Wózek GARDENA Aquaroll S 18502-20 pozwala łatwo przechowywać i transportować węże ogrodowe, zapewniając porządek i oszczędność miejsca. Dzięki niemu możesz wygodnie podlewać duże obszary, mając zawsze wąż w zasięgu ręki. Ułatwia szybkie zwijanie węża bez plątania, a stabilna konstrukcja zapobiega przewracaniu. Mobilność wózka pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc w ogrodzie, a system ochrony przed wyciekami utrzymuje porządek podczas pracy i przechowywania.
Wózek GARDENA AquaRoll S 18502-20 dostępny jest w zestawie wraz z 20-metrowym wężem o średnicy 13 mm, który umożliwia podlewanie ogrodu bez wysiłku, co pozwala na swobodne podlewanie nawet większych ogrodów. Nie musisz już martwić się o zasięg węża - ten wózek zapewnia Ci wystarczającą długość, aby dotrzeć do każdego zakątka Twojego ogrodu bez konieczności przemieszczania się z wężem.
Wózek został wyposażony w prowadnicę umieszczoną na solidnej metalowej ramie, dzięki czemu możesz zwijać wąż bez konieczności przytrzymywania go ręką. Kręć korbą, a wąż będzie się równomiernie zwijał bez zbędnych skrętów, co przełoży się na długotrwałe użytkowanie i mniejsze ryzyko uszkodzenia węża niż w przypadku, kiedy leżałby swobodnie w szopie czy garażu.
Wózek na wąż GARDENA Aquaroll S 18502-20 został wyposażony w system Kick&Stand, który umożliwia stabilne ustawienie produktu nawet na nierównym podłożu. Wystarczy delikatnie przesunąć podpórkę o specjalnym kształcie, a wózek będzie stał stabilnie na podłożu. Taka konstrukcja ułatwia również podlewanie, ponieważ wózek nie będzie się poruszał przy wyciąganiu węża, a Ty będziesz mógł spokojnie podlewać swoje rośliny bez obawy o wywrotkę wózka.
Wąż do wózka mocowany jest skośnie od wewnętrznej strony rolki, co zapobiega zaginaniu się węża, w efekcie otrzymujesz sprzęt, który zapewnia maksymalny przepływ wody, dzięki czemu twoje rośliny będą zawsze dobrze, odpowiednio i szybko podlane. Wózek został przystosowany do współpracy z elementami Original GARDENA System, dzięki którym podlewanie ogrodu stanie się czystą przyjemnością.
Wózek na wąż GARDENA Aquaroll S 18502-20 został wyposażony w system ochrony, dzięki któremu po skończonej pracy lub w trakcie nawijania węża woda nie będzie wyciekać. Dzięki takiemu rozwiązaniu miejsce, w którym będziesz przechowywał wózek, pozostanie suche. Warto dodać, ochrona przed mrozem (Frost Proof) sprawia, że możesz korzystać z tego wózka przez cały rok, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Nie musisz martwić się o uszkodzenie sprzętu podczas mroźnych dni - ten wózek zapewnia trwałość i wytrzymałość nawet przy niskich temperaturach.
Wózek został wyposażony w dwa kółka, dzięki którym w wygodny i szybki sposób możesz go przesuwać w odpowiednie dla siebie miejsce. Dodatkowym atutem jest miękki uchwyt, dzięki któremu dłonie nie będą się obcierać podczas transportu wózka, a do tego jego przesuwanie będzie proste i bezproblemowe.
W zestawie znajduje się wózek GARDENA Aquaroll S 18502-20, wąż o długości 20 m, zraszacz prosty, szybkozłącze, 3 szybkozłącza, 2 przyłącza kranowe, adapter i niezbędna dokumentacja.
Wyposażenie: | Wąż ogrodowy |
---|---|
Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
Gwarancja: | 5 lat |
Model producenta: | 18502-20 |
Kółka transportowe: | Tak |
Maksymalna długość węża [m]: | 40 |
Materiał bębna: | Tworzywo sztuczne |
Materiał rączki: | Tworzywo sztuczne |
Materiał stelażu: | Metal |
Rodzaj: | Wózek na wąż |
Nazwa: | HUSQVARNA POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
Ulica i numer budynku: | ul. Burakowska 14 |
Kod pocztowy: | 01-066 |
Miasto: | WARSZAWA |
Adres elektroniczny: | husqvarna.poland@husqvarnagroup.com |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.