Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Uchwyt POLAROID Monkey Stand Cube

Kod: e773217
POLAROID
Rodzaj akcesorium
Uchwyt na rurę o małej średnicy
Dedykowany model
Polaroid Cube
Opis i dane

Opis i dane

Uchwyt POLAROID Monkey Stand Cube

 

Dedykowany uchwyt do kamer POLAROID CUBE, pełniący rolę mini statywu oraz pozwalający na montaż kamer na elementach profilowanych oraz rurkach o średnicy od 1 do 3 cm, takich jak kierownica roweru.

 

Cechy wyróżniające uchwyt:

 

  • Dedykowany do kamer POLAROID CUBE
  • Stabilna konstrukcja pełniąca rolę mini statywu
  • Elastyczne ramiona pozwalające na montaż kamery na elementach profilowanych i rurach, przykładowo dzięki uchwytowi zamocujemy kamerę na kierownicy roweru, gałęzi drzewa, na płocie, drzwiach, klamce, krześle, itp.
  • Wbudowany magnes pozwalający na błyskawiczny montaż i demontaż kamery w uchwycie
  • Możliwość płynnej regulacji położenia kamery w zakresie 360 stopni w płaszczyźnie uchwytu

 

Mocowanie POLAROID MONKEY STAND to innowacyjny uchwyt, jedyny w swoim rodzaju o nietypowym wyglądzie i szerokim zastosowaniu. Uchwyt pełni rolę stabilnego mini statywu oraz powala na montaż kamer POLAROID CUBE na elementach profilowanych oraz rurkach o średnicy od 1 do 3 cm, takich jak kierownica roweru, gałęzie drzewa, szczeble w płocie, drzwi, klamka, krzesło oraz wiele innych.

 

Uchwyt Monkey wyglądem przypomina MAŁPKĘ. Tylne nogi są sztywne i stabilne pozwalając na stosowanie uchwytu jaki mini statyw. Przednie nogi są natomiast elastyczne, sprężyście się odginają pozwalając na mocowanie uchwytu przy wszelkiego rodzaju profilach, rurach czy innych elementach na które nakieruje nas nasza wyobraźnia.

 

Uchwyt wykonany został z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo trwały i wytrzymuje nawet znaczne obciążenia.

 

Uchwyt zaprojektowano specjalnie z myślą o kamerze POLAROID CUBE, co sprawia, że idealnie pasuje do tego urządzenia, gwarantując stabilne i pewne mocowanie kamery na wybranej powierzchni.

 

Dodatkowo uchwyt posiada wbudowany magnes, która umożliwia błyskawiczny montaż i demontaż kamery w głowicy uchwytu. Dodatkowo takie rozwiązanie pozwala na płynną regulację położenia kamery, w poziomie, w zakresie 360 stopni. Dzięki temu kamerę POLAROID CUBE możemy zamocować w dowolnie wybranej pozycji zmieniając jej położenie w każdym momencie w sposób szybki i bezpieczny.

 

Poniżej prezentujemy filmy pokazujące jak działa kamera POLAROID CUBE z różnego rodzaju uchwytami montażowymi. Zapraszamy do obejrzenia.

 

Firma POLAROID przygotowała bardzo rozbudowany system różnorodnych akcesoriów montażowych, pozwalających na zamocowanie kamery POLAROID CUBE niemal wszędzie.

 

Dane techniczne

Przeznaczenie Kamera
Rodzaj akcesorium Uchwyt na rurę o małej średnicy
Kolor Czarny
Zawartość zestawu Uchwyt mocujący
Gwarancja 24 miesiące
Dedykowany model Polaroid Cube
Nazwa producenta/importera Polaroid
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną