Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32A748522 EF

(5)
Kod: 420264
Wymiary (WxSxG) [cm]: 185.3 x 59.5 x 68.8
Pojemność [l]: 323
Roczne zużycie prądu: 329 kWh = 253.33 zł
Kolor: Czarny
Zmień kolor panelu lodówki kiedy tylko chcesz
Dowolnie łącz moduły i układ urządzeń
Zobacz opis produktu
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32A748522 EF
Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32A748522 EF
Cena z kodem obowiązuje do 30.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
ME24-300323
3 599 00
Cena z kodem obowiązuje do 30.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena regularna
4 199 00
Cena regularna: 4 199,00 zł
209,95 zł x 20 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 399 , 00  zł Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 399 , 00  zł
Odbieramy zużyty sprzęt

Opis produktu

Stwórz swój wymarzony zestaw!


Kliknij poniżej, by przejść na stronę konfiguratora:Zalety zamrażarki BESPOKE

Ikona skutecznego chłodzenia oferowanego przez zamrażarkę Twin z serii BESPOKE, która dostępna jest w ofercie sklepu Media Expert.

Skuteczne chłodzenie

Zaawansowane technologie sprawiają, że produkty dłużej zachowują świeżość.

Logo kompresora Digital Inverter, który został wykorzystany w urządzeniach z serii BESPOKE, w tym w modelu RZ32A748522.

Kompresor Digital Inverter

Działa efektywnie, energooszczędnie oraz niezawodnie, co potwierdzone jest przez 10-letnią gwarancję.

Ikona systemu modułowego, który został stworzony poprzez połączenie dwóch urządzeń Samsung z linii BESPOKE.

System modułowy

Umożliwia łączenie urządzeń w celu zapewnienia większej przestrzeni.

Ikona przedstawia możliwość tworzenia unikalnych kombinacji za pomocą paneli drzwiowych Samsung BESPOKE.

Twórz unikalne kombinacje

Kolor i materiał paneli drzwi zależy tylko od Twoich upodobań.

Ikona technologii SpaceMax™, którą zastosowano w celu zwiększenia pojemności bez skutku ubocznego w postaci zmienionych rozmiarów zewnętrznych.

Nowy SpaceMax™

W środku powstaje więcej miejsca bez ingerowania w zewnętrzne wymiary urządzenia.

Za pomocą ikonki głośnika zobrazowano to, że chociaż zamrażarka Twin nie jest całkowicie bezgłośna, to wydawane przez nią dźwięki utrzymane są na naprawdę niskim poziomie.

Cicha praca

Generowanie dźwięków na poziomie 40 dB przydaje się w aneksach kuchennych.

Dopasuj BESPOKE do swojego wnętrza

Potrzebujesz niepowtarzalnej zamrażarki, która będzie mogła harmonijnie dopasować się do stylu Twojej kuchni? Seria BESPOKE pozwoli Ci na wybór spośród szerokiego wachlarza kolorystycznych i materiałowych wykończeń. Model Twin dostępny jest w kolorze głębokiej czerni. Jeśli jednak kiedyś design Twojej kuchni będzie wymagać zmiany, obejdziesz się bez zamawiania nowego urządzenia. Wystarczy, że zainstalujesz inny panel. Zamrażarka BESPOKE to połączenie wieloletniego działania i funkcjonalności, które jednocześnie może ewoluować zgodnie z Tobą i stylem Twojego domu. Ciesz się rozwiązaniem uszytym na miarę dzięki serii BESPOKE.

Twórz unikalne kombinacje  

Panele pozwalają spersonalizować zamrażarkę Samsung. Możesz według własnego uznania zestawiać jedne kolory i faktury z drugimi. Wybieraj panele szklane w pastelowych odcieniach lub wykończone metalem – w barwie szlachetnej lub szczotkowanej stali, a także malowane. Nadaj frontowi jeden ze swoich ulubionych odcieni, a w ramach wielomodułowego systemu łącz różne rozwiązania kolorystyczne i materiałowe. Ciemny na górze i jasny na dole? Szlachetna stal i elegancka lawenda? Decyzja należy do Ciebie.

System modułowy

Skomponuj swoją lodówkę

Potrzebujesz połączyć kilka urządzeń o takich samych wysokościach? Pozwoli Ci na to seria BESPOKE. Jeśli mieszkasz samotnie i mało gotujesz, w zupełności wystarczy Ci jedna chłodziarko-zamrażarka, ale jeśli tylko sytuacja będzie wymagać zwiększenia dostępnej przestrzeni, wystarczy, że dołączysz drugą lodówkę lub zamrażarkę do już posiadanej.

Zdjęcie przedstawia widok na dwumodułowy system Samsung BESPOKE. Zamrażarka RZ32A748522 jest całkowicie otwarta, natomiast w chłodziarko-zamrażarce uchylona jest tylko górna część.

Wybierz wysokość

BESPOKE

Lodówki BESPOKE są dostępne w dwóch rozmiarach, by lepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Urządzenia o tej samej wysokości można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc różne zestawienia.

Modele o wysokości 1853 mm to: lodówka z dolnym zamrażalnikiem, jednodrzwiowa chłodziarka, jednodrzwiowa chłodziarka typu slim lub jednodrzwiowa zamrażarka.

Modele o wysokości 2030 mm to: wyższa lodówka z dolnym zamrażalnikiem.

Model Samsung BESPOKE w kolorze głębokiej czerni został przedstawiony na zdjęciu jasnego pomieszczenia dziennego. Urządzenie umieszczone jest zaraz obok minimalistycznego regału.

Produkty przechowywane w optymalnych warunkach

Metal Cooling

Minimalna utrata zimna

Metal Cooling to metalowe wykończenie tylnej ścianki zamrażarki, które zapewnia tak estetyczne, jak i funkcjonalne korzyści. Gwarantuje lepszą izolację lodówki i ogranicza wahania temperatury także po otwarciu drzwi. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo energii i utrzymasz świeżość produktów, nawet jeśli często zaglądasz do zamrażarki.

Tylny panel Metal Cooling, który został ukazany na ilustracji za produktami umieszczonymi w zamrażarce BESPOKE, pełni istotną funkcję. Nie pozwala na wahanie temperatur, które mogłoby zaszkodzić przechowywanej żywności.

Tryb Convertible

Sam wybierasz optymalne warunki

Tryb Convertible pozwala zdecydować o tym, w jaki sposób wykorzystać przestrzeń urządzenia. Z zamrażarki da się zrobić chłodziarkę. Wystarczy włączyć jeden z 5 trybów, które oferują możliwość wyboru temperatury w zależności od rodzaju przechowywanej żywności. Dla napojów najlepsza jest temperatura 5˚C, dla owoców i warzyw 2˚C, a dla mięs i ryb -1˚C. Można też wybrać lekkie mrożenie -5˚C lub zamrażanie -23˚C – 15˚C.

Na zdjęciu przedstawiona jest zamrażarka, którą można łatwo zamienić w chłodziarkę, jeśli skorzysta się z trybu Convertible oferującego temperatury o sporej rozpiętości.

All-Around Cooling

Równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza

Wydajny system chłodzenia All-Around Cooling rozprowadza strumienie zimnego powietrza tak, żeby dotarły w każdą część i na każdą półkę Twojej zamrażarki. Jak to się odbywa? Otwory umieszczone w przestrzeni zamrażarki odpowiadają za obieg zimnego powietrza i dbają o ustawienie optymalnej temperatury.

Wizualizacja funkcjonowania systemu chłodzącego All-Around Cooling, który nie tylko zapewnia odpowiednią temperaturę, lecz także wyrównuje warunki tak, by były identyczne na każdej półce i w każdej szufladzie.
Zwizualizowany efekt działania funkcji No Frost, która jednocześnie skutecznie mrozi i nie dopuszcza do powstania osadu z lodu i szronu.

No Frost

Ciągła cyrkulacja chłodnego powietrza po wnętrzu pozwala się pozbyć nadmiaru wilgoci. Na produktach i ściankach nie osadza się już szron ani lód. Żywności zapewnia to lepsze warunki, a dla Ciebie oznacza to brak konieczności rozmrażania urządzenia.

Power Freeze

Większe zakupy to dobra okazja do tego, żeby aktywować funkcję Power Freeze. Dzięki niej temperatura w zamrażalniku spada do -23°C i utrzymuje się na takim poziomie przez 50 godzin. W rezultacie ułatwione zostaje zamrożenie wielu produktów.

Technologia SpaceMax™

Jeszcze większa pojemność

Wśród innowacyjnych rozwiązań zastosowanych w zamrażarce BESPOKE jest też SpaceMax™. Dzięki niemu zyskujesz większą przestrzeń użytkową bez powiększania rozmiarów zewnętrznych urządzenia. Dodatkowe miejsce wynika z wykorzystania niezwykle wydajnej izolacji, która ułatwiła stworzenie cieńszych ścianek. Pojemność dostępna w modelu RZ32A748522 wynosi 323 litry.

Wizualizacja efektu, którym poskutkowało wykorzystanie technologii SpaceMax™. W tym przypadku pozwoliła ona uzyskać jeszcze większą pojemność urządzenia.

Kostkarka SLIM

Wąska kostkarka do lodu

Kostkarka do lodu wbudowana w drzwi charakteryzuje się tym, że jest ergonomiczna i wyjątkowo wąska. Dzięki temu zajmuje znacznie mniej miejsca i zapewnia cenną przestrzeń na półkach zamrażarki. Do innych zalet urządzenia należy wydajność i prostota obsługi – żeby uzyskać kostki lodu, wystarczy tylko poruszyć dźwignią.

Zdjęcie kostkarki Slim Ice Maker, która jest nie tylko prosta w obsłudze, lecz także wyjątkowo wąska, dzięki czemu pozwala użytkownikowi przechować więcej produktów.

Przekładanie drzwi

Przekładane drzwi to sposób na otwieranie zamrażarki na pełną szerokość niezależnie od miejsca ulokowania urządzenia. Dopasują się do każdej aranżacji kuchennej.

Ilustracja przekładanych drzwi, które można otwierać w lewo lub w prawo. Na zdjęciu pokazano lodówki, w których wykorzystane zostały oba sposoby montowania przekładanych drzwi.

Digital Inverter

Niższe rachunki i niezawodność

Żeby wspomóc działanie kompresora Digital Inverter, wykorzystano specjalne czujniki, które stale badają temperaturę. Sensory pozwalają na efektywną pracę urządzenia i jednocześnie ograniczają zużycie energii elektrycznej. O tym, że rozwiązanie jest niezawodne, świadczy 10-letnia gwarancja.

Zdjęcie przedstawia dwa modele RZ32A748522 na tle ściany wyłożonej drewnem. Oba urządzenia utrzymane są w kolorze głębokiej czerni. Jedno otwiera się w lewo, a drugie w prawo.

Cool Silent

Cicha praca

Zastosowanie w zamrażarce innowacyjnych technologii i nowoczesnego kompresora sprawiło, że BESPOKE funkcjonuje niezwykle cicho. Generowane przez urządzenie dźwięki nie przekraczają poziomu 40 dB, co jest idealnym rozwiązaniem zwłaszcza do salonów z aneksem kuchennym.

Zamrażanie produktów w modelu RZ32A748522 nie jest związane z wysokim natężeniem dźwięku, co stara się zobrazować ilustracja przedstawiająca dwa urządzenia Samsung Twin w trakcie nocnej pracy.

Poznaj dodatkowe cechy zamrażarki BESPOKE

Korzystaj z dodatkowych funkcji, które oferuje zamrażarka Samsung BESPOKE. W ten sposób uzyskasz komfort użytkowania. Cztery głębokie pojemniki pozwolą Ci wygodnie układać produkty w komorze. Funkcja Wakacje okaże się doskonałym sposobem na zaoszczędzenie energii elektrycznej w trakcie dłuższego wyjazdu. Alarm otwartych drzwi będzie świetnym zabezpieczeniem przed niepotrzebną utratą zimna w razie niezamknięcia zamrażarki, a energooszczędne żarówki LED zagwarantują doskonałą widoczność dzięki jasnemu i naturalnemu światłu.

Ikonka oświetlenia LED, którego dwie główne właściwości to jasność i naturalność.

Oświetlenie LED

Jasność i naturalność to dwie główne cechy światła żarówek LED. Dzięki takim właściwościom od razu widać, gdzie znajdują się produkty. Jest to też rozwiązanie bardziej energooszczędne niż tradycyjne żarówki.

Jedna z aż czterech szuflad dostępnych w modelu Samsung BESPOKE Twin RZ32A748522 została przedstawiona w formie ikony.

Aż 4 szuflady

Dysponujesz aż 4 głębokimi szufladami. Dzięki temu zyskujesz mnóstwo miejsca na przechowywanie mrożonek i możesz szybciej znaleźć potrzebne artykuły.

Ikona palmy reprezentuje funkcję Wakacje, której działanie koncentruje się na tym, by w trakcie nieobecności użytkownika zamrażarki nie zostały zużyte zbyt duże ilości prądu.

Funkcja Wakacje

Na czas dłuższej nieobecności przydatna okaże się funkcja Wakacje. Podwyższy temperaturę do +17°C i w ten sposób pozwoli zmniejszyć zużycie energii elektrycznej.

