Megarabaty! Piąty wybrany produkt 99% taniej!

Zyskaj nawet 7000 zł!

Suszarka BOSCH WTX87M30PL

(9)
Kod: 556155

Megarabaty! Piąty wybrany produkt 99% taniej!

Zyskaj nawet 7000 zł!

Wielkość załadunku [kg] 9
Typ suszarki Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm] 59.9 x 59.8 x 84.2
Roczne zużycie prądu 193 kWh = 117.73 zł
Funkcje Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą cieplną
Zobacz cały opis
Suszarka BOSCH WTX87M30PL
Suszarka BOSCH WTX87M30PL
Taniej o 300
4 299 , 00
3 999
00
133,30 zł x 30 rat 0%
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie jutro
Pół roku nie płacisz! I raty 0%
Sprawdź leasing dla firm
lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

Opis i dane

Suszarka Bosch

Suszarka do bielizny powinna być doskonała pod każdym względem: począwszy od obsługi, poprzez przydatne funkcje, na stylu kończąc. Suszarka BOSCH WTX87M30PL zachwyca nie tylko tymi cechami. Inteligentne funkcje wyręczą użytkownika na wszystkich etapach pracy. Dzięki technologii SelfCleaning Condenser™ oszczędzą Ci żmudnego czyszczenia wymiennika ciepła. O szczególnie delikatne suszenie zadba technologia AutoDry, a w każdej dostępnej opcji: do prasowania, do szafy, czy extra suche – innowacyjna elektronika dopilnuje idealnych efektów suszenia. Z suszarką Bosch osiągniesz żądany rezultat w bardzo prosty sposób.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Programy automatyczne

Suszarka BOSCH WTX87M30PL pozwala wskazać tryb suszenia zgodny z naszymi potrzebami np.: Do prasowania, Do szafy czy Ekstra suche. Programy automatyczne nadają się do suszenia większości tekstyliów, poza wyrobami z tkanin dwuwarstwowych, jak np. kurtki z membraną, dla których odpowiednie są programy czasowe.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Błyskawiczne suszenie - Program Super 40’

Suszenie w ciągu zaledwie 40 minut w suszarce BOSCH WTX87M30PL. Precyzyjny system kontrolujący temperaturę, monitorowanie w czasie rzeczywistym stopnia wilgotności ubrań umożliwia założenie odzieży tuż po zakończonym cyklu. Program przeznaczony dla około 1 kg odzieży z włókien syntetycznych lub cienkich tkanin bawełnianych, które nie wymagają delikatnego suszenia. Razem z praniem w programie Super 15’, mamy wypraną i wysuszoną odzież w mniej niż godzinę!

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Programy czasowe

Programy czasowe w suszarce BOSCH WTX87M30PL doskonale sprawdzają się przy suszeniu tekstyliów, wykonanych z różnego rodzajów materiałów, jak np. kurtki z membraną wodoodporną. Programy czasowe charakteryzują się umiarkowaną temperaturą, a dobranie odpowiedniego czasu sprzyja skutecznemu dosuszeniu wolniej schnącej warstwy w optymalny sposób, bez szkody dla innych rodzajów tkanin, wchodzących w skład danego wyrobu.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

AutoDry

System AutoDry w suszarce BOSCH WTX87M30PL zapewnia doskonałą ochronę tkanin pod kontrolą automatyki sensorowej. Za dobór właściwych warunków i zakończenie cyklu odpowiadają czujniki monitorujące temperaturę i stan wilgotności bielizny podczas całego procesu suszenia. Efekt jest zawsze zgodny z żądanym trybem.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

SensitiveDrying System

System SensitiveDrying w suszarce BOSCH WTX87M30PL dopasowuje sposób suszenia do typu tekstyliów, zapewniając Twoim ubraniom wyjątkowo subtelne traktowanie. Dzięki niemu bez obaw wysuszysz nawet jedwabną bieliznę i wełnę. Zawartość bębna jest delikatnie obracana przez zabieraki w kształcie fali, a o kondycję tkanin dba strumień powietrza o stałej sile i stabilnej temperaturze. Równomierne suszenie redukuje zagniecenia i nadaje bieliźnie miękkość i świeżość.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

R290 - czynniki neutralny dla środowiska

Stosowany w suszarce BOSCH WTX87M30PL czynnik chłodniczy R290 to nie tylko gwarancja perfekcyjnych rezultatów suszenia, ale także troska o środowisko naturalne. R290 jest nietoksycznym i naturalnym czynnikiem o doskonałych właściwościach termodynamicznych mającym znikome oddziaływanie na środowisko.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED w suszarce BOSCH WTX87M30PL pozwala w bardzo łatwy sposób sprawdzić status urządzenia oraz czas pozostały do końca wybranego programu.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Bęben ze stali nierdzewnej

Bęben ze stali nierdzewnej w suszarce BOSCH WTX87M30PL to większa trwałość oraz idealnie gładka powierzchnia, czyli gwarancja, że Twoje ubrania będą traktowane z należytą delikatnością.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Oświetlenie bębna - stan bielizny widoczny bez otwierania drzwiczek

Na komfort użytkowania suszarki BOSCH WTX87M30PL ma też wpływ oświetlenie wnętrza. To rozwiązanie, poza większą wygodą przy załadunku i wyjmowaniu bielizny, pozwala śledzić postęp programu bez otwierania drzwi. Zawsze możesz zobaczyć co dzieje się w suszarce bez otwierania drzwiczek.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Pompa ciepła

Suszarka BOSCH WTX87M30PL jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię: pompę ciepła, która przynosi dodatkowe istotne oszczędności i pozwala suszyć w niższej temperaturze niż konwencjonalne suszarki. W praktyce oznacza to jeszcze lepszą ochronę tkanin. Pompa pracuje na podobnych zasadach jak sprężarki w chłodziarkach, które „odbierają” ciepło z żywności i oddają je do pomieszczenia. Dzięki takiemu „recyklingowi ciepła” suszarka z pompą ciepła jest dużo bardziej energooszczędna niż klasa A – nawet do 60%!

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

EasyClean Filter

Efektywność energetyczna suszarki BOSCH WTX87M30PL ma ścisły związek ze swobodnym przepływem powietrza w urządzeniu, dlatego w trakcie użytkowania konieczne jest częste sprawdzanie i udrażnianie filtrów, usytuowanych w bębnie oraz w dolej części obudowy. Wyjęcie i wyczyszczenie filtra EasyClean jest wyjątkowo wygodne i łatwe, a zalecaną częstotliwość tego zabiegu podaje instrukcja obsługi.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Najwyższy poziom komfortu i niezmiennie niskie zużycie energii - technologia AutoClean

System AutoClean w suszarce BOSCH WTX87M30PL, to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu wydajność procesu suszenia nie spada, a dodatkowo nie musisz czyścić filtra przy drzwiach po każdym suszeniu, co ma miejsce w tradycyjnych urządzeniach. Niezmiennie niskie zużycie energii jest zachowane dzięki kilkakrotnemu czyszczeniu elementów wymiennika ciepła podczas cyklu suszenia. Co więcej, tradycyjny filtr przy drzwiach został zastąpiony automatycznym usuwaniem kłaczków i zanieczyszczeń, które w suszarkach z systemem AutoClean gromadzone są w specjalnej szufladzie. Szuflada ta wymaga opróżnienia jedynie 8 do 10 razy w roku* lub po maksymalnie 20 cyklach. Urządzenie oczywiście automatycznie wykryje moment, kiedy należy szufladkę opróżnić i zasygnalizuje to odpowiednim komunikatem.

* zakładają suszenie 3 razy w tygodniu, 160 cykli /rok.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Łącznik z wysuwaną szufladą

Suszarkę BOSCH WTX87M30PL możesz bezpiecznie ustawić na pralce, nie martwiąc się o jakość działania obu urządzeń oraz bezpieczeństwo! Nieoceniony może okazać się specjalny łącznik ułatwiający przekładanie prania z pralki do suszarki.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

AntiVibration Design

Dzięki zastosowaniu nowych, autorskich rozwiązań, suszarka BOSCH WTX87M30PL pracuje wyjątkowo cicho. Bardzo skuteczne wytłumienie dźwięków zapewnia izolacja ścian, a także nowatorski amortyzator oraz zmodyfikowany system stabilizujący urządzenie. Dodatkowym, istotnym elementem są specjalne wytłoczenia AntiVibration Design™ na ścianach bocznych, doskonale niwelujące drgania przy obrotach bębna.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

DrainSet - koniec z opróżnianiem pojemnika na skropliny

Zestaw ten umożliwia odprowadzanie wody bezpośrednio z suszarki BOSCH WTX87M30PL do kanału odpływowego. To wygodne rozwiązanie pozwala oszczędzić czas przeznaczony na opróżnianie pojemnika ze skroploną wodą, a także wyeliminować przestoje w pracy pralki, spowodowane jego zapełnieniem.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści ustawią suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem suszarki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana suszarka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.

suszarka usługa

Dane techniczne

Funkcje

Parametry

Programy suszarki

Techniczne

Wymiary

Zużycie

Funkcje dodatkowe AntiVibration Design, AutoClean, ComfortControl, Oświetlenie bębna, Sensitive Drying System, Sygnał dźwiękowy końca pracy, System redukcji zagnieceń, Technologia AutoDry, Wskaźnik informujący o konieczności wyczyszczenia filtra, Wskaźnik zapełnienia zbiornika kondensacyjnego
Funkcje parowe Nie
Seria Seria 8
Opóźnienie startu pracy Tak
Programator (sterowanie) Elektroniczny
Silnik inwerterowy Tak
Typ suszarki Kondensacyjna
Wyświetlacz elektroniczny Tak
Zużycie energii załadunek pełny / częściowy [kWh] 1.61 / 0.9
Sterowanie smartfonem Nie
Kolor Biały
Suszarka automatyczna Tak
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Kosz do suszenia wełny, Wąż odpływowy
Gwarancja 24 miesiące
Czas trwania programu załadunek pełny / częściowy 215 minut / 132 minuty
Klasa wydajności skraplania załadunek pełny / częściowy B / B
Programy suszenia Antyalergiczny, Bawełna, Ciepły, Delikatny, Kołdry, Koszule/Bluzki, Mieszane, Pierze/Puch, Ręczniki, Sport/Fitness, Super 40, Suszenie wełny w koszu, Syntetyki, Zimny
Bezpieczeństwo użytkowania Blokada rodzicielska
Możliwość montażu na pralce Tak
Możliwość zabudowy pod blat Nie
Poziom hałasu [dB] 62
Suszarka do zabudowy Nie
System suszenia pompą cieplną Tak
Wielkość załadunku [kg] 9
Zbiornik na wodę Tak
Klasa energetyczna A+++
Wysokość [cm] 84.2
Głębokość [cm] 59.9
Szerokość [cm] 59.8
Roczne zużycie energii [kWh] 193

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi Pobierz
 • Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
 • Karta produktu Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera BSH SPRZET GOSPODARSTWA DOMOWEGO Sp.zo.o.
 • Opinie

