Pralka BOSCH WAU28PHSPL 9kg 1400 obr A

Kod: 509794
Porównaj
Wymiary (GxSxW) [cm]: 63.3 x 59.8 x 84.8
Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 9
Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]: 1400
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 46 kWh = 35.42 zł
Zużycie wody na cykl [l]: 48
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 71
Funkcje: Sterowanie smartfonem, Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny
Zobacz opis produktu
Karta informacyjna produktu Zakres od A do G
Pralka BOSCH WAU28PHSPL 9kg 1400 obr A
Pralka BOSCH WAU28PHSPL 9kg 1400 obr A
2 999 00
199,95 zł x 20 rat 0%

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

Odbieramy zużyty sprzęt

Opis produktu

Niezawodność i trwałość

Rodzinna i przyjazna użytkownikowi

Twoja pralka powinna obsłużyć całą rodzinę i pracować według nowoczesnych, ekologicznych norm. Masz ponadto wysokie wymagania, oczekujesz najlepszych rezultatów, niewielkiej emisji hałasu, i nie godzisz się na duży pobór prądu. Poznaj pralkę ładowaną od frontu BOSCH WAU28PHSPL Serie | 6 z silnikiem EcoSilnce Drive, która jest nie tylko przyjazna użytkownikowi, ale równocześnie niezawodna, trwała i szczególnie cicha. Oferuje doskonałą skuteczność prania przy wysokiej energooszczędności.

BOSCH WAU28PHSPL pralka rodzina rezultaty emisja hałas ładowanie front ecosilence drive silnik przyjazna trwała skuteczna oszczędna

Klasa A

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zapewniającym efektywne wykorzystanie energii, pralka BOSCH WAU28PHSPL osiąga najlepszą klasę energetyczną A, bez uszczerbku dla skuteczności prania. Dzięki temu oszczędzasz cenne zasoby, zmniejszając zużycie energii elektrycznej.

BOSCH WAU28PHSPL innowacyjne rozwiązania energia klasa energetyczna A skuteczność pranie oszczędność

Inteligentne dozowanie i-DOS

Poznaj technologię, która automatycznie mierzy dokładną ilość detergentu i wody potrzebnych do każdego prania. Uzyskaj maksymalną wydajność prania dzięki automatycznemu systemowi dozowania i-DOS. Wystarczy raz napełnić zbiorniki na detergent i środek zmiękczający, a czujniki i-DOS odmierzą dokładnie odpowiednią dawkę do każdego prania. Takie rozwiązanie oszczędza detergent i zapobiega dodatkowemu płukaniu.

BOSCH WAU28PHSPL technologia idos automatyczne mierzenie detergent pranie wydajność zbiornik detergent czujniki oszczędność

Home Connect

Aplikacja Home Connect sprawia, że zawsze masz dostęp do swojej pralki niezależnie od tego jak daleko od domu jesteś. Sterowanie urządzeniem za pośrednictwem smartfonu lub tabletu z zainstalowaną aplikacją Home Connect jest szybkie i wygodne. Home Connect to idealne rozwiązanie, gdy chcesz oszczędzić czas i mieć wszystko pod kontrolą.

BOSCH WAU28PHSPL aplikacja home connect dostęp pralka sterowanie urządzenie smrtfon tablet szybko wygodnie oszczędność czas kontrola

Wydajna i cicha praca gwarancją relaksu

Nadmiar hałasu może utrudnić wypoczynek w domowym zaciszu - zwłaszcza, gdy chcesz zrelaksować się przy wspólnej kolacji z rodziną. Napęd EcoSilence Drive jest tak cichy, że możesz zapomnieć o włączonej pralce. Został on wyposażony w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, który zapewnia cichą pracę, przy wyjątkowo długim czasie eksploatacji.

BOSCH WAU28PHSPL hałas wypoczynek ecosilence drive cisza bezszczotkowy energooszczędny silnik cicha praca

ActiveWater Plus

Nieważne, jak duże robisz pranie. Technologia ActiveWater Plus zapewnia doskonałe rezultaty, używając tylko potrzebną ilość wody. Ilość ubrań w bębnie jest automatycznie rozpoznawana i na tej podstawie dobierana jest optymalna ilość wody do konkretnego prania. Dzięki temu, możesz oszczędzić nawet do 50% wody, gdy robisz mniejsze pranie.

