Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Premium Smart Control 1.324-670.0

(5)
Kod: 293342
Ciśnienie [bar]: 145
Długość węża [m]: 10
Wydajność tłoczenia [litr/h]: 500
Zbiornik na detergent: Nie
Waga [kg]: 13.9
Tryb BOOST - dodatkowa moc
Asystent zastosowań w aplikacji na telefon
Zobacz cały opis
Dostępne warianty
Seria: Seria K5
Seria K2
Seria K3
Seria K5
Seria K6
Seria K7
Model producenta: K5 Premium Smart Control
Zobacz wszystkie warianty >
Seria: Seria K5
Model producenta: K5 Premium Smart Control
Zobacz wszystkie warianty >
Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Premium Smart Control 1.324-670.0
Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Premium Smart Control 1.324-670.0
Taniej o 116 , 09
1 599 , 99
1 483 90
30,66 zł x 60 rat
RATA LEKKA JAK PIÓRKO!
Sprawdź leasing dla firm
U Ciebie
W sklepie pojutrze
RATA LEKKA JAK PIÓRKO!
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Dostawa 7 dni w tygodniu
Opis i dane

Opis i dane

Zadbaj o porządek

Mycie wodą połączoną z odpowiednio przygotowanym detergentem

Myjka ciśnieniowa KÄRCHER K 5 Premium Smart Control 1.324-670.0 to sprzęt, bez którego trudno sobie wyobrazić mycie trudnodostępnych powierzchni i usuwanie tzw. trudnych zabrudzeń. Na szczęście duże ciśnienie rzędu 145 barów i moc przyłączeniowa równa 2.1 kW. Czas poznać urządzenie, które dzięki intensywnemu strumieniowi wody, potrafi wyczyścić praktycznie wszystko.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 wyglad

Ułatwij sobie czyszczenie!

Za pomocą aplikacji Kärcher Home & Garden albo bezpośrednio na lancy Multi Jet możesz wybrać poziomy ciśnienia: HARD, MEDIUM, SOFT i BOOST. W ten sam sposób możesz też ustawić dozowanie środka czyszczącego.


Wydajny systemem tłoczenia wody

Oprócz dużego ciśnienia myjka ciśnieniowa KÄRCHER K 5 Premium Smart Control 1.324-670.0 wyróżnia się również wydajnym systemem tłoczenia wody. Dzięki niemu potrafi ona w ciągu godziny przepompować aż 500 litrów cieczy, co jest bardzo istotnym parametrem w kontekście skuteczności czyszczenia.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 wydajny systemem tłoczenia wody

Dodaj detergent

Niemniej sama woda to nie wszystko! Czasami niezbędne jest wykorzystanie detergentu, który dzięki systemowi Plug and Clean jest bezpośrednio dostarczany do myjki. W myjce marki KÄRCHER nie mogło oczywiście zabraknąć wielu innych udogodnień, dzięki którym proces czyszczenia odbywa się jeszcze sprawniej. O nich jednak nieco później.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 Dodaj detergent

Home and Garden

Choć myjka marki KÄRCHER charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami pracy, to jednak dzięki funkcji Bluetooth są one jeszcze bardziej rozszerzone. Instalując na urządzeniu mobilnym aplikację Home and Garden, można po połączeniu się z interfejsem BT skorzystać z wielu dodatkowych funkcji.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 Home and Garden

Mobilny konsultant marki Karcher

Jedną z nich jest możliwość otrzymania wsparcia od mobilnego konsultanta marki KÄRCHER, aczkolwiek na tym możliwości użytkownika wcale się nie kończą. Może on również połączyć się z zasobami multimedialnymi i jeśli ma taką potrzebę ściągnąć aktualną instrukcję montażu myjki wraz z poszczególnymi akcesoriami. Pod tym względem myjka ciśnieniowa KÄRCHER K 5 Premium Smart Control 1.324-670.0 jest bardzo intuicyjna.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 mobilny konsultant marki Karcher

A skoro już mowa o akcesoriach...

Trzeba przyznać, że w kontekście kompatybilnych akcesoriów, myjka ciśnieniowa KÄRCHER K 5 Premium Smart Control 1.324-670.0 należy do najbardziej funkcjonalnych rozwiązań. Nabywający ją użytkownik otrzymuje nie tylko samą myjkę, ale też zestaw odpowiednich końcówek np. lanca do czyszczenia obrotowego i pistolet wysokociśnieniowy.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0

Pistolet wysokociśnieniowy

Pistolet wysokociśnieniowy posiada on wbudowany wyświetlacz informujący użytkownika o aktualnych parametrach pracy zestawu. Co więcej, za pomocą wspomnianego wyświetlacza, można też się dowiedzieć, czy w danym momencie funkcja Boost chwilowo zwiększająca osiągi sprzętu jest dostępna.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 pistolet wysokociśnieniowy

