Kierownica THRUSTMASTER T80 Ferrari 488 GTB Edition (PS4)

Kod: 373791
Przeznaczenie
PC, PlayStation 4
Komunikacja
Przewodowa
Programowalne przyciski
Nie
Rodzaj
Kierownica
Wibracje
Nie
Kolor
Czarny
Taniej o
20
449,00
429,00
Promocja przy zakupie na raty! Dwie pierwsze raty płacimy za Ciebie
429,00
449,00
Taniej o
20

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Kierownica T80 Ferrari 488 GTB Edition

Wirtualne wyścigi dają wspaniałe przeżycia, które niewiele różnią się od rzeczywistej rywalizacji. Realizm sprawia, że emocje, strach i adrenalina są podobne do uczuć towarzyszących prawdziwym kierowcom. Jednakże, aby móc w pełni korzystać z uroków gry trzeba wyposażyć się w odpowiednie akcesoria. Przykładem takiego produktu jest kierownica T80 Ferrari 488 GTB Edition.

Jest to wykonana w skali 8:10 replika kierownicy samochodu Ferrari 488 GTB. Ma ona oficjalną licencję PlayStation 4, a także firmy Ferrari. Inżynierowie z Thrustmaster opracowali ją tak, aby oddawała realizm we wszystkich grach wyścigowych na PlayStation 4. Co więcej, jest ona również kompatybilna z komputerami PC. Spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Działa z grami na PS5 (Zgodność z grami na PS5 została przetestowana i jest wspierana przez firmę Thrustmaster. W chwili publikacji zgodność z pełną gamą gier na PS5 nie została przetestowana ani nie jest wspierana przez firmę Sony Interactive Entertainment LLC.)

Kierownica THRUSTMASTER T80 Ferrari 488 GTB Edition

Bardzo łatwa obsługa

Replika kierownicy samochodu Ferrari 488 GTB jest bardzo łatwa, jeśli chodzi o obsługę. Została wyposażona w przyciski funkcyjne PS, SHARE, OPTIONS, które można stosować bez odrywania rąk od urządzenia. Ułatwiają one poruszanie się po menu konsoli, bez trudu można przełączać się między grą i systemami, a ponadto wykonywać wiele różnych działań.

Elementem zestawu są regulowane pedały z oporem progresywnym. Zapewniają one płynną pracę w każdych warunkach. Jest to możliwe za sprawą liniowego oporu kierownicy, który dostępny jest dzięki technologii Bungee Cord oferowanej wyłącznie przez markę Thrustmaster i funkcji automatycznego środkowania.

Kierownica THRUSTMASTER T80 Ferrari 488 GTB Edition

Ergonomiczna konstrukcja

Ogromnym atutem urządzenia jest ergonomiczna konstrukcja. Sprawdza się ona we wszystkich rodzajach gier wyścigowych dostępnych na rynku na PlayStation 4, na przykład GT, F1, rajdy, zręcznościówki, czy też Stock Car.

W konstrukcji kierownicy przewidziano miejsce na dwie łopatki sekwencyjnej zmiany biegów. Pozwalają one na dużo szybszą zmianę przyłożeń.

Kierownica THRUSTMASTER T80 Ferrari 488 GTB Edition

Układ automatycznego środkowania

Zastosowano w tym przypadku zoptymalizowany mechanizm Bungee Cord, który zapewnia liniowy opór bez względu od kąta obrotu. Pozwala to na automatyczne, a także intuicyjne sterowanie.

Kierownica THRUSTMASTER T80 Ferrari 488 GTB Edition

Wszystko, co potrzeba w jednym miejscu

Kierownica T80 Ferrari 488 GTB Edition jest to połączenie komfortu z bogatym wyposażeniem. Miłośnik gier komputerowych otrzymuje wszystko, czego potrzebuje, aby cieszyć się fantastycznym wyścigiem. Powierzchni chwytne pokryto antypoślizgową gumą, dzięki czemu można oddawać się swojej pasji przez długi czas.

Co więcej, użytkownik ma także do dyspozycji 11 przycisków czynności i d-pad, a także dwie duże łopatki sekwencyjnej zmiany biegów. Uzupełnieniem całości jest zestaw pedałów, który ma regulowany kąt nachylenia i szeroki podnóżek, który ułatwia precyzyjne przyspieszanie, a także hamowanie.

Kierownica THRUSTMASTER T80 Ferrari 488 GTB Edition

Dane techniczne

Ilość przycisków 11
Programowalne przyciski Nie
Przeznaczenie PC, PlayStation 4
Rodzaj Kierownica
Wibracje Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Długość przewodu [m] 3
Kolor Czarny
Komunikacja Przewodowa
Załączona dokumentacja Karta gwarancyjna
Zawartość zestawu Kierownica
Gwarancja 24 miesiące
Nazwa producenta/importera THRUSTMASTER
Znak zgodności
Akcesoria Opinie

Opinie

Bożena
kupił/aKierownica THRUSTMASTER T80 Ferrari 488 GTB Edition (PS4)
Towar zgodny z opisem.

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert