Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku Gra PC

Kod: 571294
CENEGA
Gatunek
Akcja, RPG
Nośnik
DVD
Wersja językowa
Polska (dubbing)
Platforma
PC
Rodzaj
Gra

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

Taniej o
9,81
129,00
119,19
119,19
129,00
Taniej o
9,81

Gwarancja dostawy jutro

Jeśli zamówisz przez:

Dostawa jutro jeszcze przez:

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Edycja Gry Roku

- Zawiera rozszerzenia “Serca z kamienia” i “Krew i Wino”, które wspólnie stanowią ogromną, bo aż 50-godzinną, część epickiej historii oraz całkiem nowe elementy i obszary, które powiększają świat gry o ponad jedną trzecią.

- Edycja daje dostęp do wszystkich wydanych do tej pory dodatków, w tym do broni, zbroi, nowego trybu gry, wątków pobocznych i unikalnych kart do gry w Gwinta.

- Zawiera wszystkie techniczne i wizualne uaktualnienia oraz całkiem nowy interfejs udoskonalony na podstawie opinii zgłoszonych przez członków wiedźmińskiej społeczności.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Gra dodatki edycja gry roku zawartość

Geralt z rivii, wiedźmin

Trzecia cześć cenionego cyklu gier od CDP RED, stworzona na podstawie kultowej prozy Andrzeja Sapkowskiego.

Wcielasz się w wiedźmina - łowcę potworów, człowieka drogi, który zarabia na życie zabijając zagrażające ludziom plugawe monstra. Sam wyznaczasz cele i wybierasz miejsca, do których się udasz.

Możesz starać się o nagrodę za łeb odrażającej bestii, która zaatakowała jakąś wioskę lub wspomóc intrygi księcia szukającego kogoś od mokrej roboty. Niezależnie od tego, który styl bardziej Ci odpowiada, znajdziesz go w “Wiedźminie”.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Gra opis cechy funkcje

DZIECKO-NIESPODZIANKA

W “Dzikim Gonie” Geralt wyrusza w najbardziej heroiczną i niebezpieczną ze swoich podróży. Ma odnaleźć dziecko-niespodziankę, szarowłosą dziewczynę, która, ze względu na swoje zdolności, stanowi żywą i bardzo niestabilną broń.

Gra toczy się o najwyższą stawkę - płynąca w żyłach dziewczyny Starsza Krew może wywołać ostateczny kataklizm - nic więc dziwnego, że wiele osób chcą ją kontrolować. Od Ciebie zależy, czy i komu się to uda - los tego świata leży w Twoich rękach.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Gra fabuła ciri

nic nie musisz, ale wszystko możesz

Świat “Wiedźmina” tylko czeka, aż odkryjesz jego tajemnice - wystarczy wybrać jakiś punkt na horyzoncie i ruszyć w nieznane. Zapowiada się daleka droga? W każdej chwili możesz przywołać swojego wiernego wierzchowca, który poniesie trofea wycięte z cielsk upolowanych bestii, a puszczony w galop - zmiażdży stojących Ci na drodze wrogów.

Możesz także odwiedzać miejsca, do których Twój rumak nie dotrze - zapuszczać się w głębiny rozległych jaskiń, pływać wśród fal lub nurkować w morskich czeluściach, w poszukiwaniu dawno zaginionych skarbów w zapomnianych wrakach.

Będziesz sterować łodzią podczas sztormów, omijać wrogo nastawione morskie potwory i pływać wzdłuż skalistych, niebezpiecznych brzegów, o które roztrzaskują się potężne fale. Ten świat pełen jest tajemnic i przygód - przemierzaj go tak, jak tylko zapragniesz.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Gra świat decyzje płotka koń pływanie

żywy i pełen kolorów świat

Zamieszkuje go osobliwa mieszanka ras, narodowości i klas społecznych - od brudnych elfich żebraków po opływających w luksusy arystokratów i królów. Jako wyrzutek i łowca potworów obracasz się we wszystkich tych kręgach, lecz nie należysz do żadnego z nich.

