NOWSZY MODEL
Kosiarka spalinowa DAKR Triton Honda GCV 200 z napędem
Kosiarka spalinowa DAKR Triton Honda GCV 200 z napędem
Pojemność silnika [cm3]: 201
Silnik marka: Honda
Moc nominalna urządzenia [kW]: 3.7
Szerokość koszenia [mm]: 600
Regulacja wysokości koszenia: Centralna (2-stopniowa)
Funkcje: Napęd
5 999 99
299,99 zł x 20 rat 0%

Opis produktu

Duża szerokość robocza - szybsze koszenie

Innowacja w koszeniu

Kosiarka to ważne urządzenie ogrodowe, które pomaga w dbaniu o piękny i równy trawnik. Poznaj kosiarkę spalinową rotacyjną DAKR Tekton Honda GCV 170. Kosiarka posłuży Ci jako pomoc w koszeniu łąki i trawy w ogrodzie. Idealnie nadaje się do płaskich i lekko pochyłych terenów.

DAKR kosiarka urządzenie ogrodowe piękny równy trawnik spalinowa rotacyjna pomoc koszenie łąka trawa płaskie pochyłe tereny

Funkcjonalna konstrukcja

Dzięki niewielkiemu ciężarowi i łatwemu sterowaniu, kosiarka nadaje się do koszenia obszarów, na których jest dużo drzew, krawężników i grządek. Główną zaletą jest jej oryginalna konstrukcja ze stali, w połączeniu z niską masą i wysoką wydajnością.

DAKR niewielki ciężar łatwe sterowanie kosiarka koszenie obszar drzewa krawężniki grządki oryginalna konstrukcja niska masa wysoka wydajność

System tnący

W skład systemu tnącego wchodzą dwa noże tnące na talerzu ze stali nierdzewnej, ale można go rozbudować o inne elementy. Praktycznym oraz bezpiecznym dodatkiem jest osłona nad tarczą do koszenia, chroniąca operatora przed kamieniami i innymi zanieczyszczeniami.

DAKR system tnący noże talerz rozbudowanie elementy praktyczny bezpieczny dodatek osłona tarcza kosiarka ochrona operator kamienie zanieczyszczenia

Tak wiele zastosowań

Kosiarka to maszyna, która może mieć wiele zastosowań – po rozbudowaniu o dodatkowy osprzęt (sprzedawany oddzielnie) może być używana także jako mulczer lub jako urządzenie do odśnieżania śniegu. Kosiarka posiada łożyskowane koła, które umożliwiają manewrowanie. Wszystko wedle Twoich potrzeb.

DAKR kosiarka zastosowania mulczer urządzenie odśnieżanie śnieg potrzeby

Odpowiednia dla wzrostu użytkownika

Ruchomy uchwyt rączki zapewni wygodę koszenia każdemu użytkownikowi niezależnie od jego wzrostu, ponieważ możesz go regulować.

DAKR uchwyt rączka ruchoma koszenie wzrost

Wygodne sterowanie

Za wygodę podczas koszenia dba ergonomiczna kierownica. Jej ergonomia z pewnością przyczynia się do przyjemności z wykonywanej pracy i ogranicza zmęczenie podczas długiego koszenia. Innowacyjna konstrukcja redukuje także siłę potrzebną do operowania kierownicą i umożliwia sterowanie nawet jedną ręką. Posiada antywibracyjną powłokę uchwytu. Waga kosiarki: 48 kg.

DAKR wygodne koszenie ergonomiczna kierownica ergonomia przyjemność praca zmęczenie

Koszenie bez zakłóceń

Kosiarka posiada pojedynczy dysk tnący, który jest idealny na tereny, na których trawa nie będzie zbierana. Nawet po kilku koszeniach - skutecznie tnie trawę i nie ulega zapychaniu. Pod bębnem roboczym został zamontowany także dysk ślizgowy, który kosi trawę na wysokości około 4 cm. Dysk posiada ślizg, który zapobiega uderzaniu noży w powierzchnię gruntu podczas pracy. Kosiarka dzięki bębnowemu układowi koszenia jest w stanie kosić bez względu na wysokość: trawę i rośliny. W przypadku uderzenia w przeszkodę - noże odchylają się i chowają pod talerzem.

DAKR dysk tnący trawa tnie zapychanie

Siła napędu

Jednostką napędową kosiarki jest czterosuwowy, OHC górnozaworowy silnik Honda GCVx 170. Dodatkowo - kosiarka wyposażona jest w napęd jazdy kół, który ułatwia poruszanie się w terenie, a jego prędkość możesz ustawić zmieniając położenia paska napędowego na kole pasowym. Ta nowoczesna innowacja sprawia, że kosiarka może poruszać się z 2 prędkościami jazdy - 2,3 / 3,0 km/h.

DAKR napęd kosiarka silnik jazda koła poruszanie teren pasek napędowy innowacja prędkość

Zawartość zestawu

W zestawie z kosiarką spalinową rotacyjną DAKR Tekton Honda GCV 170 otrzymasz: osłonę talerza oraz instrukcję obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji. Kosiarkę można rozbudować o dodatkowe elementy, dostępne do kupienia osobno.

DAKR zestaw instrukcja gwarancja

Dane techniczne

Dane podstawowe

Pojemność silnika [cm3]: 170
Typ silnika: Czterosuwowy, OHC górnozaworowy
Silnik marka: Honda
Moc nominalna urządzenia [kW]: 4
Szerokość koszenia [mm]: 600
Regulacja wysokości koszenia: Brak
Funkcje: Napęd
Waga [kg]: 48

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Kosiarka spalinowa rotacyjna DAKR Tekton Honda GCV170 z napędem
Produkt archiwalny

Kosiarka spalinowa rotacyjna DAKR Tekton Honda GCV170 z napędem

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756