Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w lipcu!

Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0

(3)
Kod: 191045
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj

  Pół roku nie płacisz! Pierwsza rata w lipcu!

  Ciśnienie [bar]: 180
  Długość węża [m]: 10
  Wydajność tłoczenia [litr/h]: 600
  Zbiornik na detergent: Tak
  Waga [kg]: 26.2
  Zobacz cały opis
  Dostępne warianty
  Model producenta: K7 Premium Smart Control Home
  Model producenta: K7 Premium Smart Control Home
  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0
  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0
  2 229
  00
  222,90 zł x 10 rat 0%
  Pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  Pół roku nie płacisz! I raty 0%
  Sprawdź leasing dla firm
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Skuteczne czyszczenie trudnych zanieczyszczeń

  Coś więcej, niż tylko zwykły sprzęt myjący

  Myjka ciśnieniowa to przede wszystkim funkcjonalne narzędzie, którego zadaniem jest wygenerowanie odpowiednio silnego strumienia wody. Dzięki jego sile kinetycznej, usunięcie brudu z wybranej powierzchni będzie o wiele łatwiejsze. Takim urządzeniem jest myjka ciśnieniowa KÄRCHER K 7 Premium Smart Control Home, która generuje ciśnienie do 180 barów i jednocześnie w ciągu godziny potrafi przetłoczyć do 600 litrów cieczy w ciągu godziny. Czy można chcieć czegoś więcej?

  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0

  Moc a wydajność, czyli słów kilka o profesjonalizmie

  Myjka ciśnieniowa KÄRCHER K 7 Premium Smart Control Home ma moc 3 kW, dzięki czemu można ją z powodzeniem wykorzystać do zastosowań profesjonalnych. To jednak nie wszystko! Mimo tak dużej mocy jest ona bowiem zasilana napięciem 230 V, co oznacza, że można ją podłączyć do praktycznie każdego gniazda w domu i garażu. Na tym właśnie polega komfort pracy!

  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0

  Funkcja Bluetooth

  Dzięki kompatybilności z Bluetooth można ją połączyć z tabletem lub smartfonem. Wystarczy zainstalować na którymkolwiek z tych urządzeń aplikację KÄRCHER Home and Garden, a następnie połączyć ją za pomocą interfejsu Bluetooth z urządzeniem mobilnym. Odtąd użytkownik będzie mógł skorzystać z pomocy mobilnego konsultanta, zapoznać się z szeregiem porad dotyczących wybranego modelu urządzenia, a także pobrać instrukcję montażu poszczególnych akcesoriów. Ta ostatnia czynność nie będzie zresztą problemem, gdyż myjka ta ma funkcję Parking, dzięki której dostęp do niej, a także do wszystkich akcesoriów jest o wiele łatwiejszy.

  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0

  Moc, która wychodzi poza ramy

  Mało jest na rynku myjek, które swoimi parametrami pracy, wykraczałyby poza nominalne możliwości sprzętowe. W przypadku myjki ciśnieniowej KÄRCHER K 7 Premium Smart Control Home jest jednak inaczej. Mimo swych bardzo dużych osiągów sprzęt ten może pracować jeszcze szybciej, Mowa tu przede wszystkim o funkcji Boost, która w krótkim czasie umożliwia wygenerowanie znacznie większego ciśnienia wody. Dostęp do tej funkcji jest możliwy przede wszystkim z poziomu wysokociśnieniowego pistoletu, który dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi informuje użytkownika, czy w danym momencie można z danej funkcji skorzystać.

  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0

  Funkcjonalne akcesoria

  O wyjątkowości myjki ciśnieniowej KÄRCHER K 7 Premium Smart Control Home decyduje również ogromna liczba kompatybilnych z nimi akcesoriów. Mowa tu o dedykowanej szczotce do mycia dużych powierzchni, lancy obrotowej, wysokociśnieniowych pistoletach, przyssawce do czyszczenia powierzchni płaskich T 7, środka do czyszczenia kamienia 3-w-1, szybkozłączu Quick Connect, a także wydajnemu systemowi filtracji wody i pojemnikowi na detergent.

  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0

  Maksymalna kontrola

  Pistolet spryskujący G 180 Q Smart Control z wyświetlaczem LCD oraz lanca spryskująca 3-w-1 Multi Jet oferują również maksymalną kontrolę: ciśnienie ustawia się na pistolecie spryskującym albo przenosi do pistoletu spryskującego z aplikacji. Pozostałe wyposażenie to bęben na wąż, system podawania detergentu Plug ’n’ Clean, uchwyt teleskopowy oraz pozycja parkowania zapewniająca łatwy dostęp do akcesoriów.

  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0

  Zawartość opakowania

  W zestawie z myjką ciśnieniową KÄRCHER K 7 Premium Control Home znajdują się pistolet wysokociśnieniowy G 180 Q Smart Control, lanca Multi Jet 3-w-1, wąż wysokociśnieniowy 10 m, złączka 3/4" oraz instrukcja obsługi w języku polskim z warunkami gwarancji.

  Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0

  ZOBACZ WIĘCEJ

  Najczęściej zadawane pytania

  Jakie zapotrzebowanie na wodę ma urządzenie wysokociśnieniowe?
  • W zależności od modelu, urządzenia wysokociśnieniowe H&G charakteryzują się wydatkiem wody w przedziale od 230 do 600 l/h (dla porównania w ciągu godziny przez wąż ogrodowy przepływa około 3,500 litrów wody). Urządzenia wysokociśnieniowe są więc oszczędne i ekologiczne.

  Jak czyścić ekonomicznie?
  • Urządzenie o odpowiednio dopasowanych do zastosowań parametrach, gwarantuje ekonomiczną pracę i pozwala na zminimalizowanie zużycia wody. Wydatek wody oraz ciśnienie robocze powinny zostać dobrane w taki sposób, by umożliwić wykonanie czyszczenia w stosunkowo krótkim czasie. Do czyszczenia kostki brukowej czy elewacji domu nie powinno się więc stosować modeli o zbyt niskich parametrach, bo mycie będzie trwało zbyt długo. Podobnie nieopłacalny jest zakup modelu o najwyższych parametrach do okazjonalnego mycia roweru.

  Czy urządzenie może pobierać wodę z beczki lub innego alternatywnego źródła?
  • Tak, znaczna większość urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher może pobierać wodę ze źródeł innych niż sieć wodociągowa, na przykład z beczek na deszczówkę. Należy wówczas koniecznie wyposażyć je w dodatkowy filtr (o numerze katalogowym: 2.643-100.0), który ochroni pompę przed zanieczyszczeniami, jakie mogą znaleźć się w wodzie. Urządzenie nie powinno znajdować się wyżej niż 0,5 m nad punktem poboru wody.

  Czy urządzenie wysokociśnieniowe może być używane do czyszczenia samochodu?
  • Spłucz samochód korzystając z lancy Vario Power.
  • Użyj środka czyszczącego RM 555 dla lepszego efektu czyszczenia. Nałóż środek (lancą - pod niskiem ciśnieniem) na karoserię samochodu.
  • Możesz skorzystać również ze szczotki.

  Czy mogę używać dowolnych środków czyszczących?
  • Nie zaleca się stosownaia z urządzeniami wysokociśnieniowymi innych środków czyszczących, niż tych specjalnie dedykowanych przez Kärcher. Ich formuły nie tylko nie uszkodzą maszyn, ale przede wszystkim gwarantują najwyższą skuteczność czyszczenia. Pamiętaj też, że stosowanie innych środków czyszczących niż Kärcher, może skutkować utratą gwarancji.

  Której przystawki T-Racer mogę używać z moim urządzeniem?
  • Przystawka T-Racer T 250 jest kompatybilna ze wszystkimi modelami urządzeń wysokociśnieniowych klas K2 - K7. Natomiast T 400 można stosować tylko z urządzeniami klas K5 i K7.

  Co zrobić gdy urządzenie nie wytwarza ciśnienia?
  • Sprawdź czy urządzenie jest podłączone do źródła zasilania prądem i wodą oraz czy kran jest odkręcony.
  • Przed uruchomieniem pamiętaj o odpowietrzeniu urządzenia - podłącz do kranu, odkręć wodę i nie włączając urzadzenia przytrzymaj spust pistoletu do czasu, aż woda będzie swobodnie płynąć.
  • Jeżeli w dalszym ciągu urządzenie nie wytwarza ciśnienia usuń filtr wstępny zamocowany na wejściu wody i wyczyść go.
  • Sprawdź czy używasz właściwych akcesoriów.
  • Jeżeli z zaworu ciśnieniowego i ssącego cieknie woda lub urządzenie pulsuje skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

  Co zrobić gdy urządzenie się wyłącza lub rozpyla wodę?
  • Wyczyść dyszę wysokociśnieniową.
  • Sprawdź czy używasz właściwej dyszy.
  • Sprawdż czy urządzenie jest zasilane właściwą ilością wody.

  Co zrobić gdy silnik nie chce się włączyć?
  • Sprawdź czy urządzenie jest podłączone do źródła zasilania, sprawdź bezpieczniki, sprawdź czy przewód zasilający nie jest uszkodzony.
  • Sprawdź włącznik główny i pistolet.
  • W przypadku zastosowania przedłużacza dłuższego niż 10 m upewnij się, że jego średnica ma przynajmniej 2,5 mm².
  • Sprawdź czy przewód na bębnie jest całkowicie rozwinięty.
  • Jeżeli wyłącznik ciśnieniowy lub tłoki sterujące utknęły, silnik się przegrzewa lub główny wyłącznik jest uszkodzony skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

  Co zrobić gdy urządzenie ma wyciek (wody/oleju)?
  - Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta lub najbliższym punktem serwisowym.

  Co zrobić gdy urządzenie nie podaje środka czyszczącego?
  • Sprawdź czy zbiornik na środek czyszczący nie jest pusty.
  • Przepłucz filtr na wężu zasysającym czystą wodą. Pamiętaj by po zakończeniu czyszczenia przepłukać urządzenie czysta wodą, co zapobiegnie blokowaniu się filtra.
  • Sprawdź czy wężyk ssący nie uległ uszkodzeniu.
  • Sprawdź czy urządzenie ustawione jest w odpowiedni tryb - środek czyszcący możesz podawać tylko na niskim ciśnieniu.


  Dane techniczne

  Techniczne

  Fizyczne

  Parametry

  Ciśnienie [bar] 180
  Wydajność tłoczenia [litr/h] 600
  Temperatura maksymalna doprowadzanej wody [st.C] 60
  Moc przyłączeniowa [kW] 3
  Napięcie zasilające [V] 230
  Długość węża [m] 10
  Zbiornik na detergent Tak
  Inne Funkcja Boost, Pistolet spryskujący z wyświetlaczem LCD, Pozycja parking, Regulacja ciśnienia, Składany uchwyt, System Plug 'n' Clean, System szybkozłącza Quick Connect, Wbudowany filtr wody
  Model producenta K7 Premium Smart Control Home
  Długość [mm] 459
  Szerokość [mm] 330
  Wysokość [mm] 666
  Waga [kg] 26.2
  Kolor Żółto-czarny
  Wyposażenie Bęben na wąż, Lanca Multi Jet 3w1, Pistolet wysokociśnieniowy G 180 Q Smart Control, Przyłącze Quick Connect, Środek do czyszczenia kamienia, Uchwyt teleskopowy, Wąż wysokociśnieniowy 10 m, Złączka 3/4"
  Gwarancja 24 miesiące
  Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna

  Producent

 • Nazwa producenta/importera KARCHER
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  5/5
  3 opinii
  3 użytkowników poleca ten produkt
  Długość przewodu
  5 /5
  Pojemność
  5 /5
  Łatwość użycia
  5 /5
  Waga
  5 /5
  Jakość czyszczenia
  5 /5
  Cicha praca
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Artur 21 sierpnia 2021
  Udany zakup
  Myjka wygląda na solidna konstrukcję, obsługa pistoletu i lancy jest intuicyjna, posiadam od kilku ładnych lat myjkę serii k2, mam nadzieję, że i k7 będzie służyła bezawaryjnie tak samo długo. Sprzęt ma moc i do prac przydomowych jest nieoceniony. T-Racer to niestety okrojona wersja 7plus, brak dyszy spłukującej na czole przystawki. Niestety to odkryłem dopiero po rozpakowaniu urządzenia.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  DOROTA 2 lipca 2021
  Karcher K-7
  Sprawdzona firma i łatwość obsługi to najważniejsze cechy oraz skuteczność w każdych warunkach.
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Paweł 11 marca 2021
  Bardzo dobra myjka
  Używam kilka dni i jestem bardzo zadowolony z tej myjki.
  Czy ta opinia była pomocna?

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0
   Myjka ciśnieniowa KARCHER K7 Premium Smart Control Home 1.317-233.0
   2 229
   00
   222,90 zł x 10 rat 0%
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   U Ciebie
   W sklepie jutro
   Pół roku nie płacisz! I raty 0%
   Sprawdź leasing dla firm
   lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756