Polecane produkty podobne

Opis produktu

Suszarka Bosch

Suszarka do bielizny powinna być doskonała pod każdym względem: począwszy od obsługi, poprzez przydatne funkcje, na stylu kończąc. Suszarka BOSCH WTX87M30PL zachwyca nie tylko tymi cechami. Inteligentne funkcje wyręczą użytkownika na wszystkich etapach pracy. Dzięki technologii SelfCleaning Condenser™ oszczędzą Ci żmudnego czyszczenia wymiennika ciepła. O szczególnie delikatne suszenie zadba technologia AutoDry, a w każdej dostępnej opcji: do prasowania, do szafy, czy extra suche – innowacyjna elektronika dopilnuje idealnych efektów suszenia. Z suszarką Bosch osiągniesz żądany rezultat w bardzo prosty sposób.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Programy automatyczne

Suszarka BOSCH WTX87M30PL pozwala wskazać tryb suszenia zgodny z naszymi potrzebami np.: Do prasowania, Do szafy czy Ekstra suche. Programy automatyczne nadają się do suszenia większości tekstyliów, poza wyrobami z tkanin dwuwarstwowych, jak np. kurtki z membraną, dla których odpowiednie są programy czasowe.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Błyskawiczne suszenie - Program Super 40’

Suszenie w ciągu zaledwie 40 minut w suszarce BOSCH WTX87M30PL. Precyzyjny system kontrolujący temperaturę, monitorowanie w czasie rzeczywistym stopnia wilgotności ubrań umożliwia założenie odzieży tuż po zakończonym cyklu. Program przeznaczony dla około 1 kg odzieży z włókien syntetycznych lub cienkich tkanin bawełnianych, które nie wymagają delikatnego suszenia. Razem z praniem w programie Super 15’, mamy wypraną i wysuszoną odzież w mniej niż godzinę!

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Programy czasowe

Programy czasowe w suszarce BOSCH WTX87M30PL doskonale sprawdzają się przy suszeniu tekstyliów, wykonanych z różnego rodzajów materiałów, jak np. kurtki z membraną wodoodporną. Programy czasowe charakteryzują się umiarkowaną temperaturą, a dobranie odpowiedniego czasu sprzyja skutecznemu dosuszeniu wolniej schnącej warstwy w optymalny sposób, bez szkody dla innych rodzajów tkanin, wchodzących w skład danego wyrobu.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

AutoDry

System AutoDry w suszarce BOSCH WTX87M30PL zapewnia doskonałą ochronę tkanin pod kontrolą automatyki sensorowej. Za dobór właściwych warunków i zakończenie cyklu odpowiadają czujniki monitorujące temperaturę i stan wilgotności bielizny podczas całego procesu suszenia. Efekt jest zawsze zgodny z żądanym trybem.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

SensitiveDrying System

System SensitiveDrying w suszarce BOSCH WTX87M30PL dopasowuje sposób suszenia do typu tekstyliów, zapewniając Twoim ubraniom wyjątkowo subtelne traktowanie. Dzięki niemu bez obaw wysuszysz nawet jedwabną bieliznę i wełnę. Zawartość bębna jest delikatnie obracana przez zabieraki w kształcie fali, a o kondycję tkanin dba strumień powietrza o stałej sile i stabilnej temperaturze. Równomierne suszenie redukuje zagniecenia i nadaje bieliźnie miękkość i świeżość.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

R290 - czynniki neutralny dla środowiska

Stosowany w suszarce BOSCH WTX87M30PL czynnik chłodniczy R290 to nie tylko gwarancja perfekcyjnych rezultatów suszenia, ale także troska o środowisko naturalne. R290 jest nietoksycznym i naturalnym czynnikiem o doskonałych właściwościach termodynamicznych mającym znikome oddziaływanie na środowisko.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED w suszarce BOSCH WTX87M30PL pozwala w bardzo łatwy sposób sprawdzić status urządzenia oraz czas pozostały do końca wybranego programu.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Bęben ze stali nierdzewnej

Bęben ze stali nierdzewnej w suszarce BOSCH WTX87M30PL to większa trwałość oraz idealnie gładka powierzchnia, czyli gwarancja, że Twoje ubrania będą traktowane z należytą delikatnością.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Oświetlenie bębna - stan bielizny widoczny bez otwierania drzwiczek

Na komfort użytkowania suszarki BOSCH WTX87M30PL ma też wpływ oświetlenie wnętrza. To rozwiązanie, poza większą wygodą przy załadunku i wyjmowaniu bielizny, pozwala śledzić postęp programu bez otwierania drzwi. Zawsze możesz zobaczyć co dzieje się w suszarce bez otwierania drzwiczek.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Pompa ciepła

Suszarka BOSCH WTX87M30PL jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię: pompę ciepła, która przynosi dodatkowe istotne oszczędności i pozwala suszyć w niższej temperaturze niż konwencjonalne suszarki. W praktyce oznacza to jeszcze lepszą ochronę tkanin. Pompa pracuje na podobnych zasadach jak sprężarki w chłodziarkach, które „odbierają” ciepło z żywności i oddają je do pomieszczenia. Dzięki takiemu „recyklingowi ciepła” suszarka z pompą ciepła jest dużo bardziej energooszczędna niż klasa A – nawet do 60%!

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

EasyClean Filter

Efektywność energetyczna suszarki BOSCH WTX87M30PL ma ścisły związek ze swobodnym przepływem powietrza w urządzeniu, dlatego w trakcie użytkowania konieczne jest częste sprawdzanie i udrażnianie filtrów, usytuowanych w bębnie oraz w dolej części obudowy. Wyjęcie i wyczyszczenie filtra EasyClean jest wyjątkowo wygodne i łatwe, a zalecaną częstotliwość tego zabiegu podaje instrukcja obsługi.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Najwyższy poziom komfortu i niezmiennie niskie zużycie energii - technologia AutoClean

System AutoClean w suszarce BOSCH WTX87M30PL, to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu wydajność procesu suszenia nie spada, a dodatkowo nie musisz czyścić filtra przy drzwiach po każdym suszeniu, co ma miejsce w tradycyjnych urządzeniach. Niezmiennie niskie zużycie energii jest zachowane dzięki kilkakrotnemu czyszczeniu elementów wymiennika ciepła podczas cyklu suszenia. Co więcej, tradycyjny filtr przy drzwiach został zastąpiony automatycznym usuwaniem kłaczków i zanieczyszczeń, które w suszarkach z systemem AutoClean gromadzone są w specjalnej szufladzie. Szuflada ta wymaga opróżnienia jedynie 8 do 10 razy w roku* lub po maksymalnie 20 cyklach. Urządzenie oczywiście automatycznie wykryje moment, kiedy należy szufladkę opróżnić i zasygnalizuje to odpowiednim komunikatem.

* zakładają suszenie 3 razy w tygodniu, 160 cykli /rok.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Łącznik z wysuwaną szufladą

Suszarkę BOSCH WTX87M30PL możesz bezpiecznie ustawić na pralce, nie martwiąc się o jakość działania obu urządzeń oraz bezpieczeństwo! Nieoceniony może okazać się specjalny łącznik ułatwiający przekładanie prania z pralki do suszarki.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

AntiVibration Design

Dzięki zastosowaniu nowych, autorskich rozwiązań, suszarka BOSCH WTX87M30PL pracuje wyjątkowo cicho. Bardzo skuteczne wytłumienie dźwięków zapewnia izolacja ścian, a także nowatorski amortyzator oraz zmodyfikowany system stabilizujący urządzenie. Dodatkowym, istotnym elementem są specjalne wytłoczenia AntiVibration Design™ na ścianach bocznych, doskonale niwelujące drgania przy obrotach bębna.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

DrainSet - koniec z opróżnianiem pojemnika na skropliny

Zestaw ten umożliwia odprowadzanie wody bezpośrednio z suszarki BOSCH WTX87M30PL do kanału odpływowego. To wygodne rozwiązanie pozwala oszczędzić czas przeznaczony na opróżnianie pojemnika ze skroploną wodą, a także wyeliminować przestoje w pracy pralki, spowodowane jego zapełnieniem.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Nagroda REDDOT

Suszarka BOSCH WTX87M30PL w roku 2023 została wyróżniona prestiżową nagrodą Reddot.

Smartfon APPLE iPhone 14 - nagroda

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści ustawią suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem suszarki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana suszarka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.

suszarka usługa

Filmy:

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wielkość załadunku [kg]: 9
Typ suszarki: Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm]: 59.9 x 59.8 x 84.2
Roczne zużycie prądu: 193 kWh = 148.61 zł
System suszenia pompą ciepła: Tak
Silnik inwerterowy: Tak
Funkcje parowe: Nie
Poziom hałasu [dB]: 62
Funkcje: Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą ciepła

Opinie

5/5
57 opinii
57 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
4.9 /5
Pojemność
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Jakość suszenia
5 /5
Ilość programów
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (38)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Zbigniew 24 grudnia 2023
Suszarka BOSCH WTX87M30PL
Super marka sama mówi za siebie, a czyszczenie filtra super sprawa, cichutka, oszczędna. Nie zdecydowanym polecam z czystym sumieniem.
Czy ta opinia była pomocna?
4.9/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Emilia 1 kwietnia 2023
Słuszny wybór
Od kilku dobrych tygodni przeglądałam różne modele suszarek do prania marki Bosch. Był to mój pierwszy zakup tego rodzaju sprzętu więc wspomagałam się opinią znajomych, na stronie internetowej, różnych przeglądarkach, forach. Zależało mi na tym aby sprzęt miał dobrą klasę energetyczną, dużą pojemność i szeroki wybór oprogramowań w tym kołdry i pierze/puch. Istotna była również kwestia obsługi. Zdecydowałam się na model BOSCH WTX87M30PL Z POMPĄ CIEPŁA,A+++,9KG, AUTACLEAN. Pierwsze wsady z suszeniem już za mną i potwierdzam, że jest to najbardziej udany od dłuższego czasu zakup. Suszarka została połączona z pralką tej samej firmy (seria 6) za pomocą dedykowanego łącznika. W końcu pozbędę się rozstawionych suszarek w domu.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Rafał g 1 kwietnia 2023
kolejne niezawodne urządzenie BOSCH
W końcu żona wyrzuciła wszystkie porozstawiane w pokojach klasyczne suszarki, suszarka używana od 3 dni, stoi na pralce podłączenie i montaż bezproblemowy dzięki łącznikowi Bosch, w naszym przypadku mamy możliwość podłączenia węża odprowadzającego skropliny do kanalizacji, suszarka bezproblemowa w obsłudze wysuszone ubrania od razu można wkładać do szafy, swetry nie mają tyle kulek pranie jest bardzo ładne i pachnące, żałuję, że tak późno zdecydowaliśmy się na jej zakup bardzo dużym plusem jest to że nie trzeba za każdym razem czyścic filtra kłaczków i wylewać wody z pojemnika mamy dużo sprzętu marki BOSCH i jak zwykle nie zawiedliśmy się przy tym zakupie. gorąco POLECAM
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Monika 15 kwietnia 2023
Suszarka Bosch polecam
Jesteśmy bardzo zadowoleni z produktu. Bardzo intuicyjna obsługa, a także możliwość dostosowywanie suszenia do swoich preferencji. Dla mnie super funkcja - możliwość ustawienie końca pracy - musisz gdzieś wyjść, a tyle co pralka skończyła pranie - nie ma problemu włączasz opóźnienie i wyjmujesz suche ciepłe pranie z suszarki po powrocie. No i duża zaleta nie musisz czyścić suszarki z kłaczków po każdym cyklu - my używamy suszarkę od 2 miesięcy i pojemnik na kłaczki był czyszczony dopiero 2 razy.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Ania 1 kwietnia 2023
Suszarka
BOSCH Kolejne urządzenie marki BOSCH w domu i kolejny raz w pełni człowiek zadowolony. Suszarka bardzo prosta w obsłudze, a ubrania po wyciągnięciu trafiają bezpośrednio do szafy suche i bez zagnieceń. Patrząc na programy każdy coś dla siebie wybierze, urządzenie wykonane z dbałością o jakość jak również i wygląd. Polecam wszystkim, którzy chcą zaoszczędzić czas na prasowaniu i przeznaczyć go na przyjemniejsze rzecz
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Katarzyna 9 kwietnia 2023
Suszarka Bosch
To moja pierwsza suszarka. Długo zastanawiałam się nad wyborem tej idealnej ale w rozsądnych pieniądzach. Wybór padł na Bosch serii 8 i był to strzał w dziesiątkę. Nareszcie nie muszę rozstawiać w pokoju suszarki a ubrania lądują od razu w szafie suche i niewygniecione. Super sprzęt. Polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Krystyna 6 kwietnia 2023
Suszarka Bosch
Kolejny raz zdecydowaliśmy się na zakup sprzętu Bosch i kolejny raz był to słuszny wybór. Urządzenie bardzo proste w obsłudze, ubrania idealnie wysuszone, można wkładać prosto do szafy. Ideale uzupełnienie pralki Bosch!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Anna M. 6 kwietnia 2023
Suszarka Bosh
To moja pierwsza suszarka i jestem nią zachwycona. Wyjęte ubrania są cieplutkie, pachnące i niepogniecione. Programy są czytelne i łatwe w obsłudze. Razem z pralką Bosh tworzą super duet. Szczerze polecam
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Ania1234 1 kwietnia 2023
Suszarka Boach
Jest OK Suszarka sprawuje się w porządku. Jest co prawda głośniejsza niż moja poprzednia i ma mniejszą pojemność, ale daje radę.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
artur 3 maja 2023
Suszarka Bosch WTX87M30PL
Wspaniała suszarka, delikatnie suszy, program auto czyszczenia, polecam.
Czy ta opinia była pomocna?

Instrukcje

Instrukcja obsługi Suszarka BOSCH WTX87M30PL
Produkt archiwalny

Suszarka BOSCH WTX87M30PL

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756