Ikonka alarmu otwartych drzwi, który powiadamia użytkownika o konieczności zamknięcia urządzenia,

Alarm otwartych drzwi

Jeśli drzwi zamrażarki będą zbyt długo pozostawały otwarte, urządzenie po 2 minutach przypomni Ci sygnałem dźwiękowym, że musi zostać zamknięte.

Wizualizacja otwartego modelu Samsung BESPOKE Twin RZ32A748522, który można kupić w sieci sklepów Media Expert.

Skomponuj swoją lodówkę

Jeśli decyzja o wyglądzie zamrażarki czy liczbie modułów jest nadal przed Tobą, wykorzystaj poniższy konfigurator. Dzięki niemu stworzysz własny, w pełni dopasowany do Twoich upodobań zestaw BESPOKE.

Warianty wykończenia

W opakowaniu

W opakowaniu znajdują się: zamrażarka RZ32A748522, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, elementy dystansowe, gąbka. 

Jeśli chcesz stworzyć moduł z kilku produktów, zalecamy dokupić zestaw do parowania lodówek BESPOKE 1853 mm. Łącznik RA-C00K4BAA.

.

Porównaj produkty

Media Expert to sklep, w którym kupisz pokazany na zdjęciu model RZ32A748522.
Media Expert to sklep, w którym kupisz pokazany na zdjęciu model RB34A7B5D22.

RZ32A748522

RB34A7B5D22

SpaceMax™

Twin Cooling Plus™

-

-

All Around Cooling

Metal Cooling

No Frost

Tryb Cenvertible

-

Kompresor Digital Inverter

Kostkarka do lodu

-

Funkcja Power Freeze

Funkcja Wakacje

-

Półka na butelki

-

Liczba półek w chłodziarce

-

3

Liczba półek w zamrażarce

3

-

Liczba szuflad w chłodziarce

-

2

Liczba szuflad w zamrażarce

4

3

Pojemniki na drzwiach

2

-

Oświetlenie wewnętrzne LED

Alarm otwartych drzwi (2 min.)

Otwieranie

Uchwyt Easy Open Handle

Podchwyt

Pojemność całkowita

323 l

344 l

Kolor

Głęboka czerń

Głęboka czerń

Klasa energetyczna

F

D

Poziom głośności

40 dB

35 dB

Wymiary (WxSxG)

1853 x 595 x 688  (z uchwytem) mm

1853 x 595 x 658 mm

Waga netto

78 kg

80 kg

1 Wewnętrzne testy porównawcze modeli RB38T775CSR oraz RB34K6232SS. 

2 Ustawienia temperatur w strefach są zależne od ogólnych ustawień chłodziarki. 

3 Przykładowe warunki dla temperatury chłodziarki 1°C. Temperatura w lewej strefie jest obniżona o 2°C względem tej ustawionej w całym urządzeniu. 

4 10-letnia gwarancja jest ograniczona tylko do kompresora.

5 Wewnętrzne testy porównawcze modeli RB38T775CSR oraz RB34K6232SS. Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.
Po pewnym podłączeniu lodówki do istniejących oraz sprawnie działających instalacji zostanie ona ustawiona i wypoziomowana na swoim miejscu. Dla pełnej wygody i ergonomii użytkowania lodówki zmieniamy kierunek otwierania drzwi. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.
Pamiętaj, że nieprawidłowo wypoziomowana chłodziarka może głośno pracować, doprowadzić do rozszczelnienia drzwi i wzrostu zużycia prądu. Ma to również wpływ na żywotność samego agregatu.

Filmy:Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm]: 185.3 x 59.5 x 68.8
Rodzaj zamrażarki: Szufladowa
Zdolność zamrażania [kg/24h]: 14.8
Klasa zamrażarki: ****
Bezszronowa (No Frost): Tak
Pojemność [l]: 323
Roczne zużycie prądu: 329 kWh = 253.33 zł
Klasa emisji hałasu: C
Kolor: Czarny

