Lodówka SAMSUNG Twin RR39M7565B1/EO No frost 185.3cm Grafitowa

(10)
Kod: 550981
Wymiary (WxSxG) [cm]: 185.3 x 59.5 x 69.4
Pojemność [l]: 387 chłodziarka
Roczne zużycie prądu: 120 kWh = 92.4 zł
Bezszronowa (No Frost): Chłodziarka
Poziom hałasu [dB]: 39
Funkcje: Szybkie chłodzenie, Zmiana kierunku otwierania drzwi, Komora zero
Równomierne chłodzenie z All-Around Cooling
Oszczędność energii dzięki Metal Cooling
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G Dawniej: A++
Lodówka SAMSUNG Twin RR39M7565B1/EO No frost 185.3cm Grafitowa
Lodówka SAMSUNG Twin RR39M7565B1/EO No frost 185.3cm Grafitowa
Cena z kodem obowiązuje do 06.02.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
ME01-060223
2 762 10
Cena z kodem obowiązuje do 06.02.2023 r. do godz. 23:59
Cena regularna
2 899 99
Cena regularna: 2 899,99 zł
144,99 zł x 20 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Sprawdź leasing dla firm
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 504 , 05  zł
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Odbieramy zużyty sprzęt
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 504 , 05  zł
Odbieramy zużyty sprzęt
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Wybrane cechy

samsung Pojemność chłodziarki 387 l

Pojemność chłodziarki 387 l

Cieńsze ścianki urządzenia, większa pojemność, a przy tym zachowane wymiary zewnętrzne lodówki.

samsung All Around Cooling

All Around Cooling

All Around Cooling to rozwiązanie, które odpowiada za równomierne rozłożenie temperatury w Twojej chłodziarce, aby każdy produkt był odpowiednio schłodzony.

samsung Metal Cooling

Metal Cooling

Dedykowany metalowy panel umieszczony z tyłu lodówki zapewnia chłodną temperaturę oraz jej ekspresowe przywrócenie, gdy wyjmujemy produkty.

samsung Pełny No Frost

Pełny No Frost

Rozwiązanie No Frost jest idealne dla osób, które chcą trwale poradzić sobie z osadzającym się szronem i lodem wewnątrz lodówki. Nigdy więcej żmudnego rozmrażania.

samsung Funkcja Power Cool

Funkcja Power Cool

Power Cool polega na szybkim i intensywnym schłodzeniu produktów w Twojej lodówce.

samsung Kompresor Digital Inverter

Kompresor Digital Inverter

Sprężarka reguluje temperaturę w Twojej lodówce w zależności od potrzeby i jest przy tym energooszczędna oraz niezawodna.

Razem lub osobno - seria TWIN

Chłodziarka Samsung z serii TWIN to rozwiązanie idealne dla osób, które potrzebują dużo miejsca w swojej lodówce. Aż 387 litrów pojemności, a do tego możliwość dobrania kompatybilnego zamrażalnika mieszczącego nawet 313 l. Jednodrzwiowe urządzenia możesz ustawić obok siebie lub osobno - w zależności od swoich preferencji*.

* Chłodziarka i zamrażarka są sprzedawane oddzielnie.

Produkty przechowywane w optymalnych warunkach

Sprawdź wszystkie dostępne funkcje w energooszczędnym modelu RR39M7565B1. No Frost zapewnia pozbywanie się nadmiaru wilgoci z Twojej lodówki, aby produkty pozostały dłużej aromatyczne i świeże. All Around Cooling to system odpowiadający za odpowiedni obieg zimnego powietrza w urządzeniu, dzięki któremu do każdego miejsca w Twojej lodówce dociera jednakowa, chłodna temperatura. Szuflada z kontrolą wilgotności - czyli idealne miejsce dla owoców i warzyw oraz funkcja Power Cool, dzięki której szybko schłodzisz deser dla gości w upalny dzień.

samsung funkcja cyrkulacyjna

All Around Cooling. Chłodne powietrze w każdym zakamarku chłodziarki

Zapewnij idealne chłodzenie w każdym zakamarku Twojej lodówki dzięki systemowi All Around Cooling, który za pomocą otworów umieszczonych przy każdej półce dostarcza zimne powietrze i dba o zachowanie zimna.

Pełny No Frost. Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu

W celu zapewnienia jak najwyższej funkcjonalności producent dodał do lodówki Samsung funkcję No Frost, która odpowiada za regulację wilgotności powietrza i przeciwdziała osadzającemu się szronowi na produktach oraz wewnętrznych częściach chłodziarki. Żywność zachowuje dłużej smak, aromat i wartości odżywcze.

samsung odmrażanie
samsung metalowy panel

Metal Cooling. Stabilne warunki przechowywania

W lodówce znajduje się specjalny metalowy panel, który izoluje zimno. W chwili otwarcia drzwiczek urządzenia oddaje chłód, dzięki czemu produkty nie są narażone na zmiany temperatury.