Mimo to, podczas swoich przygód będziesz zawierać pokątne umowy z przestępcami, brać udział w wystawnych balach i słuchać rozdzierających serce opowieści uchodźców. Wszędzie wokół siebie znajdziesz oznaki rażącej niesprawiedliwości, zbrodni wojennych i zwykłej podłości, ale to od Ciebie zależy, czy zechcesz pomóc ofiarom, czy też wzruszysz ramionami i pójdziesz w swoją stronę.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Gra postacie świat lokacje miasta

Jeden miecz na potwory…

Geralt jest wiedźminem, a każdy wiedźmin to odmieniec - człowiek poddany wyczerpującemu szkoleniu i mutacjom, których celem jest tylko jedno - stworzenie prawdziwej maszyny do zabijania potworów.

Geralt, jako dziecko zabrany do elitarnej Szkoły Wilka, oprócz nadludzkiej siły i refleksu, nie ma też sobie równych w walce na miecze - dzięki temu zyskał sławę niepokonanego wojownika, prawdziwego wirtuoza w swoim krwawym fachu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Gra broń miecze kusza

Zawodowiec przy pracy

Narzędzia wiedźmińskiego fachu - od mieczy, przez topory i kusze, aż po wyposażenie specjalne dostępne tylko u najznamienitszych rzemieślników - pozwalają Geraltowi zadawać śmierć na wiele sposobów.

Szeroki wachlarz pancerzy chroni Geralta przed atakami fizycznymi i magicznymi, oddalając widmo zgonu, a potężne oleje do smarowania ostrzy i bomby zapewniają mu dodatkową przewagę w walce.

Wiedza z dziedziny alchemii umożliwia wiedźminowi rozpoznawanie rzadkich ziół, z których warzy specjalne, wysoce toksyczne mikstury. Każda z nich zabiłyby zwykłego człowieka, ale zmutowany organizm Geralta radzi sobie z nimi bez problemów, zyskując dodatkowe moce, takie jak widzenie w ciemności, szybsze ruchy, większa siła ciosów i wiele, wiele innych.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Gra rozwój alchemia mikstury broń oleje pancerze stroje

POLOWANIE NA POTWORY

Geralt jest najemnym łowcą potworów w świecie, w którym naprawdę źle się dzieje. Stanowi niezbędną przeciwwagę dla przerażających monstrów, licznie zamieszkujących niemal każde środowisko, a jego głównym zadaniem jest eliminowanie stworzeń, które zagrażają ludzkim społecznościom. Polowanie na potwory to jego fach, a zleceń nigdy nie brakuje.

Niektóre bestie należą do określonych gatunków, inne są unikatowe. Te ostatnie są często wyjątkowo potężne lub inteligentne, a więc skuteczna walka z nimi wymaga nadzwyczajnych środków. Wcielając się w Geralta wyruszysz na specjalne misje, podczas których poznasz styl walki i zachowania bestii, z którymi potem przyjdzie Ci się zmierzyć.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Gra polowanie potwory walka

ROMANS

Świat "Wiedźmina" oferuje wiele przyjemności. Możesz się rozerwać w gospodach i przybytkach oferujących rozmaite uciechy, grać w karty, pić z kumplami i romansować z damami... lub też dochować wierności wielkiej miłości swojego życia - potężnej czarodziejce Yennefer z Vengerbergu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon Gra romanse triss yenneferFilmy:Dane techniczne

Gatunek Akcja, RPG
Nośnik DVD
Przedział wiekowy (PEGI) 18+
Tryb gry Singleplayer
Wersja językowa Polska (dubbing)
Platforma PC
Platforma wariant PC
Rodzaj Gra
Wymagania systemowe Brak
Nazwa producenta/importera CENEGA
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Jakub
kupił/aWiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku Gra PC
Wiedźmin 3 trafia w moje ręce dopiero parę lat po premierze, ale od razu zajmuję mi każdą wolną chwilę. Jest to gra pełna niezwykłych historii która swą narracją, muzyką oraz bohaterami zapewnia przeniesienie się w zupełnie inny świat który pozwala zapomnieć o aktualnych problemach na świecie lub je trafnie skomentować. Czy gra ma wady? Z pewnością! Ale czy je zauważam? Czy mi przeszkadzają? Niekoniecznie. Jest to fenomenalny tytuł na setki godzin.

