STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL

(32)
Kod: 556155

STAŁE RATY 0% I DO PÓŁ ROKU NIE PŁACISZ.

Wielkość załadunku [kg]: 9
Typ suszarki: Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm]: 59.9 x 59.8 x 84.2
Roczne zużycie prądu: 193 kWh = 148.61 zł
Funkcje: Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą ciepła
Zobacz cały opis
A+++ Karta informacyjna produktu
Suszarka BOSCH WTX87M30PL
Suszarka BOSCH WTX87M30PL
3 999 00
Odbierz
Zadzwoń i zamów 756 756 756
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Suszarka Bosch

Suszarka do bielizny powinna być doskonała pod każdym względem: począwszy od obsługi, poprzez przydatne funkcje, na stylu kończąc. Suszarka BOSCH WTX87M30PL zachwyca nie tylko tymi cechami. Inteligentne funkcje wyręczą użytkownika na wszystkich etapach pracy. Dzięki technologii SelfCleaning Condenser™ oszczędzą Ci żmudnego czyszczenia wymiennika ciepła. O szczególnie delikatne suszenie zadba technologia AutoDry, a w każdej dostępnej opcji: do prasowania, do szafy, czy extra suche – innowacyjna elektronika dopilnuje idealnych efektów suszenia. Z suszarką Bosch osiągniesz żądany rezultat w bardzo prosty sposób.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Programy automatyczne

Suszarka BOSCH WTX87M30PL pozwala wskazać tryb suszenia zgodny z naszymi potrzebami np.: Do prasowania, Do szafy czy Ekstra suche. Programy automatyczne nadają się do suszenia większości tekstyliów, poza wyrobami z tkanin dwuwarstwowych, jak np. kurtki z membraną, dla których odpowiednie są programy czasowe.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Błyskawiczne suszenie - Program Super 40’

Suszenie w ciągu zaledwie 40 minut w suszarce BOSCH WTX87M30PL. Precyzyjny system kontrolujący temperaturę, monitorowanie w czasie rzeczywistym stopnia wilgotności ubrań umożliwia założenie odzieży tuż po zakończonym cyklu. Program przeznaczony dla około 1 kg odzieży z włókien syntetycznych lub cienkich tkanin bawełnianych, które nie wymagają delikatnego suszenia. Razem z praniem w programie Super 15’, mamy wypraną i wysuszoną odzież w mniej niż godzinę!

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Programy czasowe

Programy czasowe w suszarce BOSCH WTX87M30PL doskonale sprawdzają się przy suszeniu tekstyliów, wykonanych z różnego rodzajów materiałów, jak np. kurtki z membraną wodoodporną. Programy czasowe charakteryzują się umiarkowaną temperaturą, a dobranie odpowiedniego czasu sprzyja skutecznemu dosuszeniu wolniej schnącej warstwy w optymalny sposób, bez szkody dla innych rodzajów tkanin, wchodzących w skład danego wyrobu.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

AutoDry

System AutoDry w suszarce BOSCH WTX87M30PL zapewnia doskonałą ochronę tkanin pod kontrolą automatyki sensorowej. Za dobór właściwych warunków i zakończenie cyklu odpowiadają czujniki monitorujące temperaturę i stan wilgotności bielizny podczas całego procesu suszenia. Efekt jest zawsze zgodny z żądanym trybem.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

SensitiveDrying System

System SensitiveDrying w suszarce BOSCH WTX87M30PL dopasowuje sposób suszenia do typu tekstyliów, zapewniając Twoim ubraniom wyjątkowo subtelne traktowanie. Dzięki niemu bez obaw wysuszysz nawet jedwabną bieliznę i wełnę. Zawartość bębna jest delikatnie obracana przez zabieraki w kształcie fali, a o kondycję tkanin dba strumień powietrza o stałej sile i stabilnej temperaturze. Równomierne suszenie redukuje zagniecenia i nadaje bieliźnie miękkość i świeżość.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

R290 - czynniki neutralny dla środowiska

Stosowany w suszarce BOSCH WTX87M30PL czynnik chłodniczy R290 to nie tylko gwarancja perfekcyjnych rezultatów suszenia, ale także troska o środowisko naturalne. R290 jest nietoksycznym i naturalnym czynnikiem o doskonałych właściwościach termodynamicznych mającym znikome oddziaływanie na środowisko.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Wyświetlacz LED

Wyświetlacz LED w suszarce BOSCH WTX87M30PL pozwala w bardzo łatwy sposób sprawdzić status urządzenia oraz czas pozostały do końca wybranego programu.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Bęben ze stali nierdzewnej

Bęben ze stali nierdzewnej w suszarce BOSCH WTX87M30PL to większa trwałość oraz idealnie gładka powierzchnia, czyli gwarancja, że Twoje ubrania będą traktowane z należytą delikatnością.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Oświetlenie bębna - stan bielizny widoczny bez otwierania drzwiczek

Na komfort użytkowania suszarki BOSCH WTX87M30PL ma też wpływ oświetlenie wnętrza. To rozwiązanie, poza większą wygodą przy załadunku i wyjmowaniu bielizny, pozwala śledzić postęp programu bez otwierania drzwi. Zawsze możesz zobaczyć co dzieje się w suszarce bez otwierania drzwiczek.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Pompa ciepła

Suszarka BOSCH WTX87M30PL jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię: pompę ciepła, która przynosi dodatkowe istotne oszczędności i pozwala suszyć w niższej temperaturze niż konwencjonalne suszarki. W praktyce oznacza to jeszcze lepszą ochronę tkanin. Pompa pracuje na podobnych zasadach jak sprężarki w chłodziarkach, które „odbierają” ciepło z żywności i oddają je do pomieszczenia. Dzięki takiemu „recyklingowi ciepła” suszarka z pompą ciepła jest dużo bardziej energooszczędna niż klasa A – nawet do 60%!

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

EasyClean Filter

Efektywność energetyczna suszarki BOSCH WTX87M30PL ma ścisły związek ze swobodnym przepływem powietrza w urządzeniu, dlatego w trakcie użytkowania konieczne jest częste sprawdzanie i udrażnianie filtrów, usytuowanych w bębnie oraz w dolej części obudowy. Wyjęcie i wyczyszczenie filtra EasyClean jest wyjątkowo wygodne i łatwe, a zalecaną częstotliwość tego zabiegu podaje instrukcja obsługi.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Najwyższy poziom komfortu i niezmiennie niskie zużycie energii - technologia AutoClean

System AutoClean w suszarce BOSCH WTX87M30PL, to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu wydajność procesu suszenia nie spada, a dodatkowo nie musisz czyścić filtra przy drzwiach po każdym suszeniu, co ma miejsce w tradycyjnych urządzeniach. Niezmiennie niskie zużycie energii jest zachowane dzięki kilkakrotnemu czyszczeniu elementów wymiennika ciepła podczas cyklu suszenia. Co więcej, tradycyjny filtr przy drzwiach został zastąpiony automatycznym usuwaniem kłaczków i zanieczyszczeń, które w suszarkach z systemem AutoClean gromadzone są w specjalnej szufladzie. Szuflada ta wymaga opróżnienia jedynie 8 do 10 razy w roku* lub po maksymalnie 20 cyklach. Urządzenie oczywiście automatycznie wykryje moment, kiedy należy szufladkę opróżnić i zasygnalizuje to odpowiednim komunikatem.

* zakładają suszenie 3 razy w tygodniu, 160 cykli /rok.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Łącznik z wysuwaną szufladą

Suszarkę BOSCH WTX87M30PL możesz bezpiecznie ustawić na pralce, nie martwiąc się o jakość działania obu urządzeń oraz bezpieczeństwo! Nieoceniony może okazać się specjalny łącznik ułatwiający przekładanie prania z pralki do suszarki.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

AntiVibration Design

Dzięki zastosowaniu nowych, autorskich rozwiązań, suszarka BOSCH WTX87M30PL pracuje wyjątkowo cicho. Bardzo skuteczne wytłumienie dźwięków zapewnia izolacja ścian, a także nowatorski amortyzator oraz zmodyfikowany system stabilizujący urządzenie. Dodatkowym, istotnym elementem są specjalne wytłoczenia AntiVibration Design™ na ścianach bocznych, doskonale niwelujące drgania przy obrotach bębna.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

DrainSet - koniec z opróżnianiem pojemnika na skropliny

Zestaw ten umożliwia odprowadzanie wody bezpośrednio z suszarki BOSCH WTX87M30PL do kanału odpływowego. To wygodne rozwiązanie pozwala oszczędzić czas przeznaczony na opróżnianie pojemnika ze skroploną wodą, a także wyeliminować przestoje w pracy pralki, spowodowane jego zapełnieniem.

Suszarka BOSCH WTX87M30PL -

Zadbaj o swoją wygodę

W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego zakupiony sprzęt wniesiemy i podłączymy za Ciebie.

