Opis produktu

Zadbaj o swój trawnik

Do niewielkich ogrodów

Kosiarka akumulatorowa RYOBI RLM36X41H60PG świetnie sprawdza się w małych i średnich ogrodach, oferując wydajne działanie i wiele możliwości podczas koszenia trawy. Obsługa urządzenia jest prosta, a jej transport ułatwiony dzięki funkcji Power Assist. Kosiarka ta świetnie sprawdza się w niewielkich ogrodach, a maksymalny zasięg pracy urządzenia na jednym ładowaniu to około 650 m2. Dzięki możliwości regulacji wysokości koszenia, dopasowanie tego parametru do indywidualnych preferencji nie stanowi żadnego problemu.

Kosiarka akumulatorowa RYOBI RLM36X41H60PG pozwala na precyzyjne koszenie trawy również w trudno dostępnych miejscach - np. przy obrzeżach. Technologia EasyEdge przechyla źdźbła trawy w kierunku ostrza, tym samym wpływając na wydajność koszenia. Kosiarka została wyposażona w ergonomiczny uchwyt, który ułatwia korzystanie z kosiarki. Dzięki temu, że został on odpowiednio wyprofilowany, nawet długa praca z urządzeniem nie wywołuje dyskomfortu, a pewny chwyt również wpływa pozytywnie na precyzję podczas pracy.

Kosiarka akumulatorowa RYOBI RLM36X41H60PG 1

Ekologiczne działanie i tryb mulczowania

Kosiarka ta jest zasilana za pomocą wydajnego akumulatora. To połączenie komfortu, bowiem podczas koszenia nie musimy zapewniać urządzeniu źródła zasilania i ekologii, gdyż w trakcie pracy kosiarki nie dochodzi do emisji szkodliwych spalin. Dodatkowo, urządzenie jest wyposażone w funkcję MAX POWER, która ogranicza zużycie mocy akumulatora do faktycznie potrzebnej ilości, tym samym wydłużając czas, przez jaki można pracować z wykorzystaniem kosiarki bez konieczności jej ponownego ładowania.

Urządzenie wyróżnia tryb mulczowania, który również wpisuje się w ekologiczny trend. Rozdrobniona, skoszona trawa jest ponownie rozsypywana na trawniku, stając się naturalnym nawozem. To rozwiązanie zostanie szczególnie docenione przez rodziców małych, ciekawskich dzieci i właścicieli czworonogów: taka forma nawożenia trawnika jest wysoce skuteczna, a przy tym w pełni bezpieczna!

Kosiarka akumulatorowa RYOBI RLM36X41H60PG 2

Wyposażenie

Do kosiarki dołączono instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj kosiarki: Akumulatorowa
Zakres regulacji koszenia [mm]: 20 - 70
Typ silnika: Szczotkowy
Szerokość koszenia [mm]: 400
Pojemność kosza [l]: 45
Rodzaj regulacji: Centralna (5-stopniowa)
Wyrzut boczny: Nie
Waga [kg]: 22

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Kosiarka akumulatorowa RYOBI RLM36X41H60PG
Produkt archiwalny

Kosiarka akumulatorowa RYOBI RLM36X41H60PG

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756