Polecane produkty podobne

Opis i dane

Wybierz niezawodny nadajnik/odbiornik

To nowoczesny system mikrofonowy, który ułatwia codzienną pracę. Jego szeroki zasięg, pełna kompatybilność oraz imponująca wydajność sprawiają, że idealnie sprawdza się w wielu zastosowaniach.

NADAJNIK ODBIORNIK SYNCO WMIC T1 nowoczesny szeroki zasięg imponująca wydajność

Szeroki zasięg transmisji

Wmic-T1 korzysta z nowoczesnej technologii bezprzewodowej UHF, która gwarantuje nadajnikowi/odbiornikowi zasięg transmisji dochodzący nawet do 50 m na otwartym terenie. Za pomocą dookólnej głowicy i możliwości wykorzystywania aż 16 kanałów, możliwe jest nagranie bogatego w szczegóły, przyjemnego dla ucha,wysokiej jakości dźwięku. Przesył dostępny jest z każdego miejsca, a dzięki niemu zawsze można liczyć na doskonałe efekty.

NADAJNIK ODBIORNIK SYNCO WMIC T1technologia bezprzewodowa UHF

Postaw na jakość dźwięku

Czyste, naturalne brzmienie i zwiększona redukcja szumu to główne postulaty, jakich dotrzymał producent SYNCO. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii cyfrowego przetwarzania sygnałów urządzenie minimalizuje zbędny hałas i podkreśla to, co najważniejsze. Stosunek sygnału do szumu przekracza w jego przypadku 70 dB-to gwarancja doskonałego odtworzenia oryginalnego dźwięku bez szumów, trzasków i zniekształceń. To właśnie dlatego SYNCO tak świetnie sprawdza się w nagrywaniu podcastów, wywiadów, transmisji na żywo i wielu innych zadaniach. Z powodzeniem wykorzysta się go wszędzie tam, gdzie jakość dźwięku ma znaczenie.

NADAJNIK ODBIORNIK SYNCO WMIC T1 technologia cyfrowego przetwarzania sygnałów

Pełna kompatybilność

Nadajnik i odbiornik Wmic-T1 jest kompatybilny z wieloma urządzeniami. Bez problemu można połączyć go ze smartfonem, kamerą, nagrywarką czy komputerem. Wszystko to poprzez uniwersalne złącze 3,5 mm. Pełna synchronizacja systemu mikrofonowego SYNCO sprawia, że praca staje się niesamowicie swobodna. Z łatwością wykorzystuje się go na przykład podczas konferencji, wywiadu czy prezentacji biznesowej.

NADAJNIK ODBIORNIK SYNCO WMIC T1 kompatybilny ze smartfonem kompatybilny z kamerą kompatybilny z komputerem

Kontrola, na jakiej Ci zależy

Wmic-T1 daje możliwość monitorowania dźwięku w czasie rzeczywistym. Wystarczy podłączyć słuchawki do wejścia 3,5 mm i cieszyć się pełną kontrolą. Na bieżąco da się sprawdzać, czy nagrywanie przebiega pomyślnie. Pomaga to zaoszczędzić czas i energię. Zapewnia też opcję 5-stopniowej regulacji wzmocnienia dźwięku, która pozwala na elastyczne dostosowywanie go do swoich potrzeb.

NADAJNIK ODBIORNIK SYNCO WMIC T1 słuchawki

Niezawodność i wytrzymałość

Zasilany jest 4 bateriami AA, które gwarantują jego długotrwałą, stabilną pracę. Wygodnie kontrolowanie ich stanu umożliwia specjalny wskaźnik umieszczony na obudowie urządzenia. Kiedy ich moc jest już słaba, zaczyna on świecić na czerwono i mrugać. Dzięki temu szybko dowiemy się, kiedy należy wymienić baterie, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i niepożądanych przerw w pracy.

NADAJNIK ODBIORNIK SYNCO WMIC T1 baterie AA

Praktyczny design

Nadajnik i odbiornik SYNCO jest niezwykle kompaktowy. Jego wymiary wynoszą mniej niż 10 cm na 6 cm, a waga nie przekracza 54 g. Zabranie go ze sobą oraz używanie, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba to żaden problem. Wyposażony w cyfrowy wyświetlacz, dostarczy wszystkich niezbędnych informacji dotyczących między innymi numerów kanałów oraz poziomu głośności. Prosty w obsłudze, poręczny i lekki system mikrofonowy ułatwia pracę i spełnia wszystkie oczekiwania

NADAJNIK ODBIORNIK SYNCO WMIC T1 kompaktowy cyfrowy wyświetlacz

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Złącza

Przeznaczenie Aparat i kamera, Smartfony
Rodzaj akcesorium Nadajnik / odbiornik
Kolor Czarny
Zawartość zestawu Nadajnik radiowy, Odbiornik radiowy
Gwarancja 24 miesiące
Dedykowany model Uniwersalny

Producent

 • Nazwa producenta/importera SYNCO
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Produkt archiwalny

   Nadajnik/odbiornik SYNCO Wmic-T1

   Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie
    Brak podobnych produktów
    Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.

    Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756