Adapter mikrofonowy INSTA 360 X3 Mic Adapter

Kod: 491842
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Przeznaczenie: Do kamery Insta360
Rodzaj akcesorium: Adapter
Kolor: Szary
Zobacz cały opis
Adapter mikrofonowy INSTA 360 X3 Mic Adapter
Adapter mikrofonowy INSTA 360 X3 Mic Adapter
129 00
12,90 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie w sobotę
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Dostawa 7 dni w tygodniu
Opis i dane

Opis i dane

Dla lepszej jakości dźwięku

Główne cechy

Głównym zadaniem tego urządzenia jest możliwość zdecydowanego podniesienia stopnia jakości rejestrowanego dźwięku. Z pomocą adaptera mikrofonowego w łatwy sposób zadbasz o to, aby uzyskać jeszcze bardziej precyzyjne brzmienie towarzyszące Twoim nagraniom. W rezultacie łatwo wpłyniesz na jakość całościowego odbioru rejestrowanych przez siebie plików.

Adapter mikrofonowy INSTA 360 X3

Współpraca z aplikacją

Zarejestrowane nagranie możesz z łatwością przesłać do aplikacji Insta360 w celu jego wygodnego edytowania. W ten sposób zadbasz o to, aby w całkowicie dogodny sposób operować swoimi plikami, dodatkowo dostosowując ich ostateczny charakter w zgodzie ze swoimi preferencjami. Co więcej, otrzymasz także okazję do zebrania wszystkich nagrań w jednym miejscu. Urządzenie zostało wykonane z myślą o kamerze Insta360 X3. Produkt ten znakomicie dostosuje się do Twojego sprzętu, zapewniając całkowicie bezproblemowe działanie. Co więcej, wykorzystanie specjalnie dedykowanego urządzenia pozwoli dodatkowo zabezpieczyć Twoją kamerę przed ryzykiem jakiegokolwiek uszkodzenia danych.

Adapter mikrofonowy INSTA 360 X3

Efekt dopracowanych nagrań

Z pomocą sprzętu możesz łatwo wpłynąć na całościowy charakter ostatecznego nagrania. Z uwagi na okazję kompleksowego wzmocnienia jakości dźwięku, zadbasz o bardziej komfortowy odbiór nagrania. Produkt ten szczególnie sprawdzi się podczas rejestracji koncertów, jak i wielu innych wydarzeń wymagających wzmocnienia przetwarzanego brzmienia. Szczególnym udogodnieniem tego modelu jest jego pełna niewidoczność w trakcie kręcenia w 360 stopniach. Dzięki temu możesz z łatwością korzystać ze swojego sprzętu przez cały czas, nie obawiając się jakkolwiek obniżonego stopnia swobody ruchu. Pozwoli to zachować jeszcze lepsze warunki na czas kręcenia.

Adapter mikrofonowy INSTA 360 X3

Złącze USB-C

Artykuł posługuje się nowoczesnym złączem USB typu C. Z jego pomocą uzyskasz wzmocniony stopień kompatybilności. W rezultacie urządzenie pozwoli na ułatwione połączenie się ze sprzętami pracującymi w oparciu o system iOS, jak i Android. Dzięki temu nie musisz jakkolwiek ograniczać się podczas użytkowania.

Adapter mikrofonowy INSTA 360 X3

Odpowiednie umocowanie

Prawdziwą zaletą tego modelu jest jego gwarancja odpowiedniego umocowania. Jest ona spowodowana zastosowaniem specjalnej, solidnej klamry. Z jej pomocą osiągniesz w pełni zadowalający stopień wygody na czas użytkowania. Pomoże to również zapobiec ryzyku potencjalnego uszkodzenia sprzętu. Ponadto, urządzenie zagwarantuje również łatwy i szybki demontaż. Konstrukcja sprzętu charakteryzuje się wyjątkową lekkością. Sprawia to, że artykuł jest jeszcze bardziej dogodny w użytkowaniu. Dzięki temu możesz z łatwością zabrać go ze sobą w każde miejsce. Oprócz udogodnionych warunków transportu osiągniesz wzmocniony stopień komfortu przechowywania urządzenia.

Adapter mikrofonowy INSTA 360 X3

W zestawie

Adapter, dokumentacja.


Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Złącza

Przeznaczenie Do kamery Insta360
Rodzaj akcesorium Adapter
Kolor Szary
Zawartość zestawu Adapter
Gwarancja 24 miesiące
Dedykowany model Insta360 X3

Producent

 • Nazwa producenta/importera INSTA 360
 • Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Raty

  Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

       

  • Do 50 tys. złotych

  • Bez wychodzenia z domu

  • Minimum formalności

  • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

  Rezerwujesz towar przez internet,

  wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

       

  • Do 31 tys. złotych

  • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

  • Decyzja nawet w 15 minut

  Adapter mikrofonowy INSTA 360 X3 Mic Adapter
  Adapter mikrofonowy INSTA 360 X3 Mic Adapter
  129 00
  12,90 zł x 11 rat
  U Ciebie
  W sklepie w sobotę
  lub zamów telefonicznie 756 756 756
  Dostawa 7 dni w tygodniu

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 129,00 zł
  129 00