Gimbal ręczny FEIYU TECH Vimble 2A

Kod: 538793
Porównaj
Rodzaj akcesorium: Gimbal ręczny
Typ stabilizatora: Trzyosiowy
Przeznaczenie: Kamery sportowe
Kolor: Czarny
Udźwig [g]: 135
Waga [g]: 277.6
Cztery tryby stabilizacji
Nagrywanie w układzie pionowym
Zobacz opis produktu
Gimbal ręczny FEIYU TECH Vimble 2A
Gimbal ręczny FEIYU TECH Vimble 2A
356 70
35,67 zł x 10 rat 0%

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

U Ciebie
W sklepie jutro

Do 20 rat 0%* RRSO 0%

Opis produktu

FeiyuTech Vimble 2A to niesamowicie lekki i poręczny gimbal do kamer sportowych. Dzięki zaawansowanej trzyosiowej stabilizacji umożliwia tworzenie płynnych i pozbawionych drgań ujęć nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Vimble 2A oferuje szereg praktycznych i sprawdzonych rozwiązań, które pomogą Ci zachwycić znajomych idealnie płynnymi nagraniami z wakacji i życia codziennego.

 

Kompaktowy przyjaciel każdej podróży

 

Gimbal zachował niską wagę (227,6 g) oraz ergonomiczny kształt znany z modelu Vimble 2. Producent dokonał jednak kilku usprawnień, które sprawiają, że codzienne korzystanie z gimbala jest prostsze i jeszcze bardziej precyzyjne. Poza nową elektroniką i udoskonalonym oprogramowaniem gimbal otrzymał blokady ruchu osi, ułatwiające jego transport i magazynowanie. Dodatkowo do zestawu dołączony jest gustowny pokrowiec ochronny.

 

Cztery tryby stabilizacji

 

Vimble 2A oferuje cztery tryby stabilizacji. Dzięki nim z łatwością uzyskasz zamierzony efekt, dostosowując charakterystykę pracy urządzenia do Twojej wizji kadru.

 

Tryb panoramowania – w trybie tym kamera płynnie podąża za ruchem obrotowym uchwytu, zachowując jednocześnie stałe położenie względem linii horyzontu.
Tryb blokady – obiektyw kamerki zachowuje stały kierunek, obrót na wszystkich osiach jest zablokowany w żądanej pozycji.
Tryb śledzenia – w tym trybie kamera płynnie podąża za ruchem obrotowym uchwytu oraz w kierunku góra – dół.
Tryb śledzenia wieloosiowego – obiektyw kamery płynnie podąża za ruchem uchwytu gimbala we wszystkich trzech osiach.

 

Gimbal do selfie

 

18 centymetrowe teleskopowe ramię pozwala odsunąć kamerkę od uchwytu, co umożliwia zmianę perspektywy oraz ułatwia wykonanie popularnego selfie lub zdjęcia grupowego z paczką przyjaciół.

 

W pionie i poziomie

 

Gimbal umożliwi Ci łatwe nagrywanie filmów nie tylko w pozycji horyzontalnej, ale także w zyskującym coraz większą popularność, układzie pionowym. Vimble 2A pozwoli Ci szybko przełączać się pomiędzy ustawieniami. Miliony widzów na YouTubie, Instagramie i TikToku czekają właśnie na Ciebie!

 

Więcej możliwości z aplikacją FeiyuOn

 

Wymagasz więcej od gimbala? Aplikacja FeiyuON zaoferuje Ci dodatkowe funkcje. Dzięki niej możesz zdalnie sterować urządzeniem z poziomu smartfona, zmieniać parametry oraz tworzyć precyzyjnie zaprojektowane time-lapsy. Wszystkie te opcje pozwolą Ci w łatwiejszy sposób uzyskać spektakularne efekty znane z filmików popularnych youtuberów.

 

Inteligentne WiFi

 

Po połączeniu gimbala z kamerką za pomocą WiFi uzyskujemy dużo łatwiejszy dostęp do nagrywania filmów, wykonywania zdjęć czy time-lapsów. Urządzenie zapamiętuje hasło i w przyszłości automatycznie łączy się z kamerką, pomijając długi proces parowania.

 

Ergonomia i czas pracy

 

Nowe podzespoły i dopracowane rozwiązania znacząco poprawiły komfort oraz jakość pracy urządzania. Rejestrowane filmy są jeszcze bardziej płynne, a gimbala nie trzeba już precyzyjnie wyważać, dzięki czemu samo przygotowanie do filmowania zabiera znacznie mniej czasu. Rączka gimbala wygodnie leży w dłoni, a akumulator o pojemności 1300 mAh zapewnia energię na 10 godzin nieprzerwanej zabawy.

 

Intuicyjna obsługa

 

Sterowanie urządzaniem jest niezwykle proste i intuicyjne, pomimo mnogości oferowanych funkcji. Odbywa się za pomocą trzech przycisków funkcyjnych, przełącznika oraz joysticka umieszczonych w wygodnych miejscach na rączce gimbala. O wybranym trybie pracy oraz poziomie naładowania akumulatora informuje LED-owy wskaźnik. Wystarczy dosłownie chwila, aby poznać wszystkie oferowane przez niego funkcje.

 

Kompatybilność

 

FeiyuTech Vimble 2A został zaprojektowany do współpracy z kamerami sportowymi GoPro 5 / 6 / 7. Dzięki dodatkowym adapterom (dostępnym w osobnej sprzedaży) można na nim zamontować również inne popularne kamery, takie jak GoPro 8 / YI / SJCAM / RICCA / Osmo Action.

 

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Złącza

Przeznaczenie: Kamery sportowe
Rodzaj akcesorium: Gimbal ręczny
Typ stabilizatora: Trzyosiowy
Kolor: Czarny
Udźwig [g]: 135
Waga [g]: 277.6
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu: Kabel USB - micro USB, Pasek, Pokrowiec, Statyw
Gwarancja: 24 miesiące
Dedykowany model: GoPro Hero 5, GoPro Hero 6, GoPro Hero 7

Dokumenty do pobrania

 • Instrukcja obsługi: Pobierz
 • Producent

 • Nazwa producenta/importera: Feiyu Tech
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Dodaj przydatne usługi

  Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

  Instrukcje

  Instrukcja obsługi Gimbal ręczny FEIYU TECH Vimble 2A

  Inne produkty w kategorii:

  Gimbal ręczny FEIYU TECH Vimble 2A
  Gimbal ręczny FEIYU TECH Vimble 2A
  356 70
  35,67 zł x 10 rat 0%

  Do 20 rat 0%* RRSO 0%

  U Ciebie
  W sklepie jutro

  Do 20 rat 0%* RRSO 0%

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 356,70 zł
  356 70