Polityka prywatności

Ta witryna korzysta z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie, przedstawiać spersonalizowane oferty i promocje, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Zamknij

Karta pamięci ADATA SDXC 64GB Premier One

Kod: 899321
ADATA
Typ karty
SDXC
Pojemność [GB]
64
Prędkość odczytu do MB/s
290
Klasa prędkości
Klasa 10, UHS-II / U3
Opis i dane

Opis i dane

Karta pamięci ADATA SDXC 64GB Premier One

 

Karty pamięci Premier ONE SDXC UHS-II spełniają wymagania najnowszych standardów i zapewniają prędkość odczytu do 290MB na sekundę, która jest 3 razy szybsza w porównaniu do kart UHS-I SD. Karty pamięci Premier ONE SDXC UHS-II obsługują również najwyższy poziom odtwarzania obrazów wideo V90. Dzięki wyjątkowym usprawnieniom nadają się wyśmienicie do zastosowań z najwyższej klasy magnetowidami i kamerami cyfrowymi umożliwiając użytkownikom fotografowanie, rejestrowanie i odtwarzanie treści w rozdzielczości Ultra HD 8K, 4K i 3D/VR. Dzięki ochronie wielopunktowej karty pamięci Premier ONE SDXC UHS-II Klasa 10 (U3) stanowią niezawodny wybór dla profesjonalnych fotografów i entuzjastów rejestrowania obrazów!

 

Wysoka wydajność UHS-II !
Karty pamięci Premier ONE SDXC UHS-II obsługują nowy standard UHS-II i zapewniają kompatybilność ze standardem UHS-I. Zapewniają lepsze prędkości odczytu/zapisu dla szybszej obsługi plików, krótszych czasów ładowania i lepszej wydajności przesyłu danych. Przesyłanie dużych plików RAW trwa tylko kilka sekund - doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych fotografów!

 

Obsługa trybu Burst
Dzięki prędkości zapisu do 290MB/s karty pamięci Premier ONE SDXC UHS-II Klasa 10 (U3) umożliwiają użytkownikom rejestrowanie i przesyłanie obrazów przy użyciu profesjonalnych kamer w największych rozdzielczościach nawet w trybie Burst.

 

Prędkość odtwarzania obrazu wideo V90
Karty pamięci Premier ONE SDXC UHS-II spełniają wymagania standardu V90 co oznacza, że mogą rejestrować 90MB obrazu na sekundę. Wystarcza to w zupełności dla treści w rozdzielczości Ultra HD 4K, 8K, 3D, VR, jak również obrazów panoramicznych (360 stopni), co jest szczególnie pożądane przez profesjonalnych fotografów.

 

Wysoka pojemność
Dzięki dostępnym pojemnościom od 64GB do 256GB karty pamięci Premier ONE SDXC UHS-II umożliwiają użytkownikom przechowywanie tysięcy zdjęć i wielu godzin filmów wideo w rozdzielczości HD. Podczas wykonywania zdjęć seryjnych lub rejestrowania obrazów wideo w trybie ciągłym karty pamięci Premier ONE umożliwiają koncentrowanie się na zadaniu bez obaw o dostępne miejsce na karcie.

Dane techniczne

Adapter w zestawie Nie
Klasa prędkości Klasa 10, UHS-II / U3
Pojemność [GB] 64
Prędkość odczytu do MB/s 290
Prędkość zapisu do MB/s 260
Technologia bezprzewodowa Nie
Typ karty SDXC
Gwarancja Dożywotnia
Nazwa producenta/importera ADATA
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną