Do 20 rat 0% RRSO 0%.

Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32M7115S9 EO

(8)
Kod: 433130

Do 20 rat 0% RRSO 0%.

Wymiary (WxSxG) [cm]: 185.3 x 59.5 x 69.4
Pojemność [l]: 323
Roczne zużycie prądu: 329 kWh = 253.33 zł
Kolor: Stal nierdzewna
Zobacz cały opis
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32M7115S9 EO
Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32M7115S9 EO
3 199 00
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę
Odbieramy zużyty sprzęt
Odbieramy zużyty sprzęt
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

wybrane cechy

All Around Cooling samsung

All-Around Cooling

Ciesz się dłużej smakiem świeżych produktów spożywczych dzięki intensywnemu przepływowi powietrza generowanemu przez efektywny system All-Around Cooling.

Pełny No Frost samsung

Pełny No Frost

Drobiny szronu i lodu nie osiadają na produktach i ścianach wewnętrznych, a jedzenie na dłużej zachowuje świeżość.

Funkcja Power Freeze samsung

Funkcja Power Freeze

Głębokie mrożenie już dostępne w Twojej lodówce. Kliknij przycisk Power Freeze i ciesz się dłuższym czasem na spożycie Twoich produktów.

Kompresor Digital Inverter samsung

Kompresor Digital Inverter

Najnowocześniejsza sprężarka adaptuje pracę agregatu do wymogów chłodzenia, czyniąc go energooszczędnym i ekonomicznym.

Kostkarka do lodu samsung

Kostkarka do lodu

Ciesz się chłodnym orzeźwieniem i kostkami lodu na wyciągnięcie ręki, dzięki wbudowanej na drzwiach kostkarce.

Razem lub osobno - seria TWIN

Seria TWIN obejmuje jednodrzwiową zamrażarkę o modelu RZ32M7115S9. Połącz ją z pasującą chłodziarką, dzięki czemu powstanie agregat chłodziarko-zamrażarki o imponującej przestrzeni użytkowej. Urządzenie to ma pojemność 315 l, co sprawia, że jest doskonałe nawet dla dużej rodziny. Chcesz kupić oba urządzenia? Można złożyć je razem lub trzymać osobno, w zależności od układu Twojej kuchni.

* Chłodziarka i zamrażarka są sprzedawane oddzielnie. 

Stały dopływ powietrza i strefy do zadań specjalnych

zamrażarka do zadań specjalnych

Szereg funkcji, które posiada urządzenie sprawia, że korzystanie z niego jest znacznie bardziej komfortowe. System All-Around Cooling sprawia, że chłodne strumienie powietrza docierają do każdego zakamarka zamrażarki. Dzięki trzem półkom i czterem szufladom na żywność możesz przechowywać więcej jedzenia. Dodatkowo, technologia Power Freeze pozwala na głębokie zamrożenie żywności po całym dniu zakupów, a jeśli potrzebujesz chłodnego orzeźwienia, wystarczy sięgnąć do kostkarki na lód!

No frost zamrażarka samsung

Skuteczne chłodzenie bez szronu i lodu. Pełny No Frost

Zintegrowany system Full No Frost przeznaczony jest dla wszystkich, którym rozmrażanie lodówki nie sprawia przyjemności. Skutecznie usuwa nadmiar wilgoci, zapobiegając tworzeniu się lodu i szronu na żywności i ściankach urządzenia. Dzięki temu rozwiązaniu wydłużysz czas spożywania swoich produktów, a dodatkowo nie stracą one swoich wartości odżywczych i smakowych.

Chłodne powietrze w każdym zakamarku zamrażarki. All-Around Cooling

Idealna temperatura pozbawiona jakichkolwiek nierówności w każdym zakamarku zamrażarki? Oczywiście, że jest to możliwe. System All-Around Cooling został zaprojektowany z uwzględnieniem licznych otworów, przez które chłodne powietrze dostaje się do wnętrza urządzenia, zapewniając długotrwałą świeżość, smak i aromat.

All-Around Cooling samsung
Kostkarka TWIST samsung

Lepsze wykorzystanie przestrzeni do przechowywania. Kostkarka do lodu TWIST

Zamontowana w drzwiach kostkarka do lodu sprawi, że w upalny dzień ochłoda przyjdzie w ciągu kilku sekund. Pociągnij za dźwignię i ciesz się zimnymi napojami. Aby zaoszczędzić cenne miejsce w komorze, skorzystaliśmy z możliwości wbudowania jej w drzwi urządzenia.

Szybkie zamrażanie produktów. Power Freeze

Dzięki tej funkcji możesz cieszyć się najniższą możliwą temperaturą zamrażania nawet przez 50 godzin. Funkcja Power Freeze jest przydatna, gdy zrobisz duże zakupy spożywcze. Włóż je do urządzenia, kliknij przycisk z funkcją i przytrzymaj go przez 3 sekundy.  

Power Freeze samsung seria TWIN

Minimalistyczny design. Praktyczna w działaniu

Designerski element każdej kuchni

Definicją urządzeń TWIN jest elegancja i funkcjonalność w jednym. Ich konstrukcja wpisuje się w każdą aranżację kuchni, a krawędzie zamrażarki nie wychodzą poza obrys zabudowy. Design drzwi urządzenia pozostawia swobodę otwierania ich na całą szerokość.

licowe drzwi samsung

Licowane drzwi - większy zakres otwarcia

Zamrażarka Samsung RZ32M7115S9 z drzwiami licowanymi charakteryzuje się zwiększonym zakresem otwarcia. Również jeśli zamrażarka stoi bezpośrednio przy ścianie.

Oświetlenie LED samsung

Oświetlenie LED - jasne wnętrze zamrażarki

Projektując zamrażarkę pomyśleliśmy również o jej oświetleniu i zamontowaliśmy w niej energooszczędne oraz jaśniej świecące żarówki LED.

Szkło hartowane samsung

Szkło hartowane - wytrzymałe półki

Hartowane szkło z którego wykonane są półki to nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie rozwiązanie. Dodatkiem jest to, że wystarczy przeciągnąć szmatką, aby utrzymać je w idealnej czystości.

Niezawodna zamrażarka na lata

Kompresor Digital Inverter samsung

10 lat gwarancji. Kompresor Digital Inverter

Korzystaj z trwałej i niezawodnej sprężarki, która pracuje energooszczędnie i gwarantuje niższe rachunki za prąd. Jak? Posiada aż 7 poziomów regulacji prędkości, które dobierane są automatycznie w zależności od bieżących potrzeb. Dodatkowym walorem jest ultracicha praca kompresora na poziomie zaledwie 41 dB.

Bezpieczeństwo w domu. Kontrola napięcia

Ryzykowne skoki napięcia i zaniki napięcia elektrycznego mogą prowadzić do nieprawidłowego działania urządzenia, dlatego zamrażarka Samsung została doposażona w system kontroli zasilania, zapewniając bezpieczną pracę urządzenia nawet w przypadku obniżenia napięcia do 110 V.

Kontrola napięcia samsung

Rzut techniczny

samsung-zamrazarka rysunek techniczny-100-3c63

A

Szerokość:

595 mm

B

Głębokość:

644 mm

C

Wysokość:

1853 mm

W opakowaniu

podsumowanie

POZNAJ CECHY zamrażarki RZ32M7115S9

Charakterystyka

Uchwyt

Rączka

Kolor

Szczotkowana stal nierdzewna

Wyświetlacz

Zewnętrzny srebrny

Alarm otwartych drzwi

Tak

Możliwość przekładania drzwi

Tak

Technologia

All-Around Cooling

Tak

Pełny No Frost

Tak

Cechy zamrażarki

Ilość szuflad

4

Pojemniki na drzwiach 

2

Łączna ilość półek

3

Kostkarka TWIST

Tak

Półki z hartowanego szkła

Tak

dodatkowe funkcje

Power Freeze

Tak

Tryb wakacyjny

Tak

parametry

Klasa energetyczna

F

Zużycie energii (roczne)

352 kWh

Poziom hałasu

41 dBA

Waga

79 kg

Pojemność zamrażarki

323 l

Warto wiedzieć

Co oznaczają i dlaczego wprowadzone zostały nowe etykiety energetyczne?

Etykiety energetyczne informują ile dany produkt zużywa prądu. Mają duży wpływ na decyzje zakupowe konsumentów. Ponieważ w ostatnich latach producenci wprowadzają na rynek coraz więcej sprzętów energooszczędnych, spełniających normy klasy A, A+, A++ czy A+++, różnice między urządzeniami stały się mniej widoczne. Dlatego od 1 marca 2021 roku w Unii Europejskiej dotychczasowe etykiety zostaną zastąpione nowymi. Zaplanowano bardzo krótki okres przejściowy, trwający 2 tygodnie, w którym w sklepach dostępne będą zarówno stare, jak i nowe oznaczenia. Po nim, sprzęty oznaczone będą literami od A do F, gdzie A będzie należał do urządzeń najbardziej energooszczędnych. Przy czym w nowej skali obecne A+++ będzie odpowiadało klasie C, urządzenia o słabszych parametrach otrzymają kolejne litery już bez plusów. W momencie startu programu w sklepach nie będzie żadnych urządzeń spełniających najwyższą normę A – miejsce to zostanie zarezerwowane na przyszłość, gdy powstaną jeszcze bardziej energooszczędne urządzenia. Nowe etykiety posiadać będą szereg informacji dodatkowych, takich jak głośność urządzenia (w dB), ale wzbogacone o 4-stopniową, bardziej czytelną skalę hałasu (A, B, C, D).

Moja zamrażarka oszrania się - czy to znaczy, że No Frost nie działa? 

Na pożądaną pracę zamrażarki w systemie No Frost mają wpływ inne czynniki, np. należy upewnić się, że drzwi są szczelnie zamykane, na co ma wpływ wypoziomowanie zamrażarki. Żywność i płyny (najlepiej zamknięte w pojemnikach lub zawinięte w folię) wkładane do zamrażarki powinny być w temperaturze pokojowej. Wkładane produkty powinny być też suche. Należy uważać, aby oleje i tłuszcze nie wchodziły w kontakt z  z plastikowymi zamocowaniami np. półek lub uszczelkami drzwi, gdyż materiały te łatwo stają się porowate i kruche. Wówczas uszczelki będą przepuszczać powietrze, a w środku będzie tworzył się szron.

Zamrażarka czasem wydaje niezwykłe dźwięki. Czy to jest normalne? 

Zamrażarki No Frost mogą wydawać odgłosy, które jednak są prawidłowymi oznakami pracy zamrażarki i nie przekraczają podanego na etykiecie poziomu hałasu (np. 41dB). Jest to związane z technologią No Frost oraz z elementami dodatkowego wyposażenia, jeśli zamrażarka takie posiada, jak np. wsypywanie lodu do pojemnika w kostkarce. Normalne odgłosy pracy zamrażarki to np. odgłosy pracy wentylatora, regulującego temperaturę po dłuższym otwarciu drzwi; obieg czynnika chłodzącego (bulgotanie); odszranianie (syczenie); włączanie i wyłączanie się kompresora (brzęczenie, kilkanaście sekund do ustabilizowania pracy); po przerwie w dostawie prądu (klikanie, gdy kompresor próbuje się uruchomić).

Przechowywane w zamrażarce produkty są odbarwione i mają nieładny zapach. Czy to znaczy, że temperatura jest za niska?

Upewnij się, że wkładana żywność jest dobrze zawinięta lub zamknięta w szczelnych pojemnikach. To zapobiegnie odwadnianiu się, odbarwianiu lub utracie aromatu (czy mieszaniu się aromatów) żywności, która dzięki temu pozostanie świeża. Do pakowania żywności w celu zamrożenia nie nadają się: papier pakunkowy, papier pergaminowy, celofan, worki na śmieci i używane torby na zakupy. Najlepiej jest korzystać z woreczków foliowych, przeznaczonych do zamrażania lub pojemników do zamrażarki. Podczas pakowania w folie należy usunąć ze środka powietrze. Okres przechowywania zamrożonej żywności: zależy od typu produktów żywnościowych. W temperaturze -18 °C należy przechowywać: świeży drób (cały kurczak), świeże mięso (steki, pieczenie), do 12 miesięcy; ryby (chude ryby, gotowane ryby), świeże krewetki, małże i kalmary do 6 miesięcy; pizza, kiełbasa: do 2 miesięcy.

Jakimi normami kieruje się Samsung na rynku europejskim?

Samsung łączy wyśrubowane wymagania europejskich norm jakości z innowacyjnością i nowatorstwem koreańskich założycieli. Ośrodki badawcze w Europie - w tym w Polsce - wciąż opracowują nowe rozwiązania. Bazują one na europejskiej tradycji solidności wykonania i dbałości o elementy oraz nowoczesnej technologii i designie. Wszystkie produkty Samsung powstają w atmosferze szacunku do Klienta oraz solidnej, fachowej pracy, której towarzyszy idea tworzenia rzeczy pięknych.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [cm] 185.3 x 59.5 x 69.4
Rodzaj zamrażarki Szufladowa
Zdolność zamrażania [kg/24h] 14.8
Klasa zamrażarki */***
Bezszronowa (No Frost) Tak
Pojemność [l] 323
Roczne zużycie prądu 329 kWh = 253.33 zł
Klasa emisji hałasu C
Kolor Stal nierdzewna
Dodaj przydatne akcesoria

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Opinie

4.8/5
8 opinii
7 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
4.6 /5
Głośność pracy
4.6 /5
Funkcjonalność
4.9 /5
Pojemność
4.8 /5
Energooszczędność
4.6 /5
Ergonomia wnętrza
4.9 /5
Jakość mrożenia
4.9 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (7)
3.4/5
Piotrek K 6 października 2022
Takie sobie
Kupiłem tą zamrażarkę, wygląd ok, ale za niedługo zaczną je robić z papieru, delikatna na razie chodzi- mrozi mam ją jak na razie jeden dzień, według mnie mojej skromnej osoby taką staram się być na co dzień cena za ten produkt powinna być dużo niższa tak w granicach 2000 do 2200 max nie jest to odrzutowiec ani mercedes cienka blaszka trochę plastiku i agregacik ponadto śrubki z tyłu nie poodkręcane były powkładane ciekawe nie? pokrywa z tyłu odstaje rurki ją od agregatu wypychają lepiej powinno być to spasowane, u góry dekiel blaszany spasowany na sztukę trzeba było dokręcić. Plus za to ze kabel idzie od góry w dół, jakiś "inżynier" się postarał pomyślał! A na deser litery na przednich drzwiach odpadają chyba na ślinie przyklejane. Kupić" mercedesa" a emblemat odpada. Dla mnie 3+ Samsung powinien się trochę bardziej postarać za tą cenę, lub Media Expert nie wygórować ceny za tą "JAKOŚĆ". Pozdrawiam użytkowników
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Maciej 4 listopada 2022
Wygrałem tysiaka?
Ogólnie zamrażarkę mogę polecić. Duży plus za : Pojemność, wygląd, cenę i gwarancja 216 miesięcy na Kompresor inwerterowy . Czego chcieć więcej .
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Michał 10 listopada 2022
O produkcie
Spełnia nasze wszystkie oczekiwania.Duża powierzchnia zamrażania i fajne półki na produkty zamrożone w pojemnikach.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Marcin 5 października 2022
Superowa
Wszystko jest zgodne z opisem. Dużo miejsca w środku. Polecam
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Aneta 27 lipca 2022
ZAMRAŻARKA
Zawsze marzyłam o dużej, przestronnej zamrażarce i moje marzenie się spełniło. Nad marką nie musiałam się zastanawiać przy zakupie do nowego miejsca zamieszkania, ponieważ sprzęt firmy Samsung towarzyszy mi od lat. Ale przejdźmy do oceny zamrażarki- duża, cicha i wygodna w użytkowaniu. Przemyślane półki i szuflady ułatwiają porządek w jej wnętrzu. segregowanie produktów nie sprawia w tej chwili żadnego problemu. Kostkarka praktyczna i bardzo przydatna, a do tego przyjemne oświetlenie zamrażarki wpływa korzystnie na jej estetyczny wygląd. Szczerze polecam zakup zamrażarki.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Małgorzata 15 lipca 2022
Opinia pozytywna
Posiadam zamrażarkę wprawdzie od krótkiego czasu, ale jestem bardzo zadowolona z jej pracy. Cicha, szybko mrozi, kostki lodu są wielkości idealnej do szklanki, mieści się ich całkiem sporo w pojemniku zamontowanym na drzwiczkach. Polecam wszystkim.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Edward 1 sierpnia 2022
Pojemność
Produkt wysokiej jakości wizualnie b. ładna, pojemność super, praktyczna, wykończenie dokładne.
Czy ta opinia była pomocna?
4.6/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Magdalena 28 maja 2022
Polecam
Bardzo pojemna
Czy ta opinia była pomocna?
Dodaj ubezpieczenie

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Urządzenie nie włącza się? Naprawa awarii możliwa nawet do 5 lat od zakupu.
Naprawa po gwarancji producenta okaże się niemożliwa? Wymienimy sprzęt na nowy.
Awaria sprzętu o wartości do 300 PLN? Otrzymasz nowy sprzęt bez próby naprawy.
Urządzenie przestało działać w wyniku przepięcia prądu? Naprawimy lub wymienimy, jeśli naprawa okaże się niemożliwa.
Urządzenie uszkodzone w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nic straconego, zgłoś i opisz szkodę, a naprawimy Twój sprzęt.
Zalanie sprzętu w wyniku nieszczęśliwego wypadku? Nie martwa się, ochrona przed zalaniem działa już od dnia sprzedaży.
Leasing
Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard (Lodówka, Zamrażarka)


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Pakiet Pełen Komfort (Lodówka, Zamrażarka)

Nieprawidłowo wypoziomowane urządzenie może ulec uszkodzeniu oraz głośno pracować.


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Usunięcie zabezpieczeń elementów ruchomych
 • Montaż półek i szuflad
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej
 • Sprawdzenie ułożenia uszczelek drzwi
 • Zabranie pozostałości opakowania

Usługa nie obejmuje wykonania zmiany kierunku otwierania drzwi


Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32M7115S9 EO

Inne produkty w kategorii:

Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32M7115S9 EO
Zamrażarka SAMSUNG BESPOKE RZ32M7115S9 EO
3 199 00
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie w sobotę
Odbieramy zużyty sprzęt
Odbieramy zużyty sprzęt
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3199,00 zł
3 199 00