Piła akumulatorowa NAC CB18-20-B20-S 203mm
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Wyposażona w prowadnicę (20,3 cm) i łańcuch o podziałce 1/4" z szerokością rowka 0.043”, pilarka pozwala na dokładne i bezproblemowe przecinanie nawet trudniejszych gałęzi. Wysoka Prędkość Obrotowa: Maksymalna prędkość obrotowa 4600 obr./min gwarantuje wydajność i szybkie tempo pracy.
W zestawie znajduje się akumulator Li-Ion o pojemności 2000 mAh, który w pełni ładuje się w ciągu zaledwie jednej godziny. Napięcie zasilania 18V zapewnia moc porównywalną z urządzeniami spalinowymi.
Dane techniczne
Parametry | |
| Bezprzewodowa: | Tak |
|---|---|
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Liczba akumulatorów: | 1 |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność seria: | NAC 18V |