  5/5
  9 opinii
  9 użytkowników poleca ten produkt
  Głośność pracy
  5 /5
  Funkcjonalność
  5 /5
  Bezawaryjność
  5 /5
  Energooszczędność
  5 /5
  Prostota obsługi
  5 /5
  Szybkość suszenia
  4.9 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Ewusiek 19 października 2021
  Suszarka Bosch Series 8 - Perfekcyjna Pani Domu!
  Bardzo długo broniłam się przed zakupem suszarki elektrycznej. Uważałam, że jest to zbędny wydatek. Jednak teraz śmiem twierdzić, że są to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu! Zanim zdecydowałam się zainwestować pieniądze w urządzenie oglądałam i przeglądałam naprawdę wiele modeli różnych światowej klasy producentów. Mój wybór padł na SUSZARKĘ BOSCH SERIE 8 - zwaną przeze mnie PERFEKCYJNĄ PANIĄ DOMU. Dlaczego? Przy wyborze suszarki, kierowałam się KLASĄ ENERGETYCZNĄ, która w przypadku tego modelu jest NAJWYŻSZA . Jako że kobieta zmienną jest - postawiłam więc na model Z DUŻA ILOŚCIĄ PROGRAMÓW DO SUSZENIA ubrań, w których mogę wybierać i przebierać! Zależało mi na tym, abym mogła wysuszyć takie rzeczy jak ręczniki, pościel, kurtki puchowe, sportowe ubrania mojego męża i delikatne ubranka moich dzieci. Ta suszarka ma to wszystko i wiele, wiele więcej! A jako, że moja rodzina ma duże potrzeby i jeszcze więcej ubrań w szafie - 9 KG BĘBEN jest idealny i naprawdę ciężko zapełnić go do pełna. Dzięki temu, iż na suszarce możemy ustalić CEL SUSZENIA - jak np. " do szafy" czas poświecony na prasowanie spędzam z moją rodziną! W sytuacjach gdzie na szybko potrzebuje swojej ulubionej sukienki - wybieram stopień suszenia, który pozwala na jeszcze szybsze suszenie ubrań. Świetną dodatkową opcją, którą otrzymujemy wraz z suszarką jest KOSZYK do suszenia wełny/obuwia, z którego korzystałam juz kilkukrotnie. Obuwie jest dosuszone całkowicie i od razu możemy je znowu użytkować. Muszę przyznać, że obawiałam się iż ubrania po suszeniu zaczną się kurczyć i stracą na jakości, ale wręcz przeciwnie! Wszystkie wysuszone tekstalia są świeże i miękkie jakby zyskału drugie życie! Nie spodziewałam się takiego efektu. Zaryzykowałam i zdarzyło mi się suszyć jeansy w tej suszarce i ku mojemu zdziwieniu nie skurczyły się i wyglądają świetnie. Jako że jestem kobietą, więc patrze też na kwestie estetyczne za ogromny plus uważam DESIGN suszarki Bosch, który idealnie wpasuje się we wnętrze każdej łazienki. PODŚWIETLANY NOWOCZESNY BĘBEN oraz ELEKTRONICZNE MENU sprawiają, że przez cały czas możemy obserwować cykl suszenia naszych ubrań, oszczędzając przy tym światło w łazience. Nie muszę martwić się kiedy wyczyścić filtr, gdyż suszarka posiada wskaźnik informujący o konieczności wyczyszczenia filtra oraz wskaźnik zapełnienia zbiornika kondensacyjnego. Dodatkowo po każdym suszeniu nie muszę pamiętać o czyszczeniu urządzenia z mikrowłókien, gdyż dzięki funkcji AUTOCLEAN suszarki posiadają samoczyszczący się kondensator. Podsumowując stwierdzam, iż jest to świetny, ekonomiczny sprzęt na długie, długie lata! Cała moja rodzina jest zadowolona z naszej PERFEKCYJNEJ PANI DOMU SUSZARKI BOSCH SERIE 8 a moje dziecko śpi spokojnie, gdyż urządzenie jest naprawdę BARDZO CICHE. Teraz czas na wymianę pralki - na Boscha Series 8 :)
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Piotr 19 października 2021
  Super sprawa
  Suszarka działa jak natura chciała. Mamy trójkę dzieci i stosy prania do suszenia. Suszenie z tą suszarką zajmuje to dużo mniej czasu i energii. Polecam.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Piotr 19 października 2021
  Super sprawa
  Suszarka działa jak natura chciała. Mamy trojkę dzieci i stosy prania do suszenia. Suszenie z tą suszarką zajmuje to dużo mniej czasu i energii. Polecam.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  GŚw. 15 października 2021
  WTX87M30PL
  Świetna suszarka. Polecam.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Elżbieta Ł 19 września 2021
  Najlepszy wybór
  Masa programów, energooszczędność i brak obawy przed zniszczeniem tkanin to tylko niektóre pozytywy zakupu tej suszarki. Znakomity sprzęt dla dużych rodzin i wymagających użytkowników. Serdecznie polecam!
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Anna 9 września 2021
  Polecam
  Najlepszy zakup, szybkie suszenie i energooszczędność, polecam.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Tom 20 września 2021
  Wow
  Nasza pierwsza suszarka, życie nie będzie już takie samo.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Grzegorz 18 listopada 2020
  Bardzo pozytywna
  Super suszarka, w końcu nie ma sterty ubrań do wyschnięcia w domu.
  Czy ta opinia była pomocna?
  4.8/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  IWONA 26 listopada 2020
  OK
  JAK NAJBARDZIEJ POZYTYWNIE.
  Czy ta opinia była pomocna?
  Podziel się swoją opinią
  /5
  Głośność pracy
  /5
  Funkcjonalność
  /5
  Bezawaryjność
  /5
  Energooszczędność
  /5
  Prostota obsługi
  /5
  Szybkość suszenia
  Zaznacz wszystkie
  Opinia zostanie opublikowania po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Szczegóły w regulaminie.

  Akcesoria

  Ubezpieczenie Gwarancja Plus

  Gwarancja Plus
  Pełna ochrona
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Bez dodatkowej ochrony
  Gwarancja Plus
  Pełna ochrona
  Gwarancja Plus
  Podstawowa Ochrona
  Bez dodatkowej ochrony
  Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
  Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
  Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
  Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
  Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
  Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Usługi

   Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

   Usługi realizowane przy dostawie kurierem

   Pakiet Standard (Pralka, Suszarka)

   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

   • Wniesienie
   • Rozpakowanie urządzenia
   • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Podłączenie zestawu pralki i suszarki

   Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
   • Wniesienie
   • Usunięcie blokad transportowych
   • Ustawienie we wskazanym miejscu
   • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
   • Wypoziomowanie i stabilizacja
   • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
   • Sprawdzenie szczelności układu
   • Zabranie pozostałości opakowania

   Instrukcje

   Instrukcja obsługi Suszarka BOSCH WTX87M30PL
   Suszarka BOSCH WTX87M30PL
   Suszarka BOSCH WTX87M30PL
   Taniej o 300
   4 299 , 00
   3 999
   00
   133,30 zł x 30 rat 0%
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756