Lampa sufitowa ACTIVEJET AJE-Irma 5P

Kod: 589025
Porównaj
Lampa sufitowa ACTIVEJET AJE-Irma 5P
Lampa sufitowa ACTIVEJET AJE-Irma 5P
192 27
19,22 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Oświetl swój dom w loftowym stylu

Skromnie i jasno

Dopasowane oświetlenie potrafi zwiększyć atrakcyjność pomieszczenia. Nie zawsze musi być to bogato zdobiony żyrandol. W dobie loftów i minimalistycznych wnętrz również oświetlenie może być proste i niezbyt wyszukane. Lampa sufitowa ACTIVEJET AJE-Irma 5P nie jest zbytnio zdobiona, ale bardzo funkcjonalna. Zachwyca minimalistyczną konstrukcją, która sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie będzie głównym źródłem oświetlenia. Ma miejsce na aż pięć żarówek, dzięki czemu światło będzie rozprowadzać się równomiernie po całym pomieszczeniu.

Lampa sufitowa ACTIVEJET AJE-Irma 5P skromność jasność funkcjonalność

Parametry fizyczne lampy sufitowej

Lampa sufitowa ACTIVEJET AJE-Irma 5P charakteryzuje się klasycznym wyglądem, który zachwycać będzie niezależnie od miejsca montażu. Korpus lampy wykonany jest z metalu w srebrnym kolorze. Ma kształt spirali i jest ozdobiony małymi ornamentami w kształcie listków. Klosze są w kolorze mlecznej bieli. Ze względu na kulisty kształt będą doskonale rozprowadzać światło po całym pomieszczeniu, nawet gdy zainstalowane będą w nich żarówki o mniejszej mocy.

Lampa sufitowa ACTIVEJET AJE-Irma 5P zdobienia klosze mleczna biel kolor

Pięć żarówek dla równomiernego rozprowadzania światła

Lampa sufitowa ACTIVEJET AJE-Irma 5P ma pięć źródeł światła, więc należy zainstalować w niej 5 żarówek. Gniazda dopasowane są do żarówek o gwincie E27 i mocy maksymalnej wynoszącej aż 40 W. Przy instalacji żarówek LED można cieszyć się idealnie rozświetlonym pomieszczeniem.

Lampa sufitowa ACTIVEJET AJE-Irma 5P żarówki moc gwint

Delikatne zdobienia i klasyczny wygląd

Lampa sufitowa ACTIVEJET AJE-Irma 5P ma klasyczny, prosty wygląd. Będzie doskonale wyglądała zarówno w pomieszczeniach w stylu minimalistycznym, jak i loftowym. Delikatne zdobienia w srebrnym kolorze dodają lampie charakteru. Lampa będzie dobrze wyglądać zarówno w sypialni, salonie, a także w kuchni czy przedpokoju.

Lampa sufitowa ACTIVEJET AJE-Irma 5P delikatność klasyka charakter oświetlenie

Wyposażenie

Do lampy sufitowej AJE-Irma 5P dołączono instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.


ZOBACZ WIĘCEJ

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Inne produkty w kategorii:

Lampa sufitowa ACTIVEJET AJE-Irma 5P
Lampa sufitowa ACTIVEJET AJE-Irma 5P
192 27
19,22 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie jutro
Dostawa 7 dni w tygodniu

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 192,27 zł
192 27