Nasi specjaliści ustawią suszarkę we wskazanym miejscu, wypoziomują ją i pewnie podłączą do istniejących oraz sprawnie działających instalacji. Każdorazowo sprawdzona zostanie szczelność wykonanych przyłączy. Zawsze sprzątamy po sobie i na życzenie odbieramy zużyte urządzenie.

Pamiętaj, że nieusunięcie lub nieprawidłowe usunięcie blokad transportowych grozi poważnym uszkodzeniem suszarki i utratą gwarancji producenta, a nieprawidłowo wypoziomowana suszarka może głośno pracować, oraz spowodować uszkodzenie bębna.

suszarka usługa

Dane techniczne

Dane podstawowe

Wielkość załadunku [kg] 9
Typ suszarki Kondensacyjna
Wymiary (GxSxW) [cm] 59.9 x 59.8 x 84.2
Roczne zużycie prądu 193 kWh = 148.61 zł
System suszenia pompą ciepła Tak
Silnik inwerterowy Tak
Funkcje parowe Nie
Poziom hałasu [dB] 62
Funkcje Silnik inwerterowy, Wyświetlacz elektroniczny, Możliwość montażu na pralce, System suszenia pompą ciepła
Dodaj przydatne akcesoria

Dodaj przydatne akcesoria

Opinie

Opinie

5/5
32 opinii
32 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Prosta obsługa
5 /5
Pojemność
5 /5
Energooszczędność
5 /5
Jakość suszenia
5 /5
Ilość programów
5 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (20)
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Jerzy 13 listopada 2022
Suszarka Bosch
Suszarka bardzo solidnie wykonana - wygląda po prostu ładnie. Obsługa bardzo prosta, intuicyjna. Wypróbowaliśmy większość programów. Pranie wyciąga się suche i miękkie. Pachnie lekko płynem do płukania - w poprzedniej suszarce innej marki było czuć gumą. Opcja samoczyszczenia jest super, odpada dużo roboty. Zadziwiające są ilości wody w pojemniku na wodę po suszeniu. Nie spodziewaliśmy się, że w dobrze odwirowanym praniu (1600 obrotów) jest jeszcze tyle wilgoci. Po praniu ok 6 kg - prawie litr. Urządzenie pracuje dość cicho, w pomieszczeniu obok nic nie słychać. Zużywa niewiele prądu - ok 300 - 400 wat (zmierzone miernikiem). Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam - suszarka się sprawdza.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Piotr 16 października 2022
Zachwycony...
Długo wahałem się przed zakupem tego urządzenia. Już po pierwszym użyciu wiem ze był to trafiony zakup. Suszy znakomicie, jest cicha i prosta w obsłudze. Bardzo niskie zużycie energii to chyba jej najważniejsza cecha. Po kilku suszeniach zauważyłem, iż cykl suszenia skraca się automatycznie w wybranym programie - a pranie od razu wędruje do szafy :)
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Artur 8 października 2022
Suszarka WTX87M30PL - Polecam !
Wnioski po ok miesiącu użytkowania: jakość wysuszonego prania dużo lepsze, niż suszone wcześniej na zwykłej suszarce; brak rozstawionych suszarek; oszczędność czasu! ; zmniejszenie kosztów (w stosunku do wcześniejszego dosuszania na grzejnikach!) Na ta chwilę same pozytywy.. Szczerze polecam!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
EŁPE 10 października 2022
WTX87M30PL Rewelacja !
Jestem po raz pierwszy posiadaczem suszarki i nie żałuję wyboru. Bardzo dobrze wykonana, pracuje cicho, a programy są idealnie dopasowane. POLECAM !!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Iśka 27 listopada 2022
Najlepszy zakup w tym roku
Nie wiem jak ja tyle lat mogłam funkcjonować bez tego urządzenia.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Ilona 6 lipca 2022
Rewelacyjna suszarka
Jest to moje pierwsze doświadczenie z suszarką i jestem bardzo zadowolona, iż zaczęło się ono mianowicie z tej suszarki. Jest naprawdę cicha, ubrania po suszeniu są mięciutkie, nie jest to nawet porównywalne z suszeniem ubrania na ulicy itd. Suszarka jest dość łatwa w obsłudze, podczas suszenia sama reguluje czas trwania programu (w zależności od stopnia wilgotności), wskazuje kiedy należy opróżnić zbiornik na wodę (w przypadku gdy się zapomni). Super produkt, gorąco polecam!
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
joanna 24 kwietnia 2022
Suszarka Bosch WTX87M30PL- świetny wybór