BOSCH WAU28PHSPL active water plus pranie woda automatyczne rozpoznawanie oszczędność

SpeedPerfect - skróć czas prania nawet o 65%

SpeedPerfect to specjalna funkcja opracowana z myślą o dniach, w których liczy się każda chwila. Dzięki SpeedPerfect możesz skrócić czas prania nawet o 65%, zachowując oczywiście ten sam rezultat – idealnie czyste pranie. Opcja może być wykorzystana w połączeniu z większością programów, niezależnie od wielkości załadunku oraz rodzaju tekstyliów.

BOSCH WAU28PHSPL speed perfect skrócenie czas pranie idealnie czyste programy załadunek tekstylia

Start / Pauza z opcją dołożenia prania

Zapomniałeś o dziecięcej skarpetce lub koszulce? Nie przejmuj się. Funkcja Start/pauza z opcją dołożenia prania w naszych pralkach umożliwia dołożenie zapomnianych ubrań lub wyjęcie ich nawet w trakcie cyklu prania. Wystarczy wstrzymać bieżący cykl i otworzyć drzwiczki, aby dołożyć zapomnianą sztukę odzieży do bębna i kontynuować pranie.

BOSCH WAU28PHSPL skarpetka koszulka funkcja pauza start dołożenie pranie cykl

Program Higiena Plus

Zabójczy dla zarazków, ale delikatny dla wrażliwej skóry - poznaj program Higiena Plus, który zapewnia optymalną higienę prania. Utrzymywanie podwyższonej temperatury podczas fazy prania, zapewnia tkaninom higieniczną czystość. W rezultacie unieszkodliwione zostają wszelkie zarazki i alergeny, z roztoczami włącznie. Pranie jest też dokładnie płukane, dla zminimalizowania pozostałości detergentu. Efekt: higienicznie czyste ubrania.

BOSCH WAU28PHSPL zarazki wrażliwa skóra higiena plus pranie podwyższona temperatura fazy pranie alergeny roztocza dokładne płukanie

Program automatyczny - najlepszy sposób na optymalne usuwanie zabrudzeń

Uzyskanie idealnych rezultatów prania, jest teraz dziecinnie proste. W programie automatycznym urządzenie precyzyjnie analizuje wielkość załadunku, rodzaj tkanin, a nawet stopień ich zabrudzenia. Na podstawie tych informacji, cykl prania jest dostosowany do konkretnego załadunku. Pralka optymalizuje ilość pobieranej wody, czas trwania, temperaturę i mechanikę programu, dobiera odpowiednią ilość detergentu a także określa czas i prędkość wirowania. Wszystko to gwarantuje perfekcyjne rezultaty prania w optymalnym czasie przy efektywnym wykorzystaniu wody i detergentu.

BOSCH WAU28PHSPL rezultaty pranie program automatyczny załadunek rodzaj tkanina stopień zabrudzenie cykl woda detergent czas prędkość wirowanie

Super krótkie pranie

Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, włącz program Super Krótki. Daj pralce 15 minut ‒ a w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.

BOSCH WAU28PHSPL zabrudzone ubrania super krótki program pranie płukanie wirowanie odzież

Funkcje: EcoInfo i EcoInfo Plus

Funkcje te pozwalają ocenić poziom zużycia wody i energii w wybranym programie i ustawieniach. Informacje pojawiają się na wyświetlaczu razem z innymi danymi dotyczącymi konkretnego prania: parametrami programu oraz aktywnymi funkcjami dodatkowymi. EcoInfo pokazuje poziom zużycia energii, a EcoInfo Plus – poziom zużycia energii i wody.

BOSCH WAU28PHSPL funkcje poziom woda energia program ustawienia parametry pranie ecoinfo plus

VarioDrum - delikatny sposób na skuteczne pranie

Twoje ulubione, delikatne ubrania mogą ulec zniszczeniu po wielu cyklach prania. Unikalny, opatentowany system VarioDrum delikatnie i skutecznie pierze tkaniny każdego rodzaju, równomiernie rozprowadzając wodę bez rozciągania, marszczenia lub niszczenia Twoich ulubionych ubrań. W zależności od wybranego programu, perforacje ułożone w kształcie fali i asymetryczne zabieraki delikatnie obracają pranie do środka, niezależnie od kierunku obrotów. Zapewnia to nie tylko intensywne czyszczenie silniej zabrudzonej odzieży, ale także szybsze i dokładniejsze pranie całego wsadu - 9 kg.

