Maszynka do płytek ceramicznych DEDRA DED21600 600 mm
Kod: 524810
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Dostawa jutro
Zamów przez:
-- godz.
-- min.
-- sek.
Cena bezpośrednio przed obniżką
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
w sklepie
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Cechy:
- Metalowa konstrukcja blatu roboczego,
- Możliwość cięcia pod kątem,
- Przesuw na tulejach ślizgowych,
- Prowadnica chromowana.
Dane techniczne:
- Maksymalna długość cięcia: 600 mm,
- Maksymalna długość cięcia w karo: 425 x 425 mm,
- Maksymalna grubość cięcia 10 mm,
- Szerokość metalowej podstawy: 178 mm,
- Grubość podstawy: 1.8 mm,
- Rozmiar kółka tnącego: Ø 22 x Ø 6 x 2 mm,
- Średnica prowadnicy: Ø 16 mm.
Dane techniczne
Dane podstawowe
Element tnący: Kółko tnące
Cięcie ukośne: Nie
Maksymalne wymiary płytki (cięcie w karo) [mm]: 425 x 425
Cięcie na mokro: Nie
Charakterystyka
Element tnący: Kółko tnące
Funkcje dodatkowe: Brak
Parametry
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Waga [kg]: 4.25
Waga z opakowaniem [kg]: 4.3
Gwarancja: 24 miesiące
Średnica tarczy/kółka [mm]: 22
Techniczne
Cięcie ukośne: Nie
Długość cięcia [mm]: 600
Maksymalna grubość płytki (cięcie w pionie) [mm]: 10
Cięcie na mokro: Nie
Elektryczna: Nie
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Dedra-Exim Sp. Z o.o.
Ulica i numer budynku: 3-go Maja 8
Kod pocztowy: 05-800
Miasto: Pruszków
Adres elektroniczny: info@dedra.pl
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: DEDRA
  • Opinie
    6 opinii 4 użytkowników poleca ten produkt
    Komfort użytkowania
    4.2 /5
    Jakość wykonania
    4.2 /5
    Funkcjonalność
    3.8 /5
    Wytrzymałość
    4 /5
    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
    Potwierdzony zakup
    Sławomir 24 sierpnia 2025
    Potwierdzony zakup
    Maszynka do cięcia glazury
    Wygląd bez zastrzeżeń, a czas pokaże jaka jest jakość
    Czy ta opinia była pomocna?
    Grzegorz 16 grudnia 2025
    Tradycyjna
    Tradycyjna maszynka solidnie wykonana, zdaje egzamin w prywatnym użytkowaniu. Polecam.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Kraol 28 września 2025
    Ok
    Za tą cenę nie ma się co doszukiwać, nacina powierzchnię i łamie także pozytywnie.
    Daniel 8 października 2025
    Nie nadaje się do gresu 60x60
    Nie tnie gresu 60x60 mimo, że w danych podane jest inaczej
    Iwa 23 grudnia 2024
    Super
    Mąż zadowolony
    Karolina 3 kwietnia 2025
    Maszynka
    Polecam produkt
    Raty