Piła akumulatorowa NAC CB18-20-B20-S 203mm
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Wyposażona w prowadnicę (20,3 cm) i łańcuch o podziałce 1/4" z szerokością rowka 0.043”, pilarka pozwala na dokładne i bezproblemowe przecinanie nawet trudniejszych gałęzi. Wysoka Prędkość Obrotowa: Maksymalna prędkość obrotowa 4600 obr./min gwarantuje wydajność i szybkie tempo pracy.
W zestawie znajduje się akumulator Li-Ion o pojemności 2000 mAh, który w pełni ładuje się w ciągu zaledwie jednej godziny. Napięcie zasilania 18V zapewnia moc porównywalną z urządzeniami spalinowymi.
Dane techniczne
Techniczne | |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Typ silnika: | Elektryczny |
| Automatyczne smarowanie łańcucha: | Tak |
| Automatyczny hamulec: | Nie |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 2 |
| Beznarzędziowy system napinania i wymiany łańcucha: | Tak |
| Długość prowadnicy [mm]: | 203 |
| Grubość łańcucha [cm]: | 0.11 |
| Hałas [dB]: | 96 |
| Łańcuch marka: | Nac |
| Podziałka łańcucha: | 1/4 |
| Pojemność zbiornika oleju [ml]: | 40 |
| Prowadnica marka: | Nac |
| Wysięgnik: | Nie |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 40 Oleju |
Parametry | |
| Bezprzewodowa: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Liczba akumulatorów: | 1 |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | NAC 18V |