Two Point Campus - Edycja Rekrutacyjna Gra PS5

Kod: 458914
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Gatunek: Strategiczna, Symulacja
  Nośnik: Blu-ray
  Wersja językowa: Angielska, Polska (napisy)
  Platforma: PlayStation 5
  Rodzaj: Gra
  Zobacz cały opis
  Dostępne warianty
  Two Point Campus - Edycja Rekrutacyjna Gra PS5
  Two Point Campus - Edycja Rekrutacyjna Gra PS5
  Taniej o 30 , 99
  199 , 99
  169
  00
  Przedsprzedaż. Planowana data premiery 09.08.2022. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  Kampus marzeń

  Zamów w przedsprzedaży

  Jeśli zamówisz w przedsprzedaży nasz nadchodzący tytuł Two Point Campus, w ramach podziękowania otrzymasz te wykwintne przedmioty, którymi przyozdobisz swoje uniwersyteckie tereny. Odśwież swój ogród dzięki topiarowi w kształcie litery U, zaspokój pragnienie nauki za pomocą fontanny wiedzy (tylko prosimy, nie pij z niej wody) i wygrzewaj się w ciepłym, akademickim blasku swojej własnej perły mądrości!

  Czekaj, to nie wszystko! Jeśli posiadasz też Two Point Hospital, w ramach prezentu otrzymasz również zestaw przedmiotów związanych z kampusem, które pozwolą ci odświeżyć również swój szpital! Upiększ swoją placówkę dzięki zdobionej zbroi rycerza i bulgoczącemu czarodziejskiemu kociołkowi, przygotuj ucztę w stroju kucharza i zgarnij zapierającą dech w piersiach bluzę uniwersytecką! Czego więcej potrzeba do zdrowia? (Prosimy, nie odpowiadaj).

  Two Point Campus - Edycja Rekrutacyjna Gra przedsprzedaż dodatki

  Uniwersytet

  Wynieś swoje umiejętności zarządzania na nowy poziom w Two Point Campus – kontynuacji sprzedanego w milionach kopii Two Point Hospital. Stwórz swój uniwersytet na własnych zasadach! Czas postawić uniwerek na głowie! Czujesz głód nauki? A może po prostu chcesz stworzyć edukacyjne arcydzieło? Gra Two Point Campus jest wypełniona po brzegi kreatywnymi narzędziami, które pozwolą ci stworzyć wymarzony uniwersytet.


  Tereny zielone

  Po raz pierwszy możesz budować na otwartej przestrzeni, przeobrażając niepozorne tereny zielone w niezwykle pouczające otoczenie kampusu, które pomieści najważniejsze placówki naukowe w całej okolicy. Układaj nowe ścieżki za pomocą łatwych w obsłudze narzędzi.

  Two Point Campus - Edycja Rekrutacyjna Gra nowe ścieżki, tereny zielone

  Powiększ przestrzeń

  Sadź wspaniałe okazy ogrodowej flory. Stawiaj ławki i korty tenisowe. Zbuduj stadion do seropiłki z trybunami. Jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia (i stan twojego konta w grze). Rzecz jasna, nie byłaby to gra Two Point, gdyby nie miała jakiegoś haczyka.

  Two Point Campus - Edycja Rekrutacyjna Gra

  Rozwijaj umiejętności Twoich uczniów

  Zamiast typowego programu na studentów w hrabstwie Two Point czeka szeroki wybór odjechanych i cudownych kursów: od szkoły rycerskiej (dla każdego z nas przychodzi moment na naukę walki na kopie) po powodującą ślinotok gastronomię, na której studenci stworzą niesamowite dania, takie jak gigantyczne pizze czy wielgachne ciasta.

  Two Point Campus - Edycja Rekrutacyjna Gra gastronomia szkoła rycerska

  Rok akademicki… czas rozpocząć!

  Uniwersytet zapewni ci możliwość poświęcenia każdemu więcej uwagi niż kiedykolwiek. Rok akademicki zaczyna się od letniej przerwy, co daje ci wystarczająco dużo czasu na dopracowanie wszystkiego, zanim wprowadzą się studenci.

  Two Point Campus - Edycja Rekrutacyjna Gra uniwerstytet rok akademicki

  Kadra i wyposażenie na wysokim poziomie

  Zbuduj biblioteki, zatrudnij najlepszy personel, zapełnij kampus fascynującymi kursami i patrz, jak Twoi studenci realizują swój akademicki potencjał! To twoja szansa, by ukształtować studentów przyszłości.

  Two Point Campus - Edycja Rekrutacyjna Gra

  Zabawa i wypoczynek

  Ciężka praca to jednak nie wszystko. Nie można zapomnieć też o dobrej zabawie. Studenci Twojego uniwersytetu nie będą siedzieć z nosami w książkach 24 godziny na dobę. Stale miej na uwadze ich poziom zadowolenia i dbaj o to, by zapewniać im odpowiednio wiele rozrywki, opieki duchowej oraz radości z życia, a z pewnością staną się wspaniałymi ludźmi, którzy przyniosą dumę twojemu uniwersytetowi. I pamiętaj – trzymaj klasę!

  Two Point Campus - Edycja Rekrutacyjna Gra

  Dane techniczne

  Charakterystyka

  Parametry

  Gatunek Strategiczna, Symulacja
  Nośnik Blu-ray
  Przedział wiekowy (PEGI) 3+
  Tryb gry Singleplayer
  Wersja językowa Angielska, Polska (napisy)
  Platforma PlayStation 5
  Rodzaj Gra
  Wymagania systemowe Połączenie z TV

  Producent

 • Nazwa producenta/importera CENEGA
 • Dodaj przydatne akcesoria

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Two Point Campus - Edycja Rekrutacyjna Gra PS5
  Two Point Campus - Edycja Rekrutacyjna Gra PS5
  Taniej o 30 , 99
  199 , 99
  169
  00
  Przedsprzedaż. Planowana data premiery 09.08.2022. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756