Lornetka LEVENHUK Monaco ED 8x32

Kod: e1166509
Kolor: Szary
Powiększenie: x8
Średnica obiektywu [mm]: 32
Przeznaczenie: Myślistwo, Turystyka, Wojskowe
Pole widzenia - kątowe: 7.9
Pole widzenia - liniowe [m]: 138/1000
Zobacz opis produktu
Lornetka LEVENHUK Monaco ED 8x32
Lornetka LEVENHUK Monaco ED 8x32
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Opis produktu

Lornetka Levenhuk Monaco ED 8x32 ma nowoczesne pryzmaty dachowe odporne na ekstremalne warunki obserwacyjne. Jest mała i ma niewielką masę oraz doskonale sprawdza się podczas biwaków. Lornetka nie obciąża plecaka i nie zajmuje w nim dużo miejsca. Lornetka Levenhuk Monaco ED 8x32 wyróżnia się stylowym wzornictwem. Ten przyrząd optyczny jest ceniony za swoje nadzwyczajne właściwości optyczne i łatwość konserwacji. Ta lornetka to prawdziwy skarb dla wszystkich miłośników łowienia ryb, polowania podróżowania.


Najważniejszą właściwością tej lornetki jest jej układ optyczny o ultraniskim współczynniku dyspersji. Wszystkie elementy optyczne są wykonane ze specjalnego szkła ED redukującego aberracje optyczne i poprawiającego szczegółowość oraz ostrość przekazywanego obrazu. Soczewki mają wielowarstwową powłokę przeciwodblaskową zwiększającą jasność obrazu w trudnych warunkach obserwacyjnych (zachmurzenie, zmierzch) i redukującą refleksy świetlne. Udoskonalona budowa pięcioelementowych okularów pozwala prowadzić szczegółowe obserwacje i badać świat z naturalnym odwzorowaniem kolorów. Lornetka Levenhuk Monaco ED 8x32 ma wysokiej klasy właściwości optyczne.


Całkowite bezpieczeństwo układu optycznego jest bardzo ważne. Tylko wtedy można w pełni wykorzystać jego właściwości. Soczewki i pryzmaty lornetki Levenhuk Monaco ED 8x32 są zamontowane w odpornym na wstrząsy korpusie z tworzywa sztucznego zabezpieczonego wodoodporną powłoką przeciwpoślizgową. Ta lornetka jest odporna na deszcz, śnieg, błoto i zanieczyszczenia. Przetrwa upadek do wody, ponieważ ma budowę odporną na krótkotrwałe zanurzenia w wodzie o głębokości do 1,5 m. Korpus jest wypełniony azotem, nieszkodliwym przezroczystym gazem zapobiegającym zaparowaniu soczewek podczas nagłych zmian temperatury. Z lornetką Levenhuk Monaco ED 8x32 można wyjść w mroźny dzień na zewnątrz z ciepłego pomieszczenia i natychmiast rozpocząć obserwacje. Układ optyczny przekazuje ostry i wyraźny obraz.


Ta lornetka ma również wszystkie klasyczne mechanizmy nastawcze: regulację dioptrii w prawym okularze, regulację rozstawu źrenic oraz wygodne centralne pokrętło do ustawiania ostrości. Lornetkę można zamontować na statywie (sprzedawanym osobno). Ze względu na dużą odległość okularów od źrenicy, lornetka Levenhuk Monaco ED 8x32 umożliwia prowadzenie wygodnych obserwacji w okularach korekcyjnych.

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ lornetki: 8 x 32
Powiększenie: x8
Przeznaczenie: Myślistwo, Turystyka, Wojskowe
Pole widzenia - kątowe: 7.9
Wyposażenie: Ochronne osłony soczewek i okularów, Pasek, Ściereczka czyszcząca, Twardy futerał
Kolor: Szary

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

     

• Do 20 tys. złotych

• Bez wychodzenia z domu

• Minimum formalności

• Szybka decyzja, nawet w 15 minut

Rezerwujesz towar przez internet,

wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

     

• Do 31 tys. złotych

• Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

• Decyzja nawet w 15 minut

Lornetka LEVENHUK Monaco ED 8x32
Lornetka LEVENHUK Monaco ED 8x32
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, jeśli produkt będzie dostępny.

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756