Power Cool. Szybkie chłodzenie produktów

Superszybkie chłodzenie żywności i napojów w Twojej chłodziarce. Po prostu wciśnij i przytrzymaj przycisk Power Cool, a Twoja lodówka błyskawicznie zacznie zmniejszać temperaturę włożonych produktów.

samsung rozwiązanie power cool

Doskonała organizacja

Nigdy więcej nie musisz się martwić, czy starczy miejsca z lodówką Samsung. Zwiększona powierzchnia magazynowania żywności, wymienne półki i pojemniki, a dodatkowo - szuflady z kontrolą wilgoci.

Przekładane pojemniki. Łatwa, samodzielna regulacja

samsung przekładane półki

Problematyczne wymiary garnków lub produktów? Nigdy więcej, w lodówce RR39M7565B1 zmieścisz nawet najwyższe naczynia, a dodatkowe 7 pojemników na drzwiach lodówki umożliwia przechowywanie dużych butelek i produktów o nietypowych kształtach.

Półka na napoje butelkowane. Funkcjonalne rozwiązania

samsung Półka na napoje butelkowane.

 Ta lodówka bez trudu pomieści na jednej półce aż 5 butelek. Nie zajmuj miejsca w komorze, umieść napoje na przeznaczonej dla nich półce.

Szuflada z regulacją wilgotności. Świeże produkty

samsung Szuflada z regulacją wilgotności.

Twoje produkty pozostają dłużej świeże i soczyste, dzięki szufladzie z regulacją wilgotności powietrza.

Podwieszany pojemnik. Wygodne przechowywanie

samsung Podwieszany pojemnik

Miej najczęściej używane produkty na wyciągnięcie ręki - dodatkowy podwieszany pojemnik to praktyczne rozwiązanie, które pomoże Ci właściwie zagospodarować przestrzeń w lodówce.

Nowy design

Poza funkcjonalnością, ważnym elementem lodówki RR39M7565B1 jest jej niepowtarzalny i elegancki wygląd. Szczegóły urządzenia są wykonane w grafitowej stali, a panel sterowania jest koloru czarnego. Każdy element jest dokładnie dopracowany, tak aby idealnie wpasował się w wystrój każdej aranżacji kuchennej. Płaskie drzwi kuchenne poza panelem sterowania wyposażone są także w uchwyt Easy Open Handle.

Oświetlenie LED

samsung Oświetlenie LED

Tradycyjne żarówki to przeżytek, w lodówce zastosowano oświetlenie LED, które sprawia, że każdy zakątek urządzenia jest idealnie oświetlony.

Składana półka

samsung Składana półka

Możesz jeszcze bardziej zwiększyć powierzchnię przechowywania żywności za pomocą składanej półki w lodówce Samsung. Bez trudu zmieścisz nawet największe garnki.

Większy zakres otwarcia

samsung większy zakres otwarcia

Stawiając na funkcjonalność producent zmienił strukturę budowy drzwi lodówki, abyś mógł bezproblemowo otworzyć je w pełni i cieszyć się komfortem korzystania.

Kompresor Digital Inverter

Na kompresor Digital Inverter przysługuje 10 letni okres gwarancyjny, co potwierdza jego efektywność. Tempo jego pracy jest zależne od ustawionego trybu chłodzenia, a samo urządzenie jest ciche i zużywa dzięki temu mniej energii elektrycznej.

phpnukTsE phpKz5q2R 1012 Chlodziarka seriaTWIN RR39M7565B1v2

Klasa energetyczna E. Zużywa mniej prądu

Zastosowanie zaawansowanych technologii i rozwiązań pozwoliło zmniejszyć zużycie energii przez lodówkę, dzięki czemu łączysz ekonomię z ekologią.

W opakowaniu

Rysunek techniczny

rysunek techniczny samsung

A

Szerokość:  

595 mm

B

Głębokość:  

694 mm

C

Wysokość:

1853 mm

Warto wiedzieć

Co oznaczają i dlaczego wprowadzone zostały nowe etykiety energetyczne?