Funkcjonalne detale

O wysokiej klasie myjki ciśnieniowej KÄRCHER K 5 Premium Smart Control 1.324-670.0 świadczą również jej detale. Szybkozłączka do zaworów wysokociśnieniowych, filtr wodny, a nawet wygodne w użyciu regulatory ciśnienia świadczą o tym, że sprzęt ten został wykonany wręcz perfekcyjnie. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, że silnik maszyny jest chłodzony wodą, która w trakcie pracy przepływa przez cały układ. Oznacza to, że model ten może pracować praktycznie bez przerwy i to nawet wtedy, gdy temperatura doprowadzanej wody osiągnie maksymalnie 40 stopni Celsjusza.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 Funkcjonalne detale

Gwarancja dobrego wyboru

Myjka ciśnieniowa KÄRCHER K 5 Premium Smart Control 1.324-670.0 to zaawansowany sprzęt czyszczący, które nie spełniałby swej funkcji, gdyby nie cała gama funkcjonalnych akcesoriów. Może więc właśnie dlatego warto wypróbować go również w zaciszu własnego ogrodu?

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 Gwarancja dobrego wyboru

Zawartość opakowania

W zestawie z myjką ciśnieniową KÄRCHER K 5 Premium Smart Control znajdują się pistolet wysokociśnieniowy G 180 Q Smart Control, lanca Multi Jet 3-w-1, wąż wysokociśnieniowy 10 m, złączka 3/4" oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

Myjka ciśnieniowa KARCHER K 5 Premium Smart Control 1 324 670 0 ciśnienie rzędu 145 barów

Najczęściej zadawane pytania

Jakie zapotrzebowanie na wodę ma urządzenie wysokociśnieniowe?
• W zależności od modelu, urządzenia wysokociśnieniowe H&G charakteryzują się wydatkiem wody w przedziale od 230 do 600 l/h (dla porównania w ciągu godziny przez wąż ogrodowy przepływa około 3,500 litrów wody). Urządzenia wysokociśnieniowe są więc oszczędne i ekologiczne.

Jak czyścić ekonomicznie?
• Urządzenie o odpowiednio dopasowanych do zastosowań parametrach, gwarantuje ekonomiczną pracę i pozwala na zminimalizowanie zużycia wody. Wydatek wody oraz ciśnienie robocze powinny zostać dobrane w taki sposób, by umożliwić wykonanie czyszczenia w stosunkowo krótkim czasie. Do czyszczenia kostki brukowej czy elewacji domu nie powinno się więc stosować modeli o zbyt niskich parametrach, bo mycie będzie trwało zbyt długo. Podobnie nieopłacalny jest zakup modelu o najwyższych parametrach do okazjonalnego mycia roweru.

Czy urządzenie może pobierać wodę z beczki lub innego alternatywnego źródła?
• Tak, znaczna większość urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher może pobierać wodę ze źródeł innych niż sieć wodociągowa, na przykład z beczek na deszczówkę. Należy wówczas koniecznie wyposażyć je w dodatkowy filtr (o numerze katalogowym: 2.643-100.0), który ochroni pompę przed zanieczyszczeniami, jakie mogą znaleźć się w wodzie. Urządzenie nie powinno znajdować się wyżej niż 0,5 m nad punktem poboru wody.

Czy urządzenie wysokociśnieniowe może być używane do czyszczenia samochodu?
• Spłucz samochód, korzystając z lancy Vario Power.
• Użyj środka czyszczącego RM 555 dla lepszego efektu czyszczenia. Nałóż środek (lancą - pod niskim ciśnieniem) na karoserię samochodu.
• Możesz skorzystać również ze szczotki.

Czy mogę używać dowolnych środków czyszczących?
• Nie zaleca się stosowania z urządzeniami wysokociśnieniowymi innych środków czyszczących niż tych specjalnie dedykowanych przez Kärcher. Ich formuły nie tylko nie uszkodzą maszyn, ale przede wszystkim gwarantują najwyższą skuteczność czyszczenia. Pamiętaj też, że stosowanie innych środków czyszczących niż Kärcher, może skutkować utratą gwarancji.

Której przystawki T-Racer mogę używać z moim urządzeniem?
• Przystawka T-Racer T 250 jest kompatybilna ze wszystkimi modelami urządzeń wysokociśnieniowych klas K2 - K7. Natomiast T 400 można stosować tylko z urządzeniami klas K5 i K7.