BOSCH WAU28PHSPL delikatne pranie vario drum skutecznie perforacje kształ fala asymetryczne zbieraki obracanie obroty intensywne czyszczenie szybko dokładnie

Idealnie czysty bęben

Program do czyszczenia bębna DrumClean służy utrzymaniu najwyższej higieny prania. Zalecany jest przed pierwszym uruchomieniem pralki, po dłuższej przerwie w użytkowaniu lub przy częstym praniu w niskich temperaturach (40°C i mniej). Program działa przy pustym bębnie i temperaturze 90°C, a dogłębne czyszczenie likwiduje wszelkie zanieczyszczenia, osady, bakterie oraz nieprzyjemne zapachy.

BOSCH WAU28PHSPL program czyszczenie bęben higiena pranie pralka temperatura likwidacja zanieczyszczenia osady bakterie zapach

Antiwibration Design

Dzięki innowacyjnemu silnikowi EcoSilence Drive™, zamkniętemu w hermetycznej obudowie, Twoja pralka jest wyjątkowo cicha – izolacja silnika oraz obudowy, a także amortyzator, który działa jak tłumik w samochodzie, gwarantuje dodatkowe wyciszenie. Amortyzator i specjalne wytłoczenia AntiVibration na ścianach bocznych pralki - eliminują wibracje powstające przy wirowaniu.

BOSCH WAU28PHSPL silnik ecosilence drive cicha praca izolacja silnik obduowa amortyzator wyciszenie wytłoczenia antivibration ściana boczna eliminacja wibracje wirowanie

German Engineering

Już od wielu dekad marka BOSCH kojarzona jest z funkcjonalnością, najwyższą jakością, niezawodnością i bezpieczeństwem. Swoją renomę zawdzięcza konsekwentnie realizowanej filozofii sformułowanej w 1886 r. przez założyciela marki, Roberta Boscha, który powiedział: „Wolę stracić pieniądze niż zaufanie”. Od tej zasady marka nie odstępuje do dziś i w tym właśnie tkwi siła marki. BOSCH to autor wielu pionierskich patentów, czego najlepszym przykładem są energooszczędne urządzenia gospodarstwa domowego.

BOSCH WAU28PHSPL marka funkcjonalność jakość bezpieczeństwo filozofia energooszczędne urządzenia

Zawartość zestawu

W zestawie z pralką BOSCH WAU28PHSPL 9kg 1400 obr otrzymasz: wąż odpływowy, wąż dopływowy oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.


Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie. Nasi specjaliści ustawią pralkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie. Pamiętaj, że nie usunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem pralki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana pralka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.

BOSCH WAU28PHSPL usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Sposób załadunku: Od przodu
Pojemność [kg]: 9
Wymiary (GxSxW) [cm]: 63.3 x 59.8 x 84.8
Zużycie energii na 100 cykli [kWh]: 46 kWh = 35.42 zł
Poziom hałasu (wirowanie) [dB]: 71
Rodzaj pralki: Pralka wolnostojąca
Funkcje parowe: Nie
Zdejmowany blat: Nie

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna Ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Wariant zawiera wszystkie korzyści Ochrony Podstawowej oraz dodatkowo:
Pralka nie pierze, a skończyła się gwarancja producenta? Żaden kłopot, naprawimy awarię nawet do 6 lat od zakupu.
Zastanawiasz się jak dostarczyć uszkodzoną pralkę do serwisu? Wykonamy naprawę na miejscu lub zabierzemy urządzenie do serwisu.
Naprawa pralki okaże się niemożliwa lub nieopłacalna? Wymienimy ją na nową!
Elektroniczny wyświetlacz nie wskazuje ustawień po przepięciu prądu? Naprawimy!
Urwane drzwiczki lub pęknięty dozownik w wyniku nieszczęśliwego wypadku? One też podlegają ochronie.

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Dodatkowe usługi przy dostawie kurierem:

Pakiety montażowe dla pralek
Podłączenie zestawu pralki i suszarki
Wniesienie urządzenia do pomieszczenia/lokalu
Demontaż używanej pralki lub suszarki

Instrukcje

Instrukcja obsługi Pralka BOSCH WAU28PHSPL 9kg 1400 obr A
Pralka BOSCH WAU28PHSPL 9kg 1400 obr A
Pralka BOSCH WAU28PHSPL 9kg 1400 obr A
2 999 00
199,95 zł x 20 rat 0%

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Odbieramy zużyty sprzęt

Nawet do marca nie płacisz! 

Do 30 rat 0%* RRSO 0%

Odbieramy zużyty sprzęt

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 2999,00 zł
2 999 00