Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Suszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji

Kod: 552276
A+++ A+++-D
GORENJE
Wielkość załadunku [kg]
8
Typ suszarki
Kondensacyjna
System suszenia pompą cieplną
Tak
Wymiary (GxSxW) [cm]
62.5 x 60 x 85
Roczne zużycie prądu
176 kWh = 107.36 zł
Funkcje parowe
Nie
Sterowanie smartfonem
Nie
IonTech mniej zagnieceń - maksymalna świeżośćMocny oraz cichy silnik PowerDrive
2 399,99
W tym roku nie płacisz! Pierwsza rata w maju 2021
2 399,99

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Suszarka Gorenje

Suszarka GORENJE MAD830 o szerokości 60 cm z klasą energetyczną A+++. Urządzenie posiada technologie IonTech, która redukuje gniecienie się ubrań oraz silnik inwerterowy PowerDrive, zapewniający długą żywotność urządzenia. Roczne zużycie energii urządzenia wynosi 176 kWh.

Suszarka GORENJE MAD830 - Wygląd Ogólny

IonTech

Powietrze pełne jonów o ładunku ujemnym suszy pranie, znacznie redukując gniecenie się ubrań. Jonizator w suszarce GORENJE MAD830 tworzy środowisko wolne od większości alergenów, pozostałości dymu i pyłków kwiatowych, a także ładunków elektrostatycznych nagromadzonych w czasie suszenia. Dzięki temu ubrania łatwiej się prasują i pachną świeżo.

Suszarka GORENJE MAD830 - IonTech

Bęben WaveActive

Unikalny falisty wzór bębna suszarki GORENJE MAD830 zmiękcza włókna, dla delikatnego suszenia wszystkich rodzajów tkanin. Pranie jest idealnie suche i minimalnie pogniecione.

Suszarka GORENJE MAD830 - Bęben WaveActive

Silnik inwerterowy PowerDrive

Ten cichy i bardzo wydajny silnik, zapewnia długą żywotność suszarki GORENJE MAD830, zużywając mniej energii w każdym cyklu w porównaniu ze standardowym silnikiem.

Suszarka GORENJE MAD830 - Silnik inwerterowy PowerDrive

Klasa kondensacji A

W każdym cyklu suszenia suszarka GORENJE MAD830 kondensuje aż 90% wilgoci z prania, zapewniając całkowicie suche ubrania i eliminując wszelkie problemy związane z nadmiarem wilgoci w domu. Oznacza to, że do twojego otoczenia zostanie rocznie uwolnionych o 55 l wody mniej w porównaniu z suszarkami bębnowymi o klasie efektywności kondensacji B.

Suszarka GORENJE MAD830 - Klasa kondensacji A

IonRefresh

Musisz szybko usunąć nieprzyjemny zapach z ubrania? Dzięki temu specjalnemu programowi odświeżania z jonami IonRefresh w suszarce GORENJE MAD830, w zaledwie 30 minut twoje ubrania będą gotowe do włożenia i prawie tak świeże, jak po upraniu.

Suszarka GORENJE MAD830 - IonRefresh

Prosty interfejs

Łatwy w użyciu interfejs, z centralnie umieszczonym pokrętłem, umożliwia rozpoczęcie suszenia w suszarce GORENJE MAD830 w 3 prostych krokach: włączenie suszarki, wybór programu i wciśnięcie przycisku uruchamiającego! Bez wyboru dodatkowych funkcji i ustawień, które jednak są dostępne na dużym wyświetlaczu dotykowym, dzięki czemu masz pewność, że twoje ubrania będą suszone tak, jak tego chcesz.

Suszarka GORENJE MAD830 - Prosty interfejs

TwinAir

Nawet największe tkaniny są miękkie, równomiernie wysuszone i mniej pogniecione po wyjęciu z suszarki GORENJE MAD830, dzięki opatentowanemu dwukierunkowemu systemowi nawiewu powietrza.