Etykiety energetyczne informują ile dany produkt zużywa prądu. Mają duży wpływ na decyzje zakupowe konsumentów. Ponieważ w ostatnich latach producenci wprowadzają na rynek coraz więcej sprzętów energooszczędnych, spełniających normy klasy A, A+, A++ czy A+++, różnice między urządzeniami stały się mniej widoczne. Dlatego od 1 marca 2021 roku w Unii Europejskiej dotychczasowe etykiety zostaną zastąpione nowymi. Zaplanowano bardzo krótki okres przejściowy, trwający 2 tygodnie, w którym w sklepach dostępne będą zarówno stare, jak i nowe oznaczenia. Po nim, sprzęty oznaczone będą literami od A do F, gdzie A będzie należał do urządzeń najbardziej energooszczędnych. Przy czym w nowej skali obecne A+++ będzie odpowiadało klasie C, urządzenia o słabszych parametrach otrzymają kolejne litery już bez plusów. W momencie startu programu w sklepach nie będzie żadnych urządzeń spełniających najwyższą normę A – miejsce to zostanie zarezerwowane na przyszłość, gdy powstaną jeszcze bardziej energooszczędne urządzenia. Nowe etykiety posiadać będą szereg informacji dodatkowych, takich jak głośność urządzenia (w dB), ale wzbogacone o 4-stopniową, bardziej czytelną skalę hałasu (A, B, C, D).

Moja chłodziarka oszrania się - czy to znaczy, że No Frost nie działa? 

Na pożądaną pracę chłodziarki w systemie No Frost mają wpływ inne czynniki, np. należy upewnić się, że drzwi są szczelnie zamykane, na co ma wpływ wypoziomowanie chłodziarki. Żywność i płyny (najlepiej zamknięte w pojemnikach lub zawinięte w folię) wkładane do chłodziarki powinny być w temperaturze pokojowej. Wkładane produkty powinny być też suche. Należy uważać, aby oleje i tłuszcze nie wchodziły w kontakt z z plastikowymi zamocowaniami np. półek lub uszczelkami drzwi, gdyż materiały te łatwo stają się porowate i kruche. Wówczas uszczelki będą przepuszczać powietrze, a w środku będzie tworzył się szron.

Chłodziarka czasem wydaje niezwykłe dźwięki. Czy to jest normalne? 

Chłodziarki No Frost mogą wydawać odgłosy, które jednak są prawidłowymi oznakami pracy chłodziarki i nie przekraczają podanego na etykiecie poziomu hałasu (np. 41 dB). Jest to związane z technologią No Frost oraz z elementami dodatkowego wyposażenia, jeśli chłodziarka takie posiada, jak np. wsypywanie lodu do pojemnika w kostkarce. Normalne odgłosy pracy chłodziarki to np. odgłosy pracy wentylatora, regulującego temperaturę po dłuższym otwarciu drzwi; obieg czynnika chłodzącego (bulgotanie); odszranianie (syczenie); włączanie i wyłączanie się kompresora (brzęczenie, kilkanaście sekund do ustabilizowania pracy); po przerwie w dostawie prądu (klikanie, gdy kompresor próbuje się uruchomić).Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona ustawiona i wypoziomowana na swoim miejscu. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania lodówki zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm] 185.3 x 59.5 x 69.4
Pojemność [l] 387 chłodziarka
Roczne zużycie prądu 120 kWh = 92.4 zł
Bezszronowa (No Frost) Chłodziarka
Położenie zamrażarki Brak
Zmiana kierunku otwierania drzwi Tak
Liczba drzwi 1
Kolor producenta Grafitowy
Funkcje Szybkie chłodzenie, Zmiana kierunku otwierania drzwi, Komora zero
Dodaj przydatne akcesoria

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Opinie

4.9/5
10 opinii
10 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
4.8 /5
Funkcjonalność
4.9 /5
Pojemność
5 /5
Energooszczędność
4.8 /5
Ergonomia wnętrza
4.8 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (9)
3.8/5
Arek 5 września 2022
W dwa lata dwie naprawy
Bardzo słaby produkt. W dwa lata dwie awarie. Ta druga 3 dni po upływie dwóch lat od zakupu - czyli po gwarancji. Woda z lodówki nie leje się do pojemnika gdzie powinna wyparować, tylko leje się do drugiego, zapasowego pojemnika. Po napełnieniu zalewa kuchnię.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Krystyna 24 września 2022
Fantastyczna lodówka
Jestem bardzo zadowolona z zakupu.Lodówka jest bardzo cicha i pojemna.Komora zero jest wspaniała i nareszcie szron mi się nie osadza na ściankach.Najlepszy mój zakup do tej pory.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Jolanta 6 maja 2022
STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ
Ten zakup to strzał w dziesiątkę zwłaszcza przy zakupie kompletu z zamrażarką tej samej linii. Można ustawiać razem lub osobno. Lodówka bardzo pojemna i funkcjonalna ,do tej pory używałam lodówki side by side ,ale ten samsung bije ją na łopatki pod względem funkcjonalności, szuflada na wędliny faktycznie bardzo szczelna i spełnia swoje zadanie, owoce w szufladach dolnych długo zachowują swoją świeżość, bardzo cicha prawie niesłyszalna. Przestronna i widna. Ponieważ nie ma rzeczy idealnych to minus za bardzo cienką blachę po bokach i liczne delikatne wybrzuszenia. Sprawdzaliśmy inne egzemplarze lodówek tej firmy i nie tylko tej, wszystkie mają to samo. Niestety producenci gonią z technologią ale oszczędzają na materiałach i to są skutki. Mimo tego zdecydowanie polecam zwłaszcza w komplecie z zamrażarką.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Maciej 28 kwietnia 2022
Lodówka Samsung Twin
Lodówka sprawuje się świetnie, cicha, wydajna i pojemna.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Paweł 13 grudnia 2021
Mega zadowolona
Lodówka bardzo dobrze i estetycznie wykonana, bez zbędnych bajerów, super pojemna, cicha, równomiernie chłodzi, dobrze doświetlona w wewnątrz. Jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem mogę polecić ten produkt :)
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Katarzyna 26 lipca 2021
Rewelacja
To jest lodówka na którą bardzo długo czekałam, aż trudno pomyśleć, że wcześniej mieściłam się do małej lodóweczki wraz z moją rodziną ;) Oczywiście chodzi o produkty spożywcze, a nie nas samych haha Rewelacja, dużo miejsca, świetnie chłodzi, cicho pracuje, jest ustawna, nie ma wielu bajerów więc mam nadzieję że elektronika się nie będzie psuć. Jestem zachwycona, moja rodzina również! Polecam z całego serca, szczególnie tym co mają opory przed zakupem samej lodówki bez zamrażalnika - nie będziecie żałować :D
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Agnieszka 23 lipca 2021
Super
Lodówka jest świetna. Bardzo pojemna i bardzo estetycznie wykonana. Jestem bardzo zadowolona.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Bogusław 4 sierpnia 2021
Pozytywna
Bardzo szybka dostawa. Szybki montaż.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Agnieszka 9 czerwca 2021
CHŁODZIARKA
Na razie spoko, a czas pokaż co to za ziółko.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Roman 20 stycznia 2021
Pozytywna
Pięknie wygląda w środku i na zewnątrz. Konkretny sprzęt dodający stylu w kuchni. Szczególny efekt przy zestawieniu z zamrażarką.
Czy ta opinia była pomocna?
Dodaj ubezpieczenie

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Nie działa wyświetlacz w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
Rozmrożona żywność? Zwrócimy Ci koszt żywności do 300 zł.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Lodówka przestała chłodzić po gwarancji producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Lodówka przestała chłodzić po gwarancji producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarie nawet do 5 lat od zakupu.
Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa lodówki okaże się niemożliwa? Wymienimy ją na nową!
Nie działa wyświetlacz w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy!
Rozmrożona żywność? Zwrócimy Ci koszt żywności do 300 zł.
Urwane drzwi lub pęknięta szyba w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.
Raty i Leasing

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 24 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 24 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard (Lodówka, Zamrażarka)


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Pakiet Pełen Komfort (Lodówka, Zamrażarka)

Nieprawidłowo wypoziomowane urządzenie może ulec uszkodzeniu oraz głośno pracować.


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
 • Montaż półek i szuflad
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej
 • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
 • Zabranie pozostałości opakowania

Usługa nie obejmuje wykonania zmiany kierunku otwierania drzwi


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Zmiana kierunku otwierania drzwi lodówki (z wyświetlaczem)


 • Demontaż osłon, blend i zaślepek, przewodów
 • Zdjęcie drzwi lodówki
 • Przełożenie zawiasów i drzwi w lodówce - zmiana kierunku otwierania
 • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
 • Montaż osłon, blend i zaślepek

Usługa nie obejmuje wniesienia do pomieszczenia/lokalu


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi Lodówka SAMSUNG Twin RR39M7565B1/EO No frost 185.3cm Grafitowa

Inne produkty w kategorii:

Lodówka SAMSUNG Twin RR39M7565B1/EO No frost 185.3cm Grafitowa
Lodówka SAMSUNG Twin RR39M7565B1/EO No frost 185.3cm Grafitowa
Cena z kodem obowiązuje do 06.02.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
ME01-060223
2 762 10
Cena z kodem obowiązuje do 06.02.2023 r. do godz. 23:59
Cena regularna
2 899 99
Cena regularna: 2 899,99 zł
144,99 zł x 20 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Sprawdź leasing dla firm
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 504 , 05  zł
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Odbieramy zużyty sprzęt
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 504 , 05  zł
Odbieramy zużyty sprzęt
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Cena z kodem obowiązuje do 06.02.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
ME01-060223
2 762 10