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

5/5
5 opinii
5 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Funkcjonalność
5 /5
Pojemność
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Jakość mrożenia
5 /5
Ergonomia wnętrza
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (2)
5/5
Agnes 10 listopada 2022
#PromocjaSamsungCashbackBespoke
Polecam wszystkim. Bardzo pojemna, estetyczna i funkcjonalna zamrażarka szufladowa, która także moze stać się chłodziarką. Oprócz szuflad posiada kratkę, dwie półki. W drzwiach zamontowana praktyczna i funkcjonalna kostkarka do lodu. Front można łatwo wymienić za opłatą na inny kolor. Kolor czarnego szkla prezentuje się pięknie i pasuje niemal do każdej kuchni. Zamrażarka szybko mrozi i posiada łatwy w obsłudze panel. Szuflady wykonane z solidnego plastiku. Bez problemu poleciłbym ją każdemu zarówno jako zamrażarkę, a innym razem jako chłodziarkę. #PromocjaSamsungCashbackBespoke
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Magdalena 15 listopada 2022
#PromocjaSamsungCashbackBespoke.
#PromocjaSamsungCashbackBespoke. Zamrażarka Samsung Bespoke RZ32A748522EF już dawno była moim marzeniem . Jest funkcjonalna , dizajnerska ma dużo miejsca do przechowywania i super oświetlenie. Najbardziej urzekły mnie w niej pojemne szuflady i kostkarka bez podłączenia wody . I dizajnerski wygląd szklanego panelu w którym można się przejrzeć czasie gotowania . Kupiłam w pakiecie lodówkę i zamrażarkę pan z Samsunga przyjechał i połączył mi to łącznikiem . Mam teraz dwa w jednym . Temu zestawowi spokojnie mogę dać 10.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Iga 17 listopada 2022
#PromocjaSamsungCashbackDualCookSteam.
#PromocjaSamsungCashbackDualCookSteam. Kupiłam zamrażarkę SAMSUNG BESPOKE z chłodziarką i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru. Jest duża, przestronna i bardzo cicha. Ma bardzo dobrze zaprojektowane wnętrze oraz super kostkarkę bez podłączenia wody. Naprawdę 4 duże pojemne szuflady i 3 półki dają duży komfort w przechowywaniu jedzenia. A czarne szkło dodaje szyku i elegancji. Jak się znudzi zawsze można wymienić. Jeśli miałabym jeszcze raz wybrać na pewno wybór byłby taki sam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Agnieszka 10 listopada 2022
Polecam
Bardzo pojemna i praktyczna zamrażarka. Ładny design z możliwością zmiany koloru frontu. POLECAM
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Grzegorz 29 stycznia 2022
Polecam
BESPOKE to nowoczesny design i możliwość dopasowania w pełni do swoich potrzeb. Dzięki różnym modułom możemy dopasować ich rodzaj do własnych preferencji. W tym modelu najbardziej spodobała mi się funkcja zmiany zamrażarki na chłodziarkę kiedy akurat taka funkcja jest nam bardziej potrzebna. #AmbasadorSamsung
Czy ta opinia była pomocna?

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martwa się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 24 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 24 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard (Lodówka, Zamrażarka)


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Wniesienie, rozpakowanie, ustawienie i wypoziomowanie

Dowiedz się więcej
109 99
54,99

Pakiet Pełen Komfort (Lodówka, Zamrażarka)

Nieprawidłowo wypoziomowane urządzenie może ulec uszkodzeniu oraz głośno pracować.


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
 • Montaż półek i szuflad
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej
 • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
 • Zabranie pozostałości opakowania

Usługa nie obejmuje wykonania zmiany kierunku otwierania drzwi


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Wniesienie, rozpakowanie, ustawienie, wypoziomowanie, usunięcie zabezpieczeń, montaż półek, podłączenie, zabranie opakowania.

Dowiedz się więcej
144 99
72,49

Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia (na życzenie)
 • Ustawienie we wskazanym miejscu (na życzenie)
 • Zabranie pozostałości opakowania (na życzenie)

Usługa nie obejmuje montażu i uruchomienia


W celu sprawnej realizacji usługi przygotuj swobodne przejście do miejsca ustawienia urządzenia.Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Dowiedz się więcej
59 99

Instrukcje

Instrukcja obsługi Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32A748522 EF

Inne produkty w kategorii:

Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32A748522 EF
Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32A748522 EF
Cena z kodem obowiązuje do 30.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
ME24-300323
3 599 00
Cena z kodem obowiązuje do 30.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena regularna
4 199 00
Cena regularna: 4 199,00 zł
209,95 zł x 20 rat 0%
Rata dla ceny przed kodem rabatowym
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 399 , 00  zł Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt
Teraz 1 rata gratis! Raty 20 x 0%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 399 , 00  zł
Odbieramy zużyty sprzęt

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Cena z kodem obowiązuje do 30.03.2023 r. do godz. 23:59
Cena z kodem
ME24-300323
3 599 00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 399 , 00  zł