Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC

Kod: 2036835
Rodzaj produktu: Stacja zasilania
Pojemność [Wh]: 288
Typ baterii: LifePO4
Prąd wyjściowy [A]: 3, 5
Liczba portów USB typ C: 4
Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
Wymiary (GxSxW) [cm]: 12 x 12.4 x 20
Waga [kg]: 2.8
Maksymalna moc jednocześnie podłączonych urządzeń [W]: 300
Możliwość ładowania poprzez panele fotowoltaiczne: Tak
Kolor: Czarno-szary
Typ ładowania: Ładowanie solarne, Power Delivery, Standard
Maksymalna moc ładowania z paneli solarnych [W]: 100
Maksymalne napięcie otwartego obwodu PV [V]: 230
Zastosowanie: Uniwersalne
Kompaktowa i wydajna
Długotrwała bateria LFP

Dostępne warianty

Dostawa jutro

Zamów przez:
-- godz.
:
-- min.
:
-- sek.
Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC
Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC

Dostawa jutro

Zamów przez:
-- godz.
:
-- min.
:
-- sek.
Sprawdź

w sklepie

Zamów telefonicznie 756 756 756

Opis produktu

Dodatkowe źródło energii
Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC dodatkowe zrodlo energii mobilne zasilanie

Mobilne zasilanie

ANKER Solix C300X DC to wszechstronna, wydajna i mobilna stacja zasilania, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki solidnej konstrukcji, dużej pojemności, różnorodnym metodom ładowania oraz licznym portom wyjściowym, stacja zasilania sprawdzi się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w trudniejszych warunkach na wyprawach czy podczas awarii zasilania.

Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC wszechstronna wydajna mobilna solidna konstrukcja duza pojemnosc roznorodne metody ladowania liczne porty wyjsciowe

Długa żywotność

Dzięki pojemności 288 Wh oraz zastosowanej technologii baterii LifePO4 stacja zapewnia długą żywotność (do 3000 cykli) i niezawodność nawet w trudnych warunkach. Stacja zapewnia wystarczającą moc do zasilania urządzeń takich jak laptopy, tablety, smartfony czy sprzęt turystyczny, dzięki czemu możesz cieszyć się energią w podróży, na kempingach czy w terenie.

Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC pojemnosc 288 Wh innowacyjna technologia baterii LifePO4 do uzytku w podrozy na kempingach w terenie dluga zywotnosc do 3000 cykli

Wszechstronna moc

Z maksymalną mocą wyjściową 300 W stacja jest idealnym rozwiązaniem do zasilania różnych urządzeń, od laptopów po sprzęt turystyczny. Dzięki temu masz pewność, że będziesz miał energię w każdej sytuacji. Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC to niezawodne źródło energii, które sprawdzi się w każdej sytuacji, zarówno w warunkach domowych, jak i w terenie.

Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC maksymalna moc wyjsciowa 300 W niezawodne zrodlo energii

Wielofunkcyjność

Z 7 portami wyjściowymi, w tym 4 portami USB typu C, dwoma portami USB-A oraz gniazdem DC możesz jednocześnie ładować kilka urządzeń, zapewniając wygodę i oszczędność czasu. Porty USB-C Power Delivery umożliwiają szybkie ładowanie nowoczesnych urządzeń, co sprawia, że ANKER Solix C300X DC to kompleksowe rozwiązanie dla osób wymagających.

Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC 7 portow wyjsciowych 4 porty USB-C 2 porty USB-A gniazdo DC USB-C Power Delivery

Elastyczność ładowania

Stacja obsługuje ładowanie solarne, standardowe ładowanie AC/DC, a także umożliwia zasilanie urządzeń za pomocą gniazda zapalniczki samochodowej. Dzięki temu masz gwarancję dostępu do energii, nawet w miejscach, gdzie dostęp do sieci elektrycznej jest ograniczony.

UWAGA! Model bez paneli fotowoltaicznych – można je nabyć osobno.

Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC ladowanie solarne standardowe ladowania AC/DC ladowanie przez gniazdo zapalniczki samochodowej

Bezprzewodowa łączność

Dzięki modułom Bluetooth i Wi-Fi stacja umożliwia łatwe monitorowanie stanu naładowania i zarządzanie energią zdalnie, co zwiększa wygodę użytkowania, zwłaszcza w terenie. Urządzenie współpracuje z aplikacją mobilną ANKER, dzięki której możesz monitorować i zarządzać swoimi urządzeniem z dowolnego miejsca. Sprawdzaj stan naładowania, pozostałą moc i inne parametry w czasie rzeczywistym i ciesz się mobilnym źródłem zasilania, gdziekolwiek jesteś.

Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC modul Bluetooth Wi-Fi monitorowanie stanu naladowania zarzadzanie energia aplikacja mobilna ANKER

Błyskawiczne przełączanie

Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC to wyjątkowe rozwiązanie, które oferuje nie tylko moc i wszechstronność, ale także ciszę w działaniu, dzięki poziomowi hałasu wynoszącemu jedynie 25 dB. Idealna do użytku w przestrzeniach, gdzie hałas może być problemem, na przykład w biurach, sypialniach czy w czasie pracy w terenie. Dodatkowo funkcja podtrzymania zasilania zapewnia nieprzerwaną dostawę energii, przełączając się na zasilanie awaryjne w ciągu zaledwie 10 milisekund. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje urządzenia nie stracą zasilania, nawet podczas krótkotrwałych przerw w dostawie energii.

Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC moc wszechstronnosc cisza w dzialaniu poziom glosnosci 25 dB funkcja podtrzymania zasilania nieprzerwana dostawa energii 10 milisekund urzadzenia nie straca zasilania

Dodatkowe funkcje

Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC ma wbudowaną latarkę, diody LED, a także czytelny wyświetlacz, dzięki któremu masz zawsze wgląd w stan naładowania oraz pozostałą moc. Latarka zapewnia dodatkowe oświetlenie w trudnych warunkach, co czyni stację idealnym rozwiązaniem w przypadku awarii zasilania czy na kempingu.

Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC wbudowana latarka dodatkowe oswietlenie w trudnych warunkach diody LED czytelny wyswietlacz

Szybkie ładowanie

Dzięki wydajnej technologii ładowania stację możesz naładować do pełna w zaledwie 70 minut przy użyciu gniazda sieciowego. Szybkie ładowanie zapewnia, że stacja jest gotowa do użytku w bardzo krótkim czasie. Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC jest idealnym partnerem do codziennego użytkowania i w warunkach, gdzie dostęp do tradycyjnego źródła energii jest ograniczony.

Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC wydajna technologia ladowania ladowanie w 68 minut przy uzyciu gniazda sieciowego gotowa do uzytku w krotkim czasie do codziennego uzytkowania

Lekka konstrukcja

Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC wyróżnia się niewielką i przenośną konstrukcją (12 x 12,4 x 20 cm), dzięki czemu jest łatwa do przenoszenia i idealnie nadaje się do zastosowań w podróży, na kempingach czy w nagłych sytuacjach. Waga zaledwie 2,8 kg pozwala na łatwe przenoszenie stacji, zapewniając jednocześnie odpowiednią stabilność i moc. Dzięki tak niewielkim wymiarom stacja zapewnia dużą moc w małej obudowie, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do zastosowań mobilnych, gdzie przestrzeń i waga mają duże znaczenie. Stacja ma pasek, dzięki któremu jej przenoszenie jest wygodne.

Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC niewielka przenosna konstrukcja wymiary 12 x 12,4 x 20 cm latwe przenoszenie waga 2,8 kg duza moc mala obudowa pasek

Zawartość zestawu

W zestawie z znajduje się stacja zasilania ANKER Solix C300X DC, kabel USB-C/USB-A, pasek do przenoszenia oraz niezbędna dokumentacja.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Rodzaj produktu: Stacja zasilania
Pojemność nominalna [mAh]: 90000
Typ baterii: LifePO4
Prąd wyjściowy [A]: 3, 5
Liczba portów USB typ C: 4
Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
Wyświetlacz: Tak
Zastosowanie: Uniwersalne

Fizyczne

Konstrukcja: Standard
Waga [kg]: 2.8
Głębokość [cm]: 12
Szerokość [cm]: 12.4
Wysokość [cm]: 20

Techniczne

Czas ładowania [min]: 70
Liczba portów microUSB: 0
Liczba portów USB: 2
Liczba portów USB typ C: 4
Liczba portów wyjściowych [szt]: 7
Ładowanie indukcyjne: Nie
Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
Napięcie wyjściowe [V]: 5, 9, 15, 28
Pojemność [Wh]: 288
Pojemność nominalna [mAh]: 90000
Prąd wyjściowy [A]: 3, 5
Typ baterii: LifePO4
Typ ładowania: Ładowanie solarne, Power Delivery, Standard
Diody LED: Tak
Kabel w zestawie: Tak
Latarka: Tak
Ładowanie laptopów: Tak
Ładowanie solarne: Tak
Maksymalna moc wyjściowa [W]: 300
Rozrusznik samochodowy: Nie
Wodoodporność: Nie
Wyświetlacz: Tak
Zintegrowany kabel: Nie
Typ kabla: Kabel USB-C - USB-C
Zastosowanie: Uniwersalne
Łączność bezprzewodowa: Bluetooth, Wi-Fi
Możliwość ładowania poprzez panele fotowoltaiczne: Tak
Żywotność: 3000 cykli
Gniazda wejściowe: Zasilania DC - 1 szt.
Gniazda wyjściowe: USB-A - 2 szt., USB-C - 4 szt.
Funkcje ładowania: Ładowanie laptopów, Ładowanie solarne, Ładowanie solarne,Standard,Power Delivery
Metoda ładowania stacji: Gniazdo sieciowe, Gniazdo zapalniczki samochodowej, Panele słoneczne
Z panelem: Nie
Maksymalna moc ładowania z paneli solarnych [W]: 100
Maksymalne napięcie otwartego obwodu PV [V]: 230

Parametry

Rodzaj produktu: Stacja zasilania
Maksymalna moc jednocześnie podłączonych urządzeń [W]: 300
Kolor: Czarno-szary
Wyposażenie: Kabel USB Typ-C - USB typ-C
Gwarancja: 36 miesięcy
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Sterowanie aplikacją: Tak

Producent/podmiot odpowiedzialny

Nazwa: CSI S.A.
Ulica i numer budynku: ul. SOSNOWIECKA 89
Kod pocztowy: 31-345
Miasto: Krakow
Adres elektroniczny: www.csi.krakow.pl

Dokumenty do pobrania

  • Instrukcja obsługi:
  • Szczegółowe warunki gwarancji:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: ANKER
  • Opinie

    1 opinia 1 użytkownik poleca ten produkt
    Ogólna
    5 /5

    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię

    Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły

    5/5
    Potwierdzony zakup
    Przemo 22 maja 2025
    Potwierdzony zakup
    To pierwszych testach
    Rewelacja. Przetestowane wszystkie formy ładowania urządzeń zewnętrznych łącznie z 12 h pracą lodówki konwertorowej (20% pobranej pojemności ). Ładowanie stacji przy użyciu ładowarki 140w zgodnie z opisem producenta. Oby tak dalej.
    Czy ta opinia była pomocna?

    Raty i leasing

    Dostawa jutro

    Zamów przez:
    -- godz.
    :
    -- min.
    :
    -- sek.
    Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC
    Stacja zasilania ANKER Solix C300X DC

    Dostawa jutro

    Zamów przez:
    -- godz.
    :
    -- min.
    :
    -- sek.
    Sprawdź

    w sklepie

    Zamów telefonicznie 756 756 756