Zestaw do GoPro 9/10 TELESIN GP-BTR-905-GY-B

Kod: 580635
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Przeznaczenie: Do kamer sportowych, Do ładowania akumulatorów
Rodzaj akcesorium: Akumulator, Ładowarka
Kolor: Czarno-biały
Zobacz opis produktu
Zestaw do GoPro 9/10 TELESIN GP-BTR-905-GY-B
Zestaw do GoPro 9/10 TELESIN GP-BTR-905-GY-B
299 99
74,99 zł x 4 rat 0%
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Zestaw do Gopro Hero 9/Hero 10 TELESIN jest przeznaczony do zasilania kamer GoPro HERO 9/Hero 10. Zawiera dwa wysokiej jakości akumulatory typu AHDBT-901 (jakość potwierdzona certyfikatami CE, ISO9001 i ROHS), ładowarkę USB na trzy akumulatory oraz kabel zasilający ładowarkę. Atutem jest wodoodporna konstrukcja o klasie szczelności IP54.

 

Wydajne akumulatory

 

Baterie TELESIN są doskonałym zamiennikiem oryginalnych akumulatorów. Zastosowana w nich technologia na wysokiej jakości ogniwach zapewnia sprawne ładowanie oraz pełną bezawaryjność. Baterie TELESIN są kompatybilne z oryginalnym akumulatorem. Baterie o napięciu 4.4 V posiadają funkcję braku efektu pamięciowego, dzięki któremu możesz zasilać je w wybranym momencie, niezależnie od poziomu naładowania. Akumulator nie musi zostać całkowicie wyczerpany, aby móc rozpocząć jego zasilanie. Układy zamieszczone w bateriach TELESIN umożliwiają przechowywanie maksymalnej rzeczywistej pojemności w akumulatorze.

 

Ładowarka nowej generacji

 

Ładowarka USB zasili zarówno oryginalne akumulatory, jak i ich zamienniki o każdej pojemności. Jej konstrukcja została zaprojektowana w taki sposób, aby wymiary akumulatora były w pełni kompatybilne z jej rozmiarem. Akumulator pewnie trzyma się w ładowarce bez możliwości wysunięcia się z urządzenia. Ładowarka pozwala na sprawne i bezpieczne zasilanie bezpośrednio z innych urządzeń, takich jak komputer, ładowarka sieciowa, czy powerbank. Posiada złącze USB-C, za pomocą którego zasilisz nawet trzy akumulatory. Ładowarka TELESIN została wyposażona w dwie silikonowe przegrody, w których możesz przechowywać karty pamięci microSD.

 

Wodoodporność IP54

 

Ładowarka posiada stopień szczelności IP54, dzięki czemu możesz z niej swobodnie korzystać w nawet trudnych warunkach bez obaw o uszkodzenie. IP54 - Ochrona przed pyłem / Ochrona przed strumieniem wody o średnim natężeniu 10 litrów na minutę, ciśnienie 80-100 kN/m² przez co najmniej 5 minut.

 

Ochrona akumulatorów

 

Baterie zasilane za pomocą ładowarki TELESIN są w pełni bezpieczne dzięki mikroprocesorowi sterującemu, w które została wyposażona. Akumulatory są chronione przed przegrzaniem oraz przeładowaniem, dzięki czemu zyskujesz gwarancję długotrwałego użytkowania. Ładowarka zasila nawet do trzech akumulatorów do kamer GoPro jednocześnie, niezależnie od ich pojemności i stopnia naładowania. Czas zasilania wynosi od jednej do dwóch godzin w zależności od pojemności baterii. Pojemność akumulatora 1720 mAh.

 

 

Sygnał stopnia naładowania

 

Ładowarka TELESIN posiada precyzyjny system sygnalizowania stopnia naładowania. Urządzenie zostało wyposażone w diody w różnych kolorach, zatem dokładnie wiesz, na jakim etapie ładowania znajdują się akumulatory. Zielony kolor diody informuje o zakończeniu ładowania. Dioda w kolorze żółtym sygnalizuje, że bateria jest prawie naładowana. Kolor niebieski oznacza przejście ładowarki w stan czuwania, natomiast czerwony, że ładowanie jest w toku.

 

 

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Złącza

Przeznaczenie: Do kamer sportowych, Do ładowania akumulatorów
Rodzaj akcesorium: Akumulator, Ładowarka
Kolor: Czarno-biały
Zawartość zestawu: 2 akumulatory, Kabel zasilający
Gwarancja: 24 miesiące
Dedykowany model: GoPro Hero 10 Black, GoPro Hero 9 Black

Producent

 • Nazwa producenta/importera: TELESIN
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 20 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Zestaw do GoPro 9/10 TELESIN GP-BTR-905-GY-B
  Zestaw do GoPro 9/10 TELESIN GP-BTR-905-GY-B
  299 99
  74,99 zł x 4 rat 0%
  U Ciebie
  W sklepie pojutrze
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 299,99 zł
  299 99