Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04

(96)
Kod: 857363
 • Czas działania
  21 dni
 • Sygnalizator czasu mycia
  Tak
 • Sterowanie smartfonem
  Tak
 • Ruchy soniczne [ruchów/min]
  62000
 • Tryb pracy
  Codzienne czyszczenieDelikatne czyszczenie
Zobacz cały opis
Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04
Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04
169
00
16.90 PLN x 10 rat RRSO
Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w październiku
Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w październiku
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

98% rodziców potwierdza, że dzieci szczotkują zęby dłużej i lepiej

Nasza szczoteczka i aplikacja PHILIPS Sonicare For Kids przenosi mycie zębów na całkiem nowy poziom - poziom zabawy. Główną postacią aplikacji jest sympatyczny Sparkly, który naprawdę lubi mieć czyste zęby. Sparkly pozostaje pod opieką dzieci, a nauczyciel szczotkowania stawia przed dziećmi wyzwania dotyczące dłuższego i lepszego szczotkowania. Za każdym razem, gdy dziecko dobrze umyje zęby, Sparkly jest szczęśliwszy, a każda pomyślnie zakończona sesja szczotkowania jest nagradzana. Dzieci mogą odblokowywać akcesoria, aby Sparkly został spersonalizowany. Można również wygrać dla niego jedzenie, bo Sparkly lubi jeść zdrowo. A rodzice mogą nawet sami wybierać nagrody do umieszczenia w aplikacji.


Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04

Śledź czas szczotkowania, nawet jeśli nie korzystasz z aplikacji

Dzięki szczoteczce PHILIPS Sonicare For Kids z włączonym modułem Bluetooth zegar aplikacji Quadpacer śledzi sesje szczotkowania w czasie rzeczywistym. Rozpoznaje on moment rozpoczęcia, wstrzymania i zakończenia sesji. A dzięki zintegrowanej pamięci i sygnaturze czasowej na rączce szczoteczki możesz zapisywać szczegóły aż do 20 sesji szczotkowania, nawet jeśli nie korzystasz aktualnie z aplikacji. Podczas kolejnego używania szczoteczki razem z aplikacją, szczegóły tych sesji zostaną zsynchronizowane z kalendarzem aplikacji. Za pomyślnie zakończone sesje szczotkowania przyznawane są nagrody, a dzieci mogą łatwo sprawdzać swój postęp.


Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04 APLIKACJA

KidTimer i KidPacer umożliwiają wyrobienie nawyków prawidłowego szczotkowania na całe życie

W celu wyrobienia prawidłowych nawyków związanych ze szczotkowaniem zębów szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare For Kids z modułem Bluetooth łączy się z aplikacją i pomaga dzieciom powoli zwiększać czas szczotkowania. Celem jest osiągnięcie zalecanych przez dentystów dwóch minut. Podczas korzystania z aplikacji dzieci naśladują nauczyciela szczotkowania, który dokładnie myje wszystkie części jamy ustnej. Nauczyciel szczotkowania zachęca dzieci do przedłużania czasu spędzanego na szczotkowaniu poszczególnych części. Gdy dzieci zaczynają dłużej szczotkować zęby, Sparkly, który bardzo lubi mieć czyste zęby, przyznaje im nagrody. To wypełnione zabawą szkolenie pozwala na wyrobienie nawyków właściwego szczotkowania na całe życie.

Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04 NAWYKI

Atrakcyjne, wymienne naklejki umożliwiają dostosowanie wyglądu szczoteczki

Dzięki atrakcyjnym naklejkom na rączkę dzieci mogą wybierać wygląd swojej szczoteczki. Każde opakowanie szczoteczki sonicznej zawiera osiem różnych wymiennych naklejek pozwalających na dowolne zmiany wyglądu urządzenia. W połączeniu z możliwością dostosowywania wyglądu postaci w aplikacji szczoteczka PHILIPS Sonicare For Kids ułatwia skuteczne szczotkowanie zębów oraz oferuje możliwość zabawy przez cały czas.

Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04 WYMIENNE NAKLEJKI

Wygodna konstrukcja dla rodziców i dzieci

Ergonomiczna konstrukcja urządzenia pozwala dzieciom na szczotkowanie samodzielne lub z pomocą rodziców. Każda szczoteczka PHILIPS Sonicare For Kids jest wyposażona w inteligentnie zaprojektowaną rączkę, dzięki której rodzice i dzieci mogą razem dbać o higienę jamy ustnej. Dzięki wygodnej konstrukcji nawet mniejsze ręce mogą łatwo obsługiwać szczoteczkę, pozostawiając wystarczającą ilość miejsca w sytuacji, gdy rodzice chcą pomóc. Stabilna konstrukcja rączki ułatwia dzieciom przechowywanie szczoteczki w pozycji pionowej lub nakładanie pasty, gdy szczoteczka leży na płaskiej powierzchni.

Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04 KONSTRUKCJA

Dynamiczny sposób czyszczenia kieruje płyn między zęby, docierając do przestrzeni międzyzębowych

Podczas gdy dzieci uczą się szczotkować zęby, nasza technologia soniczna zajmuje się resztą. Działając w unikatowy, dynamiczny sposób, szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare delikatnie i skutecznie sięga między zęby oraz czyści zęby wzdłuż linii dziąseł. Dzięki ponad 500 ruchom na sekundę siła czyszczenia sonicznego wynagradza braki wynikające z konieczności udoskonalenia techniki szczotkowania przez dzieci. Ta technologia sprawia, że szczoteczka PHILIPS Sonicare For Kids jest aż do 75% skuteczniejsza niż manualne szczoteczki. Dzięki temu kolejne kontrolne wizyty u dentystów kończą się pomyślnie.

Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04 CZYSZCZENIE

2 przyjazne dzieciom tryby mocy umożliwiają delikatne, skuteczne czyszczenie

Dzięki dwóm przyjaznym dzieciom trybom mocy szczoteczka wspomaga prawidłowe mycie zębów w każdym wieku: wolniejszy tryb jest przeznaczony dla młodszych dzieci, a szybszy dla dzieci starszych.

Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04 TRYBY PRACYFilmy:Dane techniczne

Funkcje

 • Ruchy soniczne [ruchów/min]
  62000
 • Sterowanie smartfonem
  Tak
 • Sygnalizator czasu mycia
  Tak
 • Tryb pracy
  Codzienne czyszczenieDelikatne czyszczenie
 • Wskaźniki
  Wskaźnik niskiego stanu baterii
 • Funkcje dodatkowe
  BluetoothTimer
 • Techniczne

 • Czas działania
  21 dni
 • Czas ładowania akumulatora [min]
  720
 • Czujnik siły nacisku
  Nie
 • Liczba końcówek
  2
 • Zasilanie
  Akumulatorowe
 • Parametry

 • Dla dzieci
  Tak
 • Wyposażenie
  Instrukcja obsługi w języku polskimKarta gwarancyjnaŁadowarkaNaklejki
 • Kolor
  Biało-niebieski
 • Gwarancja
  24 miesiące
 • Producent i znak zgodności

 • Nazwa producenta/importera PHILIPS
 • Znak zgodności
  Znak zgodności
 • Opinie

  4.8/5
  96 opinii
  95 użytkowników poleca ten produkt
  Wydajność
  4.8 /5
  Jakość
  4.8 /5
  Estetyczna
  4.9 /5
  Cicha
  4.6 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Potwierdzony zakup
  Potwierdzony zakup
  Wioletta 24 kwietnia 2020
  Super szczoteczka - polecam
  Zakup szczoteczki sonicznej poleciła nam pani stomatolog. Podeszłam do tego sceptycznie, ale muszę przyznać, że jestem naprawdę zaskoczona. Po tygodniu użytkowania na zębach mojego dziecka nie ma osadu, a ich biel jest naprawdę zauważalna. Aplikacja – rewelacja, dzięki niej mycie zębów nie jest już obowiązkiem a zabawą ;-). Chłopcy prześcigają się, który pierwszy będzie mył zęby. Dwie różnej wielkości główki szczoteczki oraz dwa tryby mocy super sprawdzają się przy moich dwóch synach 5 i 10 lat. Aplikacja oraz dodatkowe funkcje tj. timer czy sygnalizowanie zużycia baterii akumulatora ułatwiają dziecku wypracowanie prawidłowych nawyków a rodzic nie musi już skupiać się na pilnowaniu tego gdyż wszystko wymieniane i ładowane jest na czas. To pozwala zapewnić odpowiednią higienę delikatnych zębów i dziąseł dziecka. Prezent okazał się strzałem w dziesiątkę nie tylko dla dzieci ale i dla rodziców.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup
  Potwierdzony zakup
  Piotr 28 lutego 2019
  Super
  Córka zadowolona i chętnie myje ząbki (na początku ją trochę łaskotało ale się przyzwyczaiła). Teraz myje ząbki po każdym posiłku, ponieważ dostaje prezenty dla swojego futrzaka. :) Ta aplikacja bardzo mobilizuje dzieci i zachęca do mycia zębów. Poziomy mocy są fajnie dopasowane do wieku dziecka ponieważ, gdy córka dorośnie to tylko zmieni moc drgań i końcówkę na większą dla dzieci 7+ i dalej będzie czyścić ząbki, bez potrzeby zakupu nowej szczoteczki. Końcówki dla dorosłych również pasują do tej szczoteczki, także bez obaw może używać jej cała rodzina (właśnie zamierzam kupić sobie i też będę dostawał prezenty dla potworka w aplikacji. :))
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Agnieszka 31 grudnia 2018
  Polecam rodzicom i dzieciom
  Szczoteczka soniczna PHILIPS HX6322/04 Sonicare Kids w krótkim czasie bardzo starannie doczyszcza zęby i przestrzenie międzyzębowe. Nie korzystamy z aplikacji, jest nam zbędna, natomiast bardzo przydatna jest sygnalizacja dźwiękowa dająca znać o zmianie szczotkowania na kolejną część jamy ustnej. Szczoteczka jest wygodna w użytkowaniu, cicha i skuteczna w walce z osadem. Akumulator szczoteczki przy użytkowaniu od 3-5 razy dziennie trzyma nam ponad tydzień (od zakupu nie była jeszcze ładowana, a zakupiłam ją w połowie grudnia). Plus za możliwość zmiany wyglądu rączki (nie znudzi się dziecku i zachęca do kreatywnego ozdabiania). Polecam :)
  Czy ta opinia była pomocna?
  4.4/5
  Potwierdzony zakup
  Potwierdzony zakup
  Natalia 5 maja 2017
  Polecam
  Szczoteczka sonicare Kids jest świetnym rozwiązaniem dla dziecka, które nie koniecznie chętnie chce myć zęby analogowo:-) ale jest zafascynowane techniką. Początki były trudne aby przekonać mojego 7 latka do włożenia wibrującej końcówki do buzi (syn jest raczej z tych strachowych) ale możliwość zobaczenia na telefonie postępów swoich poczynań trochę go przekonały. Teraz to on nie chce wyjmować szczoteczki z buzi. Na razie jest to nowość w naszym domu więc jesteśmy zachwyceni! Zobaczymy co będzie dalej jak szczoteczka spowszednieje... ale jestem dobrej myśli i polecam gadżet:-)
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup
  Potwierdzony zakup
  Tomasz 21 marca 2021
  Polecam
  Bardzo dobra jakościowo szczoteczka na pierwszą przygodę dziecka ze szczoteczką soniczną. Inteligentne programy, które stopniowo zwiększają silę i czas trwania czyszczenia pozwalają na łagodne i nieinwazyjne przyzwyczajenie się do nowego sposobu szczotkowania. Dodatkowe naklejki ozdobne na obudową pozwalają na łatwe i różnorodne oznaczenie szczoteczkę co pozwala na rozróżnienie swojej szczoteczki przez rodzeństwo :) Szczoteczka posiada łatwy i szybki sposób ładowania chociaż bateria jest bardzo wytrzymała i ładowanie jest bardzo rzadkie. Zdecydowanie polecam.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Piotr 24 listopada 2016