Suszarka GORENJE MAD830 - TwinAir

Tryby suszenia

Nasza technologia w suszarce GORENJE MAD830 sprawia, że każdy rodzaj tkaniny jest suszony w najlepszy możliwy sposób, dzięki optymalnemu połączeniu temperatury, obrotów i czasu. Ustawienia te można dodatkowo dostosować, dzięki różnym trybom suszenia, co pozwala znaleźć odpowiednią kombinację do aktualnych potrzeb.

Suszarka GORENJE MAD830 - Tryby suszenia

Pompa ciepła

Suszarka GORENJE MAD830 z pompą ciepła charakteryzuje się wysoką energooszczędnością, a także większą delikatnością dla tkanin w procesie suszenia. Temperatura w suszarce z pompą ciepła osiąga około 50°C, co umożliwia suszenie prawie wszystkich rodzajów tkanin, jednocześnie zapobiegając przesuszeniu i kurczeniu.

Suszarka GORENJE MAD830 - Pompa ciepła

Pościel

Suszenie dużych arkuszy i innych dużych elementów pościelowych w suszarce może się skończyć dużym skręconym węzłem w suszarce. Program dla pościeli ze starannie przemyślanymi algorytmami i obrotami bębna w obu kierunkach zapobiega skręcaniu i zapewnia doskonałe rezultaty suszenia w suszarce GORENJE MAD830.

Suszarka GORENJE MAD830 - Pościel

Opóźnienie startu

Zaprogramuj początek procesu suszenia z wyprzedzeniem i pozwól suszarce GORENJE MAD830 pracować zawsze, gdy jest to najbardziej dogodne, na przykład, gdy energia elektryczna jest tańsza. Ubrania zostaną wysuszone do wcześniej ustawionego poziomu i będą gotowe do prasowania lub przechowywania w szafie.

Suszarka GORENJE MAD830 - Opóźnienie startu

Przeciw zagnieceniom

Nie masz czasu na natychmiastowe opróżnienie suszarki? Suszarka GORENJE MAD830 okresowo obraca bębnem, zmieniając położenie tkanin wewnątrz w czasie do 3 godzin po zakończeniu cyklu, aby zapobiec utrwalaniu zagnieceń.

Suszarka GORENJE MAD830 - Przeciw zagnieceniom

StableTech

Te specjalne ściany boczne minimalizują drgania suszarki, zmniejszając hałas podczas procesu suszenia i bardziej stabilizują suszarkę GORENJE MAD830.

Suszarka GORENJE MAD830 - StableTech

Oświetlenie bębna

Idealnie umieszczone światło LED dokładnie oświetla wnętrze bębna suszarki GORENJE MAD830, co ułatwia załadowanie i opróżnianie urządzenia.

Suszarka GORENJE MAD830 - Oświetlenie bębna

Vacuum feet - nóżki próżniowe

Nóżki próżniowe umożliwiają bezpieczne umieszczenie suszarki GORENJE MAD830 na pralce.

Suszarka GORENJE MAD830 - Vacuum feet - nóżki próżniowe

AutoDrain

Suszarkę GORENJE MAD830 z wężem AutoDrain można podłączyć do odpływu, oszczędzając kłopotów z ręcznym opróżnianiem zbiornika kondensatu.

Suszarka GORENJE MAD830 - AutoDrain

Gładkie drzwi

Duże drzwi, wykonane z jednego kawałka tworzywa bez żadnych śrub, zapewniają stabilność, zapobiegają denerwującym piskom lub skrzypieniu. Kąt otwarcia to pełne 180 stopni, więc opróżnianie i ładowanie bębna szuszarki GORENJE MAD830 jest tak proste, jak to tylko możliwe.

Suszarka GORENJE MAD830 - Gładkie drzwi

Blokada przed dziećmi

Panel sterowania suszarki GORENJE MAD830 można zablokować, naciskając specjalną kombinację klawiszy, uniemożliwiając dzieciom korzystanie z urządzenia, gdy nie ma Cię w pobliżu.

Suszarka GORENJE MAD830 - Blokada przed dziećmi

Delikatne dźwięki

Suszarka GORENJE MAD830 jest nie tylko przyjazna praniu, ale także Twoim uszom. Delikatne dźwięki dają łagodne informacje zwrotne o wybranych funkcjach lub programach.

Suszarka GORENJE MAD830 - Delikatne dźwięki

JoggerDial

JoggerDial zapewnia szybki i łatwy wybór programów suszenia w suszarce GORENJE MAD830. Dzięki wskaźnikowi LED wybrany program jest wyraźnie widoczny ze wszystkich kątów i niezależnie od oświetlenia otoczenia.

Suszarka GORENJE MAD830 - JoggerDial

Czujnik wysuszenia

Inteligentna technologia czujników w suszarce GORENJE MAD830 automatycznie kontroluje proces suszenia zgodnie z wybranym programem, typem prania i pożądanym poziomem wysuszenia. Czujniki zatrzymają proces suszenia, gdy ubrania osiągną zadany poziom, aby ich nie przesuszyć.

Suszarka GORENJE MAD830 - Czujnik wysuszenia

Szklane drzwi z FiltrationSupreme

Szklane drzwiczki w szuszarce GORENJE MAD830 pozwalają kontrolować proces suszenia a system FiltrationSupreme zapewnia doskonałą filtrację bez ograniczania przepływu powietrza. Opatentowane rozwiązanie wrzutowe umożliwia łatwe czyszczenie, a opcjonalne oświetlenie wnętrza jeszcze bardziej zwiększa widoczność.

Suszarka GORENJE MAD830 - Szklane drzwi z FiltrationSupreme

Dane techniczne

Funkcje dodatkowe AutoDrain, Możliwość dostosowania programów do własnych potrzeb, Oświetlenie bębna, Sygnał dźwiękowy końca pracy, System antyzgnieceniowy Anticrease, TwinAir

Funkcje parowe

Nie

Opóźnienie startu pracy

Tak

Programator (sterowanie)

Elektroniczny

Silnik inwerterowy

Tak

Typ suszarki

Kondensacyjna

Wyświetlacz elektroniczny

Tak

Zużycie energii załadunek pełny / częściowy [kWh]

1.42 / 0.83
Sterowanie smartfonem Nie
Kolor Biały

Suszarka automatyczna

Tak
Wyposażenie Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące, Door To Door
Czas trwania programu załadunek pełny / częściowy 175 minut / 107 minut
Klasa wydajności skraplania załadunek pełny / częściowy A / A
Programy suszenia Bawełna, Delikatny, Do prasowania, Koszule/Bluzki, Pierze/Puch, Pościel, Suszenie do szafy, Wełna
Bezpieczeństwo użytkowania Blokada rodzicielska, Blokada ustawień, Sygnalizator pełnego zbiornika

Możliwość montażu na pralce

Tak
Możliwość zabudowy pod blat Nie

Poziom hałasu [dB]

65
Suszarka do zabudowy Nie

System suszenia pompą cieplną

Tak

Wielkość załadunku [kg]

8
Zbiornik na wodę Brak

Klasa energetyczna

A+++
Wysokość [cm] 85

Głębokość [cm]

62.5
Szerokość [cm] 60

Roczne zużycie energii [kWh]

176

Roczne zużycie prądu

176 kWh = 107.36 zł
Instrukcja obsługi Pobierz
Karta produktu Pobierz
Nazwa producenta/importera GORENJE
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Ewa
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Ostatni mój zakup to suszarka do ubrań Gorenje MAD 830. Suszarka rewelacja, suszy szybko, sama dobiera czas do ilości prania i jest prosta w obsłudze. Na dodatek jest energooszczędna To moja pierwsza suszarka, ale żałuję, że tak późno się na nią zdecydowałam. Mam dwójkę dzieci i ta suszarka to strzał w dziesiątkę. Polecam każdemu, kto jeszcze się nie zdecydował, bo naprawdę warto.

Ocena

Fantastyczna
Robert
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Po 5 latach zepsuła mi się suszarka Beko. Mam już od 3 lat topowy model zmywarki Gorenje dlatego nie bałem się tej firmy. Co do samej suszarki to robi dokładnie to samo i tak samo co jej poprzedniczka. Silnik inwerterowy, pompa ciepła - to warunki konieczne dla kogoś kto robi rocznie ponad 1000 cykli suszenia. Na plus tej suszarki: 1. Bez dokupowania dodatkowego wężyka można od razu podłączyć się do odpływu. 2. Najważniejsza różnica to łatwość czyszczenia filtrów, szczególnie przy skraplaczu. Siatka chyba ma na tyle drobne oczka, że mało co przepuszcza. Podsumowując udany zakup.

Ocena

Fantastyczna
Justyna
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Gorenje i wszystko suche.

Ocena

Fantastyczna
Erwin
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Świetna suszarka. Mega cicha, mega wydajna, mega pojemna! Ciuchy po wyjęciu jak nowe ze sklepu! Nie mechacą się, nie niszczą! Bardzo polecam!

Ocena

Fantastyczna
Marcin
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
W życiu nie maiłem takich ubrań po ok. 2 godzinach po wyjęciu z pralki i przełożeniu do suszarki. Pachnące i suche, wybrałem program do szafy i dokładnie to zrobiłem po wyjęciu z niej ubrań, włożyłem po prostu do szafy. Jaka to oszczędność czasu w porównaniu do tradycyjnego suszenia. Fajna sprawa to podświetlenie bębna, najbardziej podoba się mojemu 4 letniemu synkowi. Generalnie to kolejny już produkt od Gorenje, mam okap, piekarnik pralkę i teraz suszarkę i zdecydowanie polecam produkty tej marki. Co do samej suszarki, widać że jest napakowana technologią, startowo program suszenia miał trwać 1:35, skończyła jednak 15 minut wcześniej, ponieważ na bieżąco sprawdza poziom wilgotności ubrań i dostosowuje czas suszenia do tego parametru, przez co oszczędza jeszcze bardziej energię, choć już jest w klasie A+++, nie spotkałem w tej cenie urządzenia w tej klasie. Nie ma co prawda funkcji parowych, ale ma za to autorski system jonizacji. Jeśli ktoś się zastanawia nad kupnem tego urządzenia to zdecydowanie polecam i zdecydowanie gorenje, za te pieniądze u konkurencji co najwyżej Klasa A+. Więc warto przemyśleć zakup długoterminowo bo jednak nie kupujemy suszarki na miesiąc czy dwa tylko raczej na parę ładnych lat, a to już całkiem porządnie przekłada się na pieniądze.

Ocena

Fantastyczna
Ola
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Bardzo praktyczny sprzęt. Jedyne co trzeba robić to czyścić filtr ale nie ma tych kłaczków na podłodze. Suszarka ma automatykę wilgotności ubrań dzięki czemu w trakcie pracy skraca przewidywany czas suszenia. To bardzo ważna funkcja pozwalająca zaoszczędzić czas jak również zużycie energii elektrycznej.

Ocena

Fantastyczna
Kinga
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Szybko suszy, najdłuższy cykl to około 2 godziny ale suszarka jest tak mądra że wyłączy się i skończy szybciej jeśli pranie będzie już suche. Ręczniki jak nowe, pranie pachnie. Polecam

Ocena

Fantastyczna
Beti
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Zaoszczędzam czas na wieszaniu prania i czekaniu aż wyschnie. Suszarka ma inteligentne i przydatne funkcje. Jest to rzeczywiście sprzęt bardzo przydatny szczególnie gdy pada deszcz lub gdy nie ma warunków do rozwieszenia prania.

Ocena

Fantastyczna
Malwina
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Suszarka to oszczędność czasu, nie lubię prasować i to moje rozwiązanie. Ubrania są miękkie i pachnące. Żałuję że dopiero teraz zdecydowałam się na suszarkę.

Ocena

Fantastyczna
Gosia
kupił/aSuszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji
Bardzo przydatna funkcja dla zapominalskich suszarka obraca bęben i pamięta o tym przez 3 godziny ! Oświetlenie w środku bębna to też miłe zaskoczenie. Bardzo polecamy ten model, szybko i sprawnie.

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
Akcesoria Gwarancje Plus

Gwarancje Plus

Wybierz Gwarancję Plus

Ochrona w razie awarii po gwarancji producenta
Wymiana na nowy sprzęt, gdy naprawa jest niemożliwa lub nieopłacalna
Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii
Twój sprzęt powyżej 10kg jest bezpłatnie odbierany przez kuriera, przekazywany do serwisu, naprawiany i dostarczany z powrotem
Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
Raty i Leasing

Raty i Leasing

Prowadzisz firmę? Weź produkt w leasing

Poznaj i zaakceptuj ofertę
Uzupełnij dane i dokonaj wpłaty własnej
Podpisz umowę
Ciesz się zakupami
 • Decyzja leasingowa w 3 minuty!
 • Wtedy, gdy tylko chcesz - pracujemy dla Ciebie 24 h/7
 • Wszystko załatwisz online
 • Bez żadnych dodatkowych wniosków ani dokumentów
 • Wprowadzisz zakup w koszty Twojej firmy
 • Dostępny również dla nowych firm

Nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów za rozpatrzenie wniosku, ubezpieczenie itd.


Sam dostosujesz parametry leasingu do swoich potrzeb

- okres trwania leasingu 24, 30, 36, 42, 48 miesięcy

- opłata wstępna od 10 % do 30

- opłata końcowa (wartość wykupu) od 20 % do 0.1 % - zależna od okresu trwania leasingu

Usługi

Usługi

Wybierz usługi, które chcesz zamówić razem z produktem

Usługi realizowane przy dostawie kurierem

Pakiet Standard ( Pralka, Suszarka )

Pakiet Standard ( Pralka, Suszarka )


 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
59,99
Pakiet Pełen Komfort ( Pralka, Suszarka )

Pakiet Pełen Komfort ( Pralka, Suszarka )

Wniesienie, rozpakowanie, ustawienie, ściągnięcie blokad, wypoziomowanie, test szczelności, podłączenie i zabranie opakowania.

Dowiedz się więcej

 • Wniesienie
 • Rozpakowanie urządzenia
 • Odłączenie zużytego sprzętu (w razie konieczności)
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Wypoziomowanie i stabilizacja (z montażem zakupionych w sklepie podkładek antywibracyjnych)
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Weryfikacja poziomu twardości wody. Instalacja filtra/magnetyzera zakupionego osobno (w razie konieczności)
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
89,99
Podłączenie zestawu pralki i suszarki

Podłączenie zestawu pralki i suszarki

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi

Dowiedz się więcej

Zakup łącznika jest wymagany do realizacji tej usługi
 • Wniesienie
 • Usunięcie blokad transportowych
 • Ustawienie we wskazanym miejscu
 • Montaż łącznika i połączenie urządzeń w zestaw - lista dostępnych łączników
 • Wypoziomowanie i stabilizacja
 • Podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej
 • Sprawdzenie szczelności układu
 • Zabranie pozostałości opakowania

Regulamin świadczenia usług montażu i instalacji towarów kupionych w sklepie Media Expert
159,99
Instrukcje

Instrukcje

Instrukcja obsługi Suszarka GORENJE MAD830 z funkcją jonizacji

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną