasku!

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Szybkie i sprawne suszenie, a także prostowanie włosów

Na pokładzie suszarki GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600 znalazło się także miejsce dla koncentratora wpływającego na szybkie suszenie i prostowanie włosów. Pomaga on kierować sprzęt na wybrane pasma włosów. W rezultacie zabieg przebiega bardzo sprawnie. Dzięki temu nie spóźnisz się na żadne spotkanie i zawsze będziesz wyglądać perfekcyjnie.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Unikalna konstrukcja pozwalająca na sprawne suszenie włosów

Suszarka do włosów wyróżnia się dość charakterystycznym kształtem. Ma ona wyraźnie spłaszczoną końcówkę wylotową. W rezultacie powietrze uderza we włosy z zachowaniem jeszcze większej szybkości. Wąski wylot sprawia, że będziesz mogła znacznie łatwiej kontrolować żywioł i kierować go tak, aby cały proces suszenia był najbardziej skuteczny. Dlatego sprawniej niż kiedykolwiek osusza fryzurę, nadając jej oczekiwany kształt.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Stylizuj fryzurę tak jak chcesz

Suszarka Diamond DHD600 od marki GÖTZE & JENSEN pozwoli Ci ułożyć i wystylizować fryzurę niczym z najlepszego salonu fryzjerskiego. Strumień powietrza osiągający odpowiednią temperaturę nie tylko osuszy włosy, ale pozwoli także nadać pożądany kształt grzywce i większym partiom włosów.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Koniec z elektryzowaniem się włosów

Prawie każda kobieta zna problem związany z elektryzowaniem się włosów. Wynika to z tego, że w trakcie suszenia gorącym powietrzem dochodzi do podnoszenia temperatury wody. To prowadzi do jej wyparowania z powierzchni kosmyków. Pojawiają się zatem dodatnie ładunki elektryczne, które rozchylają łuski włosów i pogarszają ich kondycję. Nareszcie koniec z tym! Jonizacja eliminuje uporczywy problem puszenia się kosmyków i ułatwia ułożenie każdej fryzury. Uwalnia ona ładunki ujemne, które osiadają na powierzchni włosów. W ten sposób neutralizują działanie ładunków dodatnich. Dzięki temu znika problem związany z elektryzowaniem się włosów.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Gładkie i zdrowe włosy

Jonizacja to rozwiązanie, które nie tylko pomaga opanować problem z elektryzującymi się włosami, ale także przyczynia się do uzyskania lśniących kosmyków. Neutralizacja ładunków dodatnich powoduje, że łuski włosów zostają domknięte. Dzięki temu rozwiązaniu są bardziej wygładzone. Zyskują także znacznie zdrowszy wygląd. Inwestując w suszarkę Diamond DHD600 od marki GÖTZE & JENSEN Twoja zyskasz rezultaty, w których fryzura będzie prezentowała się wyjątkowo w każdych okolicznościach, a więc niezależnie od tego, czy będą one naturalnie rozpuszczone, czy też upięte i wystylizowane.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Wspaniała propozycja dla zabieganych

Suszarka GÖTZE & JENSEN z funkcją jonizacji to wspaniała propozycja dla osób zabieganych. Funkcja jonizacji to nie tylko piękne włosy, ale także szybsze ułożenie fryzury. Dzięki temu nie tylko ułatwisz sobie całe zadanie, ale również zyskasz na czasie.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Wyjmowany filtr

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600 ma także wyjmowany filtr, który bardzo dobrze zabezpiecza system przed osadzaniem brudu i innych zanieczyszczeń. Filtr wylotowy można w bardzo prosty sposób wymontować i oczyścić przy użyciu miękkiej szczoteczki. Co więcej, systematyczna konserwacja znacznie przedłuży żywotność suszarki. Dzięki temu nie musisz także obawiać się przegrzania urządzenia.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Funkcja Touch Control

Suszarka korzysta także z funkcji Touch Control. Jest to rozwiązanie, które umożliwia łatwe i sprawne kontrolowanie pracą urządzenia przy pomocy zestawu przycisków. Dzięki temu sterowanie sprzętem stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Wysoka jakość

Suszarka zaskoczy Cię także fantastyczną jakością. Podstawę stanowi wytrzymały silnik o mocy 2200 W. Dzięki temu szybko i bez kłopotu osuszysz długie i gęste włosy. W rezultacie uda Ci się także znacznie skrócić czas suszenia i układania fryzury. Co więcej, trwałe materiały to dobra bariera ochronna przed uszkodzeniami. Dlatego będzie ona bohaterką wielu domowych historii!

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Profesjonalny silnik

Suszarka została wyposażona w profesjonalny silnik. Zapewnia on wspaniałą wydajność, a także znacznie dłuższą żywotność niż produkty konkurencyjne. Ponadto jest także lekki, a więc wpływa pozytywnie na komfort i wygodę. W tym przypadku możesz także liczyć na niezwykle dużą siłę nawiewu.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Czytelny wyświetlacz LCD

Zastosowano tutaj także niezwykle czytelny wyświetlacz LCD. Dzięki temu otrzymasz wszystkie niezbędne informacje dotyczące pracy sprzętu, na przykład temperatury, czy też siły nadmuchu powietrza. Dlatego bez trudności dostosujesz pracę suszarki do własnych potrzeb i będziesz mieć pewność, że używasz właściwego programu. Bez wątpienia wpłynie to pozytywnie na komfort pracy.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Wygodny uchwyt do powieszenia

Suszarka ma także wygodny uchwyt do zawieszania, dzięki temu nie będziesz miała żadnego problemu z przechowywaniem sprzętu. Łatwo, szybko i komfortowo zyskasz dostęp do suszarki! Nareszcie zapomnisz o dylemacie, gdzie odłożyć swoją suszarkę po zakończonej pracy. Suszarka GÖTZE & JENSEN została wyposażona w przewód pozwalający na swobodne manewrowanie sprzętem. Dzięki temu bez kłopotu ułożysz swoje włosy tak, jak najlepiej lubisz. Zyskasz swobodę, która pozwoli Ci znacznie lepiej opanować fryzurę i uzyskać satysfakcjonujący efekt.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Ciekawy i nowoczesny design

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600 zwraca także uwagę fantastycznym i nowoczesnym wyglądem. Dzięki temu bardzo dobrze wkomponuje się w pozostałe elementy wyposażenia Twojej łazienki. Z tym sprzętem podkreślisz swój styl. W rezultacie będziesz dysponować nie tylko niezwykle funkcjonalnym produktem, ale także takim, który charakteryzuje się ciekawym designem.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

Bezpieczeństwo

Podczas suszenia włosów ogromne znaczenie ma bezpieczeństwo. Dlatego suszarka została wyposażona w antypoślizgowy uchwyt. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że sprzęt wypadnie Ci z dłoni i ulegnie uszkodzeniu. Co więcej, uwagę tutaj zwraca sama ergonomia uchwytu. Bardzo dobrze dopasowuje się on do dłoni. W rezultacie trzymanie sprzętu nie sprawi Ci kłopotu, nawet gdy będziesz potrzebowała więcej czasu na ułożenie fryzury.

Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600ZOBACZ WIĘCEJ:
Dane techniczne

Funkcje

 • Funkcja Turbo
  Tak
 • Funkcja zimnego nadmuchu
  Tak
 • Jonizacja
  Tak
 • Liczba prędkości nadmuchu
  7
 • Liczba zakresów temperatury
  8
 • Nasadki

 • Dyfuzor
  Tak
 • Parametry

 • Typ suszarki
  Cyfrowa
 • Wyposażenie
  Dyfuzor
 • Załączona dokumentacja
  Instrukcja obsługi w języku polskim
 • Gwarancja
  24 miesiące
 • Techniczne

 • Moc [W]
  2200
 • Składana rączka
  Nie
 • Zastosowane technologie
  Cosmetics AtomizerTechnologia JonowaTouch ControlZdejmowany filtr wlotowy
 • Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi Pobierz
 • Producent i znak zgodności

 • Nazwa producenta/importera ART-DOM Sp. z o.o.
 • Znak zgodności
  Znak zgodności
 • Opinie

  5/5
  110 opinii
  110 użytkowników poleca ten produkt
  Wygląd
  5 /5
  Wydajność
  5 /5
  Łatwość użycia
  4.9 /5
  Trwałość
  5 /5
  Jakość do ceny
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  4.8/5
  Potwierdzony zakup
  Potwierdzony zakup
  Angela 10 października 2020
  To prawdopodobnie najlepsza suszarka elektroniczna w cenie do 600 zł
  Ta suszarka to wielka niespodzianka, ponieważ wśród suszarek elektronicznych wyróżnia ją nie tylko funkcjonalność, ale też bardzo nowoczesny design. Sprzęt ma elektroniczny dobór temperatury i siły nawiewu, który zwiększa się wraz ze wzrostem temperatury. Ustawiamy ją samodzielnie na panelu dotykowym, wbudowanym w uchwyt. Jest on bardzo intuicyjny. Wybraną temperaturę można zablokować na pełny zabieg lub zmieniać ją w trakcie suszenia. Drugi wyświetlacz wskazuje wybrane parametry suszenia w tym np. zimny nawiew dla zamknięcia łusek włosa i oczywiście temperaturę. Suszarka wyposażona jest w trzy końcówki ( klasyczną, dyfuzor i końcówkę do rozpraszania kosmetyków pielęgnacyjnych) Wymiana końcówki niestety wymaga użycia siły i wprawy. Sprzęt wyposażony jest w tylny, wyjmowany filtr. Zastosowanie takie zwiększa żywotność suszarki. Suszarka suszy bardzo szybko i jest bezpieczna dla włosów. Funkcja jonizacji sprawia, że włosy są gładkie i nie puszą się. To produkt typu "must have" . Polecam
  Czy ta opinia była pomocna?
  4.6/5
  Potwierdzony zakup
  Potwierdzony zakup
  Beata 13 czerwca 2020
  Polecam - ale jest minus
  Suszarkę dostałam w prezencie. Wygląda ok, ma wszystko, co potrzeba. Nie jest jednak lekka. Plus jest taki, że suszy szybko, więc nie trzeba jej długo trzymać. Ogólnie jestem zadowolona - szczególnie z programu, gdzie nie trzeba poruszać ręką przy suszeniu, co często robiłam, gdyż porusza się końcówka w środku. Ciekawy, fajnie wyglądający, dotykowy panel zmiany temperatury. Polecam :)
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup
  Potwierdzony zakup
  Elżbieta 6 marca 2021
  Rewelacyjna
  Suszarka jest rewelacyjna, ma nie tylko świetny design, ale również dużą moc i aż 8 zakresów temperatury. Dołączony dyfuzor zwiększenia objętość włosów a także stylizacje naturalne loki i fale. Dodatkowo system jonizacji zmniejsza ładunek elektrostatyczny, dzięki czemu włosy nie elektryzują się. Jestem bardzo zadowolona, mój wybór okazał się wyjątkowo udanym zakupem, polecam wszystkim.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Izka 2 czerwca 2020
  ok
  Mój pierwszy produkt tego producenta. Z pewnym wachaniem się zdecydowałam i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Nie odbiega od żadnej mojej poprzedniej suszarki jakością i działaniem, a nawet jest lepsza. Nie sprawdzałam jeszcze tej funkcji odżywki, sprawdzę po wizycie u fryzjera. Jedyne do czego bym się przyczepiła, to trochę ponury kolor, może i uniwersalny, no ale co kto lubi.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Iza 17 maja 2020
  Polecam
  Suszarka ma nie tylko świetny design, ale również dużą moc i aż 8 zakresów temperatury. Dołączony dyfuzor zwiększenia objętość włosów a także stylizacje naturalne loki i fale. Dodatkowo system jonizacji zmniejsza ładunek elektrostatyczny, dzięki czemu włosy nie elektryzują się. Jestem bardzo zadowolona, mój wybór okazał się wyjątkowo udanym zakupem, polecam wszystkim.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Agnieszka 24 maja 2020
  Nietuzinkowa
  To moja druga suszarka do włosów marki GÖTZE & JENSEN. Jest lepsza od swojej poprzedniczki. Duża moc gwarantuje szybkie suszenie włosów a w trybie turbo suszenie trwa tylko kilka minut. Lekka, ładny design a co najważniejsze, włosy są bardzo delikatne jak po wyjściu od fryzjera. Wszystkim niezdecydowanym polecam ten produkt. Produkt wart swojej ceny.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Marta 22 maja 2020
  Polecam!
  Suszarka sprawdza się rewelacyjnie. Włosy się nie elektryzują, jest cicha i szybka. Plusem jest to, że posiada specjalny koszyk do rozpylania odżywki, którą muszę nakładać przed każdym suszeniem włosów, a teraz wystarczy, że napełnię koszyczek. W ten sposób zaoszczędzam kilka dodatkowych minut. Serdecznie polecam.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup
  Potwierdzony zakup
  Izabela 11 sierpnia 2020
  W 100% polecam
  Ta suszarka nie tylko suszy, przede wszystkim pielęgnuje włosy. Mam długie włosy, które codziennie myję. Zależy mi na szybkim suszeniu. Ta suszarka suszy o połowę szybciej niż moja poprzednia bardzo dobrej znanej marki. Włosy po tej suszarce zwłaszcza z użyciem olejku są gładziutkie i lśniące. Polecam bo warto.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Bartek 29 maja 2020
  Suszarka na szóstkę!
  Suszarka sprawdza się fenomenalnie, szczególnie podczas układania porannej fryzury. Włosy po wysuszeniu są przyjemne w dotyku i nie elektryzują się. Dodatkowym atutem jest wygląd suszarki. Sprawia wrażenie solidnie wykonanej. Polecam wszystkim, którzy jeszcze zastanawiają się nad zakupem - warto!
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Wioletta 29 kwietnia 2020
  PLUS
  Dobry zakup, kupiłam w lepszej cenie ten model bo była jakaś promocja i nie żałuję. Widac różnicę we włosach i to po pierwszym używaniu. Włosy się nie elektryzują , lśnią i ta odżywka w dyfuzorze super nawilża. Polecam. Suszarka wygląda solidnie mam nadzieje że trochę posłuży.
  Czy ta opinia była pomocna?
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Wygląd
  /5
  Wydajność
  /5
  Łatwość użycia
  /5
  Trwałość
  /5
  Jakość do ceny
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

  Akcesoria

  Gwarancje Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
  Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
  Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
  Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

   Wypełniasz wniosek na stronie, potwierdzasz tożsamość wysyłając przelew 1 zł i podpisujesz

   umowę - wszystko przez Internet

        

   • Do 20 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Instrukcje

   Instrukcja obsługi Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600

   Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600
   Suszarka GÖTZE & JENSEN Diamond DHD600
   Taniej o 50
   349 , 99
   299
   99
   29.99 PLN x 10 rat RRSO
   Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w październiku
   Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w październiku
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 168 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

   Łącznie 299,99 zł
   299
   99
   349 , 99
   Taniej o 50