Miałam wątpliwości co do zakupu suszarki, długo zwlekałam z zakupem ( "bo niszczą ubrania", po zapoznaniu się z informacjami technicznymi została podjęta decyzja - zakup suszarki Bosch WTX87M30PL - o wyborze zadecydowała m.in funkcja AutoClean, możliwość podłączenie węża odprowadzenia skroplin do kanalizacji, kosz do wełny/ butów, szeroki wybór programów. Wszystko wskazuje na to, że będzie to ulubiony sprzęt w domu. Wykonane przez pierwsze dni użytkowania suszenia wskazują na to, że zakup był strzałem w dziesiątkę. Urządzenie bardzo intuicyjne, wspaniały design, ubrania przyjemnie miękkie (cudowne mięciutkie ręczniki). To koniec wiecznie rozstawionej suszarki z praniem. Polecam niezdecydowanym. Suszarka Bosch WTX87M30PL spełnia wszelkie moje oczekiwania.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Arleta 1 kwietnia 2022
Suszarka idealna
Zaczynając od warstwy zewnętrznej czyli od wyglądu który jest elegancki oraz nowoczesny, więc na spokojnie wpasuje się w każde miejsce. Następnie wygodny ekran wyboru oraz wyraźny wybór funkcji po przez podświetlane pokrętło nie wymaga od użytkownika czytania całej instrukcji obsługi, jest bardzo intuicyjne. Oprogramowanie posiada ogromną ilość trybu suszenia więc każdemu coś będzie pasować. Te wszystkie cechy ułatwiają bardzo szybkie i przyjemne zapoznanie się na początek z urządzeniem. Działanie tej suszarki również jest bardzo dobre. Suszenie nie musi trwać długi aby ubrania w pełni wyschły i wyglądały jak nowe. Natomiast wysuszone rzeczy nie są w żaden sposób wilgotne ani sztywne, są miękkie oraz przyjemne w dotyku. Suszarka jak najbardziej godna polecenia.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Joanna 24 kwietnia 2022
Świetna suszarka-polecam
Długo zwlekałam z zakupem suszarki, po zapoznaniu się z informacjami technicznymi została podjęta decyzja - zakup suszarki Bosch WTX87M30PL - zadecydowała funkcja AutoClean, możliwość podłączenie węża odprowadzenia skroplin do kanalizacji, kosz do wełny/ butów, rodzaj dostępnych programów. Wszystko wskazuje na to, że będzie to ulubiony sprzęt w domu. Wykonane suszenia wskazują na to, że zakup był strzałem w dziesiątkę. Urządzenie bardzo intuicyjne, wspaniały design, ubrania przyjemnie miękkie. To koniec wiecznie rozstawionej suszarki z praniem. Polecam niezdecydowanym. Suszarka Bosch WTX87M30PL spełnia wszelkie moje oczekiwania.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Zadowolona klientka 30 czerwca 2022
Suszarka Bosch
Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad kupnem suszarki. Po przeglądaniu wielu ofert zdecydowałam się na tą i przyznam szczerze. Był to bardzo dobry wybór. Jestem nią zachwycona. Sprzęt wart swojej ceny, uzależniający - nie jestem już w stanie bez niego funkcjonować. Jest to produkt dzięki, któremu zaoszczędza się dużo czasu, wcześniej traconego przy żelazku. Do tego wszystkiego ręczniki i ubrania nie tracą swojej delikatności i miękkości, co jest jak dla mnie ogromnym plusem. Produkt jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania, pracuje cicho. Polecam.
Czy ta opinia była pomocna?
Dodaj ubezpieczenie

Ubezpieczenie Gwarancja Plus

Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Bez dodatkowej ochrony
Gwarancja Plus
Pełna ochrona
Gwarancja Plus
Podstawowa Ochrona
Bez dodatkowej ochrony
Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Raty

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 50 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Pełen Komfort (Pralka, Suszarka)

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert

Podłączenie zestawu pralki i suszarki

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
 • Wniesienie
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi Suszarka BOSCH WTX87M30PL

Inne produkty w kategorii:

Suszarka BOSCH WTX87M30PL
Suszarka BOSCH WTX87M30PL
3 999 00
Odbierz
Zadzwoń i zamów 756 756 756
lub zamów telefonicznie 756 756 756

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 3999,00 zł
3 999 00