Kod aktywacyjny Gra MAC Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

Kod: 878628
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Porównaj
Gatunek: Strategiczna
Nośnik: Kod elektroniczny
Wersja językowa: Polska
Platforma: MAC
Rodzaj: Gra
Zobacz cały opis
Kod aktywacyjny Gra MAC Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
Kod aktywacyjny Gra MAC Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
170 90
lub zamów telefonicznie 756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Kod aktywacyjny Gra MAC Sid Meier's Civilization: Beyond Earth

 

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth to nowa fantastyczno-naukowa odsłona wielokrotnie nagradzanej serii Civilization. Akcja gry toczy się w przyszłości: Wydarzenia ostatnich lat zaburzyły sytuację na świecie i doprowadziły do upadku społeczeństwa oraz powstania nowego porządku. Ludzkość boryka się z powrotem do rzeczywistości, a odbudowane narody skupiają swą uwagę na rozwoju technologii kosmicznej, umożliwiającej podróż w poszukiwaniu nowego początku.

 

Jako członek ekspedycji poszukującej nowego domu poza Ziemią napiszesz kolejny rozdział w historii ludzkości, poprowadzisz swoich poddanych ku nowym horyzontom i stworzysz nową cywilizacje w kosmosie. Odkrywaj i zasiedlaj obce planety, opracowuj nowe technologie, gromadź potężne armie, buduj wspaniałe Cuda i kształtuj oblicze nowego świata. Podczas Twej podróży czeka Cię wiele niezwykle ważnych decyzji – od wyboru sponsora i sposobu rozbudowy kolonii po ostateczną ścieżkę rozwoju cywilizacji. Każda decyzja otworzy przed Tobą wiele nowych możliwości.

 

Cechy:

 • Rozpocznij przygodę: Określ swoją kulturalną osobowość, wybierając jednego z ośmiu sponsorów, z których każdy ma swojego własnego przywódce i daje wyjątkowe korzyści. Zbuduj flotę powietrzną, transportową i kolonizacyjną, podejmując serię wyborów, które określą Twoje warunki startowe na nowych planetach. 
 • Skolonizuj obcy świat: Odkrywaj zalety i wady nowych planet pełnych niebezpiecznych terytoriów, tajemniczych zasobów i wrogich, nieznanych na Ziemi form życia. Buduj posterunki, odkrywaj starożytne relikwie obcych, oswajaj nowe formy życia, rozwijaj kwitnące miasta i ustalaj szlaki handlowe, by zapewnić swoim ludziom dobrobyt.
 • Sieć technologiczna: Postęp technologiczny zależy od serii nieliniowych wyborów, które wpływają na późniejszy rozwój ludzkości. Sieć technologiczna oparta jest na trzech szerokich dziedzinach, z których każda charakteryzuje się innymi warunkami zwycięstwa.
 • Warstwa orbitalna: Buduj i rozmieszczaj zaawansowane satelity wojskowe, gospodarcze i naukowe, które zapewnią Ci wsparcie defensywne i ofensywne z orbity.
 • Modyfikacja jednostek: Odblokowuj najróżniejsze ulepszenia w sieci technologicznej i dostosowuj swoje jednostki do swojego stylu gry.
 • Tryb wieloosobowy: O dominację nad nowym światem może walczyć nawet do ośmiu graczy.
 • TRYB WIELOOSOBOWY: Rzuć wyzwanie innym graczom i zostań władcą nowego świata.

 

Dane techniczne

Charakterystyka

Parametry

Gatunek Strategiczna
Nośnik Kod elektroniczny
Przedział wiekowy (PEGI) 12
Wersja językowa Polska
Tryby gry Multiplayer, Singleplayer
Platforma dystrybucji cyfrowej Steam
Platforma MAC
Rodzaj Gra

Producent

 • Nazwa producenta/importera MUVE
 • Znak zgodności
 • Opinie

  Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Kod aktywacyjny Gra MAC Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
  Kod aktywacyjny Gra MAC Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
  170 90
  lub zamów telefonicznie 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 875 000 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 170,90 zł
  170 90