Polecane produkty podobne

Opis i dane

Lampa owadobójcza Adler AD 7934 o mocy 23.7 W to nowoczesne urządzenie, które kompleksowo rozwiązuje problem uciążliwych owadów w naszym otoczeniu. Wabi owady światłem UV, uderza je wysokim napięciem 2500 V i przechowuje martwe owady w wyjmowanej tacy.

 

Urządzenie ma bardzo prostą zasadę działania. Światło ultrafioletowe emitowane przez świetlówkę o specjalnie dobranej długości fali 365 nm jest niezwykle atrakcyjne dla owadów latających, dlatego latają one wewnątrz urządzenia. Świetlówka jest owinięta specjalną drucianą siatką przed źródłem światła. Przepływające przez sieć wysokie napięcie powoduje porażenie owadów i ich śmierć. Słychać ciche kliknięcie, martwe owady wpadają bezpośrednio do wyjmowanej tacy na spodzie urządzenia, którą należy regularnie opróżniać.

 

Urządzenie usuwa owady z otoczenia, bez użycia środków chemicznych. Umieść urządzenie w dowolnym miejscu, które jest narażone na zwiększoną aktywność owadów. Najlepiej postaw go na blacie lub zawieś urządzenie na haczyku w wybranym miejscu. Zaleca się wysokość 1.5-2.0 m jako optymalną dla much, moli i innych owadów oraz 1.0 m dla komarów. Montaż naścienny jest czasem jedynym dostępnym rozwiązaniem, ale należy wspomnieć, że zasięg promieniowania ultrafioletowego wokół urządzenia ograniczony jest od 360 do 180 stopni.

 

Emitowane promieniowanie ultrafioletowe jest całkowicie nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt, a obudowa z wytrzymałego tworzywa ABS gwarantuje bezpieczne i długotrwałe użytkowanie lampy.

Dane techniczne

Fizyczne

Techniczne

Parametry

Głębokość [mm] 102
Szerokość [mm] 280
Wysokość [mm] 350
Czujnik Nie
Materiał obudowy ABS, Aluminium
Napięcie [V] 2500
Rodzaj Lampa owadobójcza
Rodzaj trzonka T5/B
Rodzaj zasilania Sieciowe
Styl Nowoczesny
Maksymalna moc [W] 23.7
Kolor Czarno-Biały
Wyposażenie 2 świetlówki, Wyjmowana tacka
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące

Dokumenty do pobrania

 • Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera ADLER
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Lampa owadobójcza ADLER AD 7934

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756