Uchwyt na klawiaturę i mysz NEXT LEVEL RACING Elite NLR-E010 przeznaczony do kokpitów serii Elite zapewnia wygodny i łatwy dostęp do kluczowych akcesoriów podczas siedzenia za kierownicą. Regulacja wysokości, kąta i artykulacji zapewnia pełne dopasowanie do potrzeb użytkownika, a konstrukcja z anodyzowanego aluminium doskonale pasuje do kokpitu.
Duży zakres regulacji wysokości, szerokości i pochylenia daje Ci możliwość idealnego dopasowania ułożenia akcesoriów tak, aby był do nich łatwy i szybki dostęp. Uchwyt na klawiaturę i mysz NEXT LEVEL RACING Elite NLR-E010 stanowi doskonałe uzupełnienie kokpitu, dbając o Twoją wygodę w każdej sytuacji.
Uchwyt na klawiaturę i mysz NEXT LEVEL RACING Elite NLR-E010 został wykonany z anodyzowanego aluminium i stali węglowej, dzięki czemu wspaniale się prezentuje, idealnie wpasowując się w estetykę serii Elite. Dodatkowo jest bardzo wytrzymały i trwały, a jego montaż jest niezwykle prosty. Użytkownik w zestawie otrzymuje: opatentowane zaślepki końcowe Next Level Racing oraz niestandardowe rozwiązanie do zarządzania kablami.
Uchwyt na klawiaturę i mysz NEXT LEVEL RACING Elite NLR-E010 i dokumentacja.
Rodzaj: | Podstawka pod mysz i klawiaturę |
---|---|
Funkcje dodatkowe: | Regulacja kąta nachylenia |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Kolor: | Czarny |
Przeznaczenie: | Do kokpitu |
Waga [kg]: | 4.19 |
Nazwa: | AB SPÓŁKA AKCYJNA |
Ulica i numer budynku: | ul. Europejska 4 |
Kod pocztowy: | 55-040 |
Miasto: | Magnice |
Adres elektroniczny: | wspolpraca@ab.pl |