  Pozytywne zaskoczenie
  Szczoteczkę kupiłem dla 4-letniego syna, który do tej pory bał się nawet dźwięku mojej elektrycznej szczoteczki i tym bardziej wizyt u dentysty. Szczoteczka soniczna Sonicare, dzięki delikatnemu trybowi pracy dla małych dzieci pozwoliła przekonać synka do regularnego mycia zębów. Efekty są niesamowite, nie ma żadnego porównania do klasycznych szczoteczek. Cena może wydawać się wysoka-jednak proszę wziąć pod uwagę zaoszczędzone pieniądze dzięki mniejszej liczbie wizyt u dentysty. Aplikacja też jest bardzo fajna i syn już nie może się doczekać na swoją maskotkę.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Klient 30 listopada 2016
  polecam
  'Sonicare For Kids od Philipsa jest bardzo dobrze dopracowaną szczoteczką. Dziecko chętnie po nią sięga dzięki kolorowym naklejkom, sygnałom KidTimer oraz połączeniu z zabawną aplikacją. Stworka Sparkly''ego - można karmić, przebierać i ćwiczyć z nim inne umiejętności, a przede wszystkim czyścić jednocześnie swoje i jego ząbki :) Dzięki aplikacji rodzic może śledzić postępy Pociechy w szczotkowaniu oraz nagradzać różnymi odznaczeniami. Polecam, ponieważ moje dziecko dzięki tej szczoteczce i aplikacji chętniej myje ząbki :)'
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Klient 20 listopada 2016
  Polecam, super produkt
  'Jest to bardzo dobrze dopracowaną szczoteczka. Dziecko chętnie sięga po nią, dzięki kolorowym naklejkom, sygnałom KidTimer oraz połączeniu z zabawną aplikacją. Stworka Sparkly''ego - można karmić, przebierać i ćwiczyć z nim inne umiejętności, a przede wszystkim czyścić jednocześnie swoje i jego ząbki. Dzięki aplikacji rodzic może śledzić postępy Pociechy w szczotkowaniu oraz nagradzać różnymi odznaczeniami. Polecam, ponieważ moje dzieci dzięki tej szczoteczce i aplikacji pokochały mycie ząbków :)'
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Beatrice 30 sierpnia 2016
  Moja 3 letnia córeczka uwielbia myć zęby tą szczoteczką!
  Na pierwszy rzut oka pomyślałam, że pomysł z szczoteczki z aplikacją to wielka przesada i jest to kompletnie zbędne... aż sama po nią sięgnęłam, bo moja córeczka nie była zachwycona myciem zębów i ciężko było ją namówić do dokładnego mycia zębów. Z tą szczoteczką, nie ma już problemów z myciem zębów. Aplikacja pokazuje też dziecku jak powinno się je myć i jak długo. Dodam jeszcze, że szczoteczka świetnie spełnia swoje fukcje i jest bardzo praktyczna dla małego użytkownika.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Agnieszka 14 września 2019
  Szczoteczka warta swojej ceny
  Szczoteczka użytkowana ponad pół roku, więc z czystym sercem mogę ją polecić każdemu rodzicowi, któremu leży na sercu zdrowie ząbków dziecka. Szczoteczka na jednym ładowaniu wytrzymuje u nas na grubo ponad tydzień, szybko i łatwo się ładuje, a do tego design zachęca dziecko do używania szczoteczki. Świetne jest również to, że szczoteczka sygnalizuje dźwiękowo, kiedy należy zmienić "ćwiartkę" jamy ustnej.
  Czy ta opinia była pomocna?
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Wydajność
  /5
  Jakość
  /5
  Estetyczna
  /5
  Cicha
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

  Promocje

  PHILIPS - Satysfakcja gwarantowana!
  Skorzystaj z satysfakcji gwarantowanej i testuj przez 30 dni Więcej

  Akcesoria

  Gwarancje Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
  Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
  Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
  Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

   Wypełniasz wniosek na stronie, potwierdzasz tożsamość wysyłając przelew 1 zł i podpisujesz

   umowę - wszystko przez Internet

        

   • Do 10 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04
   Szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare For Kids HX6322/04
   169
   00
   16.90 PLN x 10 rat RRSO
   Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w październiku
   Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w październiku
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 168 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

   Łącznie 169,00 zł
   169
   00