Co zrobić, gdy urządzenie nie wytwarza ciśnienia?
• Sprawdź, czy urządzenie jest podłączone do źródła zasilania prądem i wodą oraz czy kran jest odkręcony.
• Przed uruchomieniem pamiętaj o odpowietrzeniu urządzenia - podłącz do kranu, odkręć wodę i nie włączając urządzenia, przytrzymaj spust pistoletu do czasu, aż woda będzie swobodnie płynąć.
• Jeżeli w dalszym ciągu urządzenie nie wytwarza ciśnienia usuń filtr wstępny, zamocowany na wejściu wody i wyczyść go.
• Sprawdź, czy używasz właściwych akcesoriów.
• Jeżeli z zaworu ciśnieniowego i ssącego cieknie woda lub urządzenie pulsuje, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić, gdy urządzenie się wyłącza lub rozpyla wodę?
• Wyczyść dyszę wysokociśnieniową.
• Sprawdź, czy używasz właściwej dyszy.
• Sprawdź, czy urządzenie jest zasilane właściwą ilością wody.

Co zrobić, gdy silnik nie chce się włączyć?
• Sprawdź, czy urządzenie jest podłączone do źródła zasilania, sprawdź bezpieczniki, sprawdź, czy przewód zasilający nie jest uszkodzony.
• Sprawdź włącznik główny i pistolet.
• W przypadku zastosowania przedłużacza dłuższego niż 10 m upewnij się, że jego średnica ma przynajmniej 2,5 mm².
• Sprawdź, czy przewód na bębnie jest całkowicie rozwinięty.
• Jeżeli wyłącznik ciśnieniowy lub tłoki sterujące utknęły, silnik się przegrzewa lub główny wyłącznik jest uszkodzony, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić, gdy urządzenie ma wyciek (wody/oleju)?
- Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

Co zrobić, gdy urządzenie nie podaje środka czyszczącego?
• Sprawdź, czy zbiornik na środek czyszczący nie jest pusty.
• Przepłucz filtr na wężu zasysającym czystą wodą. Pamiętaj, by po zakończeniu czyszczenia przepłukać urządzenie czystą wodą, co zapobiegnie blokowaniu się filtra.
• Sprawdź, czy wężyk ssący nie uległ uszkodzeniu.
• Sprawdź, czy urządzenie ustawione jest w odpowiedni tryb - środek czyszczący możesz podawać tylko na niskim ciśnieniu.


Dane techniczne

Techniczne

Fizyczne

Parametry

Ciśnienie [bar] 145
Wydajność tłoczenia [litr/h] 500
Temperatura maksymalna doprowadzanej wody [st.C] 40
Moc przyłączeniowa [kW] 2.1
Napięcie zasilające [V] 230
Długość węża [m] 10
Zbiornik na detergent Nie
Inne Kompatybilne z Bluetooth, Silnik chłodzony wodą, System podawania środka czyszczącego Plug 'n' Clean, System szybkozłącza Quick Connect, Uchwyt teleskopowy, Wbudowany filtr wody
Model producenta K5 Premium Smart Control
Długość [mm] 414
Szerokość [mm] 306
Wysokość [mm] 588
Waga [kg] 13.9
Kolor Żółto-czarny
Wyposażenie Lanca Multi Jet 3w1, Pistolet wysokociśnieniowy, Wąż wysokociśnieniowy 10 m, Złączka 3/4"
Gwarancja 24 miesiące
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera KARCHER POLAND
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Opinie

  5/5
  5 opinii
  5 użytkowników poleca ten produkt
  Głośność pracy
  5 /5
  Pojemność
  5 /5
  Prosta obsługa
  5 /5
  Jakość czyszczenia
  5 /5
  Długość przewodu
  5 /5

  Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

  Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

  Sortuj wg:
  Potwierdzony zakup (4)
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Tomasz 11 lipca 2022
  Produkt godny polecenia
  Produkt zgodny z opisem. Intuicyjna obsługa. Idealna do prac przydomowych.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Sebastian 26 czerwca 2022
  Karcher K5
  Posiadam ten sprzęt od 2 lat i szczerze polecam.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Dawid 7 października 2021
  Karcher K5 premium Smart control
  Produkt zasługuje na uznanie. Jestem w 100% zadowolony z zakupu. Polecam każdemu.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Dawid 12 października 2021
  Karcher K5 Premium Smart Control
  Jestem mega zadowolony, polecam każdemu, kto nie chce się rozczarować.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Mateusz 27 kwietnia 2021
  Polecam
  Myjkę mam od ponad 2 tygodni. Na razie super, tylko czasami ciężko sparować z bluetooth.
  Czy ta opinia była pomocna?
  Raty i Leasing

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Instrukcje

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Premium Smart Control 1.324-670.0
  Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Premium Smart Control 1.324-670.0
  Myjka ciśnieniowa KARCHER K5 Premium Smart Control 1.324-670.0
  Taniej o 116 , 09
  1 599 , 99
  1 483 90
  30,66 zł x 60 rat
  RATA LEKKA JAK PIÓRKO!
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie pojutrze
  RATA LEKKA JAK PIÓRKO!
  lub zamów telefonicznie 756 756 756
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 1483,90 zł
  1 483 90
  1 599 , 99
  Taniej o 116 , 09