Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij
Opis i dane

Opis i dane

Karta pamięci LEXAR SDXC 128GB X300 LSD128BBEU300

Szybko zapisuj i przesyłaj zdjęcia oraz wideo

Tak wiele rodzinnych zdjęć w krótkim odstępie czasu oraz pełnych ruchu wideoklipów z ważnych wydarzeń. Dzięki oferowanym dużym pojemnościom możesz uwieczniać jeszcze więcej filmów lub zdjęć i uchwycić je w wyższych rozdzielczościach – wszystko na jedną kartę. Kiedy wracasz do domu, będziesz w stanie przesyłać dane z karty na komputer szybciej dzięki technologii Class 10 UHS – I ( UHS Speed ??Class 1 ) z prędkością do 300x (45MB/s).*

Zwiększ pojemność swojego laptopa.

Karty z serii Premium II 300x SDXC ™ UHS-I są wygodnym sposobem na rozszerzenie pamięć komputera przenośnego. Jest to także świetny sposób na przechowywanie i oglądanie filmów HD na urządzeniu, a także na przenoszenie treści do innych urządzeń za pomocą karty.

Ciesz się najwyższą wszechstronnością.

Karty z serii Premium II 300x SDXC ™ UHS-I pozwalają przechwytywać dużą ilości zdjęć i wideo. Możesz zapisywać i przechowywać te obrazy i filmy z poczuciem bezpieczeństwa, jak również przechowywać na nich muzykę i inne pliki multimedialne.

Wielokrotne i rygorystyczne testy jakości

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości, zgodności i niezawodności.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doœświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteœmy oddani wydajnośœci, niezawodnośœci i wsparciu ekspertów, więc jeœli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie - zaufaj Lexar.

x = 150 KB/s.

* Do 45MB/s odczytu, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości na podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić.

Dane techniczne

Adapter w zestawie Nie
Klasa prędkości Klasa 10, UHS-I / U1
Pojemność [GB] 128
Prędkość odczytu do MB/s 45
Prędkość zapisu do MB/s 20
Technologia bezprzewodowa Nie
Typ karty SDXC
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera LEXAR
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną