Opis produktu

Grillowanie: start!

Innowacja grillowania

Poznaj rewolucyjny grill na węgiel drzewny lub brykiet bez dymu - jakim jest LOTUSGRILL Classic G-GR-34P o szerokości 35 cm w kolorze zielonym. Jest to połączenie innowacji i ekonomii z ekologią i zdrowiem. Można go używać nie tylko w plenerze, ale również w pomieszczeniach zamkniętych. Dzięki jego niewielkim rozmiarom możesz grillować gdzie tylko zechcesz. Jeżeli pogoda nie dostosuje się do Twoich planów, możesz urządzić grilla w jadalni. Sprawdź i się przekonaj!

LOTUSGRILL grill węgiel drzewny brykiet niewielkie rozmiary

Smaczne grillowanie

LotusGrill to wielofunkcyjne urządzenie do smażenia, pieczenia lub grillowania bez dymu, które można używać w zamkniętych miejscach. Potrawy przyrządzane na grillu mają wyjątkowy i niepowtarzalny smak, a dodatkowo mięso z grilla to nawet 30% mniej tłuszczu niż mięso przygotowywane tradycyjnie.

LOTUSGRILL wielofunkcyjne urządzenie smażenie pieczenie grillowane bez dymu

Palenisko oddzielone od tłuszczu

Wszystko, co dzieje się podczas grillowania - możliwe jest dzięki innowacyjnej budowie urządzenia. Palenisko jest w nim całkowicie odizolowane od tłuszczu kapiącego z przygotowywanych potraw, dzięki czemu całkowicie wyeliminowane jest również dymienie.

LOTUSGRILL grillowanie innowacyjna budowa palenisko tłuszcz

Miejsce na opał

Grill wyposażony jest w specjalnie miejsce na opał. Specjalny sposób mocowania pojemnika ogranicza ryzyko poparzenia się rozgrzanym opałem z grilla. W grillu istnieją klamry zabezpieczające węgiel przed przypadkowym wypadnięciem.

LOTUSGRILL miejsce opał mocowanie pojemnik

Łatwe składanie

Grill można rozłożyć na części podstawowe, co w znacznym stopniu ułatwia czyszczenie i konserwacjęruszt oraz miskę wewnętrzną można myć w zmywarce! Dodatkowo - w wyposażeniu znajdziesz pokrywkę pojemnika na węgiel, pojemnik na węgiel i klamrę. Zewnętrzna misa posiada wbudowaną przegródkę na baterie oraz pokrętło do kontroli wentylacji i temperatury z lampką kontrolną.

LOTUSGRILL grill czyszczenie konserwacje ruszt miska wewnętrzna pokrywka pojemnik węgiel klamra przegródka pokrętło kontrola

Nowoczesna technologia

Grill posiada opcję chłodzenia powietrzem. Podczas grillowania - jest zimny z zewnątrz, a gorący w środku. Grill zasilany jest bateriami, ale jest energooszczędny - około 40 godzin działania na 1 komplecie baterii może wystarczyć nawet na cały sezon.

LOTUSGRILL chłodzenie powietrze grillowanie zimny gorący

Szybkie przygotowanie do pracy

Wymuszony obieg powietrza rozgrzewa węgiel w bardzo krótkim czasie, jednocześnie dzięki dwuwarstwowej konstrukcji oraz odpowiedniej cyrkulacji, zewnętrzna powłoka grilla nie nagrzewa się i nie parzy. Pozwala to na swobodne przenoszenie go i sprawia, że nie stanowi on zagrożenia dla bawiących się w pobliżu dzieci.

LOTUSGRILL obieg powietrze węgiel dwuwarstwowa konstrukcja cyrkulacja grill swobodne przenoszenie

Wspaniały smak potraw

Wytapiany tłuszcz nie ma styczności z zamkniętym w pojemniku węglem, co zapobiega wytwarzaniu szkodliwych substancji. Z nowatorskim grillem - będziesz mógł całkowicie wyeliminować szkodliwe związki i poznać nową jakość ekologicznego grillowania: w zgodzie z naturą, bez dymu, bez ryzyka pożaru, a przede wszystkim wszędzie i zawsze, kiedy tylko będziesz tego chciał.

LOTUSGRILL G-LI-435P XL grillowanie szkodliwe związki ekologicznie natura wszędzie zawsze

Grillowanie bez dymu

Innowacyjna budowa z obiegiem powietrza sprawia, że grill nie produkuje dymu.

LOTUSGRILL innowacyjna budowa obieg powietrze

Stylowy design

Jak wiadomo - każdy z nas je oczami. Ale co zrobić, gdy kusi nas widok pięknego i nowoczesnego grilla? Urządzić wspaniałą ucztę dla oczu i podniebienia! W parze z funkcjonalnością idzie styl i elegancja, a dbałość o detale sprawia, że musisz go mieć! Grill nie generuje elektrośmieci, a po całkowitym zużyciu nadaje się do recyklingu.

LOTUSGRILL design funkcjonalność styl dbałość detale

Szybkie podładowanie

Gdy zabraknie Ci baterii AA- możesz podłączyć kabel ładowania do swojego grilla.

LOTUSGRILL design funkcjonalność styl dbałość detale

Wygodne przechowywanie

Po zakończonym grillowaniu i czyszczeniu - schowaj grilla do pokrowca - torby z wygodną rączką. W pokrowcu może bezpiecznie czekać na kolejne grillowanie. Dodatkowo - pokrowiec jest komfortowy podczas transportu grilla.

LOTUSGRILL grillowanie czyszczenie pokrowiec grill torba rączka bezpiecznie transport

Dotykaj bez obaw

Grill jest bezpieczny, dzięki nienagrzewającej się obudowie, której możesz bezpiecznie dotykać podczas grillowania.

LOTUSGRILL szklana pokrywa termometr zatrzymywanie ciepło stała temperatura pieczenie kontrola

Zawartość zestawu

W zestawie z grillem węglowym LOTUSGRILL Classic G-GR-34P otrzymasz: pokrowiec ochronny, kabel USB, 4x baterię AA oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

LOTUSGRILL pokrowiec kabel bateria instrukcja gwarancja grill

Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj: Grill węglowy
Kształt rusztu głównego: Okragły
Powierzchnia rusztu [cm]: 32
Pokrywa: Nie
Liczba rusztów: 1
Termometr: Nie
Materiał wykonania grilla: Stal szlachetna, Tworzywo sztuczne
Materiał wykonania rusztu: Stal
Wyposażenie: 4 x bateria AA, Kabel USB, Torba do przenoszenia i przechowywania

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Grill węglowy LOTUSGRILL Classic G-GR-34P

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756