Uchwyt POLAROID Monkey Stand Cube

Kod: 184906
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Rodzaj akcesorium: Uchwyt na rurę o małej średnicy
  Dedykowany model: Polaroid Cube
  Zobacz cały opis
  Uchwyt POLAROID Monkey Stand Cube
  Uchwyt POLAROID Monkey Stand Cube
  Taniej o 10
  89 , 99
  79 99
  U Ciebie
  W sklepie pojutrze
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Uchwyt POLAROID Monkey Stand Cube

   

  Dedykowany uchwyt do kamer POLAROID CUBE, pełniący rolę mini statywu oraz pozwalający na montaż kamer na elementach profilowanych oraz rurkach o średnicy od 1 do 3 cm, takich jak kierownica roweru.

   

  Cechy wyróżniające uchwyt:

   

  • Dedykowany do kamer POLAROID CUBE
  • Stabilna konstrukcja pełniąca rolę mini statywu
  • Elastyczne ramiona pozwalające na montaż kamery na elementach profilowanych i rurach, przykładowo dzięki uchwytowi zamocujemy kamerę na kierownicy roweru, gałęzi drzewa, na płocie, drzwiach, klamce, krześle, itp.
  • Wbudowany magnes pozwalający na błyskawiczny montaż i demontaż kamery w uchwycie
  • Możliwość płynnej regulacji położenia kamery w zakresie 360 stopni w płaszczyźnie uchwytu

   

  Mocowanie POLAROID MONKEY STAND to innowacyjny uchwyt, jedyny w swoim rodzaju o nietypowym wyglądzie i szerokim zastosowaniu. Uchwyt pełni rolę stabilnego mini statywu oraz powala na montaż kamer POLAROID CUBE na elementach profilowanych oraz rurkach o średnicy od 1 do 3 cm, takich jak kierownica roweru, gałęzie drzewa, szczeble w płocie, drzwi, klamka, krzesło oraz wiele innych.

   

  Uchwyt Monkey wyglądem przypomina MAŁPKĘ. Tylne nogi są sztywne i stabilne pozwalając na stosowanie uchwytu jaki mini statyw. Przednie nogi są natomiast elastyczne, sprężyście się odginają pozwalając na mocowanie uchwytu przy wszelkiego rodzaju profilach, rurach czy innych elementach na które nakieruje nas nasza wyobraźnia.

   

  Uchwyt wykonany został z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo trwały i wytrzymuje nawet znaczne obciążenia.

   

  Uchwyt zaprojektowano specjalnie z myślą o kamerze POLAROID CUBE, co sprawia, że idealnie pasuje do tego urządzenia, gwarantując stabilne i pewne mocowanie kamery na wybranej powierzchni.

   

  Dodatkowo uchwyt posiada wbudowany magnes, która umożliwia błyskawiczny montaż i demontaż kamery w głowicy uchwytu. Dodatkowo takie rozwiązanie pozwala na płynną regulację położenia kamery, w poziomie, w zakresie 360 stopni. Dzięki temu kamerę POLAROID CUBE możemy zamocować w dowolnie wybranej pozycji zmieniając jej położenie w każdym momencie w sposób szybki i bezpieczny.

   

  Poniżej prezentujemy filmy pokazujące jak działa kamera POLAROID CUBE z różnego rodzaju uchwytami montażowymi. Zapraszamy do obejrzenia.

   

  Firma POLAROID przygotowała bardzo rozbudowany system różnorodnych akcesoriów montażowych, pozwalających na zamocowanie kamery POLAROID CUBE niemal wszędzie.

   

  Dane techniczne

  Charakterystyka

  Parametry

  Złącza

  Przeznaczenie Kamera
  Rodzaj akcesorium Uchwyt na rurę o małej średnicy
  Kolor Czarny
  Zawartość zestawu Uchwyt mocujący
  Gwarancja 24 miesiące
  Dedykowany model Polaroid Cube

  Producent

 • Nazwa producenta/importera Polaroid
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Uchwyt POLAROID Monkey Stand Cube
  Uchwyt POLAROID Monkey Stand Cube
  Taniej o 10
  89 , 99
  79 99
  U Ciebie
  W sklepie pojutrze
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 79,99 zł
  79 99
  89 , 99
  Taniej o 10