Karta podarunkowa ROBLOX 200 zł

(2)
Kod: 526550
Porównaj
Nośnik: Kod elektroniczny
Platforma: PC
Rodzaj: Waluta w grze
Zobacz opis produktu
Karta podarunkowa ROBLOX 200 zł
Karta podarunkowa ROBLOX 200 zł
200 00

Opis produktu

Stwórz fascynujący świat

Wiele możliwości

Chcesz dostarczyć sobie niekończoną rozrywkę, pełną kreatywności i zabawy? Karta podarunkowa ROBLOX o wartości 200 zł to klucz do fascynującego świata gier online, który otwiera przed Tobą nieograniczone możliwości.

Karta podarunkowa ROBLOX 200 zł zabawa waluta kreatywność

Wyobraźnia na wyciągnięcie ręki

W serwisie ROBLOX masz szansę przekroczyć granice swojej wyobraźni. Dołącz do ogromnej społeczności graczy i projektantów gier, którzy stworzyli miliony wciągających światów 3D. Możesz odkrywać niesamowite przygody, rozwiązywać zagadki, czy też tworzyć własne gry i światy. Dzięki karcie ROBLOX będziesz mógł swobodnie korzystać z tych możliwości i cieszyć się tworzeniem oraz odkrywaniem!

Karta podarunkowa ROBLOX 200 zł zabawa waluta kreatywność

Wirtualne bogactwo

Karta podarunkowa ROBLOX umożliwia Ci zakup wirtualnej waluty - Robux. To pieniądze w świecie ROBLOX, które pozwolą Ci na zakup różnego rodzaju dodatkowych treści do gier. Wyposaż swojego awatara w niezwykłe przedmioty, które pozwolą Ci wyróżnić się w społeczności. Odkryj nowe światy i zyskaj dostęp do ekskluzywnych opcji.

Karta podarunkowa ROBLOX 200 zł zabawa waluta kreatywność

Podwójna frajda

Jeśli chcesz jeszcze bardziej rozszerzyć swoje doznania, to karta ROBLOX pozwala Ci również na wymianę na subskrypcję. Dzięki temu dostaniesz dostęp do jeszcze większej ilości ekskluzywnych treści i funkcji, co oznacza podwójną dawkę rozrywki i możliwości!

Karta podarunkowa ROBLOX 200 zł zabawa waluta kreatywność

Jak korzystać z karty?

1. Odwiedź stronę Roblox.com/redeem.
2. Zaloguj się na swoje konto lub załóż nowe, jeśli jeszcze go nie posiadasz.
3.Znajdź unikalny kod PIN na karcie podarunkowej i wpisz go na stronie.
4.Teraz masz pełną kontrolę nad wartością karty i możesz ją wykorzystać na zakup Robux, dzięki czemu otwierasz drzwi do światów pełnych przygód i rozrywki, a także możesz wymienić ją na subskrypcję Roblox, co pozwoli Ci jeszcze bardziej w pełni cieszyć się wszystkim, co Roblox ma do zaoferowania!


Niniejszą kartę można wykorzystać tylko raz, na stronie www.roblox.com za pośrednictwem konta Roblox, na środki Roblox, które można wykorzystać w celu nabycia pewnych produktów i usług oferowanych na www.roblox.com. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że będzie mógł wykorzystać niniejszą kartę oraz skorzystać ze środków Roblox tylko wtedy, gdy komputer lub urządzenie mobilne, z którego zamierza korzystać, będzie podłączone do Internetu. Opłaty naliczane za ruch lub za dostęp z tytułu dostępu i korzystania ze strony internetowej www.roblox.com podlegają ogólnym warunkom umowy zawartej przez Użytkownika z dostawcą usług internetowych lub z operatorem sieci komórkowej. Użytkownik ma świadomość ryzyka związanego z korzystaniem z Internetu, w tym między innymi, niedostępności strony internetowej, braku poufności lub utraty integralności przesyłanych danych, potencjalnych ataków wirusów, itp. Aby skorzystać z karty i środków Roblox, należy zalogować się do konta Roblox lub założyć nowe konto, podając wymagane informacje oraz akceptując Warunki Korzystania ze Strony Internetowej Roblox dostępne pod adresem www.roblox.com/info/terms?locale=en. Dostępność i ceny produktów i usług mogą ulegać zmianom. Zastosowanie mogą mieć ograniczenia wiekowe. Częściowe wykorzystanie karty nie jest dozwolone. Karty nie można wymienić na gotówkę lub kredyt, z wyłączeniem przypadków wymaganych przepisami prawa. Odsprzedaż jest surowo zabroniona, w zakresie dozwolonym zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Jeżeli numer PIN został odsłonięty, karty nie należy kupować. Karta jest nieważna w przypadku zakazu wynikającego z przepisów prawa. W zakresie dozwolonym przepisami prawa, Roblox nie ponosi odpowiedzialności w przypadku wykorzystania karty przez osobę trzecią bez zezwolenia Użytkownika lub w przypadku utraty, kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia karty. Karta uzyskana na skutek oszustwa nie będzie honorowana. Informacje na temat minimalnych wymogów systemowych oraz informacje dodatkowe, w tym jak ustalić wartość środków na karcie, znajdują się na stronie internetowej www.roblox.com. Zapraszamy również do kontaktu pod adresem: www.roblox.com/support.

© 2022 Roblox Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe są własnością Roblox Corporation (USA), 970 Park Place, Suite 100, San Mateo, CA 94403.

Uwaga: niniejsze Warunki mają charakter uzupełniający w stosunku do warunków ogólnych korzystania ze strony internetowej www.roblox.com. Wszystkie postanowienia warunków ogólnych mają zastosowanie również względem kart podarunkowych, o ile w niniejszych Warunkach Korzystania nie postanowiono inaczej.


Dane techniczne

Parametry

Charakterystyka

Platforma: PC
Rodzaj: Waluta w grze
Nośnik: Kod elektroniczny
Platforma dystrybucji cyfrowej: Microsoft
Kwota zasilenia: 200 zł

Producent

 • Nazwa producenta/importera: ROBLOX
 • Opinie

  5/5
  2 opinii
  2 użytkowników poleca ten produkt
  Ogólna
  5 /5

  Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

  Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

  Sortuj wg:
  Potwierdzony zakup (1)
  5/5
  UwU 26 listopada 2023
  GOOD GOOD
  Jeśli macie dziecko które gra w roblox polecam. Idealne na prezent od mikołaja dla 10-13 latka
  Czy ta opinia była pomocna?
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Lena 20 września 2023
  Szybko
  Szybko
  Czy ta opinia była pomocna?
  Karta podarunkowa ROBLOX 200 zł
  Karta podarunkowa ROBLOX 200 zł
  200 00

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 200,00 zł
  200 00