Ocena

Fantastyczna
jakub
kupił/aWiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku Gra PC
Zdecydowanie gra generacji oraz najbliższego stulecia.

Ocena

Fantastyczna
Magdalena
kupił/aWiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku Gra PC
Chluba naszego kraju. Najlepsza gra z ciekawą i wciągającą fabułą. Niesamowita grafika i pomysłowość. Nie ma lepszej w tym gatunku ♥️♥️♥️

Ocena

Fantastyczna
Karol
kupił/aWiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku Gra PC
Jest to produkcja wybitna, unikatowa. Zdecydowanie najlepsza spośród 3 części. Postaci mamy tutaj ogrom, napisane są w genialny sposób. Grafika mimo, iż gra jest z 2015 nadal trzyma bardzo dobry poziom. Super gra, naprawdę dobra fabuła piękna grafika i naprawdę dobry klimat.

Ocena

Fantastyczna
Nataxek
kupił/aWiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku Gra PC
Wiedźmin to gra ze świetną fabułą, rozbudowany świat, który można za każdym razem inaczej przejść. Dla fanów książek jest świetną grą by poczuć klimat. Grafika w grze jest również bajeczna od krzywuchowych moczarów do miasta Toussaint, gdzie każda lokalizacja jest wyjątkowa. Wiedźmin to najlepsza gra jaką kiedykolwiek powstała.

Ocena

Fantastyczna
Mateusz
kupił/aWiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku Gra PC
Wiedźmin 3.. świetna gra fabularna wyprodukowana i wydana przez CD Project Red.. Gra przenosi nas do świata fantazy w którym wcielamy się w Geralta... jednego z wiedźminów.. Gra sama w sobie jest świetna i wciągająca, na pewno wpadnie do gustu nie jednemu fanowi gier fantazy i nie tylko.. Wiedźmin 3 przypadł do gustu wielu osobom na cały świecie.. Jest to jedna z bardziej znany i lubianych gier od 2015 roku, Grafika, Fabuła, Ścieżka dźwiękowa są świetne! Nie ma nic do zarzucenia.. Jedną z rzeczy, która przypadła mi do gustu najbardziej to soundtrack.. Epicki i wpadający w ucho.. Osobiście polecam każdemu.

Ocena

Fantastyczna
Tarach
kupił/aWiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku Gra PC
Gra jest to produkcja wybitna. Zdecydowanie najlepsza. Postaci mamy tutaj dużo napisane w genialny sposób, każda z nich ma jakąś historię i nie jest pustą marionetką która ma tylko wypełniać świat. Z zalet to oczywiście postacie, dialogi, muzyka, walka/animacje które są największą zaletą Wiedźmina 3, a wątek krwawego Barona jest chyba jednym z najlepszych questów w historii gier, do tego dochodzą inne misje poboczne które są różnorodne i wciągają jak bagno. Arcydzieło, którym możemy się chwalić. Gorąco !!! polecam wszystkim fanom serii.

Ocena

Fantastyczna
Kuba chołodzinski
kupił/aWiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku Gra PC
Gra pod tytułem Wiedźmin 3 Dziki Gon jest to Gra warta polecenie ponieważ ta gra jest dla fanów RPG jej mocną stroną jest długość, świat i muzyka długość tej gry jest świetna przez wszystkie ponad 200 godz. się ani razu nie nudziłem świąt jest piękny i ciekawy mroczny i zarazem bajkowy muzyka jest świetna.

Ocena

Fantastyczna
Wiktoria
kupił/aWiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku Gra PC
Gram od tygodnia, przyjemna gra, soundtrack naprawdę super, fabuła i grafika dopracowane.

Ocena

Fantastyczna
Tadeusz
kupił/aWiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku Gra PC
Super gra, fabuła, grafika po prostu super!!!!

Ocena

Fantastyczna
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną